جمع بندی تشبیه کردن خود یا انسانی دیگر به پیامبران یا امامان در نوشته های ادبی؟؟؟!

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تشبیه کردن خود یا انسانی دیگر به پیامبران یا امامان در نوشته های ادبی؟؟؟!

[="Arial"][="Indigo"]سلام...

من اگر توی نوشته های ادبیم، خودمو به پیامبری تشبیه کنم(مثلا خودم در اتفاقی مثل اتفاقات خاصی که برای پیامبران افتاده، به عنوان مثال زندانی شدن حضرت یوسف، یا اینکه به پیامبر اعظم(ص) در قرآن گفته شده بخوان، جایی از نوشته ام هم به خودم بگم بخوان و ...)
موردی داره؟

بدون هیچ قصد و منظوری این کار رو انجام دادم، فقط برای زیبا شدن نوشته ام.

پی نوشت: من خودم خیلی خیلی کوچیکتر از این حرفا میدونم که حتی بخوام به چنین چیزی فکر کنم، چه برسه که بخوام به صورت جدی به زبون بیارم یا بنویسم، فقط برای زیبایی نوشته ام استفاده کردم ...[/][/]

با نام الله

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

Rend;411558 نوشت:
[="Arial"][="Indigo"]سلام...

من اگر توی نوشته های ادبیم، خودمو به پیامبری تشبیه کنم(مثلا خودم در اتفاقی مثل اتفاقات خاصی که برای پیامبران افتاده، به عنوان مثال زندانی شدن حضرت یوسف، یا اینکه به پیامبر اعظم(ص) در قرآن گفته شده بخوان، جایی از نوشته ام هم به خودم بگم بخوان و ...)
موردی داره؟

بدون هیچ قصد و منظوری این کار رو انجام دادم، فقط برای زیبا شدن نوشته ام.

پی نوشت: من خودم خیلی خیلی کوچیکتر از این حرفا میدونم که حتی بخوام به چنین چیزی فکر کنم، چه برسه که بخوام به صورت جدی به زبون بیارم یا بنویسم، فقط برای زیبایی نوشته ام استفاده کردم ...

[/]

با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤالتان.

اگر این نوشته ها مستلزم هتک حرمتی نبوده و موجب گناهی نشود مانعی ندارد .

اما برای پاسخ دقیق تر. در صورت امکان متن را به صورت پیام خصوصی برای حقیر ارسال فرمایید.[/]

[="Arial"][="Indigo"]

سجاد;412029 نوشت:

با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤالتان.

اگر این نوشته ها مستلزم هتک حرمتی نبوده و موجب گناهی نشود مانعی ندارد .

اما برای پاسخ دقیق تر. در صورت امکان متن را به صورت پیام خصوصی برای حقیر ارسال فرمایید.

سلام ...

با تشکر از پاسختان
منِ کمترین، [پناه بر خدا] هیچ وقت چنین قصدی نداشتم که بخوام هتک حرمتی کنم
فقط برای زیبایی نوشته ام این کار رو کردم

نوشته ام رو به صورت خصوصی برای شما فرستادم[/]

موضوع قفل شده است