صفحه 1 از 52 1231121314151 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مطلبی چند در مورد ماهواره!

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

مطلبی چند در مورد ماهواره!

مطلب اول :
    در قرآن داریم
    از آنها كساني هستند كه پيامبر را آزار مي‏دهند، و مي‏گويند او خوشباور و گوشي است!، بگو خوشباور بودن او به نفع شماست (ولي بدانيد) او ايمان به خدا دارد و (تنها) تصديق مؤ منان مي‏كند، و رحمت است براي كساني از شما كه ايمان آورده‏ اند، و آنها كه فرستاده خدا را آزار مي‏دهند عذاب دردناكي دارند. (سوره توبه آیه 61)
    توضیح اینکه این آیه و آیات قبلش مربوط به منافقینه . و این منافقین برا پیغمبر خالی میبستن پیغمبر هم در ظاهر قبول میکردند . بعد منافقین کیف میکردن که خالی بستیم پیغمبر قبول کرد .
    اما نکته
    تصدیق مومنین بود که آنها نمیفهمیدند و این آیه بالا به آن اشاره دارد.
    از طرفی در قرآن داریم :
    اي كساني كه ايمان آورده‏ ايد اگر شخص فاسقي خبري براي شما بياورد درباره آن تحقيق كنيد، مبادا به گروهي از روي ناداني آسيب برسانيد، و از كرده خود پشيمان شويد. ( سوره احقاف آیه 6)

مطلب دوم :
    بنده ترمهای آخر دانشگاه یک ازمایشگاه داشتم دو کلاس بود که استاد یکیش مسلمان نبود (شاید ارمنی بود ) موقع انتخاب واحد گفتم من با دینش کاری ندارم برای کلاس میرم و اونو انتخاب کردم . بنظرم سه آزمایش اول رو در سه جلسه انجام دادم هیچکدام جواب نداد . ناراحت بودم که در تمام این سالهای هنرستان و دانشگاه در آزمایشگاههای الکترونیک و کارگاههای برق چنین چیزی اتفاق نیفتاده بود . حتی کمتر پیش آمده بود یک مدار جواب ندهد یا اصلا اتفاق نیفتاده بود .
    توخودم بودم . رفتم نماز خانه . قرآن برداشتم . برای چی یادم نیست شاید برای خواندن .
    باز کردم این آیه رو دیدم .
    و با كسانى كه پروردگارشان را صبح و شام مى‏خوانند [و] خشنودى او را مى‏خواهند شكيبايى پيشه كن و دو ديده‏ات را از آنان برمگير كه زيور زندگى دنيا را بخواهى و از آن كس كه قلبش را از ياد خود غافل ساخته‏ايم و از هوس خود پيروى كرده و [اساس] كارش بر زياده‏روى است اطاعت مكن (سوره کهف آیه 28 )
    درخواست تغییر کلاس دادم . هر چند فکر نمیکردم بشود ( فکر کنم حذفو اضافه گذشته بود ) انجام شد .
    اولین آزمایش را بستم جواب داد .
    البته در دین ما هست که علمو حتی در چین بیاموزید و پیغمبر اسیرهایی رو که سواد یاد مسلمونا میدادن آزاد میکردن اما مساله من این بود که استاد مسلمان هم بود و من نامسلمان را انتخاب کردم .

2. صلوات ها 4

3.  

علاقه
    کامپیوتر
    نوشته
    75
    حضور
    3 روز 3 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    458

نقل قول نوشته اصلی توسط بپاخیزیم نمایش پست ها
    مطلب اول :
    در قرآن داریم
    از آنها كساني هستند كه پيامبر را آزار مي‏دهند، و مي‏گويند او خوشباور و گوشي است!، بگو خوشباور بودن او به نفع شماست (ولي بدانيد) او ايمان به خدا دارد و (تنها) تصديق مؤ منان مي‏كند، و رحمت است براي كساني از شما كه ايمان آورده‏ اند، و آنها كه فرستاده خدا را آزار مي‏دهند عذاب دردناكي دارند. (سوره توبه آیه 61)
    توضیح اینکه این آیه و آیات قبلش مربوط به منافقینه . و این منافقین برا پیغمبر خالی میبستن پیغمبر هم در ظاهر قبول میکردند . بعد منافقین کیف میکردن که خالی بستیم پیغمبر قبول کرد .
    اما نکته تصدیق مومنین بود که آنها نمیفهمیدند و این آیه بالا به آن اشاره دارد.
    از طرفی در قرآن داریم :
    اي كساني كه ايمان آورده‏ ايد اگر شخص فاسقي خبري براي شما بياورد درباره آن تحقيق كنيد، مبادا به گروهي از روي ناداني آسيب برسانيد، و از كرده خود پشيمان شويد. ( سوره احقاف آیه 6)
    با سلام . میشه یکم زیر دیپلم صحبت کنید
    من ربط این ایات را با ماهواره نفهمیدم .
    وبعد داستان دوم هم برای ادم هایی به مرتبه شما ممکن است درست باشد .ولی حدیثی که اوردید کاملا حرف را نقض می کنه .
    من نمی گویم ماهواره خوبه .برعکس خیلی هم بده ولی این داستان ربطی به ماهواره ندارد . یا من نفهمیدم .(گفتم که زیر دیپلم صحبت کنید )

اما درباره ماهواره .
    فکر کنم ایه به مردان و زنان مومن بگو چشم های خویش را از نگاه به نامحرم بپو شانند کافی باشد .
    روزی امام علی(ع) در شهر کوفه شیطان را دیدند که تیرهایی به همراه دارد که یکی از ان تیرها از نوکش زهر میچکد
    گفت ای ملعون چرا این تیرت با بقیه تیرها فرق دارد ان ملعون گفت یا علی این تیر را فقط برای نشانه گیری چشم شیعیا نت بکار میبرم آنقدر میزنم تا به هدف بخورد و کورشان کنم گفت چگونه؟؟ ان ملعون گفت با نگاه لذت بخش و حرام به دختران جوان و نامحرم چشمشان را کور میکنم وقتی چشمشان کور شد دل هم کور و کرمیشود و هر چه در باره خدا ودین بگویید به گوششان فرو نمیرود
    «قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ وَقُل لِّلْمُؤْمِنَاتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَيَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَ...»

«به مؤمنان بگو چشمهاي خود را (از نگاه به نامحرمان) فرو گيرند و عفاف خود را حفظ كنند اين براي آنان پاكيزه‌تر است. خداوند از آنچه انجام مي‌دهند آگاه است و به زنان با ايمان بگو چشمهاي خود را (از نگاه هوس آلود) فرو گيرند و دامان خويش را حفظ كنند و...»

و در حدیث :
    رسول خدا (ص) می فرمایند(نگاه به نا محرم تیری زهر آلود از ناحیه شیطان است . هر کس به پاس حرمت الهی آن را ترک کند،خدا ایمانی به او می دهدکه شیرینی آن را در دل احساس می کند))

حضرت امام جعفر صادق عليه السلام فرموده اند : هيچ کسي غنيمتي مانند آنچه از راه پوشيدن چشم به چنگ آيد ، نيافته ، هرگاه چشم از حرام بسته شود به مشاهده ي عظمت و جلال ( حق ) سبقت گيرد .

خدایا به ما آن ده که ان به .و ما را نگذار به که و مه(بزرگ و کوچک)

5. صلوات ها 8

علاقه
    فیلم ، کتاب ، موسیقی
    نوشته
    58
    حضور
    1 روز 6 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    83

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaljoon نمایش پست ها
    با سلام . میشه یکم زیر دیپلم صحبت کنید
    من ربط این ایات را با ماهواره نفهمیدم .
    وبعد داستان دوم هم برای ادم هایی به مرتبه شما ممکن است درست باشد .ولی حدیثی که اوردید کاملا حرف را نقض می کنه .
    من نمی گویم ماهواره خوبه .برعکس خیلی هم بده ولی این داستان ربطی به ماهواره ندارد . یا من نفهمیدم .(گفتم که زیر دیپلم صحبت کنید )

