موج جدید دختران ساپورت پوش در تهران

تب‌های اولیه

85 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
موج جدید دختران ساپورت پوش در تهران

موج جدید دختران ساپورت پوش در تهران +تصاویر

گسترش حجاب و عفاف در جامعه نه تنها به تقویت بنیان خانواده و رواج ارزش‌های الهی کمک می‌کند بلکه می‌تواند در برقراری و ایجاد امنیت همه جانبه در جامعه و پاک سازی آن از لوث هر گونه مفاسد اجتماعی مؤثر واقع شود.
شارع مقدس در دین اسلام مجموعه‌ای از باید‌ها و نبایدهایی را قرار داده است تا یک انسان مسلمان بتواند با استفاده از نسخه الهی راه سعادت و خوشبختی خویش را بپیماید، شاید در برخورد اول برخی از این دستورات الهی برای انسان بسیار سخت و مشکل باشد و به زعم خودش سد راهی برای آزادی و اختیار او تلقی شود، اما هنگامی که با تفکر به اصل و بنیان فلسفه احکام نگریسته شود، متوجه می‌شود که این دستور به ظاهر سختگیرانه بهترین راهبرد کمال و سعادت اوست.

یکی از این بایدهای دین اسلام، رعایت عفاف و حجاب در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی است، به گونه‌ای که خداوند متعال به دفعات مختلف در کتاب آسمانی‌اش قرآن به این موضوع اشاره داشته است، با نگاهی در سوره‌هایی نظیر «نور» آیات 30، 31، 33 و 60 و سوره «احزاب» آیات 35، 53، 55 و 59 متوجه می‌شویم که زنان جامعه اسلامی طبق نظر شارع مقدس ملکف به رعایت حجاب هستند.
البته ناگفته نماند که درباره نوع پوشش برای حجاب واجب، خداوند بر زنان سخت نگرفته است بلکه با اشاره به حداقل حجاب، بانوان را در استفاده از حجاب حداقلی و حداکثری آزاد گذاشته است تا مطابق خواست و اراده خود میزان قرب و رضایت الهی را دریافت کنند.

به این آیات توجه کنید:
1-«وَقُل لِّلْمُؤْمِنَـتِ یَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَـرِهِنَّ وَیَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَلاَ یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلاَّ مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَلْیَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَی جُیُوبِهِنَّ وَلاَ یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلاَّ لِبُعُولَتِهِنَّ أَوْ ءَابَآئِهِنَّ…»(نور/31)؛ و به زنان با ایمان بگو: چشم‌های خود را (از نگاه هوس آلود) فرو گیرند و دامان خویش را حفظ کنند و زینت خود را جز آن مقدار که ظاهر است، آشکار نکنند و (اطراف) روسری‌های خود را بر سینه خود افکنند (تا گردن و سینه با آن پوشانده شود) و زینت خود را آشکار نسازند، مگر برای شوهرانشان یا پدرانشان و… .

2- «یا أَیُّهَا النَّبِیُّ قُلْ لِأَزْواجِکَ وَ بَناتِکَ وَ نِساءِ الْمُؤْمِنِینَ یُدْنِینَ عَلَیْهِنَّ مِنْ جَلَابِیبِهِنَّ ذلِکَ أَدْنى أَنْ یُعْرَفْنَ فَلا یُؤْذَیْنَ»(احزاب/33)؛ اى پیامبر، به زنان و دختران خود و زنان مؤمنان بگو که چادر خود را بر خود فرو پوشند، این مناسبتر است تا شناخته شوند و مورد آزار واقع نشوند و خدا آمرزنده و مهربان است.

در آیه 31 نور با اشاره به نوع حجاب حداقلی یا همان حجاب واجب از عبارتی به نام «وَلْیَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَی جُیُوبِهِنَّ» یاد می‌کند که یک بانوی مسلمان می‌تواند از «خمر» که به معنای لباسی است که زن با آن، سر و سینه خودش را بپوشاند، استفاده کند و لباس خاصی مطرح نیست، ولی پوشیدن لباس‌های تنگ، چسبان و جلب توجه محل اشکال است.

با این وجود پروردگار عالم در آیه 33 احزاب از یک حجاب حداکثری یا همان حجابی که دارای فضیلت‌ بیشتری است،‌ برای بانوان مؤمن جامعه اسلامی که خواهان قرب الهی هستند، مطرح می‌کند که ما امروز از آن به عنوان حجاب برتر در جامعه یاد می‌کنیم، در این آیه واژه‌ای به نام «جلباب» را مطرح می‌سازد که منظور همان پوشش سرتاسری است، تقریباً شبیه همان چادری که این روزها بانوان مسلمان بر سر دارند، بنابراین همان طور که بقیه واجبات الهی داراى مراتب مختلفى است، حجاب نیز داراى مراتب خوب، متوسط و خوبتر است و چادر حجاب برتر بانوان محسوب مى‌شود.

اینکه چه اثراتی در واجب شدن حجاب بر جامعه بار می‌شود، می‌توان علت‌های زیادی را از جمله احترام و ارزش اسلام به زن، استحکام بنیان خانواده، جلوگیری از انحرافات اخلاقی، بالا بردن بهداشت روانی افراد و جامعه، رشد عشق‌های پاک، متجلی شدن ارزش‌های عالی انسانی و اخلاقی و ارتباط سالم میان افراد جنس مخالف و افراد هم جنس مطرح کرد، خلاصه اینکه آنچه اسلام به دنبال آن است، برقراری و ایجاد امنیت همه جانبه در جامعه و پاک‌سازی آن از لوث هر گونه مفاسد اجتماعی است.

حال با این اوصاف، توقع می‌رود که در یک جامعه اسلامی مسئولان و مردم برای احیای امر الهی درباره عفاف و حجاب پیش از پیش دغدغه‌مند باشند، هر چند که مسئولان فرهنگی گاهی با راه‌اندازی نمایشگاه مد و لباس یا نمایشگاه‌های عرضه محصولات حجاب سعی دارند به اشاعه این فرهنگ در جامعه سرعت بیشتری ببخشند، اما گرانی اکثر محصولات و طراحی مدهایی که بعضاً بدن‌نما هستند، این مهم دست‌نیافتنی می‌نماید.

متأسفانه این روزها با گرم‌تر شدن هوا شاهد رواج نوعی بدحجابی در جامعه هستیم، وقتی علت آن را جویا می‌شویم به پارامترهایی برخورد می‌کنیم که جای بسی تأمل دارد، ابتدا اینکه عرضه مانتو‌های بدن‌نما در فروشگاه‌ها با آستین‌های کوتاه کجا با نوع حجاب حداقلی همخوانی دارد؟! همچنین تبلیغات گسترده مدها و لباس‌های مخالف شرع اسلامی در فضای مجازی همراه با آرایش‌های تند و به سر داشتن حداقل روسری‌ که بیشتر شبیه حجاب مدل ترکیه‌ای است تا حجاب واجب اسلامی گوی سبقت را از فعالیت فرهنگی نهادهای مسئول ربوده است.

اگر قرار باشد که با دید تسامح و تساهل به این واجب الهی نگریسته شود، معلوم نیست که در آینده حجاب در جامعه ما به کدام سو کشیده می‌شود. آیا شبیخون دشمن در این میدان کارساز خواهد شد؟ این سؤالی است که باید از مسئولان پرسید.

حمله ساپورت‌ها به شهر و فرهنگ بی‌ساپورت!

حامی-چند وقتی است که پدیده‌ای شوم بر تَن زنان شهرهایمان خودنمایی می‌کند که نامش «ساپورت» است. البته این از خاصیت‌های جامعه‌های مُدپرست است که برای ذایقه‌سازی و هویت‌بخشی به پدیده‌های نو و حتی گاهی ناسازگار با فضای عمومی، اقدام به نام‌گذاری‌های خاص بر روی آن‌ها می‌کنند.

ینکه چرا و چه فردی نام «جوراب شلواری»های سابق را به «ساپورت» تغییر داده است و اصلاً این نام از خارج کشور همراه با این جوراب شلواری‌های رنگ آمیری شده وارد شده یا خیر، موضوع این نوشته نیست. ماجرا از این قرار است که از زمستان سال گذشته برخی زنان خیابانی شهرهای ما در حرکت‌هایی مشکوک و سازماندهی شده اقدام به پوشیدن جوراب شلواری‌هایی کردند که منظره بدن‌نمای از زانو به پایین این پوشش‌ها بسیار عجیب بود.

متأسفانه اقدامی برای برخورد مناسب با این نوع پوشش که عملاً شلوار را از زیر مانتوها حذف کرده بود از طرف هیچ‌کدام از دستگاه‌ها و نهادهای مسئول انجام نشد.

در این باره تحلیل‌های مختلفی در رسانه‌ها منعکس شد. یکی از تحلیل‌های محتمل این بود که حساسیت فضای پیش از انتخابات ریاست جمهوری و بهانه‌جویی دشمن برای شیطنت رسانه‌ای یکی از دلایل جدی نگرفتن این‌گونه آسیب‌ها و معضلات اجتماعی و فرهنگی می‌توانست باشد.

بهار امسال از راه رسید و چشم مردم شهرهای ما منور به کوتاه‌تر شدن مانتوهایی شد که گویا زیر آن هیچ برتن صاحبش نبود، جز جوراب شلواری‌های سابق که حالا نام دهان‌پرکن «ساپورت» را به خود گرفته بودند و آرام آرام و با حرکتی خزنده نه تنها آفتاب بیشتری به خود می‌دیدند بلکه رنگ‌ها و شکل‌های بیشتری را بر اندام برخی دخترکان شهرهای ما تجربه می‌کردند.

گاهی وقت‌ها یک ساپورت مدل «رنگ پا» عابر پیاده و سواره را به اشتباه می‌انداخت که نکند تنها یک پیراهن بر تن فلان دخترک است و دیگر هیچ!. پس از اعلام نتایج انتخابات خرداد ۹۲، آمار ساپورت‌هایی که صاحبان آنها مانتوها را نیز کم‌کم به کناری گذاشته و پیراهنی کِشی و چسبان بر روی ساپورت‌ها برتن می‌کردند شیب شدیدی به خود گرفت.

این روزها، ساپورت‌های رنگارنگ در حال فتح خیابان‌های شهرهای ما است. اکنون به وفور دختران و زنانی را در سطح شهرها می‌بینیم که پیراهنی کِشی و مجلسی را که هیچ ربط و شباهتی به مانتو ندارد، بر تن داشته و پوشش تمامی نیم دیگر بدن را بر عهده ساپورت نازک و گاهی رنگارنگ گذاشته‌اند.

روز گذشته بود که برای دیدن فیلمی به خیابان علم‌الهدی رشت و سینما میرزا کوچک رفته بودم. حضور انبوه زنان و دختران ساپورت‌پوشی که مردان‌شان با وجود داشتن عضلاتی ستبر و بدن‌سازی شده به اندازه یک جوجه خروس هم غیرت نداشتند دیده می‌شدند، و در این میان دخترکی دیگر با آرایشی غلیظ و موهایی افشان با ساپورتی قرمز خودنمایی می‌کرد!. دیگری گویا با فونت نستعلیق سایز بزرگ و سفید روی ران‌ها و ساق پاهای خود (بر روی ساپورت) اشعاری نوشته شده بود!!.

تنها می‌توانم بگویم نگرانم. نگران دیگر شهرها و روستاهایی که قرار است مورد حمله ساپورت‌ها قرار گیرند. پروژه «حیازدایی» دشمن همچنان ادامه دارد و ما به ویژه مسئولان ذی‌ربط همچنان در غار اصحاب کهف خود خوابیده‌ایم، و همچنان خوابیم ...

سلام ...
امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشین ...
چرا یکی از مراجع قم ... پوشیدن ساپورت رو حرام اعلام نمیکنه ... و حرام بودن پوشیدن ساپورت رو چندین بار تو از تلویزیون اعلان عمومی نمیکنن !!!
من فکر میکنم دادن اختیار به انسان ها و اعلان های متمادی توسط علما تو این زمونه میتونه راهکاره خوبی باشه ...
من موندم این ساپورت پوش ها میتونن تو خونه جلوی باباشون یا برادرشون سلاپورت بپوشن !!! که حالا با اون وضع میان بیرون ...

به نظره من اگر یکی از مراجع قم اعلام ساپورت رو تحریم کنه و چندین بار هم از تلویزیون این اعلان رو پخش کنن ... در کنار اختیار داشتن آدمها ... این روش میتونه موثر باشه ...
اگر نتیجه داد و ساپورت پوش ها و فروشنده های این جور البسه از کارشون توبه کردن که هیچ ...
وگرنه یواش یواش دولت شروع کنه به جمع کردن فروشگاههایی که همچین البسه ای رو میفروشه ...

الان هیچ ساندویچ فروشی الویه نمیفروشه ... چون فروش الویه در حدود 3 تا 5 میلیون تومن جریمه داره ...
اگر یه همچین جریمه ای هم برای ساپورت فروش ها در نظر بگیرن ... فکر میکنم ... هیچ فروشگاهی دیگه ساپورت نفروشه ...
البته به نظره من بهتره ... یه عالم دینی ساپورت رو تحریم عمومی کنه و در موردش در تلویزیون بحث بشه ...
در کنار اختیاری که آدم ها دارن ...

اگر جوا ب نداد ... شروع کنن به جریمه کردن مغازه هایی که چنین البسه ای میفروشن ..

من يه دفعه به اصرار مادر و خاله ام كه خودشون برام يه ساپورت و يه مانتو كه كه ادم همش اذيت بود كه نكنه يه جايى از بدنش معلوم شه پوشيدم و رفتم بيرون!اما از همون ثانيه اول انقدر ناراحت و معذب بودم كه با وجود ناراحتى مادرم خيلى زود به داخل يه مغازه رفتم و يه مانتو شلوار خريدم!اين ساپورتا واقعا پوششى ندارن و تمام برجستگى هاى پاى ادم رو نشون ميدن.واقعا از خودم بدم اومد.بعدش به دختر خاله ام يه بار گفتم كه اينا رو نپوش خيلى ناجوره!گفت كه به تو ربطى نداره!قلنون اجازه ميده،تو چه كاره اى!!!واقعا بايد جدى برخورد كرد با روند فروش اين ها

الحمدالله که فعلا توی شهر ما دیده نشده.
به نظر من یه عده که طرفدار خودنمایی هستن و کمبود دارن از این جور چیزا استقبال میکنن
باید با فروشنده ها برخورد جدی داشت
در زمان یه شاهی مردم به شاه خبر دادند که فلان مغازه دار اب قاطی شیر میکنه
شاه اومد انتهای شلوار مغازه دار رو با کش بست و شیر رو به ذاخل شلوارش ریخت ( مثل ماست که میریزن درون یه توبره که ابش بریزه)
و از جلوی مغازه اویزونش کرد و گفت ت زمانی که اب شیر چکه کنه و شیر خالص بشه این طور میمونی

[="#006400"]هوالعالم

يكي از روي نداري و يكي از بيماري !!!!
آدم اگر واقعا سالم باشه شايد يه دوره كوتاه محض امتحان از چنين چيزي استقبال كنه
كه زودگذره و اگر توان خريد داشته باشه حتما تغيير پوشش ميده ...

بيشتر براي جلب توجه ميپوشن
زيبايي كه نداره اما متفاوته و شايد كمي راحت تر
كه اون راحتي با نگاه و نظر هوسران دير يا زود به بدبختي كشيده ميشه ...

چون اگر ميل و نظر ما به نگاه هوسران باشه . با نگاه مردم هوسران شكل ميگيريم و بزرگ ميشيم
بايد تامل كنيم و ببينيم باور و نگاه مردم شهوتران چه شخصيتي از ما ميسازه ؟
يه ادم سالم يا يك موجود بي اراده و هميشه در نمايش ؟

ساپورت ميتونه لباس ورزشي و راحتي باشه
اما شيك و شخصيت ساز نيست . [/]

عنکبوت سرخ;406101 نوشت:
به نظره من اگر یکی از مراجع قم اعلام ساپورت رو تحریم کنه و چندین بار هم از تلویزیون این اعلان رو پخش کنن

سلام
ببخشید ولی هرکسی که به دین و رعایت حجابی که خداوند گفتند اعتقادی نداره ، دیگه چطور میخواد به یک مورد فتوای یک مرجع عمل کنه؟
بعدشم ؛ مراجع این همه مورد لباس رو که مناسب نیستن رو که نمیتونن تک تک اعلام کنن نپوشین ؟!:Moteajeb!::Moteajeb!:
یک کلام گفتن باعصث مفسده و تحریک و زینت نباشه !دیگه ما این عقل رو کجا استفاده کنیم؟همین جا دیگه !
باور کنید همه می دونن چی می پوشن ! همه هم میدونن دین چیه و عمل اونها یا ما خودمون چیه !قدیم که نیست اطلاع رسانی نشه مردم تو جاهلیت خودشون بیان نا اگاهانه این لباس ها رو بپوشن !باور کنید بچه هم تشخیص میده که نا مناسبه !

عنکبوت سرخ;406101 نوشت:
وگرنه یواش یواش دولت شروع کنه به جمع کردن فروشگاههایی که همچین البسه ای رو میفروشه ..

نظر دومتون خوبه اما چون پیشگیری بهتر از درمانه و الان در دوره ی درمان هستیم ، فکر نمی کنم با ممنوع کردن ورود این البسه هم بشه کاری کرد !
چون قاچاقچی ها برای اینکار هستن و مردم هم که خواهان !(چون در جامعه جا افتاده ! و این کار رو مشکل کرده) وگرنه در دوره ی پیشگیری این راه حل جواب می داد !

ولی شکایت من از اینه که من به شخصه حتی یک مورد اقدام کوچیکی هم از طرف مسئولان ذی ربط در مورد وضع جدید حجاب حاکم بر جامعه رو ندیدم و نشنیدم.

[="Tahoma"][="Indigo"]

عنکبوت سرخ;406101 نوشت:
چرا یکی از مراجع قم ... پوشیدن ساپورت رو حرام اعلام نمیکنه ..

سلام
عرض ادب و احترام
دیگه ساپورت یه چیز تابلو شده
هرکس میپوشه دیگه نمی تونه بگه با مانتو هم میشه حجاب داشت این دیگه یعنی حجاب اصلا قبول ندارن
به نظرم کسایی که می پوشن دیگه اسلام باید بذارن کنار
ولی بدی این ماجرا اینه که ما تو شیب سقوط قرار گرفتیم روز به روز داره بدتر میشه و کم کم میشه اون چیزی که نباید بشه:Ghamgin:[/]

عنکبوت سرخ;406101 نوشت:
لام ...
امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشین ...
چرا یکی از مراجع قم ... پوشیدن ساپورت رو حرام اعلام نمیکنه ... و حرام بودن پوشیدن ساپورت رو چندین بار تو از تلویزیون اعلان عمومی نمیکنن !!!
من فکر میکنم دادن اختیار به انسان ها و اعلان های متمادی توسط علما تو این زمونه میتونه راهکاره خوبی باشه ...
من موندم این ساپورت پوش ها میتونن تو خونه جلوی باباشون یا برادرشون سلاپورت بپوشن !!! که حالا با اون وضع میان بیرون ...

به نظره من اگر یکی از مراجع قم اعلام ساپورت رو تحریم کنه و چندین بار هم از تلویزیون این اعلان رو پخش کنن ... در کنار اختیار داشتن آدمها ... این روش میتونه موثر باشه ...
اگر نتیجه داد و ساپورت پوش ها و فروشنده های این جور البسه از کارشون توبه کردن که هیچ ...
وگرنه یواش یواش دولت شروع کنه به جمع کردن فروشگاههایی که همچین البسه ای رو میفروشه ...

الان هیچ ساندویچ فروشی الویه نمیفروشه ... چون فروش الویه در حدود 3 تا 5 میلیون تومن جریمه داره ...
اگر یه همچین جریمه ای هم برای ساپورت فروش ها در نظر بگیرن ... فکر میکنم ... هیچ فروشگاهی دیگه ساپورت نفروشه ...
البته به نظره من بهتره ... یه عالم دینی ساپورت رو تحریم عمومی کنه و در موردش در تلویزیون بحث بشه ...

اگر جوا ب نداد ... شروع کنن به جریمه کردن مغازه هایی که چنین البسه ای میفروشن ..

سلام عنکبوت خانم.
کی گفته ساپورت پوشیدن حرام نیست.یه چیز مشخصیه هرلباس زننده ای که باعث جلب توجه نامحرم بشه حرامه.این ساپورت پوشیدن درخیابان و حضور در بین نامحرمان مصداق لباس شهرته.ورسما حرامه.
کار ازین چیزا گذشته.فتوا دادن که به همین راحتی نیست هرچند فتوای این قبلا داده شده.

ابوالفضل;406132 نوشت:
باید با فروشنده ها برخورد جدی داشت
ببینید دوستان بحث حجاب تو جامعه ما از دست دررفته وبازور و درگیری و دست گیری و این طور کارا حل نمیشه باید یه فکر اساسی کنند.به نظرم باید ازسینما شروع بشه یعنی واقعا این سینما سینمای یه جامعه اسلامیه.یا حتی تلویزیونمون کی برنامه های خوب وجون دار ساخته واسه حجاب.
همین برنامه کودکان عمو پورنگ که این همه بین بچه ها طرفدار داره رو ببینید همه ی دخترا باید روسری سرشون کنن اما تو این همه برنامه یه برنامه نساخته که موضوعش حجابی باشه که به زور سر دختری کردن که واجبش نیست.
باید فرهنگ سازی بشه به جای دین گریزی با زورو دست گیری

واقعا یه چیز برام عجیبه و اون اینکه اغلب مادران چادری،دختران بدحجاب دارن !!!
همین امروز رفته بودم ؟ و جلوم یه مادر و دختر نشسته بودن .مادر چادری،دختر مانتویی و بدحجاب !!!
واقعا چه لذتی داره پوشیدن ساپورت و جلوه نمایی در کوچه و خیابون بوسیله این جور پوشش ها؟!
خدا بهمون رحم کنه و انشالله صاحب اصلی مملکت هرچه زودتر بیاد و جامعه رو از این وضع نجات بده .

واقعا واسه منم سواله.الآن دارم خانمایی که تازه مادر شدنو میبینم که خودشون حجاب دارن اما دختر بچه هاشون حتی تو حرم امام رضا با لباس عریان میارن.
خب این قضیه تاثیر بدی روی شناخت بچه میذاره.خیلی کم میبینیم کسایی رو که ازبچگی رو اعتقادات بچه هاشون کار کنند.باید به نسل جدیدی کوچولو موچولو حجاب رو شناسوند تا درآیندشون مثل این دوره نشن.
تو مدرسه ها به زور به دخترا میگن لباس زننده نپوشن اما تو کتابای درسیمونم ازحجاب چیزی نگفتن.
خود من مامانم از بچگی برام حتی شعرهای کودکانه که آهنگ زننده داشته برام نمیذاشتن والآن من به گوش دادن موسیقی تمایلی ندارم اما خواهر بزرگم که مامانم تجربشون کم بوده این طوری رعایت نکردن وخواهرم شدیدا علاقه منده.
پس بهترین راه برای ساختن جامعه ای باحجاب خانوادس.

فقط خانواده ها میتونن جلوی این معضلو بگیرن.
موارد دیگه در رتبه های بعدی قرار دارن.
مهد فرهنگ سازی خانواده هست و معلم های فرهنگی هم پدر و مادر هستن.
البته باید تا سن بلوغ روی فرزند کار کرد و بعد سن بلوغ دیگه سخته

حق تعالی;406222 نوشت:

سلام
ببخشید ولی هرکسی که به دین و رعایت حجابی که خداوند گفتند اعتقادی نداره ، دیگه چطور میخواد به یک مورد فتوای یک مرجع عمل کنه؟
بعدشم ؛ مراجع این همه مورد لباس رو که مناسب نیستن رو که نمیتونن تک تک اعلام کنن نپوشین ؟!:Moteajeb!::Moteajeb!:
یک کلام گفتن باعصث مفسده و تحریک و زینت نباشه !دیگه ما این عقل رو کجا استفاده کنیم؟همین جا دیگه !
باور کنید همه می دونن چی می پوشن ! همه هم میدونن دین چیه و عمل اونها یا ما خودمون چیه !قدیم که نیست اطلاع رسانی نشه مردم تو جاهلیت خودشون بیان نا اگاهانه این لباس ها رو بپوشن !باور کنید بچه هم تشخیص میده که نا مناسبه !

سلام ...
امیدوارم که خوب و سلامت باشین ...درک میکنم میخواین چی بگین ...

شما میگین ... خیلی ها هستند که اصلا مسلمون نیستن ... پس چجوری میشه با فتوا اونها رو سر به راه کرد ...
شما میگین ... کسی که ساپورت بپوشه اسلام رو بوسیده و کنار گذاشته ... پس این فتوا چه تاثری میتونه روش داشته باشه ...
شما میگین ... الان از هر مرجعی بپرسی ساپورت پوشیدن حلال هست یا حرام ... بهت جواب میده حرام هست ...

ولی صحبت من از Base چیزه دیگری بود ...
به نظره من ... تمامی ایرانی ها نسبت به فتوای مراجع اثر پذیر هستند ...
میرزای شیرازی با یه فتوا ... استعمار انگلیس رو منحل کرد ... و حتی تو کاخ سلطنتی هم قلیون ها رو شکستن ...
اگر مراجع یه فتوای درست و حسابی در مورده پوشیدن فتوا بدن ...
رعایت کردنه این فتوا کلاس داره ... دختر پسرهای جوون هم برای اینکه بگن ما انسان هستیم و خدا و پیغمبر داریم ... سمتش نمیرن ...
اگر چندین بار این فتوا از تلویزیون پخش بشه ... شخصی که چنین لباسی رو پوشیده از خودش بدش میاد ...
اگر چندین بار این فتوا از تلویزیون پخش بشه ... کسایی مثله من وقتی تو خیابون ساپورت پوش میبینن ... به دیده تحقیر بهشون نگاه میکنن ...

چند وقت پیش میخواستم جایی برم و مجبور شدم آژانس بگیرم ...
صندلی پشت راننده نشسته بودم ...
بنده خدا داشت درست رانندگی میکرد ... تا اینکه یکی از این ساپورت پوش ها که عابر بود خواست از جلوی ماشین رد بشه ...
یه دفعه راننده زد زیر ترمز و لباس های خانومه رفت کنار ...
پسره ... یه دفعه صورتش رفت تو هم و عصبانی شد و چند تا هم الله اکبر بلند بلند گفت ...
معلوم بود حسابی اعصابش به هم ریخته ...

عنکبوت سرخ;406332 نوشت:
میرزای شیرازی با یه فتوا ... استعمار انگلیس رو منحل کرد ... و حتی تو کاخ سلطنتی هم قلیون ها رو شکستن ...
اگر مراجع یه فتوای درست و حسابی در مورده پوشیدن فتوا بدن ...
سلام.یعنی واقعا این دوران با اون موقع قابل مقایسس.
عنکبوت سرخ;406332 نوشت:
چند وقت پیش میخواستم جایی برم و مجبور شدم آژانس بگیرم ...
صندلی پشت راننده نشسته بودم ...
بنده خدا داشت درست رانندگی میکرد ... تا اینکه یکی از این ساپورت پوش ها که عابر بود خواست از جلوی ماشین رد بشه ...
یه دفعه راننده زد زیر ترمز و لباس های خانومه رفت کنار ...
پسره ... یه دفعه صورتش رفت تو هم و عصبانی شد و چند تا هم الله اکبر بلند بلند گفت ...
معلوم بود حسابی اعصابش به هم ریخته ...
آفرین چه غیری.ولی حیف که تعدادشون کم شده.طفلی پریسام راست میگه ها.اینقدر گیر میدیم به حجاب به چشم ناپاکم گیر میدیم:Nishkhand:

سوال اصلی اینجاست!
دلیل تمایل شدید ایرانیان از "مد" چیست؟

من دوستای خارجی زیاد دارم که ایران میان و باهاشون در رابطه ام . از آلمان ، لهستان ، ایتالیا ، کبک .
پوشش ایشان بسیار عالیست و اصلا جذب شهوت نمیکنند ، پوششی بسیار ساده که اگر ما ایرانیا بخوایم بپوشیم هزینه ی خرید پوشاکمون یک سوم میشه !!!

آلبومهای خانوادگی ایشان بسیار "اسلامی " تر از شهر "اسلامی " کنونی ماست.

این ساپورت خار شده رفته تو چشم خیلیا:khandeh!:

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406464 نوشت:
این ساپورت خار شده رفته تو چشم خیلیا:khandeh!:

سلام ...
پریسا ... خوده تو میتونی یه ساپورته تن نما بپوشی و جلوی بابا یا داداشت راه بری !!!
میتونی ؟؟؟

بازمعضل ساپورت!که هرروزداره بدترمیشه !البته تعبیربحران بهتره !جدیداهم که ساپورتای رنگی وگل گلی وکوتاهونازکوشیشه ای و.............!یه باربادوستم داشتیم سرهمین موضوع بحث میکردیم یهوگفت خوب ساپورت ارزونه بجاشلوارمیخرن پول ندارن!گفتم اینابهونس ایناتاالان پول داشتن واسه شلوارخوب ساپورت اومدیهوهمه بی پول شدن!ساپورت طوریه که حتی زیرچادرم بپوشی مشخصه وبایدقبول کنیم که جذب کنندس!چرابایدکاری کنیم تابعضی ازاین نامحرمابااون چشمای ناپاکشون خیره شن به ما!تازه فقط ساپورت نیست بیشترشلواراالان افتضاحن!عجب روزگاری شده چرااخه ادم حرصش درمیاداین صحنه هارومی بینه!

عنکبوت سرخ;406101 نوشت:

وااااااا....نمیشه که ساپورت رو جمع کنن.ساپورت خیلی هم به درد میخوره...مثلا توی مراسمای عروسی و مهمونی های زنونه...

فقط باید فرهنگ استفاده ازش رو داشته باشیم که خیلیا واقعا فرهنگ ندارن.نمیدونن چی رو کجا باید بپوشن...اصلا از فرهنگ هم که بگذریم واقعا خیلی خجالت آوره.از خجالت هم که بگذریم اینا اصلا یه ثانیه فک نمیکنن که ساپورت و مانتو چه ربطی به هم دارن؟؟:Gig:
وایییییییییی خیییییییلی زشته.اصلا خوشگل نیست.
قحطیه سلیقه هس دیگه !!!

با سلام به همه ی دوستای باغیرتم
یه خبر جدید ساپورت سه بعدی هم اومده تا حالا کم آقایون رو تحریک میکرد که حالا خیره بشن تا عکس سه بعدیش رو تو پاهای خانما ببینن.
خدا عاقبت همه مونو ختم به خیر کنه من که خودم زنم وقتی ساپورت رو تن زنا میبینم از خجالت میمیرم بیشتر وقتا چادرمو می کشم جلوتر، از خجالت.
اللهم عجل لولیک الفرج

[="Tahoma"][="SeaGreen"]

shaparak;406338 نوشت:
آفرین چه غیری.ولی حیف که تعدادشون کم شده.طفلی پریسام راست میگه ها.اینقدر گیر میدیم به حجاب به چشم ناپاکم گیر میدیم

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام
یکی از مشکلات اساسی عدم رعایت ترتیب و مراتب اعمال است!
یا عدم اگاهی رساند و بیان حقیقت کامل است

ما به عنوان یک مسلمان برترین کتاب قانون و الگوی ما قران است و مبین قرآن معصومین(ع) که در صدر این عزیزان حضرت خاتم الرسل(ص) قرار دارد

باید دید هر کدام از این قوانین و مبین کننده ها چه گفتند و ترتیب به چه شکلی است؟
و با توجه به این ترتیب فعالیت کرد

در پناه خدا[/]

این ساپورت خار شده رفته تو چشم خیلیا

سلام علیکم
سرکار خانم توجه کنید:
خیلی از دختران امکان عمومی را با امکان خصوصی اشتباه می گیرند!
که این اشتباه است از نظر بنده ساپورت مشکل دارد چرا؟
اول: که ساپورت چسبون است، و به بدن می چسبد!
دوم: دختران باید فرق اتاق خواب و خیابان را بدانند.
مسئله بعد هم سرکار
Parisa ساپورت خار نیست! ساپورت یک نوع وسیله تحریک آمیز است.
اگر دختران این را رعایت کنند بسیار عالی می شود.
از خداوند می خوام که این خانم ها را هدایت کنه
موفق باشید

واقعا خیلی بده این کار خانوم ها خداوند هدایتشون کنه من که گاهی اوقات سعی میکنم تو خونه بمونم و حتی مسجد هم نرم برای این که چشمم به این صحنه های تحریک کنند نخوره .

عنکبوت سرخ;406472 نوشت:
سلام ...
پریسا ... خوده تو میتونی یه ساپورته تن نما بپوشی و جلوی بابا یا داداشت راه بری !!!
میتونی ؟؟؟

اره چرا نتونم؟

پریا;406480 نوشت:
وااااااا....نمیشه که ساپورت رو جمع کنن.ساپورت خیلی هم به درد میخوره...مثلا توی مراسمای عروسی و مهمونی های زنونه...

فقط باید فرهنگ استفاده ازش رو داشته باشیم که خیلیا واقعا فرهنگ ندارن.نمیدونن چی رو کجا باید بپوشن...اصلا از فرهنگ هم که بگذریم واقعا خیلی خجالت آوره.از خجالت هم که بگذریم اینا اصلا یه ثانیه فک نمیکنن که ساپورت و مانتو چه ربطی به هم دارن؟؟:Gig:
قحطیه سلیقه هس دیگه !!!

اینو قبول دارم ساپورت اصلا به مانتو نمیاد اگه می اومد من میپوشیدم ولی اصلا قشنگ نیست
طفلک مردا با چه چیزایی تحریک میشن:ghash::ghash::ghash::ghash:

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406767 نوشت:
اره چرا نتونم؟

به قول فامیل دور من دیگه حرفی ندارم.:khaneh:

هممون قبول داریم که گدایی نگاهه!:ok:
حتی اون کسیم که الان بگه نه...
ته دلش میدونه که هست!:Cheshmak:
و شکر خدا اینقدر توجهات در خانه به ما(:makhfi:)هست که نیازی به توجهات دیگران نداریم.........:Nishkhand:
کاش همه از نعمت توجه پدر و مادر و همسر بر خوردار بودن:deldari:

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406776 نوشت:
ینو قبول دارم ساپورت اصلا به مانتو نمیاد

سلام علیکم
دوستان اینجا تاپیک فروش ساپورت نیست ها
:khaneh:
لطفاً از این گونه صحبت کردن در تاپیک پرهیز کنید
در ضمن تبلیغ هم نکنید.
التماس دعا

سلام پریسا خانم.
شبتون بخیر.

من واقعا و از ته قلبم براتون متاسفم که حیا و عفت رو فدای مد و قشنگی کردین
قشنگیه زن به؛به روز بودن و مدش نیست؛به حیا و عفتشه.

twoworldsright;406365 نوشت:
سوال اصلی اینجاست!
دلیل تمایل شدید ایرانیان از "مد" چیست؟

من دوستای خارجی زیاد دارم که ایران میان و باهاشون در رابطه ام . از آلمان ، لهستان ، ایتالیا ، کبک .
پوشش ایشان بسیار عالیست و اصلا جذب شهوت نمیکنند ، پوششی بسیار ساده که اگر ما ایرانیا بخوایم بپوشیم هزینه ی خرید پوشاکمون یک سوم میشه !!!

آلبومهای خانوادگی ایشان بسیار "اسلامی " تر از شهر "اسلامی " کنونی ماست.

مثالی میزنم . شما ممکن است در یک ساختمان خوبی زندگی کنید و از آن ساختمان خوشتان بیاید . یک بار برین جایی و یه ساختمان خیلی مجللتر از آنکه شما در آن زندگی میکنید ببینید . وقتی بیایین منزلتان دیگر آن دید گذشته را نسبت به منزلتان ندارید.
مثال دیگر بنده علاقمند کوهم . در هر فرصتی به کوههای تهران (توچال ) نگاه میکنم . اما گاهی که منطقه لار میروم(جاده هراز ، کوهپایه دماوند) آن کوههای مرتفع را میبینم وقتی بر میگردم حداقل یکی دو روز کوه توچال تهران آن جذابیت را ندارد.
در دنیا چون اعتقاد ما را نسبت به محدودیت مسائل جنسی ندارند و آنقدر دیده اند که زنان خیابان در چشمشان نمی آید اما مفهوم این حرف این نیست که مردم دنیا دیگر به مسائل جنسی اهمیت نمیدهند . بلکه خبرهایی که هر روز میرسد و مسائلی که هر روز در اینترنت میبینیم نشان میدهد هر روز در مرداب بیشتر فرو میروند .
بنابراین دلیل چشم چران نبودن مردان و خود نما نبودن زنان در دنیا بخاطر این نیست که زنان نیازی به خود نمایی ندارند یا مردان نیازی به چشم چرانی نداند بلکه بخاطر اینست که خودنمایی و چشم چرانی در سطح بالاتر دارند و این مرداب است .

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

این ساپورت خار شده رفته تو چشم خیلیا

ساپورت پوشیدن صحیح نیست.این از ابزار های ابلیسه.

پریا;406480 نوشت:
وااااااا....نمیشه که ساپورت رو جمع کنن

به راحتی این لباس های مسخره قابل جمع کردن هستن.

پریا;406480 نوشت:
ساپورت خیلی هم به درد میخوره

بله این هم از سوغاتی های غربه.ما باید در همه چیز پیشرفت کنیم دیگه.پس باید لابد در شهوت و حیوانی تر شدن هم پیشرفت کنیم.یکی از راه های حیوانی تر شدن،همین ساپورته.حیوان بدبخت هم برای تحریک چنین کاری نمی کنه.ببینین انسان به کجا میتونه برسه که از یک حیوان هم حیوان تر بشه.واقعاً این چه منطقیه؟

پریا;406480 نوشت:
مثلا توی مراسمای عروسی و مهمونی های زنونه...

در اونجا هم مشکل داره.سود پوشیدن چنین لباسی چیه اصلاً در مهمونی ها؟این لباس فقط و فقط برای تحریک کردن ساخته شده.

پریا;406480 نوشت:
فقط باید فرهنگ استفاده ازش رو داشته باشیم که خیلیا واقعا فرهنگ ندارن.

پوشیدن این لباس توجیه فرهنگی نداره.اما توجیه بی فرهنگی کاملاً داره.سرتاسرش بی فرهنگیه.

پریا;406480 نوشت:
نمیدونن چی رو کجا باید بپوشن

به نظر بنده ممکنه حتی درست نباشه که زن جلوی شوهرش چنین چیزی رو بپوشه.ما انسانیم.حیوان نیستیم.تازه حیوان هم از هر وسیله ای برای تحریک جنس مخالفش استفاده نمی کنه.

پریا;406480 نوشت:
اصلا از فرهنگ هم که بگذریم واقعا خیلی خجالت آوره.

پوشیدن این چیزا توجیهی نداره.خدا خودش میدونه با سازنده این لباس،با فروشنده اون و با کسی که اون رو می پوشه چیکار کنه.

پریا;406480 نوشت:
از خجالت هم که بگذریم اینا اصلا یه ثانیه فک نمیکنن که ساپورت و مانتو چه ربطی به هم دارن؟؟
قحطیه سلیقه هس دیگه !!!

امیدوارم از این راه حداقل خانم های این جامعه اسلامی (!) متوجه اشتباهشون بشن.چون تا الان که معمولاً فقط از همین راه بوده که تغییر کردن اینا.از این راه که فلان چیز با این یکی سته یا نه.تا وقتی سته مشکلی ندارن با پوشیدن این چیزا.
با همین کار ها باعث میشن که خیلی از زن ها اوج خودشون رو توی بازار رفتن و خرید و اینجوری در جامعه ظاهر شدن و ... ببینین.

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406767 نوشت:
اره چرا نتونم؟

غیرت.فقط می تونم بگم متاسفم.فقط همین.

اینو قبول دارم ساپورت اصلا به مانتو نمیاد اگه می اومد من میپوشیدم ولی اصلا قشنگ نیست

این موید حرف هاییه که در بالا زدم.همونجا که گفتم مگر این که با همین بحث ست شدن و نشدن و اینا نپوشن اینجور چیزا رو.

طفلک مردا با چه چیزایی تحریک میشن

بدتر از اون طفلک زن ها که چقدر زود دینشون رو با یک لباس از دست میدن،چقدر زود عقلشون رو از دست میدن و ... .

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

.واییی خدای من
تو عمرم انقدر نخندیده بودم
پریا یادت باشه دو تا پوشیه بخریم یه وخ تو مجلس زنونه ما رو نخورن
من خودم ساپورت تا حالا نپوشیدم
اما اینوقول میدم حتماا امتحان کنم
:khandeh!:

بن موسی;406825 نوشت:
بدتر از اون طفلک زن ها که چقدر زود دینشون رو با یک لباس از دست میدن،چقدر زود عقلشون رو از دست میدن و ... .

شاید دین شما با دیدن یه دختر ساپورت پوش از بین بره
اما دین ما با ساپورت پوشیدن ازبین نمیره

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406831 نوشت:
.واییی خدای من
تو عمرم انقدر نخندیده بودم
پریا یادت باشه دو تا پوشیه بخریم یه وخ تو مجلس زنونه ما رو نخورن
من خودم ساپورت تا حالا نپوشیدم
اما اینوقول میدم حتماا امتحان کنم

البته این نمایانگر منطق شماست.

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406833 نوشت:

دین ما به هیچ وجه از بین نمیره.چیزی که از بین میره پیروان دین ما هستن.

نه تنها دین شما با ساپورت پوشیدن از بین نمیره،که با ساپورت پوشیدن تقویت هم پیدا می کنه.یکی از آداب پیروان دین شما شاید همین ساپورت پوشیدن باشه.

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

شما اصلا شک نکن با از بین بردن پیروان دین اسلام نمیتونی دینتو نگه داری!!!!!! عدالت خداست این موضوع......:ok:

بن موسی;406825 نوشت:
غیرت.فقط می تونم بگم متاسفم.فقط همین.

مشکل شما اینه معنی غیرتو نمیدونی

بن موسی;406825 نوشت:
به نظر بنده ممکنه حتی درست نباشه که زن جلوی شوهرش چنین چیزی رو بپوشه.ما انسانیم.حیوان نیستیم.تازه حیوان هم از هر وسیله ای برای تحریک جنس مخالفش استفاده نمی کنه.

واقعااا تعجب اوره
زن هم جلو شوهرش از این چیزا نپوشههه؟
اینم قوانین اسلام که اپدیت شد
ورژن جدیده؟
Lol

بن موسی;406825 نوشت:
پوشیدن این لباس توجیه فرهنگی نداره.اما توجیه بی فرهنگی کاملاً داره.سرتاسرش بی فرهنگیه.

بی فرهنگی اینه که هزار تا از این تایپیکا داریم اما یه تایپیک نداریم که به پسرا بگن نگاههه نکنننن
نگاهتو تطهیر کن
و...

بن موسی;406825 نوشت:
در اونجا هم مشکل داره.سود پوشیدن چنین لباسی چیه اصلاً در مهمونی ها؟این لباس فقط و فقط برای تحریک کردن ساخته شده.

شما همه کارتون با منظورهه
ما اگه بپوشیم برای زیباایششه نه تحریک کردن
بعدشم خیالتون راحت زنا با دید ساپورت تحریک نمیشن

بن موسی;406825 نوشت:
بله این هم از سوغاتی های غربه.ما باید در همه چیز پیشرفت کنیم دیگه.پس باید لابد در شهوت و حیوانی تر شدن هم پیشرفت کنیم.یکی از راه های حیوانی تر شدن،همین ساپورته.حیوان بدبخت هم برای تحریک چنین کاری نمی کنه.ببینین انسان به کجا میتونه برسه که از یک حیوان هم حیوان تر بشه.واقعاً این چه منطقیه؟

جوابی نمیدم چون در حد جواب نیستین
اگه ساپورت مال غربه و کشور بیگانه است
یقه دیپلمات هم مال عربه
چرا به اون گیر نمیدین
الان خوشتون میاد منم بگم اعراب حییون هستن و ما از حییون ها داریم تقلید میکنیم و تازه بهش افتخار هم میکنیم؟
انقدر راحت توهین نکنید
البته مال فقر فرهنگیه نمیشه کاریش کرد

بن موسی;406825 نوشت:
به راحتی این لباس های مسخره قابل جمع کردن هستن.

هر وقت یقه دیپلماتو
ریش گذاشتن و
یقه بستن جمع شد
ساپورتم جمع میشه

بن موسی;406825 نوشت:
ساپورت پوش

اشتباه کردی من تا حالا نپوشیدم اما اگه لازم باشه ثابت کنم که این لباس ایرادی نداره (به جز اینکه به مانتو نمیاد) میپوشم

ru siah;406835 نوشت:
شما اصلا شک نکن با از بین بردن پیروان دین اسلام نمیتونی دینتو نگه داری!!!!!! عدالت خداست این موضوع......:ok:

اگه پیروان خدا دینشون انقدرررر ابکیه خود خدا هم ترجیح میده اصلا نباشه

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406840 نوشت:
مشکل شما اینه معنی غیرتو نمیدونی

شاید.شاید هم شما نمی دونین.احتمال دوم بیشتره.

واقعااا تعجب اوره
زن هم جلو شوهرش از این چیزا نپوشههه؟

بله.پرداختن به شهوت حدی داره.با این کار ها چنین حدی رعایت نمیشه.

اینم قوانین اسلام که اپدیت شد
ورژن جدیده؟
=))

ولا من که خنده ای ندیدم.شما انگار فقط دوست دارین کل بندازین.ظاهراً قصد بحث ندارین.

بی فرهنگی اینه که هزار تا از این تایپیکا داریم اما یه تایپیک نداریم که به پسرا بگن نگاههه نکنننن
نگاهتو تطهیر کن
و...

اشکال از هر دو طرفه.هم پسری که نگاه می کنه کاره اشتباهی می کنه،هم کسی که می پوشه.منتهی کسی که چنین لباسی می پوشه در وهله اول اون گناهکاره.چون بالفرض یه پسری ناگهانی و بدون قصد خاصی چشمش بخوره به چنین کسی.اینجا تقصیری بر گردن پسر نیست.در اینجا بیشتر اشکال از کسیه که با لباس ناجور میاد بیرون.

شما همه کارتون با منظورهه

از نظر فلسفی فعل هیچ انسانی بدون هدف و غایت نیست.

ما اگه بپوشیم برای زیباایششه نه تحریک کردن

زیبایی ملاک نیست.صحیح بودن ملاکه.شاید کسی زیبایی رو در عریانی ببینه.طبق منطق شما پس عریانی هم جایزه.

بعدشم خیالتون راحت زنا با دید ساپورت تحریک نمیشن

هر چند که احتمال تحریک زن ها وجود داره از این طریق،به خصوص که جامعه کاملاً داره در سمت غربی شدن پیش میره،منتهی همانطور که بنده گفتم این لباس فی نفسه مفسده داره.مثل عریانی.

جوابی نمیدم چون در حد جواب نیستین

باز هم بیانگر منطق شما.

اگه ساپورت مال غربه و کشور بیگانه است
یقه دیپلمات هم مال عربه

در یقه دیپلمات مفسده ای نیست.ولی در ساپورت مفسده هست.

چرا به اون گیر نمیدین
الان خوشتون میاد منم بگم اعراب حییون هستن و ما از حییون ها داریم تقلید میکنیم و تازه بهش افتخار هم میکنیم؟

بنده نگفتم غربی ها حیوان هستن که بعد در اینجا بگم عرب ها حیوان هستند.حرف توی دهن من نذارین.اون هم چنین توهین هایی.

انقدر راحت توهین نکنید
البته مال فقر فرهنگیه نمیشه کاریش کرد

بنده توهینی نکردم.شاید بشه گفت شما که حرف های بنده رو تحریف می کنین توهین می کنین.فقر فرهنگی هم معلومه چه کسی داره.کسی که منطقش رو تا الان به خوبی دیدیم.

هر وقت یقه دیپلماتو
ریش گذاشتن و
یقه بستن جمع شد
ساپورتم جمع میشه

جواب این قیاس کودکانه شما رو در بالا دادیم.

اشتباه کردی من تا حالا نپوشیدم اما اگه لازم باشه ثابت کنم که این لباس ایرادی نداره (به جز اینکه به مانتو نمیاد) میپوشم

بنده اون قسمت از پستم رو کامل ننوشتم بودم و می خواستم بعد از این که پستم رو تموم کنم اونجا رو کامل کنم اما یادم رفت.الان اونجا ویرایش شده.

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406841 نوشت:

دین آبکی از آن شماست.نه ما.

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406841 نوشت:

میدونستی از همین ساپورت پوشیدن شروع میشه؟؟؟و این آبکب آبکی گفتن شما....میدونی اگ ساپورت کسیو تحریک نکنه چی میشه؟و رفته رفته دیدن خود پای خانوم ... بعدش هم اندام؟؟؟؟
اونوقت دیگه شوهر خود شما از شما لذتی نمیبره و متقابلا...میدونید چرا؟؟؟؟؟ چون براش عادی شده اینقدرررررررررر دیده....شما اینو میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟:ghash:

آقای بن موسی شماهم در بعضی از موارد دارید افراط میکنید...زن در برابر همسرش اجازه داره تا هر حدی از شهوت بپردازه از نظر اسلام ثواب هم داره!!!!!

اره والا اقای موسی چطوره بعد ازین تا مرجع تقلید نشدیم تو احکام دین نظر ندیم Biggrin
یعنی چی به نظر من زن نباید براشوهرش تحریک امیز باشه؟؟؟؟؟؟؟

• :Gig:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

ru siah;406850 نوشت:
آقای بن موسی شماهم در بعضی از موارد دارید افراط میکنید...زن در برابر همسرش اجازه داره تا هر حدی از شهوت بپردازه از نظر اسلام ثواب هم داره!!!!!

اولاً این نیازمنده بررسیه از طریق آیات و روایات و احادیث و ممنون می شم اگر آیه یا روایتی که بر اساس اون این مطلب رو می گین،برای ما بیارین.
ثانیاً بالفرض که چنین چیزی درست باشه.این مهمه که از چه وسیله ای برای این کار استفاده بشه و بحث من سر همینه.در غرب یکسری روش ها در برقراری رابطه جنسی مد شده که بنده دوست ندارم از چنین روش های شیطانی ای در اینجا حرف بزنم.منتهی چه بسا زن و شوهر بخوان از طریق این متد ها رابطه جنسی برقرار کنن.واضحه که چنین کاری غلطه.هدف وسیله رو توجیه نمی کنه.

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

بن موسی;406847 نوشت:
شاید.شاید هم شما نمی دونین.احتمال دوم بیشتره.

نه من کاملا بلدم اگه خواستی بگو برات توضیح میدم

بن موسی;406847 نوشت:
بله.پرداختن به شهوت حدی داره.با این کار ها چنین حدی رعایت نمیشه.

خدا گفته اگه خودتو واسه شوهرت زیبا کنی ثواب کردی
شما میگی نه؟
نکنه شما خدایی استغفرالله

بن موسی;406847 نوشت:
ولا من که خنده ای ندیدم.شما انگار فقط دوست دارین کل بندازین.ظاهراً قصد بحث ندارین.

من فقط با خنده از حرفات انتقاد کردم بلکه متوجه بشی چه قدررر حرفاتون با مزه الست
:d

بن موسی;406847 نوشت:
اشکال از هر دو طرفه.هم پسری که نگاه می کنه کاره اشتباهی می کنه،هم کسی که می پوشه.منتهی کسی که چنین لباسی می پوشه در وهله اول اون گناهکاره.چون بالفرض یه پسری ناگهانی و بدون قصد خاصی چشمش بخوره به چنین کسی.اینجا تقصیری بر گردن پسر نیست.در اینجا بیشتر اشکال از کسیه که با لباس ناجور میاد بیرون.

بله این همه پسر ریخته تو خیابون همه بدون غرض نگاه میکنند
اگه دختری ساپورت بپوشه با غرضه واقعااااااا جالبه
پس این همه هرزه تو خیابون هم فقط چشمشون می افته
وگرنه گناهی ندارن طفلکا

بن موسی;406847 نوشت:
از نظر فلسفی فعل هیچ انسانی بدون هدف و غایت نیست.

ولی منظور با منظور فرق داره

بن موسی;406847 نوشت:
زیبایی ملاک نیست.صحیح بودن ملاکه.شاید کسی زیبایی رو در عریانی ببینه.طبق منطق شما پس عریانی هم جایزه.

هیچ کدوم صحیح نیست یه تعادلی بینن اینا درسته
نه عریانی نه پوشیه

بن موسی;406847 نوشت:
هر چند که احتمال تحریک زن ها وجود داره از این طریق،به خصوص که جامعه کاملاً داره در سمت غربی شدن پیش میره،منتهی همانطور که بنده گفتم این لباس فی نفسه مفسده داره.مثل عریانی.

اشتباه نکن زنا مثل مردا هرزه نیستن

بن موسی;406847 نوشت:
در یقه دیپلمات مفسده ای نیست.ولی در ساپورت مفسده هست.

چرا نیست؟
بد تر از اینکه فرهنگمون رو از بین میبره؟

بن موسی;406847 نوشت:
بنده نگفتم غربی ها حیوان هستن که بعد در اینجا بگم عرب ها حیوان هستند.حرف توی دهن من نذارین.اون هم چنین توهین هایی.

اره من بودم گفتم پس

بن موسی;406847 نوشت:
بنده توهینی نکردم.شاید بشه گفت شما که حرف های بنده رو تحریف می کنین توهین می کنین.فقر فرهنگی هم معلومه چه کسی داره.کسی که منطقش رو تا الان به خوبی دیدیم.

خوشحالم که خودتون اعتراف کردن که فقر فرهنگی دارین
هر چند فقر ندارین
کلا فرهنگی ندارین
که بخاد فقر داشته باشه
Lol

پریسای عزیزم
من درکت میکنم
تو بیشتر از این عصبانی هستی که هر چی میشه خانوما رو محکوم میکنن
از اینکه به خانوما نگاه ابزاری میشه برای تحریک
از اینکه انگشت اتهام همیشه به سمت خانوماس
باور کن میفهممت و میدونم چی میگی

اما این راهش نیست دوستم
اینجا که میدون جنگ نیست

بیا از اول منظقی بحث کنیم
فرض میگیریم
ساپورت پوشیدی و نگاه های کثیف رو دنبال خودت احساس کردی
حرفای دوستان رو قبول میکنی ؟
یا بگردیم دنبال یه راه دیگه برای به نتیجه رسیدن دوستم ؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

گلبرگ1;406853 نوشت:
اره والا اقای موسی چطوره بعد ازین تا مرجع تقلید نشدیم تو احکام دین نظر ندیم Biggrin
یعنی چی به نظر من زن نباید براشوهرش تحریک امیز باشه؟؟؟؟؟؟؟

پست قبلی بنده رو بخونین.بنده نگفتم نباید برای شوهرش تحریک آمیز باشه.بلکه گفتم نباید از هر روشی برای این تحریک استفاده بشه و این تحریک شدن حدی داره.
راجع به نظر دادن هم،هر کسی میتونه نظرش رو راجع به احکام دین بیان کنه.یعنی حق آزادی بیان هست.منتهی چه ضمانتی هست در این که آدم با عمل طبق نظرات خودش به رستگاری برسه؟

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

البته چه بهتره که یکم هم مردا رو مجکوم کنیم که چرا جلوی چشماشونو نمیگیرن
واقعا چرا نمیگیرن؟

MinoOo;406858 نوشت:
پریسای عزیزم
من درکت میکنم
تو بیشتر از این عصبانی هستی که هر چی میشه خانوما رو محکوم میکنن
از اینکه به خانوما نگاه ابزاری میشه برای تحریک
از اینکه انگشت اتهام همیشه به سمت خانوماس
باور کن میفهممت و میدونم چی میگی

اما این راهش نیست دوستم
اینجا که میدون جنگ نیست

بیا از اول منظقی بحث کنیم
فرض میگیریم
ساپورت پوشیدی و نگاه های کثیف رو دنبال خودت احساس کردی
حرفای دوستان رو قبول میکنی ؟
یا بگردیم دنبال یه راه دیگه برای به نتیجه رسیدن دوستم ؟

سلام عزیز دلم
واقعاا خوشحالم یه نفر حرفامو درک کرد
مینو جون من تا حالا ساپورت نپووشیدم که طرز نگاه ها رو بفهمم چه فرقی با بقیه موارد داره
اما بارت میشه حتی تو لباس گشاد و بی ریخت مدرسه هم نگاه هرزه دنبال دختراست
ولی هیچچچچ کس هیچچچچچچچچ توجهی نداره
حالا اینجوری به ساپورت گیر دادن
به نظرم مهم نیست چی بپوشی من چادر هم امتحان کردم
نگاه ها محدود نمیشه باید فکری به حال مغز های هرزه کرد

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406866 نوشت:
سلام عزیز دلم
واقعاا خوشحالم یه نفر حرفامو درک کرد
مینو جون من تا حالا ساپورت نپووشیدم که طرز نگاه ها رو بفهمم چه فرقی با بقیه موارد داره
اما بارت میشه حتی تو لباس گشاد و بی ریخت مدرسه هم نگاه هرزه دنبال دختراست
ولی هیچچچچ کس هیچچچچچچچچ توجهی نداره
حالا اینجوری به ساپورت گیر دادن
به نظرم مهم نیست چی بپوشی من چادر هم امتحان کردم
نگاه ها محدود نمیشه باید فکری به حال مغز های هرزه کرد

حرفت کامل درسته و من قبولش دارم
اونقدر که روی حجاب من و شما مانور میدن
روی کنترل نگاه حساس نیستن
توی این شکی نیست
ولی به نظرت این توجیه میکنه که ما کلا بی تفاوت شیم؟
بگیم حالا که اونا نگاه میکنن چه چادر چه ساپورت چه گونی
پس فرقی نداره چی بپوشم؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

ღ✿ღ Parisa ღ✿ღ;406857 نوشت:
نه من کاملا بلدم اگه خواستی بگو برات توضیح میدم

غیرتی که شما از اون حرف میزنی ارتباطی با اسلام نداره.شما حاضری لباس تحریک آمیز بپوشی جلوی پدرت.یعنی تحریک شدن پدر از نظر شما مانعی نداره.چه غیرت زیادی.لابد این هم از برکاته غربه.

خدا گفته اگه خودتو واسه شوهرت زیبا کنی ثواب کردی

زیبا کردن و تحریک کردن حدی داره و وسایل و روش هایی.بحث من سره این حد و وسایل و روش هاست.نه سره زیبا کردن یا نکردن.از نظر منطقی زبیا کردن مراتب و حدودی داره.

شما میگی نه؟

این هم باز حرف تو دهن من گذاشتنه.بنده نگفتم نباید این کار انجام بشه.بلکه گفتم حدودی داره.شما می تونین به غرضورزی هاتون ادامه بدین.

نکنه شما خدایی استغفرالله

شما لازمه از چیز های دیگه ای هم استغفار کنین.

من فقط با خنده از حرفات انتقاد کردم بلکه متوجه بشی چه قدررر حرفاتون با مزه الست

بامزه و خنده دار حرف شماست از نظر بنده.واضحه که اصول بحث کردن رو بلد نیستین.

بله این همه پسر ریخته تو خیابون همه بدون غرض نگاه میکنند

باز هم تحریف حرف من.بنده گفتم ممکنه پسری اینجوری پیدا بشه.نگفتم همه همینطورن.شما ادامه بدین به غرضورزی هاتون.

اگه دختری ساپورت بپوشه با غرضه واقعااااااا جالبه

هم دختری که ساپورت می پوشه با غرضه و هم پسری که از عمد و برای لذت به این دختر نگاه می کنه.منتهی در وهله اول اون دختر گناهکاره که زمینه فساد رو ایجاد می کنه.

پس این همه هرزه تو خیابون هم فقط چشمشون می افته
وگرنه گناهی ندارن طفلکا

جواب این حرفای شما رو دادیم.

ولی منظور با منظور فرق داره

بنده هم نگفتم همیشه منظور همه یکیه.منتهی در ساپورت پوشیدن منظور واضحه.

هیچ کدوم صحیح نیست یه تعادلی بینن اینا درسته
نه عریانی نه پوشیه

بنده در جایی پوشیه رو تایید نکردم.عریانی هم که تکلیفش معلومه.

اشتباه نکن زنا مثل مردا هرزه نیستن

زن هرزه زیاد داریم.

چرا نیست؟
بد تر از اینکه فرهنگمون رو از بین میبره؟

به فرهنگ ما لطمه ای نمیزنه این یقه.منتهی ساپورت پوشیدن به فرهنگ دینی ما لطمه میزنه.

اره من بودم گفتم پس

آره دقیقاً شما بودین که گفتین این رو.بنده قضاوت رو میذارم با خوانندگان.

خوشحالم که خودتون اعتراف کردن که فقر فرهنگی دارین
هر چند فقر ندارین
کلا فرهنگی ندارین
که بخاد فقر داشته باشه
=))

این نشان دهنده فرهنگ و منطق شماست.قضاوت با خوانندگان.یحتمل سن شما زیاد نیست که اینطور برخورد می کنین.

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

MinoOo;406867 نوشت:
حرفت کامل درسته و من قبولش دارم
اونقدر که روی حجاب من و شما مانور میدن
روی کنترل نگاه حساس نیستن
توی این شکی نیست
ولی به نظرت این توجیه میکنه که ما کلا بی تفاوت شیم؟
بگیم حالا که اونا نگاه میکنن چه چادر چه ساپورت چه گونی
پس فرقی نداره چی بپوشم؟؟؟

خوب به نظرم تا حدودی توجیه میشه چونهیچ فرقی با هم ندارهه
عکس العمل مردا در هر سه مورد یه جوره
موضوع قفل شده است