جمع بندی سوالی درباره اصلاح صورت

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سوالی درباره اصلاح صورت

[="Arial"]سلام . من بیست سال دارم و می خواستم بدونم که آیامی تونم صورتم رو با ماشین شماره 2 بزنم چون خیلی از مراجع تقلید گفتن که باید ریشداشته باشی . البته من فقط از کتاباشون خوندم . من وقتی که ریش در میارم خیلی برافروخته میشم و روحیه ام بد میشه واسه همینمی خواستم از یکی بپرسم . مراجع تقلید هم گفتن که اگه با ماشین بزنی باید شمارش چهار باشه مثل آیت الله خامنه ای . ولی شماره چهار زدن و نزدنش فرقی نمی کنه . اگرمن صورتم رو با تیغ یا با ماشین بزنم حرامه . چون وقتی صورتم مو در میاره خیلی کسلو افسرده می شم . لا اقل با ماشین شماره دو بزنم .[/]

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

طوفان;400813 نوشت:
سلام . من بیست سال دارم و می خواستم بدونم که آیامی تونم صورتم رو با ماشین شماره 2 بزنم چون خیلی از مراجع تقلید گفتن که باید ریشداشته باشی . البته من فقط از کتاباشون خوندم . من وقتی که ریش در میارم خیلی برافروخته میشم و روحیه ام بد میشه واسه همینمی خواستم از یکی بپرسم . مراجع تقلید هم گفتن که اگه با ماشین بزنی باید شمارش چهار باشه مثل آیت الله خامنه ای . ولی شماره چهار زدن و نزدنش فرقی نمی کنه . اگرمن صورتم رو با تیغ یا با ماشین بزنم حرامه . چون وقتی صورتم مو در میاره خیلی کسلو افسرده می شم . لا اقل با ماشین شماره دو بزنم .

با سلام و احترام

تراشیدن ریش حرام است خواه با ماشین یا تیغ فرقی ندارد و اگر با ماشین شماره 2 هم صدق تراشیدن ریش کند،جایز نیست.

آیه الله خامنه ای،اجوبه الاستفتائات،احکام تراشیدن ریش

موضوع قفل شده است