اما درباره ماهواره .
    فکر کنم ایه به مردان و زنان مومن بگو چشم های خویش را از نگاه به نامحرم بپو شانند کافی باشد .
    روزی امام علی(ع) در شهر کوفه شیطان را دیدند که تیرهایی به همراه دارد که یکی از ان تیرها از نوکش زهر میچکد
    گفت ای ملعون چرا این تیرت با بقیه تیرها فرق دارد ان ملعون گفت یا علی این تیر را فقط برای نشانه گیری چشم شیعیا نت بکار میبرم آنقدر میزنم تا به هدف بخورد و کورشان کنم گفت چگونه؟؟ ان ملعون گفت با نگاه لذت بخش و حرام به دختران جوان و نامحرم چشمشان را کور میکنم وقتی چشمشان کور شد دل هم کور و کرمیشود و هر چه در باره خدا ودین بگویید به گوششان فرو نمیرود
    «قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ وَقُل لِّلْمُؤْمِنَاتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَيَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَ...»

«به مؤمنان بگو چشمهاي خود را (از نگاه به نامحرمان) فرو گيرند و عفاف خود را حفظ كنند اين براي آنان پاكيزه‌تر است. خداوند از آنچه انجام مي‌دهند آگاه است و به زنان با ايمان بگو چشمهاي خود را (از نگاه هوس آلود) فرو گيرند و دامان خويش را حفظ كنند و...»

و در حدیث :
    رسول خدا (ص) می فرمایند(نگاه به نا محرم تیری زهر آلود از ناحیه شیطان است . هر کس به پاس حرمت الهی آن را ترک کند،خدا ایمانی به او می دهدکه شیرینی آن را در دل احساس می کند))

حضرت امام جعفر صادق عليه السلام فرموده اند : هيچ کسي غنيمتي مانند آنچه از راه پوشيدن چشم به چنگ آيد ، نيافته ، هرگاه چشم از حرام بسته شود به مشاهده ي عظمت و جلال ( حق ) سبقت گيرد .

دوست عزیز ، الآن صدا سیمای خود کشور هم در فیلم هایی که دوبله میکنه کاملا داره زن های نامحرم رو با پوشش نا مناسب نشون میده
    پس با استدلال شما نباید حتی تلوزیون ایران رو نگاه کرد ،
    جامعه هم که خیلی خرابه پس باید کلا تو خونه بشینی زل بزنی تو دیوار ، نماز بخونی ، روزه بگیری ، کمی هم با روضه ها گریه کنی تا بری بهشت !!

اما نه ، اصلا هم اینطور نیست ؛ ماهواره هم مطالب مفید زیادی داره ، مثل اینترنته هرکس باید خودش بدونه که چطور ازش استفاده کنه
    بعد هم با عملکر ضعیف جناب ضرغامی و امثالهم ، وقتی معاون فرهنگی رئیس جمهور میاد میگه بین 50 تا 70 درصد مردم در کلان شهر ها از ماهواره استفاده میکنن !! دیگه جای بحثی نمیمونه !

صدا و سیما نتونسته حتی ذره ای مقابل تهاجم فرهنگی ایستادگی کنه ، دلیلش هم ناتوانی مسئولین هست
    بعد هم وقتی افرادی چون علی جنتی میان کار ارزشمندی در زمینه فرهنگ میکنند
    همون مسئولینی که تا به جال موفق نبودن شروع میکنن به سنگ اندازی !! پس من به مردم ایران حق میدم ماهواره ببینن ،
    اینطور نیست ؟؟

خدایا مسئولیت‌های شیعه بودن را که علی‌وار بودن و علی‌وار زیستن و علی‌وار مردن است، و علی‌وار پرستیدن و علی‌وار اندیشیدن و علی‌وار جهاد کردن و علی‌وار کار کردن و علی‌وار سخن گفتن و علی‌وار سکوت کردن است تا آنجا که در توان این بنده ناتوان علی است، همواره فرا یادم آر.
    معلم شهید دکتر شریعتی

مرگ آرزومه از اینکه نمیرم میترسم..........

