مدافعان حرم حضرت زینب(س) ...... ما همه عباس تو ایم زینب جان

تب‌های اولیه

3840 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مدافعان حرم حضرت زینب(س) ...... ما همه عباس تو ایم زینب جان

عباس‌ها حریم تو را حفظ می‌کنند
خمپاره گرچه صحن حرم را نشان گرفت...

چهل روزی از شهادت سردار دلاور سپاه اسلام حاج اسماعیل حیدری می گذرد.
حاج اسماعیل سرداری بود که در هر منطقه ای از سوریه که وارد می شد، پیروزی را به همراه می آورد.
حاج اسماعیل رزمندگانی که تو تربیت کردی، هم قسم شدند که راه ناتمام تو را انشاء الله به اتمام برسانند

اولین عید قربانی شدن اسماعیل را گرامی میداریم

زفتنه سگان رژیم اس راییل
ذبیح دخت حیدر شدی چو اسماعیل

وادی السلام نجف اشرف - مرقد مطهر شهدای گردان سید الشهدا که در سیده زینب دمشق غیرتمندانه از ناموس تشیع دفاع کردند. شیعیان عراق در تاریخ سرافراز شدند.

شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصلشان عند ربهم یرزقونند.
امام خمینی ره

حاج اسماعیل حیدری
به خیل شهیدان پیوست

شهید حیدری مرد متواضعی بود
که دوسال افتخار همسایگی با این بزرگوار را داشتم
و او به خیل شهیدان پیوست تا مصداق این جمله (شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصلشان عند ربهم یرزقونند. )امام رحمه الله علیه گردند
مداح اهل بیت که در دفاع از حرم عقلیه اهل بیت جان خدا رابه قربانگاه برد
دوستی گفت پایش را که از پوتین در اورد دیدم عفونت شدیدی کرده
گفتم اسماعیل بیا مداو کنیم
گفت تا پایت جراحت نکند
نمی توانی بفهمی رقیه(س) در این بیابان ها چه کشیده است
برای مراسمش من در شهرمان نبودم
پسرم گفت بابا فلانی شهید شده
گفتم مراسم مردانه را منزل ما بگیرند
و همینطور شد

وقتی مردم می امدندو از خوبیهای او می گفتند
پسرم زنگ زد بابا بیا ببین چه بزرگی را از دست داده ایم و خوب نمی شناختیمش
اری در کنار خانه تک تک ما ممکن است بزرگی باشد که خوب نشناسیمش
دوستی گفت هر گاه نماز پست سرش می ایستادی در اقامه میشنوی که میگوید:
اشهد ان فاطمه الزهراء بنت رسول الله عصمة الله الكبري و حجة الله علي الحجج

شعر با صدای شهید حیدری در مورد امام رضا(ع) ، بهمراه تصاویر شهید

ولادت امام الرئوف، علی بن موسی الرضا (ع) را تبریک عرض میکنم

شبی یاد جنون آباد کردم / علی موسی الرضا را یاد کردم
میان بی کسی های شبانه / هوای صحن گوهرشاد کردم
طنابی از دلم بر دیده بستم / دخیل پنجره فولاد کردم

گویند جواز کربلا دست رضاست / شاهی که تجلی گه الطاف خداست

جایی که برات کربلا می گیرند / آنجا به یقین پنجره فولاد رضاست

مدت زمان: 2 دقیقه 31 ثانیه

دانلود

[SPOILER]
تشیع پیکر شهید اسماعیل حیدری

شهید حاج اسماعیل حیدری در درگیری با عناصر تروریست جبهةالنصره در زینبیه دمشق به شهادت رسیده بود، در میان خیل عزاداران شهرستان آمل به خاک سپرده شد.

امام خامنه اي :ما در قضایای ضدیت با اسرائیل دخالت کردیمنتیجه‌اش هم پیروزی جنگ سی و سه روزه و پیروزی جنگ بیست و دو روزه بود. بعد از این هم هر جا هر ملتی، هر گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه کند، مقابله کند ما پشت سرش هستیم و کمکش می‌کنیم و هیچ ابائی هم از گفتن این حرف نداریم

بی‎بی‎سی فارسی تصاویری را از یکی از شهدای ایرانی در سوریه منتشر کرده است که جاداشت از رسانه ملی و در تجلیل از فداکاری این سرباز رشید اسلام منتشر شود تصاویری که از اخلاص این شهید و ارتباط صمیمی او با مردم دیار شام حکایت دارد.

