عقیم شدن توسط لباس زیر

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
عقیم شدن توسط لباس زیر

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم

نمیدونم جای درستی سوال رو مطرح کردم یا نه ولی در کل بیشتر به جوانا مربوط میشه

:khejalat: من شنیدم که لباس های زیر چسبان مثل شورت های به شکل هفت و ... که دستگاه تناسلی رو به بدن نزدیک میکنه و همیشه دمای اون رو در دمایی زیاد نگه میداره باعث میشه که فرد عقیم بشه!!! :crying:

میخواستم بدونم که آیا این مطلب درسته یا نه ؟:geristan:

با تشکر

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

بسم رب الشهداء
با سلام و عرض تبریک ایام:Gol:

alone boy;408858 نوشت:
باعث میشه که فرد عقیم بشه!!!

alone boy;408858 نوشت:
میخواستم بدونم که آیا این مطلب درسته یا نه ؟

بنده حقیر،پزشک و روانشناس نیستم و از محضر اساتید عذرخواهی میکنم.
هر آنچه که در کتب مرجع و مقالات پزشکی مشاهده کردم و از طبیبان متعددی آموختم خدمتتون ساده و صریح عرض میکنم :ok:

چه در بدن زن و چه در بدن مرد
هر زمان لباس تنگ (لی،جین، لباس زیر) پوشیده بشه، باعث مختل شدن سیستم گردش خون میشه!
وقتی خونرسانی به عضو دچار اختلال بشه، اون عضو سرد میشه (نه از نظر دما بلکه از نظر طبع)

همین غلبه سردی بر اعضاء باعث میشه کارکردشون مختل و جسارتا
در بانوان با علائم ؛
کیست تخمدان، استعداد ابتلاء به عفونت و قارچ و اختلالات قاعدگی و بی میلی...
و در آقایان
با کاهش میزان و تحرک اسپرم و در اغلب مواقع حریص شدن نسبت به رابطه زناشویی خواهد بود.

البته اینطور نیست که همه مردان و زنانی که لباس چسبان به تن میکنند به این اختلالات مبتلاء شوند!
و صد البته عدم باروری در هر دو جنس رو وقتی بررسی کنیم خواهیم دید که همین اختلالات فوق الذکر درش دخیل است. :ok:

التماس دعا:Sham:

alone boy;408858 نوشت:

:khejalat: من شنیدم که لباس های زیر چسبان مثل شورت های به شکل هفت و ... که دستگاه تناسلی رو به بدن نزدیک میکنه و همیشه دمای اون رو در دمایی زیاد نگه میداره باعث میشه که فرد عقیم بشه!!! :crying:

با تشکر

این حرف اشتباه است چون صحیحه که دستگاه تناسلی مردان در دمای کمتر از بدن بهتر کار می کنند ولی تاثیر دائمی نیست و باعث عقیم شدن نمیشه و بعد از دوباره کم شدن دمای آن به حالت ابتدایی بازخواهد گشت. باشد که روزی به اصطلاح محققان کشور در ویدیوهایی که ارائه می کنند ترویج خرافات و مزخرفات نکنند.

بسم رب الشهداء

نقل قول:
باشد که روزی به اصطلاح محققان کشور در ویدیوهایی که ارائه می کنند ترویج خرافات و مزخرفات نکنند.

بله بله :ok:
باشد که روزی کاربران گرامی برای اثبات حرف غیرعلمی خود در مورد موضوعات تخصصی اهانت نکنند!!!
ان شاءالله

alone boy;408858 نوشت:

با تشکر

بسمه تعالی
با عرض سلام و تحیت محضر جنابعالی و تشکر از سرکار قمری و جناب کینزی
عقیم شدن معلول عوامل متعددی چون، اسپرم ناکافی، سرعت پایین حرکت اسپرمها، گرمای زیاد و طولانی مدت ( لازم است دمای کیسه های اسپرم از دمای بدن پایینتر باشد)، و...است.
به هر حال علاوه بر این عوامل زیستی، عوامل متعدد محیطی هم نظیر امواج موبایل و بلوتوث، لباسهای تنگ ، ضربه های خارجی به دستگاه تناسلی و...به عنوان عوامل کاهش قدرت باروری ذکر شده اند. طبعا این بدین معنا نیست که همه کسانی که لباس تنگ می پوشند و یا از موبایل استفاده می کنند لزوما عقیم خواهند شد!! چرا که استعداد افراد مختلف است. همانطور که استفاده از ظروف تفلون و یا پلاستیکی زمینه ابتلاء به سرطان را فراهم می کند اما همه افراد به جنین بیماری ای مبتلا نمی شوند. لذا خود را نگران نکنید.

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمین.

با سلام و احترام
چرا برای پاسخ گویی به سوال شرعی برادرمان اینقدر با هم جدال می کنید.
اجازه دهید اول جناب کارشناس پاسخ دهند سپس شما اظهارات خود را بیان کنید. اینطور بهتر است هم از نظر ادب هم از نظر پاسخ پرسش.
بازم معذرت می خوام
موفق باشید.

بهتر است بانوان از لباس زیر چسبان استفاده نکنند به علت:احتمال ایجاد شدن کیستهای تخمدانی و قارچ و عفونت که هرکدام میتواند عقیم کننده نیز باشد .خیلی کم پیش میاد . مستقیم عقیم کننده نیست نگران نباشید.

با سلام و عرض ادب خدمت کارشناسان و دوستان اسک دینی عزیزم.

از همگیتون ممنونم :Rose:

موضوع قفل شده است