ورود اشخاص زیر 18 سال ممنوع است

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ورود اشخاص زیر 18 سال ممنوع است

ورود اشخاص زیر 18 سال ممنوع است.

آیا سن شما بالای 18 سال است ؟
عبارت (ورود اشخاص زیر 18 سال ممنوع است) عبارتی است که در سایت های مستهجن و شبکه های غیر اخلاقی از آن استفاده می شود.
خوب وقتی شما 18 سالتون هست به این معنیه که شما شخص بالغ و عاقلی هستید و آنچه را که انجام می دهید با آگاهی کامل انجام می دهید.

پس لطفا سوال های زیر را با بله یا خیر جواب دهید.

آیا می دانیم در هنگام مشاهده ی این گونه سایت ها و شبکه ها الله سبحانه و تعالی و ملائکه نظاره گر اعمال ما هستند ؟ جواب بده ای مسلمان

آیا می دانیم که این اعمال در نامه ی اعمال ما ثبت شده و در قیامت عرضه می گردد ؟

آیا می توانیم ضمانت کنیم که تا بعد از مشاهده ی این نوع فیلم ها در قید حیات خواهیم بود و فرصت توبه خواهیم داشت ؟

آیا می دانیم که اگر در آن لحظه ی گناه بمیریم , در همان حالت محشور خواهیم شد ؟

آیا از پروردگارمان که هر لحظه ناظر ماست شرم نمی کنیم ؟

آیا قادر به تحمل غضب و خشم خداوند هستیم ؟

آیا خواهیم توانست عذاب وحشتناک قبر را تحمل کنیم ؟

آیا می توانیم عذاب روز قیامت را تحمل کنیم ؟

اگر از آن دسته از کسانی نیستیم که به مشاهده ی این امور مستهجن مشغولیم , پس گوارایمان باد نزدیکی به پروردگارمان و خدایی نکرده اگر از دسته دوم هستیم , امیدوام این موضوع را سببی برای توبه کردن خود قرار دهیم و هرگز آیات زیر را فراموش نکنیم :

نقل قول:
" قلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ (53) وَأَنِيبُوا إِلَى رَبِّكُمْ وَأَسْلِمُوا لَهُ مِنْ قَبْلِ أَنْ يَأْتِيَكُمُ الْعَذَابُ ثُمَّ لَا تُنْصَرُونَ (54) وَاتَّبِعُوا أَحْسَنَ مَا أُنْزِلَ إِلَيْكُمْ مِنْ رَبِّكُمْ مِنْ قَبْلِ أَنْ يَأْتِيَكُمُ الْعَذَابُ بَغْتَةً وَأَنْتُمْ لَا تَشْعُرُونَ (55) أَنْ تَقُولَ نَفْسٌ يَا حَسْرَتَا عَلَى مَا فَرَّطْتُ فِي جَنْبِ اللَّهِ وَإِنْ كُنْتُ لَمِنَ السَّاخِرِينَ (56) أَوْ تَقُولَ لَوْ أَنَّ اللَّهَ هَدَانِي لَكُنْتُ مِنَ الْمُتَّقِينَ (57) أَوْ تَقُولَ حِينَ تَرَى الْعَذَابَ لَوْ أَنَّ لِي كَرَّةً فَأَكُونَ مِنَ الْمُحْسِنِينَ (58) بَلَى قَدْ جَاءَتْكَ آَيَاتِي فَكَذَّبْتَ بِهَا وَاسْتَكْبَرْتَ وَكُنْتَ مِنَ الْكَافِرِينَ (59) وَيَوْمَ الْقِيَامَةِ تَرَى الَّذِينَ كَذَبُوا عَلَى اللَّهِ وُجُوهُهُمْ مُسْوَدَّةٌ أَلَيْسَ فِي جَهَنَّمَ مَثْوًى لِلْمُتَكَبِّرِينَ (60) وَيُنَجِّي اللَّهُ الَّذِينَ اتَّقَوْا بِمَفَازَتِهِمْ لَا يَمَسُّهُمُ السُّوءُ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ (61) اللَّهُ خَالِقُ كُلِّ شَيْءٍ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ وَكِيلٌ " (62)
بگو اى بندگان من كه بر خويشتن زياده‏ روى روا داشته‏ايد از رحمت‏ خدا نوميد مشويد در حقيقت‏ خدا همه گناهان را مى‏آمرزد كه او خود آمرزنده مهربان است (53) و پيش از آنكه شما را عذاب در رسد و ديگر يارى نشويد به سوى پروردگارتان بازگرديد و تسليم او شويد (54) و پيش از آنكه به طور ناگهانى و در حالى كه حدس نمى‏زنيد شما را عذاب دررسد نيكوترين چيزى را كه از جانب پروردگارتان به سوى شما نازل آمده است پيروى كنيد (55) تا آنكه [مبادا] كسى بگويد دريغا بر آنچه در حضور خدا كوتاهى ورزيدم بى‏ترديد من از ريشخندكنندگان بودم (56) يا بگويد اگر خدايم هدايت مى‏كرد مسلما از پرهيزگاران بودم (57) يا چون عذاب را ببيند بگويد كاش مرا برگشتى بود تا از نيكوكاران مى‏شدم (58) [به او گويند] آرى نشانه‏هاى من بر تو آمد و آنها را تكذيب كردى و تكبر ورزيدى و از [جمله] كافران شدى (59) و روز قيامت كسانى را كه بر خدا دروغ بسته‏اند رو سياه مى‏بينى آيا جاى سركشان در جهنم نيست (60) و خدا كسانى را كه تقوا پيشه كرده‏اند به [پاس] كارهايى كه مايه رستگارى‏شان بوده نجات مى‏دهد عذاب به آنان نمى‏رسد و غمگين نخواهند گرديد (61) خدا آفريدگار هر چيزى است و اوست كه بر هر چيز نگهبان است (62)

و حال بعد از اتمام این موضوع , انتخاب با ماست , یا باغ های بهشتی با نهرهای روان را انتخاب می کنیم یا دوزخ و عذاب را .

هم اکنون انتخاب کن

باغ بهشت;401558 نوشت:
هم اکنون انتخاب کن

الحمدلله ما اهل این برنامه ها نیستیم خداروشکر
ولی به هر حال پناه میبرم به خدا از شر شیطان رانده شده

خدارو شکر ماهم اهل اینجور برنامه ها نیستیم اما در هر صورت نباید مغرور شد و در هر حالی باید پناه برد به خدا از شر شیطان

ربنا لا تزغ قلوبنا بعد اذ هدیتنا و هب لنا من لدنک رحمة انک انت الوهاب

یاالله..با سلام به همگی وآرزوی سلامتی.. منم اهل این زیر18 نیستم وانشالله که نخواهم بود..اما پناه میبرم به خدا ازشر شیطان..یا علی مدد..

سلام به همه
ممنون از باغ بهشت جالب و خوب بود.
امیدوارم که کسی اهل این برنامه ها(+18) نباشه :Gol:

ولی به هر حال :

تو غَره مشو که نیستی اهل یک و هشت:Gig:
ذنبی تو کنی که از سی و سه بگذشت:Moteajeb!:

:Nishkhand::ok::Nishkhand:
:Nishkhand:
:khandeh!:

seratenoor;402175 نوشت:
ربنا لا تذغ قلوبنا بعد اذ هدیتنا و هب لنا من لدنک رحمة انک انت الوهاب

جهت احترام به کلام الله ، تصحیح میکنم:
ربنا لا تزغ قلوبنا ....

توی بعضی از رمانا جدیدا مد شده از عمد مینویسن زیر هیجده سال ممنوع.همینجوری الکی بدون دلیل...

تا خواننده و طرفدار جمع کنن.درصورتی که اصلا هم مثبت هیجده نیستا...

دید و بازدید از چنین سایت هایی علاوه بر اثر مخرب سستی ایمان و محروم شدن از لذت عبادت و انس با خدا تأثیرات مخرب دیگری نیز، به دنبال دارد از قبیل :
1- فحشا در جامعه و کاهش شدید عشق در بین جوانان
2- تضعیف انسانیت و سقوط شخصیت زن و مرد
3- نقش بستن تصاویر مبتذل در مغز
4- تأثیر بر رفتار جنسی و آسیب جسمی بر فرد
5- تحلیل توان مغز
6- پرخاشگری، مردن دل ها و افسردگی
7- انزوا و کاهش روابط اجتماعی
8- از بین رفتن عفت عمومی و اجتماعی در دراز مدت
9- تأثیر منفی در زندگی زناشویی فرد
10- تأثیر فیزیولوژیکی (سلامت جنسی انسان که تأثیر عمیقی در سلامت جسمی‌ و روانی او دارد، حاصل ارضاء معقولی است که در پی تحریک واقعی و نیاز حقیقی فیزیولوژی بدن اتفاق افتاده باشد. عدم حفظ این عدم تعادل، از عقلانیت انسان می‌کاهد و او را وادار به گناه می‌کند.)

ما شخصا وظیفه ای نداریم که با شیطان خصومتی داشته باشیم و کینه ای از او به دل بگیریم فقط چون خداوند او را لعن کرده ما هم او را لعن می کنیم ؛
و گرنه خیلی خوب است که یکی هست که ادعاهای بی معنی ما را رسوا کند، شیطان الزام نمی کند بلکه افشا می کند و کار شیطان افشاگری است،
شیطان یک مقدار علف دستش می گیرد و می آورد جلوی دهان آدمها ، اگر کسی قاپ زد و علف را خورد معلوم است که خود او در عالم بهایم بوده و گر نه اگر انسان باشد که علف نمی خورد، شیطان قادر نیست کسی را اجبار کند، نه نبی اجبار می کند و نه شیطان “لااکراه فی الدین” ولی شیطان آشکار می کند، شیطان می آید جلوی انسان و وسوسه می کند و معلوم می کند که تو دروغ گفتی که من خداپرستم و دلم پیش خداست بلکه دلت پیش غیر خداست ، توحیدت را نفی می کند تا متوجه شوی موحد نیستی و بروی و توحید واقعی را بدست بیاوری؛ این که خداوند شیطان را گذاشته در عالم برای خیر ماست تا ما را هر لحظه متوجه کند، شما می توانید خودتان را لحظه به لحظه با شیطان آزمایش کنید، آیا خیر انسان این نیست که یک دستگاهی داشته باشد که نشان دهد فشارخون او بالاست یا پایین است و خطر مرگ برای انسان است، شیطان آزمون و محک همه عالم هستی است، همه ادعاهای باطل و بیخودی را رسوا می کند، به همین جهت هم شیطان گفته که بامخلصین کاری ندارم “الاعبادک الله المخلصین” چون عباد مخلص همه آزمایش ها را با موفقیت سپری کردند و قبول شدند.

دکتر حسین الهی قمشه ای

دا رو صد هزار مرتبه شکر که دنبال این چیزاهای مزخرف نیستیم به نظرم کسی ائمه را دارد چه نیازی به این چیزا دارد در هر صورت آدمی از فرداش خبر ندارد به خدا پناه میبرم
ک سوال دارم بعضی از دوستام دنبال این برنامه ها هستند متاسفانه من میخوام آنها را ول کنم میترسم بدتر بشن و آنها را بردم داخل هیئت محل از طرفی میترسم برای هیئت و خودم بدنامی بیاورند به نظر شما چیکار باید کنم در مقابل این افراد
www.s-m-a-h.blogfa.com
مادرجان یا زهرا سلام الله علیها

موضوع قفل شده است