صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: انتقاد رهبرانقلاب از شعار جانم فداي رهبر

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,197
    حضور
    144 روز 14 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44206

انتقاد رهبرانقلاب از شعار جانم فداي رهبر

بسمه تعالی

تاریخ خبر مربوط است به : دوشنبه ۴ ارديبهشت 1391

این که نیروهای نظامی اظهار کنند که جان خود را فدای یک شخص می‌کنند درست و «شرعی» نیست بلکه همه‌ی نیروهای نظامی باید جان خود را فدای اسلام کنند و خود آن شخص نیز جان خود را فدای اسلام کند
    تریبون مستضعفین: مقام معظم رهبری دیروز ضمن حضور در محل ستاد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی و بررسی فعالیتها و دستاوردهای این نیرو، بیانات مهمی را درباره‌ی لزوم «مردمی بودن» و «مکتبی بودن» همه‌ی نیروهای نظامی بیان کردند.

مشروح بیانات ایشان در پایگاه رسمی ایشان (khamenei.ir) منتشر شده است و دیشب از شبکه‌ی اول سیمای جمهوری اسلامی پخش شد.

رهبر انقلاب با بیان این‌که ارتش زمان شاه مدعی بود که «برای حفظ شخص طاغوت» شکل گرفته و فعالیت می‌کند افزودند «ارتش جمهوری اسلامی ایران تنها ارتشی است که در خدمت مردم و منافع ملی است و اعتقادات و احساسات بدنه و فرماندهان آن نیز همانند آحاد مردم است.»
    فرمانده کل قوا در ادامه خاطر نشان کردند این که نیروهای نظامی اظهار کنند که جان خود را فدای یک شخص می‌کنند درست و «شرعی» نیست بلکه همه‌ی نیروهای نظامی باید جان خود را فدای اسلام کنند و خود آن شخص نیز جان خود را فدای اسلام کند.

گفتنی است که شعار «جانم فدای رهبر» از شعارهای مرسوم نیروهای نظامی ارتش و سپاه و نیروی مقاومت بسیج است که جزء همیشگی تبلیغات مناسبتی واحد فرهنگی این نیروها و هم‌چنین شعار ثابت صبح‌گاه‌‌‌های نظامی است. در مراسم فارغ‌التحصیلی نظامیان با حضور رهبری نیز، فارغ‌التحصیلان به هنگام دریافت سردوشی از دست ایشان به همراه ادای احترام نظامی شعار «الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، جانم فدای رهبر» سر می‌دهند.

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

2. صلوات ها 11

3.  

علاقه
    وبگردی
    نوشته
    224
    حضور
    4 روز 6 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    14
    آپلود
    0
    گالری
    6
    صلوات
    1999

سلام
    به نظر من منظور حضرت امام خامنه ای سر ندادن این شعاردرمکان های نظامیه، نه اینکه درحالت کلی این شعار رو ندیم.
    ایشون برای اینکه جامعه ی نظامی ما به یکسری ایده های استبدادی مبتلا نشه، و این شعار دستآویز فردای دشمنان داخلی و خارجی نظام نباشه این جور فرمودن.
    وگرنه منظور عموم مردم از این جان نثاری، فدایی نائب امام زمان بودنه آنچه که ارتش زمان شاه بخاطرش خودش رو فدایی شاه می دونسته.
    البته این تراوشات ذهن ناقص منه و هیچ دلم نمیخواد که حرفهای امام رو تفسیر به رای کنم.
    دائم دلم از این و از آن سیر می شود ... دارد زمان رفتن من دیر می شود ... یک کربلا ببر که حسرت به دل شدم ... دارد گدای مادرتان پیر می شود ...

5. صلوات ها 7

علاقه
    پس از مرگ شناسی
    نوشته
    283
    حضور
    8 روز 13 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    633

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل نمایش پست ها
    «جانم فدای رهبر»
    نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل نمایش پست ها
    فرمانده کل قوا در ادامه خاطر نشان کردند این که نیروهای نظامی اظهار کنند که جان خود را فدای یک شخص می‌کنند درست و «شرعی» نیست

اگر درست وشرعی نیست پس چرا در زيارت جامعه كبيره می گویند (بابي و انت امي و نفسي و اهلي و مالي و اسرتي

ینی = خودم و پدرو مادرم وخویشاوندان و دارایی ام فدای تو !!!

سخن آقای خامنه ای درست است یا زیارت جامعه ؟

7. صلوات ها 3

علاقه
    دفاع از حضرت زهرا (س)-سید عباس-اکبر بیرامی
    نوشته
    1,424
    حضور
    33 روز 6 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    71
    آپلود
    2
    گالری
    2
    صلوات
    2980

نقل قول نوشته اصلی توسط غلام ملی نوری نمایش پست ها
    اگر درست وشرعی نیست پس چرا در زيارت جامعه كبيره می گویند (بابي و انت امي و نفسي و اهلي و مالي و اسرتي)؟

ینی = خودم و پدرو مادرم وخویشاوندان و دارایی ام فدای تو !!!

سخن آقای خامنه ای درست است یا زیارت جامعه ؟
    برادر برای فهم صحیح سخن حضرت ایت الله العظمی سید علی خامنه ای سلام الله علیه باید تمام سخن ایشون را شنید بعد قضاوت کرد. یک تکه نمی شود قضاوت کرد.مثل کسی که می گفت من نماز نمی خوانم به نص صریح قرآن !!می گفت در ایه 43 سوره نساء امده است :يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَقْرَبُوا الصَّلَاةَ. فقط یک تکه اش را دیده بود و بقیه را ندیده بود
    ویرایش توسط ammarshia : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸ در ساعت ۱۸:۵۶
    قابل توجه تهمت زنندگان ::
    ان شاء الله در آن دنیا با هم صحبت می کنیم و فقط یک سوال دارم چرا واقعا تهمت زدند ؟؟؟
    نکند ظاهر و باطن و عالم الغیب بودند نعوذ بالله ؟؟؟
    امام سجاد ع می فرمایند:
    لاستحل رجال مسلمون دمی * یرون أقبح ما یأتونه حسنا
    ای بسا اگر برخی لباب علمم ظاهر کنم مردم می گند امام سجاد بت پرسته یک مشت مسلمان خونم را می ریزن

9. صلوات ها 4

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,197
    حضور
    144 روز 14 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44206

در اینجا هم به مباحثی اشاره شده است:
    http://farsi.khamenei.ir/others-report?id=21018

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

کلیک کنید

11. صلوات

علاقه
    پس از مرگ شناسی
    نوشته
    283
    حضور
    8 روز 13 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    633

نقل قول نوشته اصلی توسط ammarshia نمایش پست ها
    برادر برای فهم صحیح سخن حضرت ایت الله العظمی سید علی خامنه ای سلام الله علیه باید تمام سخن ایشون را شنید بعد قضاوت کرد. یک تکه نمی شود قضاوت کرد.مثل کسی که می گفت من نماز نمی خوانم به نص صریح قرآن !!می گفت در ایه 43 سوره نساء امده است :يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَقْرَبُوا الصَّلَاةَ. فقط یک تکه اش را دیده بود و بقیه را ندیده بود

خب شما که سحنان ایشان را درست دریافته اید برای ما هم بفرمایید سر انجام کدام درست است سخنان آقای خامنه ای یا نیایش جامه؟

13. صلوات

علاقه
    !
    نوشته
    27
    حضور
    1 روز 24 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    83

سلام
    به نظر من شاید منتظور ایشان این بوده که جان خود را فدای یک شخصیت حقیقی نکنند و همچنین فکر میکنم نیروهای نظامی و مردم در شعاری که می دهند نظورشان شخصیت حقیقی آیت الله خامنه ای نیست بلکه شخصیت حقیقی ایشان که ولی امر مسلمین است می باشد

15. صلوات ها 6

علاقه
    علوم دینی
    نوشته
    1,241
    حضور
    35 روز 16 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    145
    آپلود
    1
    گالری
    48
    صلوات
    8306

بحث نیایش در زیارت جامعه خیلی متفاوت هست از این شکل ابراز علاقه ی مردمی که خیلی از عواقب کارهاشون مطلع نیستند

انسان روزی هزاربار هم فریاد بزنه جانم فدای امام زمانم، کسی حکومت امام زمان رو حکومت استبدادی نمیدونه که سربازانش فدایی اش هستن!
    اما متاسفانه اگه این تو جهانی که تازه تازه داره با پیام های ایران آشنا میشه(البته اگه اونا که باید پیامرسونی کنن، منافع پدرخونده شونو درنظر نگیرن و حرف حق رو به گوش دنیا برسونن)، خلاصه با وضعیت کنونی، اینکه حزب الله بگه جانم فدای رهبر و مردم ایران به تبع همین رو بگن، تو دنیا خیلی راحت انگ استبداد رو میچسبونن به نظام مظلوم جمهوری اسلامی

وقتی پای مصلحتی این چنینی درمیون باشه، تقیه هم میتونه لازم بشه چه برسه به یه انتقاد!

وَ اللهِ اِن قَطَعــــــتُموا یَمینی

اِنّی اُحامی اَبَداً عَن دینی

17. صلوات ها 6

علاقه
    دین اسلام,علم مدیریت,نجوم و کشفیات ناسا,ویدئوگیم,فوتبال سالن و کمی هم فیلم
    نوشته
    151
    حضور
    10 روز 15 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    509

وقتی ایشون اینطور مسئله رو عمومی مطرح کردند معلومه که مصلحتی در کار است بعلاوه اینکه فرمودند شرعا هم درست نیست در هر حال بنده هم با جناب eslamic110 عزیز موافقم احتمالا بخشیش متوجه این موضوعه.

19. صلوات ها 3

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,197
    حضور
    144 روز 14 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44206

اینم نظر امام خمینی ( ره) :
    انتقاد رهبرانقلاب از شعار جانم فداي رهبر

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

کلیک کنید

21. صلوات ها 6

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری