جمع بندی تقصیر من چیه وقتی که خودش نمی خواد آشتی کنه؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تقصیر من چیه وقتی که خودش نمی خواد آشتی کنه؟

باسلام و احترام

همانطور که میدونید در فیسبوک هنگامی که با کسی دوست هستید، دوست هایی که با اون دوست شما دوست هستند یا صفحاتی که دوست شما پسندیده به شما هم پیشنهاد میشه.

به این خاطر خیلی از دوستام رو از فیسبوک حذف کردم که چیزهای نا مناسب به من نشون نده
یکی از رفیقام به این خاطر با من قهر کرد
منم بهش توضیح دادم گفتم یک صفحه نا مناسبی رو پسندیده بودی و فیسبوک به من میگفت اینو تو هم بپسند من دوست نداشتم بخاطری که کمک کنم محیط فیسبوکم سالم بشه حذف کردم

ولی الان زنگ میزنم یا جواب نمیده یا قطع میکنه
پیام دادم گفتم اگه نمیخوای دوست باشی نباش حد اقل قهر نباش / بهش گفتم من با تو قهر نیستم

الان که خودش نمیخاد من تقصیری ندارم دیگه درسته؟ چون یه موقع میترسم مثل کسانی که قطع رابطه میکنم عقوبت نداشته باشم
مرجع تقلیدم آیت الله مکارم شیرازی
باتشکر

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: جناب استاد

user;411232 نوشت:
باسلام و احترام

همانطور که میدونید در فیسبوک هنگامی که با کسی دوست هستید، دوست هایی که با اون دوست شما دوست هستند یا صفحاتی که دوست شما پسندیده به شما هم پیشنهاد میشه.

به این خاطر خیلی از دوستام رو از فیسبوک حذف کردم که چیزهای نا مناسب به من نشون نده
یکی از رفیقام به این خاطر با من قهر کرد
منم بهش توضیح دادم گفتم یک صفحه نا مناسبی رو پسندیده بودی و فیسبوک به من میگفت اینو تو هم بپسند من دوست نداشتم بخاطری که کمک کنم محیط فیسبوکم سالم بشه حذف کردم

ولی الان زنگ میزنم یا جواب نمیده یا قطع میکنه
پیام دادم گفتم اگه نمیخوای دوست باشی نباش حد اقل قهر نباش / بهش گفتم من با تو قهر نیستم

الان که خودش نمیخاد من تقصیری ندارم دیگه درسته؟ چون یه موقع میترسم مثل کسانی که قطع رابطه میکنم عقوبت نداشته باشم
مرجع تقلیدم آیت الله مکارم شیرازی
باتشکر

سلام علیکم
در مورد فرضی که مطرح کردید،گناهی بر گردن شما نیست.اگر دوستتان خواست بازهم با شما ارتباط داشته باشد،شما قهر نباشید.البته امیدوارم دوستی با چنین فردی که با شما به خاطر گناه نکردن قهر کرده برایتان مضر نباشد.
موفق باشید.

موضوع قفل شده است