7. صلوات ها 4

علاقه
    قران
    نوشته
    1,172
    حضور
    26 روز 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    3302

هم ماهواره هم تلویزیون مشکل داره تلویزیون که برنامه هاش ابکی و بی محتوا است و کلا یه پیام بازرگانی که یه مقدار برنامه بی محتوا بینش پخش میشه ماهواره هم بجز ترویج فساد فحشا- بی بند باری -روابط نامشروع- خیانت زوجین-عشق های مثلثی- ترویج بچه دار شدن قبل از ازدواج(زنا زادگی)و...... چیزی نداره درباره فیلمش هم بماند 200 صفحه کتابه
    یکم درباره پیام های مخفی در فیلم ها و انیمیشن های هالیوود تحقیق کنید

بهترین کار ورزش و مطالعه میباشد

9. صلوات ها 9

علاقه
    الکترونیک
    نوشته
    527
    حضور
    22 روز 17 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    1510

نقل قول نوشته اصلی توسط بپاخیزیم نمایش پست ها

مطلب دوم :
    بنده ترمهای آخر دانشگاه یک ازمایشگاه داشتم دو کلاس بود که استاد یکیش مسلمان نبود (شاید ارمنی بود ) موقع انتخاب واحد گفتم من با دینش کاری ندارم برای کلاس میرم و اونو انتخاب کردم . بنظرم سه آزمایش اول رو در سه جلسه انجام دادم هیچکدام جواب نداد . ناراحت بودم که در تمام این سالهای هنرستان و دانشگاه در آزمایشگاههای الکترونیک و کارگاههای برق چنین چیزی اتفاق نیفتاده بود . حتی کمتر پیش آمده بود یک مدار جواب ندهد یا اصلا اتفاق نیفتاده بود .
    توخودم بودم . رفتم نماز خانه . قرآن برداشتم . برای چی یادم نیست شاید برای خواندن .
    باز کردم این آیه رو دیدم .
    و با كسانى كه پروردگارشان را صبح و شام مى‏خوانند [و] خشنودى او را مى‏خواهند شكيبايى پيشه كن و دو ديده‏ات را از آنان برمگير كه زيور زندگى دنيا را بخواهى و از آن كس كه قلبش را از ياد خود غافل ساخته‏ايم و از هوس خود پيروى كرده و [اساس] كارش بر زياده‏روى است اطاعت مكن (سوره کهف آیه 28 )
    درخواست تغییر کلاس دادم . هر چند فکر نمیکردم بشود ( فکر کنم حذفو اضافه گذشته بود ) انجام شد .
    اولین آزمایش را بستم جواب داد .
    البته در دین ما هست که علمو حتی در چین بیاموزید و پیغمبر اسیرهایی رو که سواد یاد مسلمونا میدادن آزاد میکردن اما مساله من این بود که استاد مسلمان هم بود و من نامسلمان را انتخاب کردم .

سلام جناب به پا خیزیم ...
    در مورده چنین مکاشفه ها یا استخاره کردن ها یا تصمیم گرفتن ها من کلا خیلی نقد دارم ...
    به تجربه به من ثابت شده ... استخاره کردن یا تفعل زدن یا مکاشفه کردن یا هر چیزه دیگه ای با قرآن ... نتیجش همون چیزی میشه که آدم ته دلش دوست داره اون حرف رو بشنوه ... و لزوما با حقیقت همراه نیست ...
    من هم از این قبیل کارها کردم و نتیجش 100 درصد معکوس شده ... فقط دوست داشتم این مطلب رو بنویسم که اطمینان کردن به چنین روشهایی واقعا مشگل ساز میشه ...
    مقابله با سرطان :

1- اغذیه متنوع از تمام گروه ها 2- وزن متعادل 3-کنترل چربی غذا 4-کم کردن شیرینی 5-کاهش نمک 6-استفاده از میوه ها:انجیر.کیوی.زردآلو.خرما.گ جه فرنگی.پیاز 7-استفاده ازماهی 8- استفاده نکردن از غذاهای منجمدی که در درون کیسه فریزر هستند و توسط مایکروویو یخشان باز میشود 9-ننوشیدن چای گرم .

11. صلوات

علاقه
    فیلم ، کتاب ، موسیقی
    نوشته
    58
    حضور
    1 روز 6 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    83

نقل قول نوشته اصلی توسط kh11111 نمایش پست ها
    هم ماهواره هم تلویزیون مشکل داره تلویزیون که برنامه هاش ابکی و بی محتوا است و کلا یه پیام بازرگانی که یه مقدار برنامه بی محتوا بینش پخش میشه ماهواره هم بجز ترویج فساد فحشا- بی بند باری -روابط نامشروع- خیانت زوجین-عشق های مثلثی- ترویج بچه دار شدن قبل از ازدواج(زنا زادگی)و...... چیزی نداره درباره فیلمش هم بماند 200 صفحه کتابه
    یکم درباره پیام های مخفی در فیلم ها و انیمیشن های هالیوود تحقیق کنید

بهترین کار ورزش و مطالعه میباشد
    احسنت ، حتما همینطوره ، دفاع من از ماهواره نبود ، دفاع من از مردم بود......

این خبر هم مطلب جالبی بود گفتم بزارم :

آمار روزنامه جوان ازکانالهای فارسی زبان ماهواره ای،شبکه های موسیقی و رقص،برنامه های مد لباس و ...

روزنامه جوان نوشت:

در کل جهان 300 ماهواره تلويزيوني فعال است که از اين تعداد 116 ماهواره فضاي ايران را پوشش مي‌دهند. شبکه‌هاي فارسي‌زبان که فقط براي فارسي‌زبانان و خصوصاً ايراني‌ها برنامه توليد و پخش مي‌کنند، هم‌اينک به بيش از 160 کانال رسيده است.
    اما ماهواره‌هايي که در فضاي ايران فعالند، امکان دريافت حدود 18 هزار شبکه تلويزيوني را فراهم کرده‌اند و از اين تعداد حدود 2 هزار شبکه را با ديش‌هاي معمولي مي‌توان با کيفيت بالا دريافت کرد.
    بررسي‌ها نشان مي‌دهد، در بين اين شبکه‌ها، 380 کانال به صورت شبانه روز در حال پخش موسيقي، کليپ، رقص، آهنگ‌هاي درخواستي و کنسرت هستند. حدود هزار و 200 شبکه در خلال برنامه‌هاي خود، کليپ‌ها و شوهاي موزيکال پخش مي‌کنند. حدود 80 شبکه به نمايش مد و لباس اختصاص دارند.
    در يک تحليل محتوايي،‌ عمده آنچه اين شبکه‌ها پخش مي‌کنند و روي مخاطب اثر مي‌گذارند، با سنت و فرهنگ اسلامي- ايراني در تضاد بوده و آثار بسيار مخرب روحي و رواني دارند. شبکه‌هاي فارسي‌زبان در ابتداي راه‌اندازي، بيشتر موضوعات سياسي را دنبال مي‌کردند، لکن هم‌اکنون وارد حوزه فرهنگ شده، تغيير و تحولات فرهنگي را به صورت هدفمند در ايران دنبال مي‌کنند. برخي از اين شبکه‌ها مانند bbc فارسي، voa، من و تو و فارسي وان، در ميان مخاطبين شهرت بيشتري يافته‌ و توانسته‌اند بخشي از جامعه ايراني را تحت تأثير خود قرار دهند.
    در ميان اين شبکه‌ها،‌شبکه فارسي شبکه فارسي وان بيشتر از ديگر شبکه‌ها، کانون خانواده را مورد توجه قرار داده است.
    خدایا مسئولیت‌های شیعه بودن را که علی‌وار بودن و علی‌وار زیستن و علی‌وار مردن است، و علی‌وار پرستیدن و علی‌وار اندیشیدن و علی‌وار جهاد کردن و علی‌وار کار کردن و علی‌وار سخن گفتن و علی‌وار سکوت کردن است تا آنجا که در توان این بنده ناتوان علی است، همواره فرا یادم آر.
    معلم شهید دکتر شریعتی

مرگ آرزومه از اینکه نمیرم میترسم..........

13. صلوات ها 6

نوشته
    892
    حضور
    16 روز 10 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1567

عجب تاپیک جالبی
    بازم مثل همیشه امثال بنده وقتی نمیتونیم با یه تکنولوژی جدید روبرو بشیم اون رو میخوایم از صفحه روزگار محو کنیم و جالب لینجاست که نه محو شده و نه میشه و نه خواهد شد(مثل فیس بوک ، ماهواره ، اینترنت(چند سال پیش البته) و ...)
    پس ای کاش یادبگیریم فرهنگ استفاده درست ازش رو بیاموزیم

15. صلوات ها 6

علاقه
    مناظره با اهل تسنن
    نوشته
    19
    حضور
    13 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    49

شده ابزار جنگ نرم دشمن / شده سرباز شیطان ماهواره
    نموده پایه های دین و مذهب / همه از بنیه ویران ماهواره
    دریده پرده ی حجب و حیا را / ز کید و مکر پنهان ماهواره
    دریغا در میان خانواده / نشسته جای قرآن ماهواره
    هجوم آورده چون باد خزانی / به باغ سبز ایمان ماهواره
    من مشتعل عشق علیم ، خدایا چه کنم ؟
    منتظر حضورتون هستم . وعده ی ما :
    http://aghidehsh.blogfa.com/

17. صلوات ها 2

علاقه
    قران
    نوشته
    1,172
    حضور
    26 روز 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    3302

نقل قول نوشته اصلی توسط muiacir نمایش پست ها
    عجب تاپیک جالبی
    بازم مثل همیشه امثال بنده وقتی نمیتونیم با یه تکنولوژی جدید روبرو بشیم اون رو میخوایم از صفحه روزگار محو کنیم و جالب لینجاست که نه محو شده و نه میشه و نه خواهد شد(مثل فیس بوک ، ماهواره ، اینترنت(چند سال پیش البته) و ...)
    پس ای کاش یادبگیریم فرهنگ استفاده درست ازش رو بیاموزیم
    بله حرف جالب تر اینکه میفرمایید یاد بگیریم فرهنگ استفاده درست از ابزار و وسیله شیطان رو

چون وسیله مفیدی است مرداک صهیونیست که شبکه فاکس یکی از صدها شبکه تحت رهبریش است مهمترین برنامه سال 2011 فاکس بخش مستندی به اسم امام دوازدهم بود که توهین به امام 12 امام عصر(عج)است میاد فارسی وان رو مجانی و محض رضای خدا برای ما ایرانیان راه میندازه ما بشینیم فیلم و سریال ببینیم و هموطنای خودش بباید پول بدن تا فیلم ببینند یعنی کسی همینو درک کنه میفهمه ماهواره چی؟فیس بوک هم ابزار جاسوسی سیا است اینو من نمیگم خودشون با افتخار گفتن.
    تو فیس بوک چیکار میکنیم؟خودتون بهتر میدونید کمترین ضربه فیس بوک به انسان اتلاف وقته

مستند امام دوازدهم
    تاریخ انتشار : 2011
    محصول : آمریکا (شبکه FOX NEWS

http://www.zahra-media.ir/?p=52820

19. صلوات ها 3

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

نقل قول نوشته اصلی توسط نفرنفر نمایش پست ها
    سلام جناب به پا خیزیم ...
    در مورده چنین مکاشفه ها یا استخاره کردن ها یا تصمیم گرفتن ها من کلا خیلی نقد دارم ...
    به تجربه به من ثابت شده ... استخاره کردن یا تفعل زدن یا مکاشفه کردن یا هر چیزه دیگه ای با قرآن ... نتیجش همون چیزی میشه که آدم ته دلش دوست داره اون حرف رو بشنوه ... و لزوما با حقیقت همراه نیست ...
    من هم از این قبیل کارها کردم و نتیجش 100 درصد معکوس شده ... فقط دوست داشتم این مطلب رو بنویسم که اطمینان کردن به چنین روشهایی واقعا مشگل ساز میشه ...

یک بار دیگه مطلبم را بخوتنید . البته شاید من نتونستم مطلب را برسونم . یک چیزی هم هست که ننوشتم . گفنم شاید درست نباشه . حالا شما اینطوری گفتین اون جمله ای رو که مردد بودم رو مینویسم .

تو فکر بودم که من همیشه در تمام سالهای هنرستان و دانشگاه در دانشگاه از بهترین بودم . حالا چطور شده 3 آزمایش پشت سرهم جواب نمیده . پکر بودم . چون تمام سالهای تحصیلم تو آزمایشگاه از بهترین ها بودم .

حالا من یک چیزی میگم بهترین بودم شما جدی نگیرین . میبینید که مردد بودم تو نوشتن

این کار من استخاره تفعل مکاشفه بوده یا نبوده مهم نیست . بلکه اصل مطلب مهم است .
    ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸ در ساعت ۱۱:۴۹ دلیل: ادغام پستهای استارتر تاپیک در یک پست

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 52 1231121314151 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۰۵/۱۵, ۰۵:۱۹ : 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری