گوش دادن به قرآن به هنگام درس خواندن

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
گوش دادن به قرآن به هنگام درس خواندن

سلام
به نظرتون وقتی که درس می خونیم تو هدفون قرآن گوش بدیم بی احترامی محسوب میشه؟
چون واقعا اصلا به متن قران گوش نمیدم. فقط اوای ان تو گوشمه.

با نام الله

کارشناس بحث: استاد نور

هست هستی;408540 نوشت:
سلام
به نظرتون وقتی که درس می خونیم تو هدفون قرآن گوش بدیم بی احترامی محسوب میشه؟
چون واقعا اصلا به متن قران گوش نمیدم. فقط اوای ان تو گوشمه.

با سلام و احترام

همین مقدار که قصد بی احترامی ندارید انجام این فعل اشکال ندارد.

استفتا از دفتر آیه الله خامنه ای در قم

پس چطور تمرکز میکنید؟؟:Gig:
من شنیدم که بعضیا میگن موسیقی لایت و بدون متن برای درس خوندن خوبه.اونم موسیقی ای که ریتم یکنواخت داشته باشه.ولی قرآن که اگه حتی با ترتیل هم خونده بشه یکنواخت نیست.متن هم که داره.پس چطور تمرکز میکنی؟:Gig:

با سلام و احترام

این سوال منم هست. گاهی اوقات تو خوابگاه واقعا نمیشه به هم اتاقی هات بگی صدای دامبال دیمبل شونو کم کنن(این صدا از تو هدفونشون میزنه بیرون!!!) بعد فقط و فقط محض اینکه اون صداها رو نشنوم منم قران گوش میدم و در واقع هیچ توجهی به متن و معنا ندارم...صرفا جهت نشنیدن یه سری چیزای دیگه این کارو می کنم.
تو این شرایط حس بدی بهم دست میده و خیلی معذب میشم که دارم به قران بی توجهی و خدایی نکرده بی احترامی می کنم:((((

porteqal;409197 نوشت:
با سلام و احترام

این سوال منم هست. گاهی اوقات تو خوابگاه واقعا نمیشه به هم اتاقی هات بگی صدای دامبال دیمبل شونو کم کنن(این صدا از تو هدفونشون میزنه بیرون!!!) بعد فقط و فقط محض اینکه اون صداها رو نشنوم منم قران گوش میدم و در واقع هیچ توجهی به متن و معنا ندارم...صرفا جهت نشنیدن یه سری چیزای دیگه این کارو می کنم.
تو این شرایط حس بدی بهم دست میده و خیلی معذب میشم که دارم به قران بی توجهی و خدایی نکرده بی احترامی می کنم:((((

با سلام و احترام

همانطور که بیان شد،همین که قصد بی احترامی ندارید انجام این فعل اشکال ندارد.

استفتا از دفتر آیه الله خامنه ای در قم

برادر یا خواهر مهربان ...مواقع دیگر ه می شود به صوت قرآن گوش داد ...مثلا همین الان که پشت رایانه هستی و تو اینترنت اینطرف و اونطرف میری قرآن هم گوش بده
با تشکر

موضوع قفل شده است