شارژ پیش پرداخت که بیشتر کار میکند!

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شارژ پیش پرداخت که بیشتر کار میکند!

با سلام و احترام

1- یه مورد پیش اومد موبایلمو شارژ کردم زنگ زدم به خارج خیلی صحبت کردند و باید خودش قطع میشد که نشد تا اینکه خودم قطع کردم بررسی کردم دیدم چند دقیقه پیش باید قطع میکرده که نکرده

2- قبلا که اینترنت دایل آپ کار میکردم این isp که استفاده میکردم فکر کنم مشکل داشت
مثلا یه کارت یه ماهه میخردیم روزهای آخر ماه که میشد که باید قطع کنه اینترنت رو قطع نمیکردم که اتصال بعدی رو قبول نکنه و همینطور چند روز سیستم روشن بود یا کارتهایی که تموم شده بود دوباره میزدم گاهی میگرفت و اینترنت وصل میشد
البته شاید من تاریخ رو اشتباه کرده باشم یا کارت باقی مونده باشه و یا شاید هم مشکل از isp اینترنت بوده

بر هر حال برای مورد 1 و 2 حق الناسی صورت گرفته ؟
باتشکر

با نام الله

کارشناس بحث: استاد نور

user;410688 نوشت:
با سلام و احترام

1- یه مورد پیش اومد موبایلمو شارژ کردم زنگ زدم به خارج خیلی صحبت کردند و باید خودش قطع میشد که نشد تا اینکه خودم قطع کردم بررسی کردم دیدم چند دقیقه پیش باید قطع میکرده که نکرده

2- قبلا که اینترنت دایل آپ کار میکردم این isp که استفاده میکردم فکر کنم مشکل داشت
مثلا یه کارت یه ماهه میخردیم روزهای آخر ماه که میشد که باید قطع کنه اینترنت رو قطع نمیکردم که اتصال بعدی رو قبول نکنه و همینطور چند روز سیستم روشن بود یا کارتهایی که تموم شده بود دوباره میزدم گاهی میگرفت و اینترنت وصل میشد
البته شاید من تاریخ رو اشتباه کرده باشم یا کارت باقی مونده باشه و یا شاید هم مشکل از isp اینترنت بوده

بر هر حال برای مورد 1 و 2 حق الناسی صورت گرفته ؟
باتشکر

با سلام و عرض ادب

در این مورد باید طبق مقررات و قوانین عمل شود و اگر اضافه شارژی صورت گرفته باشد باید پیگیری نمایید و هزینه آن را پرداخت کنید.

همواره به سلامت باشید.

باسلام
اقا این امکان ارتباط با رئیس این شرکت مخابراتی تلفن همراه خیلی مشکله
ما کجا اینا کجا... بعدش این پول کم به احتمال خیلی زیاد به نظرشون نمیاد.

از طرف دیگه چرا من مقصرم؟
کارت شارژ موبایل و اینترنت هر دو اعتباری بوده وقتی اعتبار تموم میشه چرا بازم کار میکنه؟ تقصیر من چیه
باتشکر
مرجع تقلیدم آیت الله مکارم شیرازی

user;411015 نوشت:
باسلام
اقا این امکان ارتباط با رئیس این شرکت مخابراتی تلفن همراه خیلی مشکله
ما کجا اینا کجا... بعدش این پول کم به احتمال خیلی زیاد به نظرشون نمیاد.

از طرف دیگه چرا من مقصرم؟
کارت شارژ موبایل و اینترنت هر دو اعتباری بوده وقتی اعتبار تموم میشه چرا بازم کار میکنه؟ تقصیر من چیه
باتشکر
مرجع تقلیدم آیت الله مکارم شیرازی

با سلام و عرض ادب

می توانید با تماس با شرکت مربوطه کسب اطلاع نمایید شاید شارژ اضافی جزء جوایز یا تبلیغات یا خدمات معمولشان باشد که در این صورت تکلیفی برعهده شما نیست ولی باید این امور را پیگیری نمایید.

استفتا از دفتر آیه الله مکارم در قم

نور;411311 نوشت:
با سلام و عرض ادب

می توانید با تماس با شرکت مربوطه کسب اطلاع نمایید شاید شارژ اضافی جزء جوایز یا تبلیغات یا خدمات معمولشان باشد که در این صورت تکلیفی برعهده شما نیست ولی باید این امور را پیگیری نمایید.

استفتا از دفتر آیه الله مکارم در قم

باسلام و عرض ادب
خدمت شما عرض شود که خیر هیچگونه جایزه یا مانند آن نبوده؛ شارژ ها اعتبار بوده زمانی که اعتبار تمام میشود نباید بیشتر کار کند و اگر دوباره نیز دایر شود نباید قبول شود که در بعضی اوقات قبول میشود و بیشتر کار میکند.

ارتباط با رئیس شرکتها هم همانطور که میدانید مشکله
چه باید کرد؟

user;411611 نوشت:
باسلام و عرض ادب
خدمت شما عرض شود که خیر هیچگونه جایزه یا مانند آن نبوده؛ شارژ ها اعتبار بوده زمانی که اعتبار تمام میشود نباید بیشتر کار کند و اگر دوباره نیز دایر شود نباید قبول شود که در بعضی اوقات قبول میشود و بیشتر کار میکند.

ارتباط با رئیس شرکتها هم همانطور که میدانید مشکله
چه باید کرد؟

با سلام و احترام

به هرحال حکم همان است که بیان شد و باید نسبت به مبلغ اضافی از مسئول مربوطه کسب اطلاع و رضایت نمایید.

موفق و موید باشید

نور;412655 نوشت:
به هرحال حکم همان است که بیان شد و باید نسبت به مبلغ اضافی از مسئول مربوطه کسب اطلاع و رضایت نمایید.

باسلام
آخه.....
من دستم نمیرسه به مسئول؛ خدا میدونه کجا هست، کدوم کشوره؛ منم که شرکت زنگ بزنم منشی ها و خدمات متشریان هستند.
از همونا کسب رضایت کنم درسته؟

user;412941 نوشت:
باسلام
آخه.....
من دستم نمیرسه به مسئول؛ خدا میدونه کجا هست، کدوم کشوره؛ منم که شرکت زنگ بزنم منشی ها و خدمات متشریان هستند.
از همونا کسب رضایت کنم درسته؟

با سلام و احترام

اگر از گفته آنها اطمینان حاصل نمایید،کافی است.

در پناه حضرت حق باشید.

نور;413297 نوشت:
با سلام و احترام

اگر از گفته آنها اطمینان حاصل نمایید،کافی است.

در پناه حضرت حق باشید.

باسلام
میشه بیشتر توضیح بدید؟
اطمینان به چی حاصل کنم؟
اون شخصی که جواب میده کارمنده؛ کارمند هم شاید از کسیه خلیفه ببخشه...

user;413320 نوشت:
باسلام
میشه بیشتر توضیح بدید؟
اطمینان به چی حاصل کنم؟
اون شخصی که جواب میده کارمنده؛ کارمند هم شاید از کسیه خلیفه ببخشه...

با سلام و احترام مجدد

بالاخره می توانید با پرس و جو،کسی که به عنوان فرد مطلع و مسئول امور مالی باشد بیابید و از ایشان کسب اطلاع نمایید.

سالم باشید.

موضوع قفل شده است