آنچه مسلم است آنکه ایران هنوز تصمیمی مبنی بر حضور جدی نظامی در جبهه سوریه نگرفته استچه آنکه اگر این تصمیم اتخاذ شود، قطعا جمهوری اسلامی ابایی از بیان آن نخواهد داشت موضوعی که در خلال جنگ هشت روزه غزه و ارسال رسمی موشک و سلاح از سوی ایران به مجاهدان فلسطینی محصور در نواز غزه هم عملیاتی شده و هم به صورت رسمی اعلام شد.

از سوی دیگر حضور فرماندهان زبده نظامی ایرانی در جبهه سوریه برای ارائه مشاوره‎های نظامی، و هدایت نیروهای تحت امر ارتش سوریه موضوعی است که بصورت رسمی از سوی فرمانده کل سپاه اعلام شده است و این حضور نیز در آن قالب قرار خواهد گرفت.

اتفاق مبارکی که از خلال انتشار این تصاویر از رسانه دولتی انگلیس حاصل شده است آشنایی با یکی از سربازان و سرداران رشید ایرانی است که مخلصانه، گمنام و البته شجاع و پیروز در جبهه دفاع از حریم حضرت زینب سلام‎الله علیها و محور مقاومت به فعالیت پرداخته‎ اما به دلیل همین ملاحظات رسانه‎ای و تبلیغاتی، مردم ایران از فیض آشنایی با او محروم بوده‎اند. بر این مبنا است که باید انتشار این تصاویر از تلویزیون بی‎بی‎سی به فال نیک گرفته شود.

__________________ [/SPOILER]

خمپاره
، حرم ، عمه سادات ، حرامی ...
از شام ، خبرهای پر از روضه رسیده ...
برگرد به همراه ابالفضل که انگار ...

[SPOILER]

رنگ از همه ی اهل حرم باز پریده ...

[/SPOILER]

[h=2]فرمانده کل مدافعان حریم اهل بیت عصمت و طهارت[/h]

بسیجی عاشق کربلاست وکربلا را تومپندار که شهری است در میان شهرها و نامی است در میان نامها،نه؛ کربلا حرم حق است وهیچ­ کس را جز یاران امام حسین علیه السلام راهی به سوی حقیقت نیست. کربلا ما را نیز در خیل کربلاییان بپذیر....
آوینی

یا زینب هرگز به اسارتت راضی نمی شویم.

[h=2]مدافعان حرم عقیله بنی هاشم زینب کبری . یا لیتنا کنا معکم[/h]

مزار شهید محمد ترک
حدیث بام عشق ، کربلا و دمشق

شهید رضا کارگر برزی یک نخبه علمی بود ، او همزمان در دو دانشگاه درحال تحصیل بود و به دو زبان عربی و انگلیسی تسلط کامل داشت و اختراعات فراوانی در زمینه برق و الکترونیک داشت.
دوماه مانده بود به شهادتش به یکی از اقوام گفته بود:
” شیعه بودن تنها به نماز خواندن و روزه گرفتن نیست ، شیعه مرد عمل می خواهد”.
یا جمله ای که این اواخر به خیلی ها گفته بود این بود که” حضرت زینب (س) سجاده نشین نمی خواهد“
سرانجام 11 مرداد امسال به آسمان پرکشید و چون ستاره ای در کهکشان شهدای شیعه درخشید...

در باغ شهادت باز باز است

شهید علی سامی از گردانهای سید الشهداء عراق . تروریست ها ایشان را به نام قناص الدمشق به معنای تک تیر انداز دمشق می شناختند .
شادی روحش صلوات

[h=2]همه ما عباس توایم یا زینب[/h]

بعضی ها ما را سرزنش می کنند که چرا دم از کربلا می زنید و از عاشورا ؛ آنها نمیدانند که برای ما کربلا بیش از آنکه یک شهر باشد یک افق است که آن را به تعداد شهدایمان فتح کرده ایم ، نه یک بار نه دو بار ... به تعداد شهدایمان

نیروهای گردان سیدالشهداء از مدافعان حرم خانم زینب سلام الله علیها
سلامتی رزمندگان اسلام صلوات

فرمانده شهید عمران موسی ابو علی -از مدافعان عراقی حرم مطهر ، پیکر مطهر شهید چند روز بعد از درگیری منجر به شهادت ایشان بدون سر و بدون دست یافت شد .
فیلم توضیح منطقه در گیری توسط شهید بزرگوار.
تصویر نیز شهید بزرگوار را همراه ابوهاجر از فرماندهان مدافع حرم نشان می دهد.
شادی روحش صلوات

[h=2]کلنا به حماک یا زینب - شهدای عراقی دفاع از حریم آل الله[/h]

شهید بها خزعل الماجدی و شهید احمد نیروز
شهدای عضو کتائب اهل حق عراق مدافعان حرم خانم زینب س . شادی روحشان صلوات
عملیات ( کلمح البصر ) مدافعان حرم برای آزاد سازی منطق جنوبی حرم ادامه دارد . تلفات دشمن هم سنگین بوده . رزمندگان اسلام را دعا کنید.

[h=2]اگر آه تو از جنس تیاز است در باغ شهادت باز باز است[/h]

شهید محسن حیدری
جاذبه خاک به ماندن می­خواند وآن عهدباطنی به رفتن،عقل به ماندن می­خواند و عشق به رفتن...واین هر دو را خداوند آفریده است تا وجود انسان در آوارگی وحیرت میان عقل و عشق معنا شود.(آوینی)

اگر آه تو از جنس تیاز است در باغ شهادت باز باز است

هادی باغبانی خبرنگار و مستندساز ایرانی؛ روز دوشنبه در کشور سوریه مورد حمله تروریستی قرار گرفت وبه فیض شهادت نائل آمد

پیکر مطهرش
چهارشنبه 30 مرداد تشییع شد.

[h=2]شهدای حزب الله در دفاع از حریم عقیله بنی هاشم زینب کبری س[/h]

مزار شهداء حزب الله در بیروت ، بخش مربوط به مدافعان حرم
حزب الله در آمادگی کامل برای مقابله با حملات آمریکا به سر می برد و کلیه نیروها فراخوان شده اند . مجاهدان را دعا کنید.

شهادت یک پاسدار گیلانی در سوریه

يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۵
مرجع : خبرگزاری ايسنا

شهید سرهنگ دوم پاسدار امیررضا علیزاده در خودروی بمب‌گذاری شده در مقابل سفارت ایران در سوریه به شهادت رسید.
به گزارش افکارنیوز،سرهنگ پاسدار عصامی ، اظهار کرد: سرهنگ دوم پاسدار شهید علیزاده از خانواده ارزشی و روحانی شهرستان رودسر بوده که در تمامی عرصه‌های ماموریتی سپاه حضور فعال و پرشور داشته و سرانجام مزد زحمات خود را گرفته و توسط مزدوران صیهونیستی و آمریکایی در جلوی در سفارت ایران و سوریه در خودروی بمب گذاری شده به شهادت رسید.

حجت‌الاسلام و المسلمین علیزاده پدر شهید نیز درباره خصوصیات فرزند شهیدش گفت: جنگ میان حق و باطل از صدر اسلام بوده و هم اکنون ادامه دارد و امروزه اسلام به سراسر دنیا صادر شده است.

وی افزود: ما باید با بیداری و هوشیاری در حمایت از رهبری، نظام و دستاوردهای آن همیشه در صحنه حضور داشته باشیم تا دشمنان نظام بدانند که با این گونه ترورها نمی‌توانند مردم ما را از نظام جمهوری اسلامی ایران دلسرد کنند و حضور گسترده و حماسی مردم در تشییع این شهیدان نشان‌دهنده حضور حماسی مردم در تمام عرصه ها و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است.

شهید سرهنگ دوم پاسدار امیررضا علیزاده در حادثه خودروی بمب گذاری شده در مقابل سفارت ایران در سوریه به شهادت رسید.

شهید سرهنگ دوم پاسدار علیزاده متولد ۱۳۵۴ در رودسر است.

شهیدان محمد فواز و علی فواز از رزمندگان حزب الله لبنان .
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ

شهادت نخستین آفریقایی مدافع حرم+عکس

تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۵
کد مطلب: ۹۸۵۷۳

نظر
۱

«محمد سليمان الكونی» که از کشور ساحل عاج به سوریه اعزام شده بود به همراه خود کفنی داشت که بر روی آن عبارت "فداءً بالسيد زينب(س)" نوشته شده بود.

به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از ابنا، این روزها که تمام کفر و نفاق در برابر جبهه حق صف آرایی کرده است، مجاهدانی مظلومانه بار حمایت از مقدسات مسلمین را بر دوش می کشند و در سکوت کامل به شهادت می رسند.

جوانان شیعه لبنان، عراق و ... سربازانی هستند که همچون بنیان مرصوص، در برابر تروریست های چندملیتی که با سلاحهای غربی ـ عربی ـ عبری مسلح شده و به جان دین و میهن مسلمانان افتاده اند؛ ایستادگی می کنند.

اما براساس اخبار منتشر شده، برای نخستین بار یک جوان از قاره سیاه در عملیات جهادی و در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب(س) و مقدسات اسلامی شربت شهادت را نوشید.

شهید مجاهد «محمد سليمان الكونی» که از کشور ساحل عاج به سوریه آمده بود به همراه خود کفنی داشت که بر روی آن عبارت "فداءً بالسيد زينب(س)" نوشته شده بود.

‌وی که به همراه نیروهای ارتش سوریه با ادامه پیشروی در مناطق اطراف حرم حضرت زینب(س) حضور داشت در منطقه حجیره هدف تروریستهای مسلح جبهة النصره قرار گرفت و به شهادت رسید.

شهید مسیحی مدافع حرم حضرت سکینه(س) +عكس

class: cms_table align: center

پیکر دانی جورج جحا معروف به "ابوعرب"، که برای دفاع از تخریب حرم حضرت سکینه(س) با مزدوران و شورشیان سوریه می جنگید به شهادت رسید در منطقه "باب توما" تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ «دانی جورج جحا» جوان مسیحی متولد روستای "صیدنایا" از توابع دمشق، درحالی که با افتخار تمام و غیرتمندانه در کنار برادران مسلمان سوری خود در منطقه "داریا" می جنگید، به دست تروریستهای سوریه به شهادت رسید.
دانی جورج جحا معروف به "ابوعرب"، که برای دفاع از تخریب حرم حضرت سکینه(س) با مزدوران و شورشیان سوریه می جنگید به شهادت رسید.

پیکر این شهید مسیحی دفاع از حریم اهلبیت (ع)، بر دوش هموطنان مسلمان و مسیحی اش در محله مسیحی نشین "باب توما" در دمشق تشییع و به خاک سپرده شد.

...............

خمپاره پاره‌های دلم را نشان گرفت
آتش به خانه دل پیر و جوان گرفت

خمپاره سمت صحن حرم رفت و ناگهان
خورشید شعله ور شد و در آسمان گرفت

زینب چه قدر کرب و بلا پیش چشم داشت
تا در دمشق قافیه عشق جان گرفت

باید زبان گشود، بخوان خطبه‌ای شگرف
روشنگر آن چنان که تمام جهان گرفت

آن خطبه‌ای که شام سرافکنده می‌شنید
آن خطبه‌ای که رونق گردن‌کشان گرفت

خمپاره را کدام یزیدی به عشق زد؟
این فتنه از کدام ابوسوفیان گرفت؟

ای آبروی هرچه کلام و زن و ادب
پیشت قلم خجل شد و لکنت - زبان گرفت

قلبم فشرده تر شد و روحم شکسته‌تر
شاید خدا نخواست بمیرم، اذان گرفت

باران غم، دعای سحر، تا نماز صبح
تنها برای از تو سرودن زمان گرفت

عباس‌ها حریم تو را حفظ می‌کنند
خمپاره گرچه صحن حرم را نشان گرفت

تشییع پیکر شهید مجاهد حزب الله در شهر «بیت لیف» + تصاویر

یکی دیگر از شهدای مجاهد حزب الله لبنان امروز با حضور گسترده مردم و سران حزبی و کشوری شهر «بیت لیف» تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ پیکر شهید مجاهد «حسن صالح مصطفی»(جبریل) که در حین انجام وظیفه جهادی در سوریه به شهادت رسید امروز ـ پنجشنبه 28 شهریور ـ با حضور گسترده مردم شهر «بیت لیف» و حزب الله لبنان تشییع شد.
در این مراسم «سید احمد صفی الدین» مسئول حزب الله در جنوب لبنان، «شیخ احمد مراد» مسئول ارتباطات عمومی در جنوب لبنان و «ایوب حمید» نماینده مجلس لبنان و عضو فراکسیون آزادی و توسعه و جمعی از علمای دین و رهبران احزاب و شخصیتهای و فعالان حضور داشتند.
تشییع پیکر این شهید پس از وداع خانواده وی با شهید از مقابل منزل با نثار گل و عطر و تکبیر و ندای یا حسین(ع) و شعارهایی ضد آمریکا و اسرائیل آغاز و پس از گذشتن از خیابان های شهر و رسیدن به قبرستان بیت لیف به پایان رسید.
«شیخ احمد مراد» بر پیکر مطهر شهید حسن صالح نماز اقامه کرد و پیکر شهید در قبرستان بیت لیف آرام گرفت.
شایان ذکر است؛ امروز همچنین پیکر شهید «زهیر شوقی سلامه» که وی نیز در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد در شهر «بلیدا» جنوبی تشییع شد.

[SPOILER]

.................[/SPOILER]

"علی صادقی" (دراجی)، فرزند برومند اين شهید نيز که به عنوان داوطلب دفاع از زينبيه به دمشق رفته بود، راه پدر را در زدودن عتبات مقدسه اهل بيت(ع) اين بار در سرزمين شام از لوث وجود وهابيون و تروريست‌هاي سلفي، به بهترين وجه ادامه داد و چند روز پیش در دفاع از حرم عقيله بني‌هاشم، حضرت زینب کبري(س) در دفاع مقابل حملات عناصر وابسته به گروهک‌های تکفیری، به شهادت رسید.
گروه جهاد و مقاومت مشرق - "علی صادقی" (دراجی)، فرزند برومند شهید صادقي، فرمانده سپاه بدر که به عنوان داوطلب دفاع از زينبيه به دمشق رفته بود، راه پدر را در زدودن عتبات مقدسه اهل بيت(ع) اين بار در سرزمين شام از لوث وجود وهابيون و تروريست‌هاي سلفي، به بهترين وجه ادامه داد و چند روز پیش در دفاع از حرم عقيله بني‌هاشم، حضرت زینب کبري(س) در دفاع مقابل حملات عناصر وابسته به گروهک‌های تکفیری، به شهادت رسید.

پدر او "شهید صادقی" معروف به "ابو ميثم" نيز یکی از فرماندهان برجسته سپاه بدر بود که پس از سال‌ها مجاهدت فراوان در جبهه‌هاي غرب و جنوب کشورمان و حضور در عمليات‌هاي متعدد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي عليه رژيم بعثي صدام، سرانجام در سال 1379 هجري شمسي در راه زدودن عتبات عاليات از لوث حکومت رژيم خونخوار عراق، به دست مزدوران صدام به شهادت رسید.

تصاوير و اطلاعيه‌هاي زير، پس از شهادت علي صادقي، توسط دوستانش منتشر شده است:

پدر شهيد علي صادقي (دراجي) در جبهه‌هاي جنوب کشورمان

و شهید دیگر از راه دوست

تصاویر و مطالبی پیرامون تشییع باشکوه پیکر شهید علی عسگری

مراسم تشییع پیکر پاک شهید عسگری با شکوه هر چه تمام تر برگزار گردید و در مراسم آن بسیاری از روحانیون و نیروهای سپاه و همچنین گروه موزیک سپاه قمر بنی هاشم و خیل عظیمی از مردم شهر طاقانک شرکت داشتند. تصاویری از تشییع پیکر شهید عسگری.

تصاویر و مطالبی پیرامون مجاهد شهید علی عسگری

شهید علی عسگری فرزند بهروز متولد ۱۰/۱۱/۱۳۶۲ بود، من قصد ندارم به خصوصیات این شهید بپردازم زیرا وصیت نامه ای که برایتان قرار دادم خود گویای اخلاق و رفتار و افکار ایشان بود.

شهید عسگری از زمانی که آشوبها در سوریه شروع شد و منافقین حملات خودرا به حرم حضرت زینب زینب(س) شروع کردند عازم سوریه شد و با نیت پاکی که در دل داشت فرمانده نیروهای محافظ حرم حضرت زینب (س) شد.

شهید عسگری بسیار جوان برومند و دلیری بودند، ایشان همیشه در همه مراسمات سینه زنی و عزاداری اهل بیت شرکت داشتند. ایشان مداح اهل بیت نیز بودند و صدای بسیار گرم و دلنشینی داشتند.

ایشان در قسمت درب ورودی حرم حضرت زینب بودند که با دو گلوله که یکی به سر و یکی به سینه ایشان برخورد کرده بود به شهادت رسیدند. در تصاویر زیر قابل روئیت است.

تصاویر شهید علی عسگری که با روحانیون و رزمندگان در سوریه گرفته بودند.

ایشان همیشه در مراسمات نوحه خوانی شرکت داشتند.

*** بسم رب الشهدا ***

[=courier new]"شهدا مسافران جنت رضوان هستنند که بال ملائک فرش قدوم آنهاست که ملائک عالم قدس بدان تبرک می جویند ولی زمینیان ازمقام آنان بی خبر اند ".
[=courier new]با عرض سلام به همه ی مردم عزیز ایران زمین مخصوصا خانواده های شهدا و سلامی به شیرینی شهد گلها به روح پاک شهیدان اسلام.
[=courier new]هر انسانی برای هدفی زنده است و زندگی میکند، هر انسان راه و مقصد مشخصی برای خود دارد ولی در میان انسانها افراد کمی وجود دارند که از جان خود بگذرند و راه شهادت را درپیش بگیرند، شاید خیلی از ما فکر می کنیم که شهادت فقط در هشت سال دفاع مقدس امکان پذیر بود و دیگر راه شهادت بسته است ولی اینطور نیست راه شهادت هنوز باز است. در این وبلاگ قصد دارم به معرفی جوانی ۲۷ ساله بپردازم که در مورخ۱۰/۱۱/۱۳۹۱ به شهادت رسیدند و در تاریخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۱ پیکر پاکش به خاک سپرده شد و به آغوش اهل بیت شتافت.
سوریه در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نزدیک‌ترین متحد عربی با جمهوری
اسلامی ایران بوده است. باوجود نظام‌های سیاسی متفاوت ایران و سوریه و همگرایی
نسبی نوع حکومت در سوریه و عراق، نظام سوریه در جنگ تحمیلی رژیم بعثی علیه ایران
اسلامی، با جمهوری اسلامی همراهی کرد. روابط حسنه سوریه با جمهوری اسلامی ایران
در راه‌اندازی و تقویت جبهه مقاومت، همواره ادامه یافته است.پس طبیعی است که اکنون
ایران بحران سوریه را نادیده نگیرد و از هر لحاظ به او کمک کند و از دید دیگر سوریه از هر
لحاظ برای ایران اهمیت دارد به نوعی میتوان سوریه را یکی از استان های مهم ایران نامید.
من قصد ندارم این وبلاگ را به سمت سیاست سوق دهم حتی همین شهید بزرگوار هم هیچگاه از دید سیاست به مسئله سوریه نگاه نکرد من قصد دارم به زبان ساده جوانی را معرفی کنم که جان خود را برای اهل بیت با افتخار تقدیم کرد و مژده بدهم که هنوز هم راه ایثار و شهادت باز است.
در سوریه منافقین و افراطیون بارها سعی در تخریب حرم حضرت زینب {س} کردند ولی در این کار موفق نبودند البته حملات پراکنده ای شد ولی نتوانستند به طور کامل به نیت پست و کثیف خود برسند.
در این بین جوانی از استان چهارمحال و بختیاری شهر طاقانک برای پاسداری از حرم حضرت زینب بسیج شد بدون هیچ چشم داشتی. حتی هزینه رفتن به سوریه را نیز از پس انداز خود که با زحمت فراوان بدست آورده بود تآمین میکرد. من در ابتدا وصیت نامه این شهید را برای شما قرار میدهم زیرا وصیت نامه ایشان خود گویای همه چیز است سپس به نحوه شهادت و دیگر مسائل مربوط به این شهید میپردازم.

[=Verdana]وصیت نامه شهید علی عسگری

[=Verdana]بسم الله الرحمن الرحیم

[=Verdana]انالله و انا الیه راجعون

[=Verdana]حسبی الله و نعم الوکیل و نعم النصیر ماشاالله لا حول ولا قوت الا به الله العلی العظیم توکلت علی الحی الذی لا یموت الحمدولله الذی لم یتخذ صاحبة ولا ولدا ولم یکن له شریک فی الملک ولم یکن له ولی من الذل و کبره تکبیرا.
[=Verdana]من علی عسگری فرزند بهروز پس از سپاس خداوند عزوجل و نثار درود بر محمد و آل محمد شهادت میدهم که خدایی به جز خدای یگانه نیست شهادت می دهم که محمد پیامبر و آخرین فرستاده خداست شهادت می دهم که قرأن کتاب آسمانی و دستور زندگی من بود شهادت می دهم که علی که درود خدا بر او و خاندان پاکش باد مولا و ولی من بود.
[=Verdana]اما اکنون که این وصیتنامه را می خوانید نمی دانم که خداوند مرگم را چگونه رقم زده است ولی تمام آرزویم و تلاش شبانه روزی ام بر این بوده که شامل آیه شهدا عند ربهم یرزقون باشم اما خدا می داند که برای شامل شدن بر این آرزو با تمام توان تلاش کرده ام، امید است که خداوند قبولم کرده باشد.
[=Verdana]برادران و خواهران آیا نشنیده اید که رسول الله فرمود: هرکس ندای فریادخواهی مسلمانی را بشنود و به کمک او نشتابد مسلمان نیست؟ آیا ندای فریادخواهی ملتهای مظلوم و مسلمان را نمی شنوید؟شاید تصور کنید که می گویم بیشتر از توان خود را هزینه کنید اما آیا به کمترین میزان نیز که حفظ حرمت و ابهت انقلاب و مملکتمان می باشد نمی توانید هزینه کنید؟ آیا اگر مقداری از مایحتاج زندگی بر ما کاسته شد باید سراسیمه شده به جان هم بیفتیم؟
[=Verdana]عزیزانم راه را غلط نروید راه همان است که رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیة العظمی امام خامنه ای مارا بر آن هدایت می کند هوشیار باشید که دشمن ریشه مارا هدف گرفته، چشم دشمن را هدف بگیرید.
[=Verdana] بنده همیشه آرزو داشتم که در زمان سیدالشهدا بودم و در رکابش جهاد میکردم اما دیدم الان هم فرق با آن زمان نمی کند شیعیان در سرزمین شام در ظلم و ستم هستند حتی بارگاه احیاگر عاشورا حضرت زینب کبری مورد تعرض لشکر کفر واقع شده الان که این وصیتنامه را می خوانید امیدوارم حضرت زینب مرا به عنوان پاسدار حرمت بارگاه مبارکش و مدافع شیعیان مظلومش پذیرفته باشد.
[=Verdana]برادران و خواهران به شما وصیت می کنم از رهنمودهای رهبر والا مقام و فرزانه امام خامنه ای راه را بجویید. برای مادیات زیاد خودرا به زحمت نیندازید و قدری به فکر آخرت باشید این مشکلات به قول مرجع عالی قدر آیت الله بهجت که روحش قرین رحمت خدا باد گرفتاری های قبل از ظهور امام زمان برای مسلمانان میباشد.
[=Verdana]عزیزانم اندکی صبر، سحر نزدیک است. [=Verdana]اما همشهریان گرامی [=Verdana] دوستان و آشنایان و اقوام در این مدت در زندگی فراز و نشیبهای زیادی کشیده ام که غالبا بر اساس بعضی سوء تفاهم هایی بوده که بعضی عزیزانم مرتکب شده اند، همه شمارا حلال میکنم اما تعدادی از شما نیز بر گردن من حق داشتید، با تمام توان و امکان تلاش کردم که رضایت شما حاصل شود و به نظر خودم توانستم بیشتر دین ها را ادا کنم و رضایت حاصل کنم اما آنهایی که بر گردن من حق دارند به یگانگی خدا سوگندتان می دهم که یا حلالم کنید یا از پدر و برادرانم بخواهید تا جبران کنند چون من قصدم بدی نبوده که دینی بر گردنم باشد.
[=Verdana] وجودتان را شامل این حدیث کنید که می فرماید در روز قیامت منادی فریاد می زند کسانی که از خدا طلبکار هستند برخیزند، تعدادی از مردم بر می خیزند از آنها سوال می شود که شما چکار کرده اید که از خداوند طلبکارید؟ می گویند :ما بندگانش را بخاطر خدا حلال کردیم و اکنون از خدا طلبکاریم.
[=Verdana]اما پدر و مادر عزیزم اگر خونم در راه خدا ریخته شد اندوهگین نباشید، شادی کنید که این آرزوی اولیای خدا بود آیا نه این است که همه دیر یا زود خواهند رفت؟ پس فقط صبر کنید و به یاد اهل بیت سید الشهدا سوگواری کنید و در آمرزش من هم دعا کنید والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته.
[=Verdana]علی عسگری.

شهادت دو مدافع ایرانی حرم حضرت زینب(س)/ تشییع در دامغان

دو پاسدار مجاهد «علی اصغر شنائی» و «مهدی خراسانی»که به عنوان مدافع حرم حضرت زینب(س) در دمشق انجام وظیفه می کردند به شهادت رسیدند.

مراسم تشییع پیکر پاسدار شهید «علی اصغر شنائی» و پاسدار شهید «مهدی خراسانی» امروز ـ یکشنبه 19 خرداد ـ در دامغان برگزار شد.
این دو پاسدار مجاهد که به عنوان مدافع حرم حضرت زینب(س) در دمشق انجام وظیفه می کردند به شهادت رسیدند.
شركت كنندگان در این آئین ضمن سر دادن ندای الله اكبر، لا اله الا الله، شهیدان زنده اند الله اكبر به خون آغشته اند الله اكبر، یا زینب(س)، یا حسین بن علی، مرگ بر آمریكا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر تروریست با شهدا تجدید بیعت كردند.
در آئین تشییع پیكرهای این دو شهید، علیرضا خلخالی معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان، علی اسلامی راد مدیر كل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان، سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج)، حجت الاسلام نورالله عباسی رئیس عقیدتی-سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان و دیگر فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی استان و شهرستان دامغان نیز حضور داشتند.
به گزارش خبرنگار ابنا، پیکر این دو شهید پس از اقامه نماز میت توسط حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه دامغان در دو روستای خورزان و شهر دیباج برگزار شد.
شهید شنائی در روستای شهید پرور خورزان و شهید شنائی در شهر دیباج از توابع شهرستان دامغان به خاک سپرده شدند.

مقاومت اسلامی لبنان امروز شهادت یکی از مجاهدینش به نام حاج علی نعمه الزین را در راه دفاع از مقدسات و مستضعفین در سوریه اعلام کرد.
این روزها نبرد خیلی سخت شده است . مجاهدان و مدافعان خانم زینب کبری سلام الله علیها را از دعا محروم نفرمائید.

شهید حسن شرتونی از مجاهدان حزب الله لبنان که به ندای یا حسین کاروان کربلا لبیک گفت و در کربلای تاریخ فدائی حضرت زینب سلام الله علیها شد تا شیعه هیچگاه سرافکنده نگردد.

[h=2]شهید یوسف حلاوی - از شهدای مقاومت اسلامی لبنان[/h]

بولادة الرضا نلت الرضی
هنیئا لک الشهادة

شهید محمد مهدی یاغی از بهترین جوانان روی زمین در دفاع از خانم زینب سلام الله علیها آسمانی شد.
-یاران کربلایی؟ آنان را پروای مرگ نیست و دل و دیدگانشان را جز رضایت حق چیزی پر نخواهد کرد و چه پروایی آنجا که ملک جاودان بهشت رضوان حق میراث متقین است. یالَیتَنا کُنّا مَعَکُم(آوینی)

شهید امیر عباس الساروط در دمشق بعد از 1400 سال به کاروان کربلا رسید.
لبیک یا حسین؛ راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذرد و هر کس در هر زمان بدین صلا لبیک گوید از ملازمان کاروان کربلاست

۲۷

شهید علاء شبیب التمیمی از گردان های عصائب اهل حق ( مجاهدان عراقی مدافع حرم )
نپندار که تنها عاشوراییان رابدان بلا آزمودند ولاغیر، صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.

[="Navy"]

خوشا به سعادتشان . بانو حضرت زینب (سلام الله علیها) و بی بی حضرت رقیه ( صلوات الله علیها) شفیعشان باد.
[/]

[=georgia]تا بچه شیعه ها نفسی در سینه
[=georgia]
[=georgia] دارند و خونی در رگ برای فدا کردن
[=georgia]
[=georgia]
[=georgia] نمیگذاریم حتی یک سنگ از حریمت کم شود خیالت آسوده باشد عمه جان
[=georgia]
[=georgia]
[=georgia] شیر بچه های حیدر کرار چشم از حرم بر نمیدارند...
[=georgia]
[=georgia]
[=georgia]
[=georgia]
[=georgia] حتی اگر از سر هایشان کوه ساخته شود

تشییع پیکر سه شهید عراقی مدافع حرم حضرت سکینه(س)

مراسم تشییع پیکر سه تن از شهدای گردان "عصائب اهل الحق" (گروه‌های اهل حق) با حضور مسئولان عالی رتبه نجف اشرف برگزار شد.

گردان "عصائب اهل الحق" (گروه‌های اهل حق) عراق روز گذشته پیکر سه تن از شهدای این گردان را که در دفاع از حرم حضرت سکینه(س) و حضرت زینب(س) درسوریه به شهادت رسیدند تشییع کرد.

در مراسم تشییع پیکر «میثاق نجم عبد الله»، «سلام سعد الکنانی» و «محمد کریم المالکی» که نجف اشرف برگزار شد مسئولان عالی رتبه این استان حضور داشتند.
پیکر این سه مدافع حرم اهل بیت(ع) در قبرستان وادی السلام به خاک سپرده شد.
گردان «عصائب أهل الحق» به رهبری «شیخ قیس الخزعلی» وابسته به «جیش المهدی» (سپاه المهدی) یکی از روحانیون عراقی و ائتلاف کننده با دولت «نوری المالکی»، است که مشغول به پاسداری از حرم حضرت سكينه و زينب سلام الله عليهما هستند.

تشییع پیکر شهید مدافع حرم در حرم حضرت زینب(س)

پیكر شهید «حسین الجوادی» از سربازانی كه در محدوده حرم حضرت زینب(س) در منطقه حی الغربه هدف اصابت گلوله افراد مسلح وابسته به جبهه النصره قرار گرفته بود، تشییع شد.
پیكر پاک این شهید بر دوش همرزمانش و جمع كثیری از مردم منطقه پس از تشییع در حرم مطهر عقیله بنی هاشم، در روستای "زیتا" در نزدیكی حرم به خاک سپرده شد.

[SPOILER]

................[/SPOILER]

سید مهدی موسوی جوان بسیجی اهوازی که در جوار حرم مطهر حضرت زینب(س) در کشور سوریه به شهادت رسید، گذشت.

بسیجی شهید سید مهدی موسوی که جانشین حوزه 10 شهری اهواز بود در روزهای گذشته در درگیری با اشرار مسلح و ایادی استکبار جهانی در جوار حرم مطهر حضرت زینب(س) به شهادت رسید.

برای شادی ارواح مطهر شهدا
صلوات