روی تخته سیاه کلاس چی می کشی؟

تب‌های اولیه

21 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
روی تخته سیاه کلاس چی می کشی؟

اگه بری پای تخته سیاه کلاس چی نقشی دوستاری برروی آن بکشی!!!!!؟

من اگه بودم این رو می کشیدم هرچند که کشیدنش سخته!!!

سلام ...
من پرستاری رو میکشیدم ... که داره با لبخند و احترام ... بیماری رو دلداری میده ... و باهاش همدردی میکنه ...

کاشکی من یه پرستار بودم ...

سلام
یادمه اون وقتا که ایران استرالیا رو برده بود یه روزنامه فرداش خریدم که عکس خداداد عزیری داشت که به صورت کاریکاتور بود
منم زنگ ورزش توی کلاس موندم و تموم اون دو ساعت و روی تخته سیاه اون کاریکاتور و کشیده بودم خیلی خوب شده بوده ....یادش بخیر!

ای بابا باز منو یاد کمبودام انداختید!!!!!!!!
من اصلا هیچ موقع تقاشیم خوب نبوده واسه همین هیچی نمیکشیدم. ولی انگلیسی مینوشتم پرسپولیس سرور استقلاله:khaneh:

میشه بنویسید اینجام؟؟!

perspoliss sarvare steqlale

​البته اگه املاش درست باشه!

اونوخ این انگلیسیه یا فینگلیش؟!!

shaparak;404870 نوشت:
من اصلا هیچ موقع تقاشیم

خواهرمنم هیچوقت نقاشیم خوب نبود:khaneh:امااگه نقاشی میکردم ارزوی تمام ارزومندارومی کشیدم یک روزبعدازظهورمولامون...............

me+;404897 نوشت:
اونوخ این انگلیسیه یا فینگلیش؟!!
نمیدونم من این چیا رو هرجور میخوای حساب کنید.:ok:

من توی خیال کودکی هام دوس داشتم خدارو بکشم و به
همه بگم ببینید خدای مهربون چه زیباست.....

خیلی قشنگه ولی به احتمال 99 درصد فوتوشاپه :Khandidan!::khaneh:

یه فیلم ژاپنی بود که رو من خیلی تاثیر گذاشت .... شاید من آخرین تصویر این فیلم رو نقاشی میکردم ...

داستانه دخترکی بود که آرزوش شرکت در جبهه و وایسادن در مقابل دشمن بود ...
هر کاری میکرد که بتونه بره به خط مقدم جبهه نمیتونست این کار رو بکنه ...
تا اینکه ظاهر مردونه درست میکنه و خودش رو به خط مقدم جبهه میرسونه ...
تفنگ به دست میگیره و در کلاس های آمادگی نظامی شرکت میکنه ...
نمیتونست از پس تمرینات بر بیاد ... چون یه دختر بود و حتی نمیتونست یه اسلحه رو بلند کنه ...
فرمانده پادگان متوجه میشه اون دختر هست ... نه یک پسر ...
فرمانده تصمیم میگیره اون رو از پادگان بندازه بیرون ولی دخترک بارها و بارها با اشک و حسرت ... التماس فرمانده میکرد که اجازه بده تو پادگان بمونه ...
ولی فرمانده تصمیمش رو گرفته بود و اون رو بیرون انداخت ...
تو همین زمان ها بود که هواپیماها و تانک های دشمن شروع میکنن به حمله ... یه حمله گسترده ... و انواع بمب ها رو رو سرشون میریختن ...
تو همین زمان بود که برق پادگان قطع میشه ... و نمیتونن حمله رو به مرکز گزارش بدن ...
انواع خمپاره و بمب بود که رو سرشون ریخته میشد ....
بعد از مدتی برقا وصل میشه ... خوشحال میشن و به مرکز خبر میدن ...
هواپیماهای ژاپنی بلند میشن و ... دشمن رو با خاک یکسان میکنن ...
فرمانده پادگان و چند تا از افسران علت رو جویا میشه ... چرا برقا تو اون لحظه حساس قطع شد ...
مسیر سیم رو دنبال میکنن ...
به جایی میرسن که میبینن ...
دو رشته سیم برق توسط بمبی قطع شده ... و دخترک با دستاش دو سره سیم برق رو در آغوش گرفته ...
و فیلم با این صحنه به پایان میرسه ...

یه جایی میخوندم تو یه کلاسی معلم میگه بچه ها نقاشی بکشید با موضوع آزاد هر کسی یه چیزی میکشه و میبره پیش معلم و معلم بهش نمره میده ، یکی از بچه ها برگه ی سفید میده و میبینه معلم بهش صفر داد، اونوقت میگه چرا صفر ، معلم میگه چون چیزی نکشیدی ، اونوقت بچه میگه : من خدایی رو کشیدم که همه میگن دیدنی نیس !!!!!:ok:

vahid khezry;405084 نوشت:
یه جایی میخوندم تو یه کلاسی معلم میگه بچه ها نقاشی بکشید با موضوع آزاد هر کسی یه چیزی میکشه و میبره پیش معلم و معلم بهش نمره میده ، یکی از بچه ها برگه ی سفید میده و میبینه معلم بهش صفر داد، اونوقت میگه چرا صفر ، معلم میگه چون چیزی نکشیدی ، اونوقت بچه میگه : من خدایی رو کشیدم که همه میگن دیدنی نیس !!!!!:ok:

سلام ...
منم همچین چیزی رو شنیده بودم ولی جور دیگه ...

امتحان نهایی بود ... معلم میره سر کلاس و میگه موضوع انشاء "شجاعت" هست ... شروع کنین به نوشتن انشاء...
اکبر کاغذ امتحانی رو بالا میگیره و میگه خانوم انشای ما تموم شد ...
خانوم معلم تعجب میکنه ...
کنجکاو میشه ببینه تو برگه چی نوشته ...

میبنه تو برگه امتحانی نوشته { شجاعت یعنی این .... }

momo55;404924 نوشت:
خیلی قشنگه ولی به احتمال 99 درصد فوتوشاپه

نه عزیزم فوتوشاپ تا این حد پیشرفت نکرده:ok:
تورو به خدا حق این بچه طفل معصوم رو نخورید براش دست بزنید:Kaf:

عنکبوت سرخ;405091 نوشت:
امتحان نهایی بود ... معلم میره سر کلاس و میگه موضوع انشاء "شجاعت" هست ... شروع کنین به نوشتن انشاء...
اکبر کاغذ امتحانی رو بالا میگیره و میگه خانوم انشای ما تموم شد ...
خانوم معلم تعجب میکنه ...
کنجکاو میشه ببینه تو برگه چی نوشته ...

میبنه تو برگه امتحانی نوشته { شجاعت یعنی این .... }

سلام
این شخصی که این کارو کرده دکتر علی شربعتی بودن عنکبوت جان

shaparak;406941 نوشت:

سلام
این شخصی که این کارو کرده دکتر علی شربعتی بودن عنکبوت جان

سلام ...
اینقدر مطالب آدم ها از خودشون در آوردن و چسبوندن به دکتر علی شریعتی که آدم میمونه واقعا این کار ماله اون بوده یا نه ... ( دکتر علی شریعتی )

سالها پیش در یکی از دبیرستان های تهران موضوع امتحان انشاء پایان ترم این بود :
شجاعت یعنی چه ؟

هرکسی به گونه ای برای اینکه بهترین نمره را بگیرد سعی خود را کرد ولی یک برگه با بقیه کاملا متفاوت بود . اگر شما به جای یکی از این دانش آموزان بودید اون روز چه تعریفی از شجاعت در برگه هاتون می نوشتید ؟....محصلی که صاحب این برگه امتحانی متفاوت بود و اینگونه نوشته بود :
شجاعت یعنی این !
و برگه خود را سفید به ممتحن تحویل داده و رفته بود . برگه این جوان دست به دست دبیران گشته بود و همه بدون استثنا به برگه او 20 داده بودند . فکر می کنید این دانش آموز چه کسی میتونه باشه؟
او کسی جز دکتر علی شریعتی نبود که در جایگاه یک دانش آموز به بهترین نحو شجاعت رو تعریف کرده بود.
شما جرات یک هم چنین کاری را دارید ؟...

آخرین بت شکن;406934 نوشت:
نه عزیزم فوتوشاپ تا این حد پیشرفت نکرده:ok:
تورو به خدا حق این بچه طفل معصوم رو نخورید براش دست بزنید:Kaf:

اتفاقا کاملا هم معلومه فتوشاپه ...
1- کیفیت تصویر رو آوردن پایین .
2- قسمت سمت راست تخته سیاه و چین خوردگی های اون از Texture Effect فتوشاپ استفاده کردند .
3- حروف de از کلمه Leader رو دقت کن ... متناسب با Effect به کار رفته شده کم رنگ و پر رنگ شده است .
4- دخترک دسته چپش جای دیگری ... غیر از گوشه تخته سیاه رو گرفته ... و بر اون تکیه کرده ... چون مشخص هست وزنش رو اون افتاده ...
5- گوشه بالای تخته سیاه سمت راست رو نگاه کن ... آخه کی اونجا مطلب مینویسه که اینقدر گچ تونسته رو اونجا اثر گذار باشه و حالت پوسته پوسته ای به اون بده .
6- گوشه سمت راست تخه سیاه (سمت بالا) رو با گوشه سمت چپ (سمت بالا) مقایسه کن ... پوسیدگی و خراب شدن تخته سیاه باید یکنواخت باشه ... نه اینکه گوشه سمت راست تقریبا سالم مونده باشه و گوشه سمت چپ به اون وضع رسیده باشه .

خب من اصولا با گچ نمیتونم بکشم فقط میتونم بنویسم:ok:فرمول های ریاضی رو مینوشتم:Ghamgin:(چاره ای نیست دیگه!)
بهترین چیزا رو هم 20 روز مونده به عید مینویسم/(روز شماریه عید:Graphic (12):)
:khaneh::khaneh::khaneh:

عنکبوت سرخ;406971 نوشت:
اتفاقا کاملا هم معلومه فتوشاپه ...

نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!:
باشه!!! همین الان یکی مثل همین واسم درست کن
یالا دیگه درست کن:kafkaf::samt: