صفحه 1 از 9 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: موج جدید دختران ساپورت پوش در تهران

نوشته
    41
    حضور
    2 روز 7 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    16
    صلوات
    226

موج جدید دختران ساپورت پوش در تهران

موج جدید دختران ساپورت پوش در تهران +تصاویر

گسترش حجاب و عفاف در جامعه نه تنها به تقویت بنیان خانواده و رواج ارزش‌های الهی کمک می‌کند بلکه می‌تواند در برقراری و ایجاد امنیت همه جانبه در جامعه و پاک سازی آن از لوث هر گونه مفاسد اجتماعی مؤثر واقع شود.
    شارع مقدس در دین اسلام مجموعه‌ای از باید‌ها و نبایدهایی را قرار داده است تا یک انسان مسلمان بتواند با استفاده از نسخه الهی راه سعادت و خوشبختی خویش را بپیماید، شاید در برخورد اول برخی از این دستورات الهی برای انسان بسیار سخت و مشکل باشد و به زعم خودش سد راهی برای آزادی و اختیار او تلقی شود، اما هنگامی که با تفکر به اصل و بنیان فلسفه احکام نگریسته شود، متوجه می‌شود که این دستور به ظاهر سختگیرانه بهترین راهبرد کمال و سعادت اوست.

یکی از این بایدهای دین اسلام، رعایت عفاف و حجاب در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی است، به گونه‌ای که خداوند متعال به دفعات مختلف در کتاب آسمانی‌اش قرآن به این موضوع اشاره داشته است، با نگاهی در سوره‌هایی نظیر «نور» آیات 30، 31، 33 و 60 و سوره «احزاب» آیات 35، 53، 55 و 59 متوجه می‌شویم که زنان جامعه اسلامی طبق نظر شارع مقدس ملکف به رعایت حجاب هستند.
    البته ناگفته نماند که درباره نوع پوشش برای حجاب واجب، خداوند بر زنان سخت نگرفته است بلکه با اشاره به حداقل حجاب، بانوان را در استفاده از حجاب حداقلی و حداکثری آزاد گذاشته است تا مطابق خواست و اراده خود میزان قرب و رضایت الهی را دریافت کنند.

به این آیات توجه کنید:
    1-«وَقُل لِّلْمُؤْمِنَـتِ یَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَـرِهِنَّ وَیَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَلاَ یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلاَّ مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَلْیَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَی جُیُوبِهِنَّ وَلاَ یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلاَّ لِبُعُولَتِهِنَّ أَوْ ءَابَآئِهِنَّ…»(نور/31)؛ و به زنان با ایمان بگو: چشم‌های خود را (از نگاه هوس آلود) فرو گیرند و دامان خویش را حفظ کنند و زینت خود را جز آن مقدار که ظاهر است، آشکار نکنند و (اطراف) روسری‌های خود را بر سینه خود افکنند (تا گردن و سینه با آن پوشانده شود) و زینت خود را آشکار نسازند، مگر برای شوهرانشان یا پدرانشان و… .

2- «یا أَیُّهَا النَّبِیُّ قُلْ لِأَزْواجِکَ وَ بَناتِکَ وَ نِساءِ الْمُؤْمِنِینَ یُدْنِینَ عَلَیْهِنَّ مِنْ جَلَابِیبِهِنَّ ذلِکَ أَدْنى أَنْ یُعْرَفْنَ فَلا یُؤْذَیْنَ»(احزاب/33)؛ اى پیامبر، به زنان و دختران خود و زنان مؤمنان بگو که چادر خود را بر خود فرو پوشند، این مناسبتر است تا شناخته شوند و مورد آزار واقع نشوند و خدا آمرزنده و مهربان است.

در آیه 31 نور با اشاره به نوع حجاب حداقلی یا همان حجاب واجب از عبارتی به نام «وَلْیَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَی جُیُوبِهِنَّ» یاد می‌کند که یک بانوی مسلمان می‌تواند از «خمر» که به معنای لباسی است که زن با آن، سر و سینه خودش را بپوشاند، استفاده کند و لباس خاصی مطرح نیست، ولی پوشیدن لباس‌های تنگ، چسبان و جلب توجه محل اشکال است.

با این وجود پروردگار عالم در آیه 33 احزاب از یک حجاب حداکثری یا همان حجابی که دارای فضیلت‌ بیشتری است،‌ برای بانوان مؤمن جامعه اسلامی که خواهان قرب الهی هستند، مطرح می‌کند که ما امروز از آن به عنوان حجاب برتر در جامعه یاد می‌کنیم، در این آیه واژه‌ای به نام «جلباب» را مطرح می‌سازد که منظور همان پوشش سرتاسری است، تقریباً شبیه همان چادری که این روزها بانوان مسلمان بر سر دارند، بنابراین همان طور که بقیه واجبات الهی داراى مراتب مختلفى است، حجاب نیز داراى مراتب خوب، متوسط و خوبتر است و چادر حجاب برتر بانوان محسوب مى‌شود.

اینکه چه اثراتی در واجب شدن حجاب بر جامعه بار می‌شود، می‌توان علت‌های زیادی را از جمله احترام و ارزش اسلام به زن، استحکام بنیان خانواده، جلوگیری از انحرافات اخلاقی، بالا بردن بهداشت روانی افراد و جامعه، رشد عشق‌های پاک، متجلی شدن ارزش‌های عالی انسانی و اخلاقی و ارتباط سالم میان افراد جنس مخالف و افراد هم جنس مطرح کرد، خلاصه اینکه آنچه اسلام به دنبال آن است، برقراری و ایجاد امنیت همه جانبه در جامعه و پاک‌سازی آن از لوث هر گونه مفاسد اجتماعی است.

حال با این اوصاف، توقع می‌رود که در یک جامعه اسلامی مسئولان و مردم برای احیای امر الهی درباره عفاف و حجاب پیش از پیش دغدغه‌مند باشند، هر چند که مسئولان فرهنگی گاهی با راه‌اندازی نمایشگاه مد و لباس یا نمایشگاه‌های عرضه محصولات حجاب سعی دارند به اشاعه این فرهنگ در جامعه سرعت بیشتری ببخشند، اما گرانی اکثر محصولات و طراحی مدهایی که بعضاً بدن‌نما هستند، این مهم دست‌نیافتنی می‌نماید.

متأسفانه این روزها با گرم‌تر شدن هوا شاهد رواج نوعی بدحجابی در جامعه هستیم، وقتی علت آن را جویا می‌شویم به پارامترهایی برخورد می‌کنیم که جای بسی تأمل دارد، ابتدا اینکه عرضه مانتو‌های بدن‌نما در فروشگاه‌ها با آستین‌های کوتاه کجا با نوع حجاب حداقلی همخوانی دارد؟! همچنین تبلیغات گسترده مدها و لباس‌های مخالف شرع اسلامی در فضای مجازی همراه با آرایش‌های تند و به سر داشتن حداقل روسری‌ که بیشتر شبیه حجاب مدل ترکیه‌ای است تا حجاب واجب اسلامی گوی سبقت را از فعالیت فرهنگی نهادهای مسئول ربوده است.

اگر قرار باشد که با دید تسامح و تساهل به این واجب الهی نگریسته شود، معلوم نیست که در آینده حجاب در جامعه ما به کدام سو کشیده می‌شود. آیا شبیخون دشمن در این میدان کارساز خواهد شد؟ این سؤالی است که باید از مسئولان پرسید.

ویرایش توسط گل ليلا : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵ در ساعت ۰۸:۴۲

2. صلوات ها 15

3.  

علاقه
    مدیریت وبسایتم و...
    نوشته
    188
    حضور
    6 روز 15 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    9
    صلوات
    2383

حمله ساپورت‌ها به شهر و فرهنگ بی‌ساپورت!

حامی-چند وقتی است که پدیده‌ای شوم بر تَن زنان شهرهایمان خودنمایی می‌کند که نامش «ساپورت» است. البته این از خاصیت‌های جامعه‌های مُدپرست است که برای ذایقه‌سازی و هویت‌بخشی به پدیده‌های نو و حتی گاهی ناسازگار با فضای عمومی، اقدام به نام‌گذاری‌های خاص بر روی آن‌ها می‌کنند.
    ینکه چرا و چه فردی نام «جوراب شلواری»های سابق را به «ساپورت» تغییر داده است و اصلاً این نام از خارج کشور همراه با این جوراب شلواری‌های رنگ آمیری شده وارد شده یا خیر، موضوع این نوشته نیست. ماجرا از این قرار است که از زمستان سال گذشته برخی زنان خیابانی شهرهای ما در حرکت‌هایی مشکوک و سازماندهی شده اقدام به پوشیدن جوراب شلواری‌هایی کردند که منظره بدن‌نمای از زانو به پایین این پوشش‌ها بسیار عجیب بود.
    متأسفانه اقدامی برای برخورد مناسب با این نوع پوشش که عملاً شلوار را از زیر مانتوها حذف کرده بود از طرف هیچ‌کدام از دستگاه‌ها و نهادهای مسئول انجام نشد.

در این باره تحلیل‌های مختلفی در رسانه‌ها منعکس شد. یکی از تحلیل‌های محتمل این بود که حساسیت فضای پیش از انتخابات ریاست جمهوری و بهانه‌جویی دشمن برای شیطنت رسانه‌ای یکی از دلایل جدی نگرفتن این‌گونه آسیب‌ها و معضلات اجتماعی و فرهنگی می‌توانست باشد.
    بهار امسال از راه رسید و چشم مردم شهرهای ما منور به کوتاه‌تر شدن مانتوهایی شد که گویا زیر آن هیچ برتن صاحبش نبود، جز جوراب شلواری‌های سابق که حالا نام دهان‌پرکن «ساپورت» را به خود گرفته بودند و آرام آرام و با حرکتی خزنده نه تنها آفتاب بیشتری به خود می‌دیدند بلکه رنگ‌ها و شکل‌های بیشتری را بر اندام برخی دخترکان شهرهای ما تجربه می‌کردند.
    گاهی وقت‌ها یک ساپورت مدل «رنگ پا» عابر پیاده و سواره را به اشتباه می‌انداخت که نکند تنها یک پیراهن بر تن فلان دخترک است و دیگر هیچ!. پس از اعلام نتایج انتخابات خرداد ۹۲، آمار ساپورت‌هایی که صاحبان آنها مانتوها را نیز کم‌کم به کناری گذاشته و پیراهنی کِشی و چسبان بر روی ساپورت‌ها برتن می‌کردند شیب شدیدی به خود گرفت.

این روزها، ساپورت‌های رنگارنگ در حال فتح خیابان‌های شهرهای ما است. اکنون به وفور دختران و زنانی را در سطح شهرها می‌بینیم که پیراهنی کِشی و مجلسی را که هیچ ربط و شباهتی به مانتو ندارد، بر تن داشته و پوشش تمامی نیم دیگر بدن را بر عهده ساپورت نازک و گاهی رنگارنگ گذاشته‌اند.
    روز گذشته بود که برای دیدن فیلمی به خیابان علم‌الهدی رشت و سینما میرزا کوچک رفته بودم. حضور انبوه زنان و دختران ساپورت‌پوشی که مردان‌شان با وجود داشتن عضلاتی ستبر و بدن‌سازی شده به اندازه یک جوجه خروس هم غیرت نداشتند دیده می‌شدند، و در این میان دخترکی دیگر با آرایشی غلیظ و موهایی افشان با ساپورتی قرمز خودنمایی می‌کرد!. دیگری گویا با فونت نستعلیق سایز بزرگ و سفید روی ران‌ها و ساق پاهای خود (بر روی ساپورت) اشعاری نوشته شده بود!!.
    تنها می‌توانم بگویم نگرانم. نگران دیگر شهرها و روستاهایی که قرار است مورد حمله ساپورت‌ها قرار گیرند. پروژه «حیازدایی» دشمن همچنان ادامه دارد و ما به ویژه مسئولان ذی‌ربط همچنان در غار اصحاب کهف خود خوابیده‌ایم، و همچنان خوابیم ...

ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵ در ساعت ۱۳:۰۱

5. صلوات ها 20

نوشته
    229
    حضور
    11 روز 8 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    55
    صلوات
    1311

سلام ...
    امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشین ...
    چرا یکی از مراجع قم ... پوشیدن ساپورت رو حرام اعلام نمیکنه ... و حرام بودن پوشیدن ساپورت رو چندین بار تو از تلویزیون اعلان عمومی نمیکنن !!!
    من فکر میکنم دادن اختیار به انسان ها و اعلان های متمادی توسط علما تو این زمونه میتونه راهکاره خوبی باشه ...
    من موندم این ساپورت پوش ها میتونن تو خونه جلوی باباشون یا برادرشون سلاپورت بپوشن !!! که حالا با اون وضع میان بیرون ...

به نظره من اگر یکی از مراجع قم اعلام ساپورت رو تحریم کنه و چندین بار هم از تلویزیون این اعلان رو پخش کنن ... در کنار اختیار داشتن آدمها ... این روش میتونه موثر باشه ...
    اگر نتیجه داد و ساپورت پوش ها و فروشنده های این جور البسه از کارشون توبه کردن که هیچ ...
    وگرنه یواش یواش دولت شروع کنه به جمع کردن فروشگاههایی که همچین البسه ای رو میفروشه ...

الان هیچ ساندویچ فروشی الویه نمیفروشه ... چون فروش الویه در حدود 3 تا 5 میلیون تومن جریمه داره ...
    اگر یه همچین جریمه ای هم برای ساپورت فروش ها در نظر بگیرن ... فکر میکنم ... هیچ فروشگاهی دیگه ساپورت نفروشه ...
    البته به نظره من بهتره ... یه عالم دینی ساپورت رو تحریم عمومی کنه و در موردش در تلویزیون بحث بشه ...
    در کنار اختیاری که آدم ها دارن ...

اگر جوا ب نداد ... شروع کنن به جریمه کردن مغازه هایی که چنین البسه ای میفروشن ..
    ویرایش توسط عنکبوت سرخ : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵ در ساعت ۱۳:۱۳

7. صلوات ها 14

علاقه
    عرفان
    نوشته
    70
    حضور
    2 روز 12 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    298

من يه دفعه به اصرار مادر و خاله ام كه خودشون برام يه ساپورت و يه مانتو كه كه ادم همش اذيت بود كه نكنه يه جايى از بدنش معلوم شه پوشيدم و رفتم بيرون!اما از همون ثانيه اول انقدر ناراحت و معذب بودم كه با وجود ناراحتى مادرم خيلى زود به داخل يه مغازه رفتم و يه مانتو شلوار خريدم!اين ساپورتا واقعا پوششى ندارن و تمام برجستگى هاى پاى ادم رو نشون ميدن.واقعا از خودم بدم اومد.بعدش به دختر خاله ام يه بار گفتم كه اينا رو نپوش خيلى ناجوره!گفت كه به تو ربطى نداره!قلنون اجازه ميده،تو چه كاره اى!!!واقعا بايد جدى برخورد كرد با روند فروش اين ها

ما غرك بربك الكريم؟!

9. صلوات ها 14

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,200
    حضور
    144 روز 18 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3160
    صلوات
    44223

الحمدالله که فعلا توی شهر ما دیده نشده.
    به نظر من یه عده که طرفدار خودنمایی هستن و کمبود دارن از این جور چیزا استقبال میکنن
    باید با فروشنده ها برخورد جدی داشت
    در زمان یه شاهی مردم به شاه خبر دادند که فلان مغازه دار اب قاطی شیر میکنه
    شاه اومد انتهای شلوار مغازه دار رو با کش بست و شیر رو به ذاخل شلوارش ریخت ( مثل ماست که میریزن درون یه توبره که ابش بریزه)
    و از جلوی مغازه اویزونش کرد و گفت ت زمانی که اب شیر چکه کنه و شیر خالص بشه این طور میمونی

ویرایش توسط ابوالفضل : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵ در ساعت ۱۴:۱۵
    مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

11. صلوات ها 8

نوشته
    929
    حضور
    15 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    2409

هوالعالم

يكي از روي نداري و يكي از بيماري !!!!
    آدم اگر واقعا سالم باشه شايد يه دوره كوتاه محض امتحان از چنين چيزي استقبال كنه
    كه زودگذره و اگر توان خريد داشته باشه حتما تغيير پوشش ميده ...

بيشتر براي جلب توجه ميپوشن
    زيبايي كه نداره اما متفاوته و شايد كمي راحت تر
    كه اون راحتي با نگاه و نظر هوسران دير يا زود به بدبختي كشيده ميشه ...

چون اگر ميل و نظر ما به نگاه هوسران باشه . با نگاه مردم هوسران شكل ميگيريم و بزرگ ميشيم
    بايد تامل كنيم و ببينيم باور و نگاه مردم شهوتران چه شخصيتي از ما ميسازه ؟
    يه ادم سالم يا يك موجود بي اراده و هميشه در نمايش ؟

ساپورت ميتونه لباس ورزشي و راحتي باشه
    اما شيك و شخصيت ساز نيست .

يا علی جان در بند دنیا نیستم ** بنده ی هر لبخند دنیا نیستم

| با اذن خدای رحمان بشکن پیمان با شیط!ن
    برای دوری از زنا نه حمار را! عشق مرغ عشق و نجابت حیوان به ظاهر پست را مثال بزن که به حکم و حکمت خداوند خیانت به جفت نداشته و گاها در غم فراق یار دق می کنند.به حبشی ها بگو ! سحر نزدیک است وبانگ اذان عشق و بام مساجد دنیا برازنده شما!اگر امروز حرکت کنید!

چشمي كه با طمع به خورشيد مي نگرد عاقبت كار كور مي شودحتي.دربرنورازودورميشود.

13. صلوات ها 6

نوشته
    205
    حضور
    18 روز 3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    1465

نقل قول نوشته اصلی توسط عنکبوت سرخ نمایش پست ها
    به نظره من اگر یکی از مراجع قم اعلام ساپورت رو تحریم کنه و چندین بار هم از تلویزیون این اعلان رو پخش کنن
    سلام
    ببخشید ولی هرکسی که به دین و رعایت حجابی که خداوند گفتند اعتقادی نداره ، دیگه چطور میخواد به یک مورد فتوای یک مرجع عمل کنه؟
    بعدشم ؛ مراجع این همه مورد لباس رو که مناسب نیستن رو که نمیتونن تک تک اعلام کنن نپوشین ؟!
    یک کلام گفتن باعصث مفسده و تحریک و زینت نباشه !دیگه ما این عقل رو کجا استفاده کنیم؟همین جا دیگه !
    باور کنید همه می دونن چی می پوشن ! همه هم میدونن دین چیه و عمل اونها یا ما خودمون چیه !قدیم که نیست اطلاع رسانی نشه مردم تو جاهلیت خودشون بیان نا اگاهانه این لباس ها رو بپوشن !باور کنید بچه هم تشخیص میده که نا مناسبه !

وگرنه یواش یواش دولت شروع کنه به جمع کردن فروشگاههایی که همچین البسه ای رو میفروشه ..

نظر دومتون خوبه اما چون پیشگیری بهتر از درمانه و الان در دوره ی درمان هستیم ، فکر نمی کنم با ممنوع کردن ورود این البسه هم بشه کاری کرد !
    چون قاچاقچی ها برای اینکار هستن و مردم هم که خواهان !(چون در جامعه جا افتاده ! و این کار رو مشکل کرده) وگرنه در دوره ی پیشگیری این راه حل جواب می داد !

ولی شکایت من از اینه که من به شخصه حتی یک مورد اقدام کوچیکی هم از طرف مسئولان ذی ربط در مورد وضع جدید حجاب حاکم بر جامعه رو ندیدم و نشنیدم.

((امید به وعده ی خدا=ادْعُوني‏ أَسْتَجِبْ لَكُمْ))
    امام رضا (ع) فرمود جدم امام باقر (ع)فرموده است:
    گاهی خدا بنده ای را دوست دارد،دعایش را مستجاب میکند اما سالها آن را به تاخیر می اندازد تا ارتباط او با خدا قطع نشود؛وقتی به یاد حاجتش می افتد گریه می کند و با خدا حرف می زند.
    هیچ وقت ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان ، مقایسه نکنید.
    کاربر حق تعالی = کاربر در محضر خدا

15. صلوات ها 6

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

چرا یکی از مراجع قم ... پوشیدن ساپورت رو حرام اعلام نمیکنه ..
    سلام
    عرض ادب و احترام
    دیگه ساپورت یه چیز تابلو شده
    هرکس میپوشه دیگه نمی تونه بگه با مانتو هم میشه حجاب داشت این دیگه یعنی حجاب اصلا قبول ندارن
    به نظرم کسایی که می پوشن دیگه اسلام باید بذارن کنار
    ولی بدی این ماجرا اینه که ما تو شیب سقوط قرار گرفتیم روز به روز داره بدتر میشه و کم کم میشه اون چیزی که نباید بشه

موج جدید دختران ساپورت پوش در تهران

3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
    دریایی از امکانات پیش روی شماست

17. صلوات ها 10

علاقه
    خداوند,امام زمان,ایران
    نوشته
    741
    حضور
    25 روز 58 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    1
    گالری
    0
    صلوات
    5337

حجاب

لام ...
    امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشین ...
    چرا یکی از مراجع قم ... پوشیدن ساپورت رو حرام اعلام نمیکنه ... و حرام بودن پوشیدن ساپورت رو چندین بار تو از تلویزیون اعلان عمومی نمیکنن !!!
    من فکر میکنم دادن اختیار به انسان ها و اعلان های متمادی توسط علما تو این زمونه میتونه راهکاره خوبی باشه ...
    من موندم این ساپورت پوش ها میتونن تو خونه جلوی باباشون یا برادرشون سلاپورت بپوشن !!! که حالا با اون وضع میان بیرون ...

