صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آمریکا ابر جنایتکار تاریخ است و دشمن ما ، هر چند در صلح باشیم

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

آمریکا ابر جنایتکار تاریخ است و دشمن ما ، هر چند در صلح باشیم

سلام
    آمریکا ابر جنایتکار تاریخ است و دشمن ما ، هر چند در صلح باشیم .
    خون جهانیان از دندان دولت آمریکا میچکد . هر کس دوست دار آمریکا باشد همان قدر که دوست امریکا است در جنایات آمریکا شریک است.
    مادامیکه هزینه وارد کننده (‌قیمت دلار ) ثابت میماند و هزینه تولید کننده افزایش می یابد ( تورم جامعه ) تولید کننده ورشکست خواهد شد و بیکاری رشد میکند (‌این یعنی یارانه دادن به تولید کننده خارجی ) . تجربه نشان میدهد هر راهی غیر از این (‌ افزایش قیمت ارز همگام با تورم ) بیراهه است و نتیجه نخواهد داد و روز به روز تولید کنندگان ضعیف تر میشوند . بر اساس این منطق و با نگاهی به رویکرد دولت فعلی نتیجه گیری میشود مادامیکه این دولت سر کار باشد شرائط اشتغال جامعه بدتر خواهد شد .
    افتخار به افزایش فروش نفت !

2. صلوات ها 10

3.  

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 13 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1766

سوال اینست که چرا امریکا اینقدر تشنه مذاکره است ؟
    چه سودی میبرد ؟
    اسرائیلو میخواد چکار کنه؟ اگر اوباما قدمی بدون اجازه اسرائیل برداره دخلش اومده.
    آیا حرفهای روحانی با احمدی نژاد درباره اسرائیل فرق داشت؟ بنظرم فقط لحنش فرق داشت . دوستان بگویند ایا فرق داشت؟
    ایران بنا شده چه امتیازی بده ؟ آیا فقط بازدید از فردو و پیوستن به الحاق npt ؟ آیا اینا واقعا از بمب اتم ایران میترسن و اینهمه قشقلق این سالها برای بمب اتم بوده ؟
    من که برام سواله که چرا اینهمه تشنه مذاکره اند؟
    شاید جوابو بشه از اینجا پیدا کرد. صدام چرا صلحو پذیرفت. اون که دنیا پشت سرش بود . آیا فشار جامعه جهانی باعث پذیرفتن صلح شد ؟ آیا مقاومت جانانه ایران صدامو خسته کرد ؟ چرا بعدش به کویت حمله کرد ؟ آیا نمیفهمید چه بلایی سرش میارن؟ منظورم اینه که چرا صلحو قبول کرد که بعدش به کویت حمله کنه ؟
    آیا جواب این سوال مقاومت ایران و همچنین فشار جهانی مثل ادعاهای کویت برای خواستن پولش است.
    ایا شوق آمریکا برای مذاکره دلیل اصلی اش سرکوب صدای ملتهای جهان است.
    آیا آمریکا فقط میخواد آبروی از دست رفته اش در جهان را کسب کند که ببینید اینم دوست ما شد؟ درسته یانه؟
    آیا آمریکا اینقدر مستاصل شده که حتی اسرائیل هم حاضر به مذاکره آمریکا و ایران شده ؟ امروز نتانیاهو ملعون رفته آمریکا و به خبرنگاران گفته درباره تماس اوباما و روحنی چیزی نگن.
    مادامیکه هزینه وارد کننده (‌قیمت دلار ) ثابت میماند و هزینه تولید کننده افزایش می یابد ( تورم جامعه ) تولید کننده ورشکست خواهد شد و بیکاری رشد میکند (‌این یعنی یارانه دادن به تولید کننده خارجی ) . تجربه نشان میدهد هر راهی غیر از این (‌ افزایش قیمت ارز همگام با تورم ) بیراهه است و نتیجه نخواهد داد و روز به روز تولید کنندگان ضعیف تر میشوند . بر اساس این منطق و با نگاهی به رویکرد دولت فعلی نتیجه گیری میشود مادامیکه این دولت سر کار باشد شرائط اشتغال جامعه بدتر خواهد شد .
    افتخار به افزایش فروش نفت !

5. صلوات ها 6

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,517
    حضور
    174 روز 18 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58297

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد کریم

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸ در ساعت ۲۱:۳۶ دلیل: تغییر کارشناس پاسخگو

7. صلوات ها 6

علاقه
    مجلس امام حسین(ع)، مطالعه، ورزش، خانواده.
    نوشته
    2,695
    حضور
    41 روز 1 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7505

نقل قول نوشته اصلی توسط بپاخیزید نمایش پست ها
    چه سودی میبرد ؟
    اسرائیلو میخواد چکار کنه؟ اگر اوباما قدمی بدون اجازه اسرائیل برداره دخلش اومده.
    آیا حرفهای روحانی با احمدی نژاد درباره اسرائیل فرق داشت؟ بنظرم فقط لحنش فرق داشت . دوستان بگویند ایا فرق داشت؟
    ایران بنا شده چه امتیازی بده ؟ آیا فقط بازدید از فردو و پیوستن به الحاق npt ؟ آیا اینا واقعا از بمب اتم ایران میترسن و اینهمه قشقلق این سالها برای بمب اتم بوده ؟
    من که برام سواله که چرا اینهمه تشنه مذاکره اند؟
    شاید جوابو بشه از اینجا پیدا کرد. صدام چرا صلحو پذیرفت. اون که دنیا پشت سرش بود . آیا فشار جامعه جهانی باعث پذیرفتن صلح شد ؟ آیا مقاومت جانانه ایران صدامو خسته کرد ؟ چرا بعدش به کویت حمله کرد ؟ آیا نمیفهمید چه بلایی سرش میارن؟ منظورم اینه که چرا صلحو قبول کرد که بعدش به کویت حمله کنه ؟
    آیا جواب این سوال مقاومت ایران و همچنین فشار جهانی مثل ادعاهای کویت برای خواستن پولش است.
    ایا شوق آمریکا برای مذاکره دلیل اصلی اش سرکوب صدای ملتهای جهان است.
    آیا آمریکا فقط میخواد آبروی از دست رفته اش در جهان را کسب کند که ببینید اینم دوست ما شد؟ درسته یانه؟
    آیا آمریکا اینقدر مستاصل شده که حتی اسرائیل هم حاضر به مذاکره آمریکا و ایران شده ؟ امروز نتانیاهو ملعون رفته آمریکا و به خبرنگاران گفته درباره تماس اوباما و روحنی چیزی نگن.
    با سلام
    البته این سوال سیاسی است واصولا باید متخصصین در علوم سیاسی جواب دهند البته برای شروع بحث .اظهار نظر متخصصان بنده آنچه که صاحب نظران در این زمینه ارائه داده اند و تحلیلهایی که داشته اند عرض می کنم.
    در مورد سفر رئیس جمهور محترم و بحث گفتگوی بین ایران وآمریکا دو دیدگاه است.
    بعضی ها خیلی ذوق زده شده وشروع این گفتگوها را منشأ حل مشکلات قلمداد می کنند ومثل اینکه به همین زودی تمام مشکلات وموانع برطرف خواهد شد.
    بعضی دیگر نیز با اینکه اصل سفر ونوع صحبتهای رئیس جمهور را خوب وموفقیت آمیز قلمداد می کنند ولی نقدهایی نیز وارد می دانند وعلی الظاهر با توجه به اظهار نظرهایی که از جانب اوباما ومسئولان آمریکایی در این روز اظهار می شود موید این نقدها است وآن اینکه صحبت تلفنی با اوباما سنجیده نبوده است واگر در خواست از جانب آنها بوده اظهار نظرهای بعدی ودروغهایی که می گویند وتحریمها را موثر دانسته وسبب در خواست گفتگو از جانب ایران می دانند واگر قرار باشد آمریکا سر مساله یک تلفن مسولیتش را قبول نداشته وگردن ایران بیندازند دیگر قابل اعتماد نیستند که بتوان در مباحث مهمتر به آنها اعتماد کرد.
    به هر حال باید منتظر آینده بود ولی آنچه تجربه به ما نشان می دهد آمریکا زیاد قابل اعتماد نیست ونباید زیاد ذوق زده شد.
    إنّ الصلوة تنهی عن الفحشاء والمنکر
    جامعه ای که در آن فرهنگ نماز باشد. دچار یاس، افسردگی، فساد وروز مره گی نمی شود.

9. صلوات ها 12

علاقه
    مطالعه،سوال،طبیعت،سَحر و هر چیزی که یاداور مالکو صاحبم باشه
    نوشته
    1,212
    حضور
    15 روز 8 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    46
    آپلود
    1
    گالری
    5
    صلوات
    3259

پیشگویی های دیروز اینه ی رفتار امروز...."شاید" عبرت بگیریم!....

نقل قول نوشته اصلی توسط بپاخیزید نمایش پست ها
    دیروز رهبرمون چه گفت....

متن فایل صوتی پیوست شده:
    حالا اخيراً آمريكايى‌ها باز مسئله‌ى
    مذاكره را پيش كشيدند، تكرار ميكنند كه آمريكا آماده است با ايران مذاكره‌ى مستقيم بكند؛ اين تازگى ندارد. مسئله‌ى مذاكره را آمريكايى‌ها در هر مقطعى تكرار كرده‌اند. حالا امروز نوبه‌ميدان‌آمده‌ها مجدداً تكرار ميكنند كه مذاكره كنيم و ميگويند توپ در زمين ايران است، توپ در زمين شماست، شما هستيد كه بايد پاسخگو باشيد، شما هستيد كه بايد بگوييد مذاكره‌ى همراه با فشار و تهديد، چه معنايى دارد؟ مذاكره براى اثبات حُسن نيت است. شما ده تا كار انجام ميدهيد كه حاكى از سوء نيت است، آن وقت به زبان ميگوييد مذاكره؟! توقع داريد ملت ايران قبول كنند كه شما حُسن نيت داريد؟! ما البته درك ميكنيم چرا آمريكايى‌ها اين روزها باز مجدداً مسئله‌ى مذاكره را هى تكرار ميكنند، هى ميگويند پشت سر هم به زبانهاى گوناگون؛ ما ميفهميم علت چيست. به قول خود آمريكايى‌ها، سياست خاورميانه‌اى آنها دچار شكست شده. آمريكا در سياستهاى خود در اين منطقه، دچار شكست است. احتياج دارند به اينكه يك برگ برنده‌اى را به قول خودهاشان رو كنند؛ اين برگ برنده از نظر آنها عبارت است از اينكه: نظام جمهورى اسلامىِ انقلابىِ مردمى را، بكشانند پاى ميز مذاكره؛ به اين احتياج دارند. ميخواهند به دنيا اعلام كنند كه ما حُسن نيت داريم. نه، ما حُسن نيتى مشاهده نميكنيم. من چهار سال قبل - در اول اين دولت كنونى امريكا - كه باز همين حرفها را ميزدند، اعلام كردم، گفتم كه ما پيشداورى نميكنيم، قضاوت زودهنگام نميكنيم؛ ما نگاه ميكنيم ببينيم عمل اينها چگونه است، آن وقت قضاوت خواهيم كرد.

