آخه مردم چرا؟

تب‌های اولیه

30 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آخه مردم چرا؟

سلام و عرض ادب اگر میشه یه راهی جلوی پام بزارید از افسردگی زیاد دارم میمیرم

من وقتی تو خیابون یا کوچه میرم مردم منو میبینن میخندن اخه چرا من چیکار کردم ولی به جواب سوالم رسیدم به خاطر چهرم چون تو دوران بچگی دماغم ضرب دیده بخاطر همین تو جونی فرمش بد شده

دیگه تو جاهای عمومی نمیتونم برم واقعا ناراحت میشم اخه یکی بگه یه لحظه خودتون جای من بزارید چه احساسی پیدا میکنید

پیش دکتر هم رفتم گفتن توجه نکنید ولی واقعا نمیشه من وقتی وارد یه مغازه میشم فروشنده بهم میخنده چجوری میتونم توجه نکنم

از یه روحانی پرسیدم گفت خدا این چهره به تو داده راضی باش حتما حکمتی هست.اخه چه حکمتی حکمت این که من افسرده باشم حکمت این که جوک مردم بشم .حکمت اینکه دلم هروزبشکنه

من حتی با یه دختر قصد ازدواج داشتم اون به خاطر چهرم ردم کرد اخه این انصافه که دوستام پدر برادرم من هم بخندن همش کارم شده تو خیابون هایه هنسفیری تو گوشم بزارم و سرم همش پایین بندازم

شاید بعضی از شما بگید برو عمل کن ولی متاسفانه پیش دکتر هم رفتم گفت ضربه ای که به دماغم خورده باعث شده دیگ تا اخر عمر باهاش بسازی اگر عمل کنی برات خطر ناکه

نمیدونم این ادما چشون شده تو خیابون دیدم طرف تو یه حادثه نصف صورتش سوخته مردم هم بجای این که هم دردباشن بهش میخندن اخه این انصافه

من چیکار کنم کمکم کنید:Ghamgin::Ghamgin:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

حسین کریمی;409536 نوشت:

من وقتی تو خیابون یا کوچه میرم مردم منو میبینن میخندن اخه چرا من چیکار کردم ولی به جواب سوالم رسیدم به خاطر چهرم چون تو دوران بچگی دماغم ضرب دیده بخاطر همین تو جونی فرمش بد شده

دیگه تو جاهای عمومی نمیتونم برم واقعا ناراحت میشم اخه یکی بگه یه لحظه خودتون جای من بزارید چه احساسی پیدا میکنید

پیش دکتر هم رفتم گفتن توجه نکنید ولی واقعا نمیشه من وقتی وارد یه مغازه میشم فروشنده بهم میخنده چجوری میتونم توجه نکنم

از یه روحانی پرسیدم گفت خدا این چهره به تو داده راضی باش حتما حکمتی هست.اخه چه حکمتی حکمت این که من افسرده باشم حکمت این که جوک مردم بشم .حکمت اینکه دلم هروزبشکنه

من حتی با یه دختر قصد ازدواج داشتم اون به خاطر چهرم ردم کرد اخه این انصافه که دوستام پدر برادرم من هم بخندن همش کارم شده تو خیابون هایه هنسفیری تو گوشم بزارم و سرم همش پایین بندازم

شاید بعضی از شما بگید برو عمل کن ولی متاسفانه پیش دکتر هم رفتم گفت ضربه ای که به دماغم خورده باعث شده دیگ تا اخر عمر باهاش بسازی اگر عمل کنی برات خطر ناکه

نمیدونم این ادما چشون شده تو خیابون دیدم طرف تو یه حادثه نصف صورتش سوخته مردم هم بجای این که هم دردباشن بهش میخندن اخه این انصافه

بسمه تعالی
قال الله تبارک و تعالی فی محکم کتابه: «ان اکرمکم عند الله اتقاکم»

با عرض سلام و تحیت محضر شما برادر ارجمند و گرامی

برادر گرامی هرچند که منکر کار زشت و زننده برخی از افراد در این ارتباط نیستیم، اما به نظر می رسد حضرتعالی هم بیش از اندازه نسبت به چنین موضوعی حساسیت نشان می دهید. در واقع حساسیت شما نسبت به چنین امری بیشتر از نفس رفتار دیگران، با عث آزار شما می شود. لذا شایسته است با تمرکز به قابلیتهای خود و ارتقاء سطح اعتماد به نفس، از فاجعه سازی نسبت به این امر خودداری کنید.

لازم است شما به این پرسش نزد خود پاسخ دهید که آیا مسخره دیگران از قابلیتهای شما چیزی کم می کند و یا اینکه بیانگر رشدنایافتگی شخصیتی آنهاست؟ اگر قرار بر عیبجویی باشد مسخره کردن دیگران خود بزرگترین عیب است. عیوب اخلاقی و شخصیتی بزرگترین عیبها هستند. بنابراین این افراد مستحق سرزنش هستند و نه شما چرا که مستحضرید، هویت و شخصیت هر فردی به صفات انسانی و کمالات اوست و نه به چهره و ظواهر.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اصولا مگر فرد بی عیب و نقصی هم وجود دارد که شما دومی آن باشید؟ بدیهی است که همه ما افراد عادی بشر یا دارای نواقص ظاهری هستیم و یا باطنی. اما آنچه مهم است این است که با تمرکز به قابلیتهای و تواناییهای خود که در واقع نعمتهای الهی هستند راههای کمال و ترقی را طی کنیم. در فرهنگ قرآنی گرامی ترین افراد با تقواترین آنهاست نه زیباترین آنها! آنچه که پایدار است و همیشگی سیرت آدمی است و نه صورت آدمی! حوادث مختلف، بیماریها، پیری و...همه روزی این زیبایی ظاهر را سلب می کند اما سیرت وخوی انسانی را خیر...
بسیاری از بزرگان، علی الرغم وجود برخی از نقصهای ظاهری همچنان در تاریخ می درخشند؛ بلال حبشی سیاه پوست، ابوبصیر نابینا که از اصحاب خاص امام صادق علیه السلام هستند، شیخ مرتضی انصاری از بزرگترین فقهای شیعه، و...

بنابراین لازم است با بی توجهی به رفتار زننده دیگران، این موضوع را بزرگ جلوه ندهید و بدانید این افراد در واقع کودکانی با جثه بزرگ هستند که به شما می خندند. و روشن است که ما نه از خنده و تمسخر دیوانگان ناراحت می شویم و نه خنده و تمسخر کودکان؟

به یاد داشته باشیم که؛
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمین

خدا صبرت بده
Sad
:Ghamgin:

حرف شما درست من هم قبول دارم که اهمییت ندم ولی نمیشه . به خدا چند بار این کار انجام دادم ولی وقتی میبینم دارم تو خیابون راه میرم همه تمسخرم میکنند باز نمیشه اهمیت نداد.شما خودتون به جای من بزارید تو خیابون دارید راه میرید مردم شمارو میبینند و میخندند چیکار میکنیدو:Ghamgin:

سلام و عرض ادب

خیلی وقت ها این احسایه که شما میکنید ولی واقعیت به این شدت که شما فکر میکنید نیست .

نمیگم کسی شما رو مسخره نمیکنه

ولی اینطور نیست که همه یا اکثریت این کار رو بکنند .

چون براتون مهمه و خیلی بهش فکر میکنید احساس میکنید همه میبینند .

بارها پیش اومده که سعی کردم توی خیابون با یک دید دیگه به مردم نگاه کنم.

متوجه شدم که هر کسی دنبال گیر و گرفتاری خودشه .

یکی دنبال میوه و سبزی برای مهموناشه

یکی چند تا جوراب گذاشته جلوش تا با فروش اونها برای زن و بچه ش نون بخره دست خالی نره خونه

یکی دیگه دنبال ضامن میگرده وام بگیره خرج عمل بچه ش کنه

....

هر کسی یه مشکلی داره

یه دردی که من و شما ازش خبر نداریم

فقط وقتی میفهمیم که پای درد و دلشون بشینیم .

شما هم بجای اینکه روی این مشکلتون کلید کنید بهتره بنشینید و خدا رو شکر کنید .

مثلا فکر کنید که وضعیت شما بدتر است یا این کودک که معلوم نیست چه آینده ای در انتظار اوست ؟

حسین کریمی;410228 نوشت:
حرف شما درست من هم قبول دارم که اهمییت ندم ولی نمیشه . به خدا چند بار این کار انجام دادم ولی وقتی میبینم دارم تو خیابون راه میرم همه تمسخرم میکنند باز نمیشه اهمیت نداد.شما خودتون به جای من بزارید تو خیابون دارید راه میرید مردم شمارو میبینند و میخندند چیکار میکنیدو:Ghamgin:

سلام و درود خدمت شما دوست گرامی.

از طعنه ی مردم دلگیر مشو.

آنها سالهاست به آسمان

ابری میگویند خراب.

شما توفیق درک کردن چیزی را دارید که مردم عادی ندارند.به همان مردم هم کسی هست که بخندد.خدا را با مردم معامله کن.زندگی کن و فقط درس بخوان.

گاهی نه همیشه،شما به موضوعت حساس شدی شاید به چیز دیگری میخندند.اعتماد به نفس الهیت کجا رفته؟!

[="Blue"]سلام علیکم
اگه بخواین به حرف مردم توجه کنید کلا باید دست از زندگی بکشی و گوشه عزلت بگزینی
تن آدمی شریف است به جان آدمیت/نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
شاید شعری که گفتم ربطی به این مسوله نداشته باشه
اما توجه نکنید خدا اینقدر صبرش زیاده که حد نداره آدمی به سیرت زیباشه نه صورت زیبا
اونا همه عقلشون تو چششونه اینجور آدما رو کم محل بکنی بهتره
وقتی مسخره میکنن و میخندن تو شکرگزار خداوند باش نذار این چیزا شکستت بده . نذار خرد شدنت رو ببین
نمیدونم حرفام خوبه یا نه اما به اون چیزی که خدا برات مقدر کرده شکرگزار باش براشون دعا کنه که خدا عاقبتشون رو ختم به خیر بکنه

خیلی ممنون از همه دوستان حرف های فوق العاده زیبایی گفتیت.شاید راست میگید من زیاد حساس شدم ولی حق بدبد بعضی از مواقع واقعا ازار دهندست :hamdel:

من عاشق دختر خانومی شدم که اون به خاطر چهرم ردم کرد تو این مواقع نمیتونم نادیده بگیرم یا خدارو شکر کنم اصلا نمیشه توجهی نداشت

من یه دکتر خیلی خوب میشناسم اگه خواستی بگو اسمشو بهت بدم
یه کم گرون میگیره ولی کارشش مطمئنه
من خودمم دماغمو پیش همین دکتره عمل کردم

حسین کریمی;409536 نوشت:

من چیکار کنم کمکم کنید

سلام
1-قبول کن که یک نقص داری
2-قبول کن که از میلیونها نفر نقصت کوچکتره و از میلیونها نفر دیگه نقصت بزرکتره
3-قبول کن که در جامعه افراد بیشعوری هستند که به نواقص دیگران میخندند (شعور ندارند که بفهمند کسی که آن نقص رو داده کسی دیگر است -خدا- و آنها دارند کسی دیگر را مسخره می کنند)
4-شما نمیتونی مانع خندیدن دیگران شوی ولی میتونی خودت را آنقدر قوی کنی که در برابر ضربات روحی آنها مقاوم باشی و نشکنی
یک تمرین مفید:
هر وقت بیکاری چشمهایت را ببند و تصور کن که داری در خیابان راه میری و همه مردم دو طرف خیابان ایستاده اند و دارن شما رو با انگشت نشان می دهند و با صدای بلند می خندند و شما خیلی عادی داری عبور میکنی و یا حتی مثل اونها داری میخندی و باهاشون خوش و بش میکنی و یا اگر نمیتونی تحویلشون نگیر و فقط تاییدشون کن و بگو "آره واقعا دماغ خنده داریه ..." مثلا انگار اونها دارن در مورد یک ساختمان صحبت میکنن که مثلا دیوارش کجه و مردم دارن بهش میخندن ! خوب شما چرا باید ناراحت بشی؟ مگه شما آن دیوار را کشیدی؟ ....به همین ترتیب مگه شما خواستس که دماغت اینطوری باشه؟ اگر نه, پس چرا شما باید ناراحت بشی؟
این تمرین را ادامه بده و در حالات مختلف (مثلا وارد میهمانی شدی یا وارد کلاس و...... و تصور کن که خیلی حونسرد و بی تفاوت با این قضیه برخورد میکنی....فکر کنم اثر خوبی داشته باشه.
موفق باشی.

hamid40;410992 نوشت:

سلام
1-قبول کن که یک نقص داری
2-قبول کن که از میلیونها نفر نقصت کوچکتره و از میلیونها نفر دیگه نقصت بزرکتره
3-قبول کن که در جامعه افراد بیشعوری هستند که به نواقص دیگران میخندند (شعور ندارند که بفهمند کسی که آن نقص رو داده کسی دیگر است -خدا- و آنها دارند کسی دیگر را مسخره می کنند)
4-شما نمیتونی مانع خندیدن دیگران شوی ولی میتونی خودت را آنقدر قوی کنی که در برابر ضربات روحی آنها مقاوم باشی و نشکنی
یک تمرین مفید:
هر وقت بیکاری چشمهایت را ببند و تصور کن که داری در خیابان راه میری و همه مردم دو طرف خیابان ایستاده اند و دارن شما رو با انگشت نشان می دهند و با صدای بلند می خندند و شما خیلی عادی داری عبور میکنی و یا حتی مثل اونها داری میخندی و باهاشون خوش و بش میکنی و یا اگر نمیتونی تحویلشون نگیر و فقط تاییدشون کن و بگو "آره واقعا دماغ خنده داریه ..." مثلا انگار اونها دارن در مورد یک ساختمان صحبت میکنن که مثلا دیوارش کجه و مردم دارن بهش میخندن ! خوب شما چرا باید ناراحت بشی؟ مگه شما آن دیوار را کشیدی؟ ....به همین ترتیب مگه شما خواستس که دماغت اینطوری باشه؟ اگر نه, پس چرا شما باید ناراحت بشی؟
این تمرین را ادامه بده و در حالات مختلف (مثلا وارد میهمانی شدی یا وارد کلاس و...... و تصور کن که خیلی حونسرد و بی تفاوت با این قضیه برخورد میکنی....فکر کنم اثر خوبی داشته باشه.
موفق باشی.

ممنون عزیز واقعا همین کاری که میگید باید انجام بدم دیگه اینم سرنوشت ما بوده:hamdel::hamdel:

حسین کریمی;409536 نوشت:

هیچی ظاهر طبیعی نمیشه ولی خب اگه میبینی واقعا مشکل داری خب بینیتو عمل کن دوست عزیز. از این گذشته لباسای شاد بپوش آهنگای شاد گوش بده با آدمای افسرده نگرد حالت خوب میشه.. یه مدتم مداحی گوش نکن . به من که جواب داد

با سلام
نمیدونم امسال برنامه ی ماه عسل رو دیدید که یه خواهر و برادر اومده بودن بر اثر بیماری صورتشون مثل جزامیا شده بود.
نمیدونم ظاهر شما مثل اونا هست یا خیلی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی از اعتماد به نفسشون آدم خجالت میکشید. کنار اون صورت چه سیرت زیبایی داشتند.
شاید این نقص صورتتون اونجور که میگید بزرگ نیست برای شما چون با افراد بی منطق روبه رو شدید بزرگ شده.
به نظر من به چند دکتر خوب مراجعه کنید ان شاالله جواب میگیرید.
ولی اگه هم نشد مهم نیست مطمئنا شما سیرت زیبایی دارید اونو در معرض نمایش بزارید با روی باز با مردم برخورد کنید یا به قول معروف شما روشونو کم کنید.
و همیشه خدا رو ناظر ببینید وقتی آدم بدونه خدا داره نگاش میکنه به آرامش میرسه.
اون دختری که به شما جواب رد داد شاید به هزارو یک دلیل دیگه این کار رو کرده. مگه هر کی اولین بار بره خواستگاری باید جواب مثبت بشنوه؟؟
باز هم تقاضا دارم سیرت زیباتونو به نمایش بزارید با سیرت زیبا همه ی زشتیها (اگه بشه اسمشو زشتی گذاشت) ناپدید میشه.
یاحق

دب خويش را هيچگاه فرو مگذار ، با وجود آنکه مورد ريشخند باشي
میگن هر چی سخت بگیرید سخت تر میگذره ...درسته ما بین ادم ها زندگی میکنیم و باید طرز تفکرشون برامون مهم باشه ..اما نه اونقدر که به باعث بشه زندگی خودمون رو فراموش کنیم ...اعتماد به نفس داشته باشید ...شما بنده ی خدا هستید ...و خدا هم دوستتون داره ...این از هرچیزی مهم تره ....خیلی ادم ها هستند که با معایبون یکی از مشهور ترین ادم ها ی دنیا شدن ...توی کتاب های گینس ثبت شدن و باعث افتخارشونه ....هر چی رو یه موضوع حساس تر باشید بیشتر اتفاقات نا خوشایند براتون تکرار میشه
....هیچ از از صورت خودتتون شرمگین نباشید ....سرتونو بالا بگیرید و با افتخار تو خیابون قدم بزنید ....شما اینقدر مهم هستید که دیگران بهتون توجه میکنن ...راجع بهتون حرف میزنن و مدت ها به یاد شمان ...
اگه غیبتتون و کنن باعث میشن گناهان شما از بین بره ....
پس الکی با موضوعات الکی خودتون و ناراحت نکنید
مهم سیرت ادماس نه صورتشون
خدا رو شکر کنید ....خیلی ها هستند که وضعشون خیلی بدتر از این هاس ولی در همه حال شکر گذار هستند
نمونه اش برنامه ی امسال ماه عسل ...
برادر و خواهری که به علت بیماری پوست صورتشون خراب شده بود
این برنامه ها رو واسه پر کردن اوغات فراغت نمیسازن ...واسه درس گرفتن میسازن

ناراحت کفشهای پاره ام بودم،،،،،، در خیابان شخصی را دیدم که پا نداشت..........

:Doaa::Doaa::Doaa:

حسین کریمی;409536 نوشت:

سلام
همه چیز بی حکمت نیست . در مورد موضوع شما هم همینطوره . اگه بگیم هیچ حکمتی در آن نیست ، در حقیقت آفرینش تصادفی را قائلیم و آن کفر است .حالا حدسیات چیه ؟
یا اینکه قرار است با این شیوه از گناهان بسیار سختی که فقط خودت به آن واقفی پاک و منزه ات کند .
یا اینکه آنقدر گناهت بزرگ بوده که غضب الهی شامل حالت شده و نیاز به استغاثه و استغفار سنگین دارد تا شاید بخشوده شوی . در این مرحله اضافه بر امورات فوق توسل به ائمه اطهار هم نقش بسزائی دارد .
یا اینکه قرار است بوسیله ی تو بسیاری انسانهای بردبار را منزلت دهد و بسیاری انسانهای طعن زننده را مجازات نماید .
در نهایت شما به خداوند و ائمه اطهار متوسل شوید . مطمئن باشید اگر از سر اخلاص باشد توجهی خواهند نمود . انشا الله .

سلام
از همه دوستان ممنونم نظرات خوبی دادن
دوست عزیز مطمئن باش شما توانمدی های دیگه ای داری که اگه دقیق بشی میتونی اونا رو پیدا کنی و اعتماد به نفست رو بالا ببری:Kaf:
توی این دنیا همه چیز به قیافه نیست ،افردی که بهت می خندن خودشون هم قطعا نقصایی دارن ، که ممکنه دیده نشه
و شاید این به صلاح تو بوده که اون ازدواج صورت نگرفته و بعد ها متوجه این قضیه بشی و خدارو شکر کنی.
گاهی وقتا ما آدما خیلی کم طاقتیم و روی یه موضوعی پا فشاری می کنیم اما واقعا به صلاح ما نیست و اون موقع متوجه نیستیم.
به الطاف پروردگار امیدوار باش
موفق باشی

از همه دوستان ممنون:hamdel: ولی حق بدید که تو این زمونه همه به قیافه اهمیت میدن کسی دیگه به خصوصیات دیگه ادم توچه نمیکنند همه به صورت زیبا نگاه میکنند:Ghamgin:

حسین کریمی;411356 نوشت:
از همه دوستان ممنون ولی حق بدید که تو این زمونه همه به قیافه اهمیت میدن کسی دیگه به خصوصیات دیگه ادم توچه نمیکنند همه به صورت زیبا نگاه میکنند

دیگران اونقدر مهم نیستند که فکر و ذکرتون و بهشون اختصاص بدید ...

سلام
راستی این تاپیک هم شاید به دردت بخوره
http://www.askdin.com/thread21699.html

[="Tahoma"]

حسین کریمی;410228 نوشت:
حرف شما درست من هم قبول دارم که اهمییت ندم ولی نمیشه . به خدا چند بار این کار انجام دادم ولی وقتی میبینم دارم تو خیابون راه میرم همه تمسخرم میکنند باز نمیشه اهمیت نداد.شما خودتون به جای من بزارید تو خیابون دارید راه میرید مردم شمارو میبینند و میخندند چیکار میکنید

سلام
به نظرم اگر امکان عمل و زیباسازیش وجود داره ارزش داره این کارو بکنید
والله الموفق

وقتی اول صبح بلند میشی و تنها دغدغه ات ترس از نگاه های مردمه معلومه تا آخر شب با کسانی برخورد میکنی که کاری جز تمسخر شما ندارند شما نمیتونید مانع نگاه کردن مردم بشید مردم ناخودآگاه به هر چیزی نگاه میکنند ولی میتونید دید خودتون رو عوض کنید . وقتی ذهنت از روی مشکلت برداشته شه مطمئن باش نگاه های مردم هم عوض میشه. میتونی از کاربرد کلمات مثبت استفاده کنی اعتماد به نفس رو بالا میبره ( به امتحانش می ارزه ) .

نمیگم خواست خدا بوده این مشکل براتون پیش بیاد چرا که بعضی اوقات بی توجهی خود شخص موجب به وجود آمدن مشکل میشه بهرحال اتفاقیه که افتاده نمیشه همه وقتتو به این مسئله اختصاص بدی مگه انسان چند سال زنده است که همه ذهن خود رو معطوف یک مساله کنه هستند کسانی که با وجود نقص های جسمی که داشتنه اند همواره در معرض نگاه و تحسین مردم بوده اند آن هم نه به خاطر نقص جسمیشان بلکه بخاطر موفقیت هایی که به دست آورده اند.

حامد;411643 نوشت:
سلام
والله الموفق

منم با نظر ایشان موافقم .

shabnam !;411658 نوشت:
سلام
والله الموفق

عزیز دکترا گفتن نمیشه اگر میشد تا الان عمل کرده بودم:ok:

به طاها به یاسین;411063 نوشت:
نمیدونم امسال برنامه ی ماه عسل رو دیدید که یه خواهر و برادر اومده بودن بر اثر بیماری صورتشون مثل جزامیا شده بود.
نمیدونم ظاهر شما مثل اونا هست یا خیلی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه الحمدالله تنها مشکل صورتم همون دماغم هست :Gol:

حسین کریمی;412173 نوشت:
عزیز دکترا گفتن نمیشه اگر میشد تا الان عمل کرده بودم

:Gol::Gol: خوب علم هر روز پیشرفت میکنه ان شاله برای مشکل شما هم راه حلی پیدا میشه

حسین کریمی;412174 نوشت:
نه الحمدالله تنها مشکل صورتم همون دماغم هست

سلام حسین خان خوبی؟
اگر صدای منو داری جواب بده:Cheshmak:
چند ماهیه ازت خبری نیست!
چه کردی؟...از نظرات استفاده کردی؟
تاثیری داشت؟
منتظریما!:hamdel:

[="Indigo"]

[SPOILER]میگم حالا یه عکس از دماغتون میذاشتین ، می دیدیم همینقدر که میگید مشکل داره ؟:Nishkhand:
ما هم یه کم میخندیدیم تا افسردگی تون بیشتر شه ...:Nishkhand:[/SPOILER]

[SPOILER]شوخی بود محض عوض شدن روحیه ها ... اومدین یه وخ به دل نگیرین ... :Gol:[/SPOILER]

فعلا که چند وقته نیستین ... مشخص هم نیست چه جوری دارین با دماغتون ، ببخشید با مشکلتون دست و پنجه نرم میکنین....

ولی اگه یه وخ اومدین و به این تاپیک سر زدین ....

اول از همه سعی کنین ناراحت نشین از حرفام ... چون ممکنه شوخی نباشه و قصد تمسخرتونو داشته باشم ...

آخه با این همه راهنمایی که دوستان دادن فک کنم صبر و تحملتون رفته باشه بالا جلوی این جور حرفها ...

به هرحال ... اگه اومدین ...

اعتماد به نفس یادتون نره ... از هرچیزی مهم تره ...

مسخره کنن یا نه ... چیزی از شما کم میشه ؟؟

پس اهمیت ندین ...

درموردیه کیس برا ازدواجم ... همه ی دخترا فک نکنم اهمیت بدن به این مسائل ...

فک کنم بتونین یه مورد مناسب .... هرچند به سختی اما پیدا کنین ...

[/]

موضوع قفل شده است