به نظره من اگر یکی از مراجع قم اعلام ساپورت رو تحریم کنه و چندین بار هم از تلویزیون این اعلان رو پخش کنن ... در کنار اختیار داشتن آدمها ... این روش میتونه موثر باشه ...
    اگر نتیجه داد و ساپورت پوش ها و فروشنده های این جور البسه از کارشون توبه کردن که هیچ ...
    وگرنه یواش یواش دولت شروع کنه به جمع کردن فروشگاههایی که همچین البسه ای رو میفروشه ...

الان هیچ ساندویچ فروشی الویه نمیفروشه ... چون فروش الویه در حدود 3 تا 5 میلیون تومن جریمه داره ...
    اگر یه همچین جریمه ای هم برای ساپورت فروش ها در نظر بگیرن ... فکر میکنم ... هیچ فروشگاهی دیگه ساپورت نفروشه ...
    البته به نظره من بهتره ... یه عالم دینی ساپورت رو تحریم عمومی کنه و در موردش در تلویزیون بحث بشه ...
    در کنار اختیاری که آدم ها دارن ...

اگر جوا ب نداد ... شروع کنن به جریمه کردن مغازه هایی که چنین البسه ای میفروشن ..
    سلام عنکبوت خانم.
    کی گفته ساپورت پوشیدن حرام نیست.یه چیز مشخصیه هرلباس زننده ای که باعث جلب توجه نامحرم بشه حرامه.این ساپورت پوشیدن درخیابان و حضور در بین نامحرمان مصداق لباس شهرته.ورسما حرامه.
    کار ازین چیزا گذشته.فتوا دادن که به همین راحتی نیست هرچند فتوای این قبلا داده شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل نمایش پست ها
    باید با فروشنده ها برخورد جدی داشت
    ببینید دوستان بحث حجاب تو جامعه ما از دست دررفته وبازور و درگیری و دست گیری و این طور کارا حل نمیشه باید یه فکر اساسی کنند.به نظرم باید ازسینما شروع بشه یعنی واقعا این سینما سینمای یه جامعه اسلامیه.یا حتی تلویزیونمون کی برنامه های خوب وجون دار ساخته واسه حجاب.
    همین برنامه کودکان عمو پورنگ که این همه بین بچه ها طرفدار داره رو ببینید همه ی دخترا باید روسری سرشون کنن اما تو این همه برنامه یه برنامه نساخته که موضوعش حجابی باشه که به زور سر دختری کردن که واجبش نیست.
    باید فرهنگ سازی بشه به جای دین گریزی با زورو دست گیری
    ویرایش توسط شاپرک : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵ در ساعت ۱۷:۵۶

آمدم کنج این حرم تا که

یک گدا یا که خاک پا بشوم

بعد گردش به دور مرقد تو

عازم کوی کربلا بشوم

19. صلوات ها 8

نوشته
    6,731
    حضور
    109 روز 14 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    4
    گالری
    1583
    صلوات
    37600

واقعا یه چیز برام عجیبه و اون اینکه اغلب مادران چادری،دختران بدحجاب دارن !!!
    همین امروز رفته بودم ؟ و جلوم یه مادر و دختر نشسته بودن .مادر چادری،دختر مانتویی و بدحجاب !!!
    واقعا چه لذتی داره پوشیدن ساپورت و جلوه نمایی در کوچه و خیابون بوسیله این جور پوشش ها؟!
    خدا بهمون رحم کنه و انشالله صاحب اصلی مملکت هرچه زودتر بیاد و جامعه رو از این وضع نجات بده .

نتیجه اش زیباست وقتی این دو را پیوند می زنیم؛

اینکه فرمودند: زکات زیبایی، پاکدامنی ست

و اینکه پرداخت زکات دارائیت را افزون می کند

حالا آنان که زیبایی بیشتر می خواهند، بسم الله

21. صلوات ها 11

صفحه 1 از 9 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری