دین آینده کشور انگلیس

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دین آینده کشور انگلیس

به گزارش مصاف به نقل از شیعه نیوز، روزنامه «دیل میل» انگلیس به مقایسه سه تصویر از دو کلیسا و خارج از یک مسجد که از تعداد زیاد مسلمانان حکایت دارد، پرداخت و نوشت: مسیحیت دین گذشته انگلیس است و اسلام، دین آینده آن خواهد بود. به آمار سال 2011 میلادی که 33.2 میلیون انگلیسی در ویلز خودشان را مسیحی می دانند؛ توجهی نکنید، چرا که اگر امروز عمق دین را در انگلیس بخواهی بدانی تنها به این عکس ها نگاه کند، چرا که این تصاویر بیش از آمار گیری ها و سرشماری ها، واقعیت را بیان می کنند.

دیلی میل می افزاید: این تصاویر ماه گذشته از سه مکان عبادی در شرق لندن گرفته شده است، دو تا از عکس ها، یکی کلیسای قدیس جورج در خیابان کنون و کنیست قدیس ماری در خیابان کایبل در صبح یکشنبه و عکس سوم از خیابان اطراف یکی از مساجد در خیابان برون استیت در استیبافیلد گرفته شده است فرق این کلیساها با مسجد در تعداد عبادت کنندگان است.
در کلیسای قدیس جورج تعداد عبادت کنندگان از 12 نفر تجاوز نمی کند، درحالی که این بنا در قرن 18 میلادی ساخته شده است و یکهزار و 230 صندلی دارد، اما تعداد عبادت کنندگان در کلیسای قدیس ماری، از 20 نفر بیشتر نیست، با وجود اینکه این کلیسا در سال 1849 با گنجایش 9 هزار نفر ساخته شده است. این تصاویر، گرایش کنونی دین در انگلیس را نشان می دهد و حاکی از آن است که مسیحیت دین گذشته و اسلام دین آینده است.
منبع:شيعه نيوز و مصاف پورتال و شهیدان دوران

شیعه شدن مهمه

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

me+;404030 نوشت:
شیعه شدن مهمه

شیعه شدن بعد از مسلمان شدن است.

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

بله نخست مسلمان شدن مهمه زیرا دین حق را فهمیده اند وبه آن گرویدند
دوما شیعه شدن بین شون زیاده چون اون تعصب و رو ندارن و بعد از حقیقت اسلام با حقیقت ولایت امیرالمومنین آشنا میشن وتشیع رو برمیگزینند
دراین جا ما باید تبلیغ کنیم که متاسفانه تا الان خوب نبوده

دین آینده همه مردم مشخصه (اسلام)
وعده خدا حقه
دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

سلام

معذرت میخوام ولی این یه مقایسس بین مسیحیان و مسلمانان !

و همونطور که همه می دونیم مسیحیا به دو دسته تقسیم میشن : یه عده مسلمان و یه عده مومن اند !!!

یعنی عمده مسیحیا اسما مسیحین و عده کمی از اونها عملگرا هستند ( مشابه همون چیزی که در قرآن اینطور شروع میشه : قالت الاعراب قالوا امنا ... الخ . )

پس طبیعیه که اینطور بشه.

اما بهتر بود یه مقایسه ای صورت می گرفت بین تمامی ادیان ( الهی و غیر الهی ) . اونوقت می دیدید که بر خلاف ادعای شما عزیزان دین آینده انگلیس و سایر نقاط جهان همون چیزی خواهد بود که بهش میگن " فقدان ایدئولوژی " و اصولا .... . بماند .

اصلا چرا دور بریم : همین ایران خودمون ، انصافا اسلام امروز مثل اسلام دیروز هست ؟ نیازی به تحقیق نیست ، شما اطراف خودتون رو نگاه کنید ، کافیه .

والسلام.

عبدالرسول;404042 نوشت:
سلام

معذرت میخوام ولی این یه مقایسس بین مسیحیان و مسلمانان !

و همونطور که همه می دونیم مسیحیا به دو دسته تقسیم میشن : یه عده مسلمان و یه عده مومن اند !!!

یعنی عمده مسیحیا اسما مسیحین و عده کمی از اونها عملگرا هستند ( مشابه همون چیزی که در قرآن اینطور شروع میشه : قالت الاعراب قالوا امنا ... الخ . )

پس طبیعیه که اینطور بشه.

اما بهتر بود یه مقایسه ای صورت می گرفت بین تمامی ادیان ( الهی و غیر الهی ) . اونوقت می دیدید که بر خلاف ادعای شما عزیزان دین آینده انگلیس و سایر نقاط جهان همون چیزی خواهد بود که بهش میگن " فقدان ایدئولوژی " و اصولا .... . بماند .

اصلا چرا دور بریم : همین ایران خودمون ، انصافا اسلام امروز مثل اسلام دیروز هست ؟ نیازی به تحقیق نیست ، شما اطراف خودتون رو نگاه کنید ، کافیه .

والسلام.

گرامی
ما منظورمون وعده ای هست که خدا داده مشخصه که در آخرالزمان عده زیادی کافر هستند از همه جای دنیا پس ظهور و انقلاب موعود(عج) یعنی چی؟یعنی همین دیگه

pesarirani;404057 نوشت:
گرامی
ما منظورمون وعده ای هست که خدا داده مشخصه که در آخرالزمان عده زیادی کافر هستند از همه جای دنیا پس ظهور و انقلاب موعود(عج) یعنی چی؟یعنی همین دیگه

دوست عزیز : اگر منظور شما ملاکه پس باید عنوان تاپیک بشه : دین آینده جهان !

من فقط شواهد موجود رو بیان کردم . دیگه نتیجه به صورت طبیعی به دست میاد . حالا هر اتفاقی ممکنه بیفته . ولی شما برید ببینید که یادداشت هایی که از اسلام میشه به چه صورته .

عبدالرسول;404146 نوشت:
من فقط شواهد موجود رو بیان کردم . دیگه نتیجه به.......

يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ
می خواهند نور خدا را به دهانهايشان خاموش کنند ولی خدا کامل کننده ، نورخويش است ، اگر چه کافران را ناخوش آيد

عبدالرسول;404146 نوشت:
دوست عزیز : اگر منظور شما ملاکه پس باید عنوان تاپیک بشه : دین آینده جهان !

من فقط شواهد موجود رو بیان کردم . دیگه نتیجه به صورت طبیعی به دست میاد . حالا هر اتفاقی ممکنه بیفته . ولی شما برید ببینید که یادداشت هایی که از اسلام میشه به چه صورته .

منظورتون و از شواهد نمیفهمم
انگلیسی ها و نشریاتشون همیشه تو یه خط بودن
در این که اسلام داره جای خودش و تو دنیا باز میکنه شکی نیست
برای همینه که هر روز توهیناشون داره بیشتر میشه ولی اونا هم ساکت نمیشینن و برای منافعشون همه کاری میکنن
این درگیری همیشگیه

موضوع قفل شده است