حالا بعد از چهار سال، قضاوت ملت ايران چه باشد؟ از فتنه‌ى داخلى حمايت كردند، به فتنه‌گران كمك كردند، در سطح منطقه با ادعاى مبارزه با تروريسم به كشورى مثل افغانستان لشگركشى كردند، اين همه انسان را پامال كردند، نابود كردند؛ با همان تروريستها امروز دارند در سوريه همكارى ميكنند، پشتيبانى ميكنند؛ همان تروريستها را در هرجايى كه توانستند در ايران به كار بگيرند، به كار گرفتند، عوامل آنها، همپيمانهاى آنها، جاسوسان رژيم صهيونيستى، دانشمندان را در جمهورى اسلامى ترور كردند صريح، اينها حاضر نشدند حتى محكوم كنند، حمايت هم كردند؛ اين عملكرد آنهاست؛ عليه ملت ايران تحريمهايى را كه خودشان ميخواستند اين تحريمها فلج كننده باشد، به كار گرفتند و اين را تصريح كردند و گفتند فلج كننده. چه كسى را ميخواستيد فلج كنيد؟ ملت ايران را ميخواستيد فلج كنيد؟ شما حُسن نيت داريد؟ مذاكره از روى حُسن نيت، با شرايط برابر، ميان دو طرفى كه نميخواهند به يكديگر كلك بزنند، معنا پيدا ميكند. مذاكره به صورت يك تاكتيك، مذاكره براى مذاكره، مذاكره براى فروختن ژست ابرقدرتى بيشتر به دنيا، اين مذاكره يك حركت حيله‌گرانه است؛ اين حركت واقعى نيست. من ديپلمات نيستم، من انقلابى‌ام، حرف را صريح و صادقانه ميگويم. ديپلمات يك كلمه‌اى را ميگويد، معناى ديگرى را اراده ميكند. ما صريح و صادقانه حرف خودمان را ميزنيم؛ ما قاطع و جازم حرف خودمان را ميزنيم. مذاكره آن وقتى معنا پيدا ميكند كه طرف، حُسن نيت خود را نشان بدهد؛ وقتى طرف، حُسن نيت نشان نميدهد، خودتان ميگوييد فشار و مذاكره؛ اين دوتا با هم سازگار نيست. شما ميخواهيد اسلحه را مقابل ملت ايران بگيريد، بگوييد: يا مذاكره كن يا شليك ميكنم. براى اينكه ملت ايران را بترسانيد، بدانيد ملت ايران در مقابل اين چيزها مرعوب نخواهد شد...

امروز از دشمنمان چه میشنویم....

متن اظهارات باراک اوباما در این کنفرانس خبری چنین است:
    آنچه من و نخست وزیر اسرائیل درباره آن توافق داشتیم این بود که به دلیل تحریم های فوق العاده ای که ما توانستیم علیه ایران در سالهای گذشته اعمال کنیم، به نظر می رسد ایرانی ها در حال حاضر آماده مذاکره هستند. ما باید دیپلماسی را مورد آزمایش قرار دهیم و ببینیم که ایرانی ها درباره تمایل خود برای اجرای هنجارهای جهانی، قوانین بین المللی، قطعنامه های بین المللی و مواد مورد نیاز جامعه جهانی جدی هستند و ما با دیدگاهی مثبت این قضیه را پیش می بریم. با این نشانه که برای ما ترجیح دارد که این مسئله به صورت دیپلماتیک حل شود.

ما در این مذاکرات با چشمان باز وارد می شویم. این مذاکرات آسان نخواهد بود و هر آنچه که ما انجام می دهیم نیازمند معیارهای قابل تاییدی است تا بتوانیم آنچه که خواسته ایرانی ها است و آن کاستن از تحریم ها است را انجام دهیم.
    از این رو ما با اسرائیل و دیگر دوستان و همپیمانان خود در این رابطه مشورت های نزدیکی انجام خواهیم داد و امیدواریم که بتوانیم این موضوع را به صورت دیپلماتیک حل و فصل کنیم. اما به عنوان رئیس جمهور امریکا من قبل از این هم گفته ام و اکنون تکرار می کنم که ما هیچ گزینه ای شامل گزینه نظامی را هم در ارتباط با ایران از روی میز خارج نکرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که ایرانی با قابلیت تسلیحات هسته ای منطقه را از ثبات خارج نکند و باعث تهدید آمریکا نشود.در تمام این مسائل ما با مردم اسرائیل قویتر از همیشه متحد هستیم و تعهد ما به امنیت اسرائیل قویتر از همیشه است. ما همانند گذشته به دنبال تدام همکاری ها با دوستان خود در اسرائیل هستیم که اطمینان حاصل کنیم نیازهای امنیتی اسرائیل و آمریکا تامین شود و بتوانیم صلح و امنیت بیشتری در منطقه ایجاد کنیم، صلح و امنیتی که با خشونتها و تنش هایی در منطقه مواجه شده است. من از دیدگاه های نخست وزیر تقدیر می کنم و بار دیگر به وی خوشامد می گویم.*متن کامل سخنان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم غاصب اسراییل هم چنین است:تهدید قابل قبول نظامی و تحریم قوی همچنان تنها فرمولی است که ما می توانیم براساس آن به راه حل مسالمت آمیز درباره ایران برسیم.شما می دانید و مردم آمریکا می دانند متحدی بهتر، مطمئن تر، پایدار تر و دموکراتیک تر از اسرائیل برای آمریکا در جاهای بسیار خطرناک نیست.بنابراین من از فرصت بدست آمده استفاده کردم تا درباره نحوه همکاری نزدیک تر در برابر چالش های بسیار بزرگی که هر دو کشور با آن مواجه هستیم،گفتگو کنیم.من فکر می کنم مهمترین چالش جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته ای است.من از این که شما به صورت آشکار گفتید به این هدف (جلوگیری از ایران) متعهد هستید، تشکر می کنم. من همچنین از صحبت شما که گفتید گفتار آشتی جویانه ایران باید با اقدامات واقعی، روشن، قابل راست آزمایی و جدی سنجش شود، تشکر می کنم.ایران از نابودی اسرائیل سخن گفت بنابراین این آخرین آزمایش اسرائیل است مبنی بر این که توافق آتی با ایران منجر می شود این کشور برنامه نظامی هسته ای خود را برچیند یا خیر.این خلاصه کلام است.خلاصه کلام این است که ایران برنامه نظامی هسته ای خود را به طور کامل برچیند.من از شما به خاطر تلاش های بسیار برای اعمال رژیم های تحریم برای جلوگیری از تلاش های ایران برای دستیابی به تسلیحات هسته ای تشکر می کنم.من معتقدم ترکیبی از تهدید نظامی قابل قبول و فشار این تحریم ها ایران را به میز مذاکره بازگردانده است.من همچنین معتقدم اگر دیپلماسی می خواهد کارساز باشد این فشارها باید باقی بماند و نباید این فشارها را تا رسیدن به موفقیت کمتر کرد.در حقیقت اسرائیل معتقد است اگر ایران به پیشروی در برنامه هسته ای خود در جریان مذاکرات ادامه دهد، تحریم ها باید تقویت شود.
    http://www.irannuc.ir/fa/content/1807

وزیر خارجه کانادا خواستار حفظ تحریم‌های شدید علیه ایران شد
    وزیر امور خارجه کانادا با ادعای ضرورت حفظ تحریم‌های شدید علیه ایران، بر تعهد کشورش در قبال امنیت رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
    http://farsnews.com/newstext.php?nn=13920709001367

حد اقل برکت این سفر اخیر و پاسخ هایی که گرفتیم به عنوان نتیجه ی این به اصطلاح دیپلماسی لبخند(!!!) در برابر دشمنانمان این بود که خیلی ها در ایران جوابشونو گرفتند...

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط hoorshid : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰ در ساعت ۱۶:۱۴
    ما دلخوش به سلامی هستیم که پاسخ ان واجب است!السلام علیک یا ابا صالح المهدی!
    یا رب!
    ما رو عامل تعجیل ظهور موعودت قرار بده!
    کمک کن تسکین غم هایش باشیم!
    و خنده ی روی لبهاش!
    نه (پناه بر تو!) اشک گوشه ی چشم هاش!

11. صلوات ها 10

علاقه
    امام حسین(ع)، شهادت، حضرت عباس(ع)، امام خامنه ای و شهید احمدی روشن و حزب الله و محرم
    نوشته
    156
    حضور
    6 روز 6 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    17
    صلوات
    1433

مرگ بر آمریکا

الموت لامریکا

down with america

http://askdin.com/gallery/images/277...Untitled-1.jpg

هیئت حضرت قمر بنی هاشم(ع)

يا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَيْنِ اِكْشِفْ لى كَرْبى بِحَقِ اَخْيكَ الْحُسَيْنِ (ع )

esteghaamat.ir

13. صلوات ها 7

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,194
    حضور
    144 روز 13 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44202

این مذاکره مثل قضیه هویج و چماقه
    امریکا چماق رو پشت خودش قایم کرده و هویج رو گرفته دستش
    اگه بری جلو با چماق میزنه سر مذاکره کننده!

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

15. صلوات ها 6

علاقه
    مدیریت وبسایتم و...
    نوشته
    188
    حضور
    6 روز 15 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    9
    صلوات
    2383

ما به وضعیت شعب ابی طالب بیشتر راضی هستیم تا خواری و ذلت
    و آنقدر می مانیم تا اماممان ظهور کند و بگوید عهدنامه کفار را موریانه از بین برده است

آن موقع است که فتح مکه شروع خواهد شد
    یامهدی ادرکنی

17. صلوات ها 6

علاقه
    عرفان، طبیعت، تفکر، جستجو
    نوشته
    182
    حضور
    10 روز 17 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    673

دوست عزیز بپاخیزید شما از سیاست چه می دونید اخه؟ واقعیت اینه ما تحصیل کرده ها خسته شدیم از این جور طرز فکر، مردم هم تو انتخابات نشون دادن خسته شدن، بسه دیگه، وقتی سال 84 یکسری حجره پاره کردن نگذارید پرونده بره شورای امنیت یک عده قشون کشی خیابانی راه انداخن، بسه دیگه کشور با شعار نمی شه درست کرد، تمام مسولین از بعد جنگ تا به امروز مقصرن مقصر این وضع مقصر وابستگی شدید الان ما، تمام بچه حزب الله هایی که پست مقام گرفتن بدون داشتن تخصص مربوطه امروز مقصرن، فرار مغزهای ایران از همه جهان بیشتره، یه بخشی از این فرارها بخاطر طریقه برخورد با این عزیزان و سوئ مدیریت شدید در نظام هست،
    امریکا هرکی هست واسه خودشه، طرف دارهای عقیده شما به زور می تونستن شکم مردم سیر کنن!! دارو پیش کش، بعد از 30 سال از انقلاب کاخ و ویلاها ذوباره تو تهران ساخته شده، خیلی از بچه های مسولین خارج از کشورا، بعضی ها ماشین دارن قد درامد تمام عمر من! عروسی مخطلط با سرو مشروب همین یک ماه پیش تو باغ ... تو تهران بود (کسی که رفته بود تعریف می کرد)، دیگه از درد مردم نگم بهتره، از خفقان مملکت نگم از اینکه صدای اعتراض بلند شه می گن به نظام داری ضربه می زنی (خیلی عالی حکومت دست یک عده باشه هرکی دیگه حرف بزنه بگن تو به نظام ضربه می زنی!!)
    انوقت داری می گی چرا با امریکا مزاکره می شه!!! صحبت با امریکا اشتباه هست اما وابستگی تا خرخره به چین و روسیه خوبه هر آشغالی بدن خوبه، جون مردم مهم نیست؟ همون موشک هایی که می بینی تو رزمایش ایران می دونی بدنه اش از کدوم کشور می اد (یه چیو مثال زدم که دم از خودکفایی اش خیلی می زنن) بسه دیگه کرکره بکشید پایین و فقط فکر کنین اگه الان آقا ظهور کنن با این تجهیزات که ما و کشورهای عربی داریم می تونیم یک کشور اروپایی رو فتح کنیم یا نه (امریکا پیش کش) اصلا چند سال می تونیم یک جنگ ادامه بدیم، (البته بدون امداد غیبی خفن)
    آدم ها اندازه خودشون هستند نه اندازه تصورات ما

19. صلوات ها 3

نوشته
    205
    حضور
    3 روز 11 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.q نمایش پست ها
    دوست عزیز بپاخیزید شما از سیاست چه می دونید اخه؟ واقعیت اینه ما تحصیل کرده ها خسته شدیم از این جور طرز فکر، مردم هم تو انتخابات نشون دادن خسته شدن، بسه دیگه، وقتی سال 84 یکسری حجره پاره کردن نگذارید پرونده بره شورای امنیت یک عده قشون کشی خیابانی راه انداخن، بسه دیگه کشور با شعار نمی شه درست کرد، تمام مسولین از بعد جنگ تا به امروز مقصرن مقصر این وضع مقصر وابستگی شدید الان ما، تمام بچه حزب الله هایی که پست مقام گرفتن بدون داشتن تخصص مربوطه امروز مقصرن، فرار مغزهای ایران از همه جهان بیشتره، یه بخشی از این فرارها بخاطر طریقه برخورد با این عزیزان و سوئ مدیریت شدید در نظام هست،
    امریکا هرکی هست واسه خودشه، طرف دارهای عقیده شما به زور می تونستن شکم مردم سیر کنن!! دارو پیش کش، بعد از 30 سال از انقلاب کاخ و ویلاها ذوباره تو تهران ساخته شده، خیلی از بچه های مسولین خارج از کشورا، بعضی ها ماشین دارن قد درامد تمام عمر من! عروسی مخطلط با سرو مشروب همین یک ماه پیش تو باغ ... تو تهران بود (کسی که رفته بود تعریف می کرد)، دیگه از درد مردم نگم بهتره، از خفقان مملکت نگم از اینکه صدای اعتراض بلند شه می گن به نظام داری ضربه می زنی (خیلی عالی حکومت دست یک عده باشه هرکی دیگه حرف بزنه بگن تو به نظام ضربه می زنی!!)
    انوقت داری می گی چرا با امریکا مزاکره می شه!!! صحبت با امریکا اشتباه هست اما وابستگی تا خرخره به چین و روسیه خوبه هر آشغالی بدن خوبه، جون مردم مهم نیست؟ همون موشک هایی که می بینی تو رزمایش ایران می دونی بدنه اش از کدوم کشور می اد (یه چیو مثال زدم که دم از خودکفایی اش خیلی می زنن) بسه دیگه کرکره بکشید پایین و فقط فکر کنین اگه الان آقا ظهور کنن با این تجهیزات که ما و کشورهای عربی داریم می تونیم یک کشور اروپایی رو فتح کنیم یا نه (امریکا پیش کش) اصلا چند سال می تونیم یک جنگ ادامه بدیم، (البته بدون امداد غیبی خفن)
    ما تحصیل کرده ها؟پس ماها نه درس خوندیم نه سواد داریم نه رنگ دانشگاهو دیدیم نه...؟جالبه ما جز مردمم به حساب نمیایم!!...گرچه نتیجه گیریتون از نتیجه انتخاباتم خیلی جالبه...چرا فکر میکنی هر کی درس خونده باید دین و ارمانو هدفو بنداه دور؟شما تشیعو تو یه چیز دیدی من تو ولایت!برای این عقیده هم کلی مطالعه کردم.چرا انقدر راحت توهین میکنید؟!
    کسی نگفت مذاکره بد است ولی داریم میبینیم نتیجه اش چی شد!ما گفتیم باشه قبول مذاکره.نتیجه اش شد اینکه خب حالا که اومدن مذاکره بیاین تحریمارو تشدید کنیم!!!!....
    بعدم شعارایی که میگین دلیل و هدف زندگی ماست!دیدن واقعیت لازمه.درست ولی واقعیت ها رو دیدن ربطی به کنار گذاشتن ارمانها ندارد!...عقیدت با ماها فرق دارد.باشه.ولی چرا توهین؟!...

در مورد روسیه هم اونا با ما خوب نیستن با امریکا بدن!موش دواندن هاشونم تو این سالها کم نبوده.
    مثلا همین شهید تهرانی مقدم که تو یه حادثه شهید شدند چرا انقدر برای نظام مهم بودن؟به خاطر اینکه خیلی از تجهیزات نظامی مثل موشک های محافظ پالایشگاه و که روسها چند سال داشتن ما رو دنبال خودشون میدواندن برای تحویلشون به ایران رو ایشون ساخت...شما چندتا شبکه رو نگاه میکنید و فکر میکنید هر چی لازمه بدونید بای قضاوت رو همونا بهتون میگن!مطمئن باشین پاش بیافتد روسهام مقابل ما می ایستند.ولی این ربطی به به بحث ما ندارد.ماها از زورگویی و وابستگی و بله قربان گفتن با امریکا شاکی هستیم.وابسگی بد است و غلط.حالا به هر کشوری.
    در ضمن جنگ امام زمان جنگ عقیدست...

ویرایش توسط هارب : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱ در ساعت ۱۴:۴۳

21. صلوات

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۱۲/۲۹, ۰۱:۱۵ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری