انتقادات و پیشنهادات آموزش سخت افزار و نرم افزار ...

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
انتقادات و پیشنهادات آموزش سخت افزار و نرم افزار ...

من چند وقتی هست که در دو موضوع زیر دارم سخت افزار و نرم افزار رو آموزش میدم :

شروع کردم و دارم به امید خدا جلو میبرمشون ... گفتم موضوع جدیدی رو باز کنم ... که اگر کسی در مورد موضوعات ارایه شده مشگل داره ... یا نسبت به نوع بیان کردشون انتقادی داره بتونه اینجا عنوان کنه ...
هر وقت هم که مطلب جدیدی در این دو موضوع ارایه میکنم ... اینجا اطلاع رسانی میکنم ...

امیدوارم که موضوعات ارایه شده براتون ارزش داشته باشه ...
پست شماره 6 که مربوط به طریقه کارکرد پورت موازی هست امروز Update شده ...دوست داشته باشین میتونین مطالعه کنین ...

لینک زیر مربوط به یک رباط پرنده هست که برنده جایزه 1 میلیون دلاری شده ...
امیدوارم که لذت ببرید ...

[video]http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/sAyj6/vt/frame[/video]

عنکبوت سرخ;404454 نوشت:
http://www.aparat.com/video/video/em...sAyj6/vt/frame

من هیچ گونه ابتکاری در ساخت این نمیبینم چون 100% از پرواز حشرات الگوبرداری شده.
اما ساختنش احسنت داره.

[="Times New Roman"]

عنکبوت سرخ;404454 نوشت:
لینک زیر مربوط به یک رباط پرنده هست که برنده جایزه 1 میلیون دلاری شده ...
امیدوارم که لذت ببرید ...

[video]http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/sAyj6/vt/frame[/video]

[=times new roman]سلام و عرض ادب ، من ساخت همچین رباتی رو در نظر داشتم ، ولی فقط در حد ایده بود و فرصت نکردم روش کار کنم ، ولی مطمئنم یه روز یه رباتی می سازم که دنیا رو به حیرت فرو خواهد برد...

Im_Masoud.Freeman;404998 نوشت:
[=Times New Roman]

[=times new roman]سلام و عرض ادب ، من ساخت همچین رباتی رو در نظر داشتم ، ولی فقط در حد ایده بود و فرصت نکردم روش کار کنم ، ولی مطمئنم یه روز یه رباتی می سازم که دنیا رو به حیرت فرو خواهد برد...

سلام ...
اصلا کاره راحتی نیست ... مباحثه کنترلیش وارد چنان محاسبات ریاضی میشه که باید دانشمند باشی تا بتونی از پسش بر بیای ...

[="Times New Roman"]

عنکبوت سرخ;405003 نوشت:
سلام ...
اصلا کاره راحتی نیست ... مباحثه کنترلیش وارد چنان محاسبات ریاضی میشه که باید دانشمند باشی تا بتونی از پسش بر بیای ...

[=Times New Roman][INDENT]به هیچ وجه کار راحتی نیست ، ولی با برنامه ریزی دقیق و منظم هرکاری شدنیه..نمی دونم چرا هر وقت بحث نشدن و سخت بودن و مشکل بودن پیش میاد یاد این شعر می افتم.

گر نباشد جذبه روشن نیستم
این که غوغا می کند من نیستم
من چو مجنونم که در لیلای خود
نیستم در هستی مولای خود
ذکر حق دل را تسلی می دهد
آه مجنون بوی لیلا می دهد...

[/INDENT]

im_masoud.freeman;405009 نوشت:
[=times new roman]

[=times new roman][INDENT]به هیچ وجه کار راحتی نیست ، ولی با برنامه ریزی دقیق و منظم هرکاری شدنیه..نمی دونم چرا هر وقت بحث نشدن و سخت بودن و مشکل بودن پیش میاد یاد این شعر می افتم.

گر نباشد جذبه روشن نیستم
این که غوغا می کند من نیستم
من چو مجنونم که در لیلای خود
نیستم در هستی مولای خود
ذکر حق دل را تسلی می دهد
آه مجنون بوی لیلا می دهد...

[/INDENT]

سلام ...
ما هم گوله همین چیزها رو خوردیم ...
همون قلب تپنده اش ... یه fpga سایکلون تری هست ... که یعنی ... یکم پایین تر از خدا ...
برنامه نویسیش هم کاره هر کسی نیست ... باید دید برنامه نویسی موازی رو داشته باشی ...
مباحث کنترلیش هم که اصلا حرفش رو نزنم بهتره ...

من علاقه زیادی به علم الکترونیک دارم اما...اما متاسفانه رشته دانشگاهیم الکترونیک نشد و ناخواسته رفتم سمت یه رشته دیگه
چنان علاه داشتم که در کنار رشته دانشگاهی به مطالعه در این زمینه هم گاهی میپردازم
بحث میکروکنترلرها رو بشتر علاقه دارم اما نمیتونم زیاد وقت بذارم
کلا به نظر من این علم نباید فقط تئوری خونده بشه
من دست به تعمیرات هم زده ام

[INDENT][=Times New Roman]

عنکبوت سرخ;405010 نوشت:
سلام ...
ما هم گوله همین چیزها رو خوردیم ...
همون قلب تپنده اش ... یه fpga سایکلون تری هست ... که یعنی ... یکم پایین تر از خدا ...
برنامه نویسیش هم کاره هر کسی نیست ... باید دید برنامه نویسی موازی رو داشته باشی ...
مباحث کنترلیش هم که اصلا حرفش رو نزنم بهتره ...

سلام مجدد ، باز خوبه شما این چیزها رو راجع بهش می دونی ، من هیچی ازش نمی دونم ، فقط اینو می دونم که با برنامه ریزی دقیق و منظم ، اگر خدا بخواد هرکاری شدنیه ، هر چیزی رو بلد نبودم میرم یاد می گیرم ، تا اینجاش که مشکلی نیست؟ هر چیزی هم که یادگیریش سخت بود ، با تمرین و تلاش یادش می گیرم ، علمی هست که نشه یادش گرفت؟ ، ضمنا فریب ماله زمانیه که شما به یه چیز اعتقاد داشته باشی ولی نتیجه و اثرش رو نبینی ، من هم باور داشتم و هم دارم و هم خواهم داشت و نتیجه اش رو هم تا دلتون بخواد دیدم..ضمنا در مذهب ما شــــــاه ، خـــــدا نیست..موفق و سربلند باشید.

[/INDENT]