آموزش ساخت ایمیل یاهو با توجه به اینکه یاهو کد ایران را از سیستم ثبت نام حذف کرده است(روش فوق آسان)

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آموزش ساخت ایمیل یاهو با توجه به اینکه یاهو کد ایران را از سیستم ثبت نام حذف کرده است(روش فوق آسان)

آموزش :
۱- ابتدا این افزونه را روی مرورگر فایرفاکس خود نصب کنید - کلیک کنید
۲- سپس این افزونه را که مخصوص افزودن کد ۹۸ به لیست یاهو هست را نصب کنید - کلیک کنید
۳- اکنون وارد سایت یاهومیل شوید و ایمیل جدید یاهو خود را ایجاد کنید.
- البته توجه داشته باشد در هنگام ورود به سایت یاهو از فیلترشكن استفاده نكنید.

دوستان من در این مورد هیچگونه مسئولیتی ندارم و فقط خبر رسانی کردم
اگه گناهی چیزی داره گردن خودتونه
از کارشناسا هم درخواست میکنم حکم این کارو بیان کنن
ممنونم

با تشکر از مهندس نبی کرمعلی زاده بابت نوشتن این اسکریپ

سلام علیکم

مشابه این روش(البته بسیار ساده تر) قبلا در انجمن ذکر شده

و البته اگه شرکت یاهو واقعا نخواد کاربران ایرانی اکانت داشته باشن میتونه جلوی این روش رو بگیره (با یه ولیدیت 1 خطی!)

که تا جایی که اطلاع دارم همین کارو هم کرده!

موفق باشید:Gol:

بی نام و نشان;400913 نوشت:
سلام علیکم

مشابه این روش(البته بسیار ساده تر) قبلا در انجمن ذکر شده

و البته اگه شرکت یاهو واقعا نخواد کاربران ایرانی اکانت داشته باشن میتونه جلوی این روش رو بگیره (با یه ولیدیت 1 خطی!)

که تا جایی که اطلاع دارم همین کارو هم کرده!

موفق باشید:Gol:

ااا
من دیدم دوستان دااشتن با این روش سر و کله میزدن گفتم اینو معرفی کنم خیلی هم ساده تر هست

اگه آموزشی از این ساده تر هم هست خب لینک بدید منم یاد بگیرم

خب اگه همین روش قبلا معرفی شده که این تاپیکو حذف کنیم اگرم مشابه همین هست و با این روش نیست که اینم بمونه کنار اون حالا دوتا روش داریم:ok:

[="#000080"][="#000080"][="#006400"]هوالعالم[/]

یاهو دیگه سایت با ارزشی نیست و کم کم باید جاشو به سایتهای به روز و بی نیاز از تحریم بده و هر قدر بهش بی اعتنایی بشه بیشتر به این مساله پی میبره و زودتر دست خائنش برای همه رو میشه

متاسفانه چون یه نادان از ارتشی خیالی گوگل و فیس بوک حرف زده خیلی ها فکر میکنن که فقط در مقابل گوگل و فیس ب باید محافظه و از خود مراقبت کنن.. در صورتیکه همین یاهو میتونه بدتر ازین دو باشه و مسلما وقتی ظن همه به فیس بوک پوچ و گوگل غنی باشه دشمن از راه سوم وارد میشه و از فشارهای ما بر علیه سایت غنی مثل گوگل نهایت بهره رو میبرند.

بنظرم بهتره بیشتر از موتورهای جستجوی اونها بهره ببریم تا لااقل اسم ایران و زبان فارسی اسم و امتیاز خودشو رو در جهان کسب کنه

---
البته رای به فیلترش نمیدم
چون منبع قدیمی و غنی داره که با اعتماد و تلاش مردم به دست اومده که باید بدون هیچ بهایی ازش استفاده کرد و بهره برد .
با حذف شدنه ایران و واژه های فارسی در موتور های جستجوی معروف یک امتیاز به نفع دشمنان ایران و اسلام میشه چون باز میتونن ایران رو منزوی معرفی کنن .
[/][/]