جواب رهبری به اوباما!

تب‌های اولیه

83 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
جواب رهبری به اوباما!

اوباما در نطق سالانه ش در سازمان ملل متحد، برای چندین بار ادعای خود را مبنی بر عدم تلاش برای تغییر نطام اسلامی در ایران، تکرار کرد.

رهبر معظم انقلاب
یک مطلب این است که آمریکائی‌ها مرتب پیغام میدهند ــ گاهی مینویسند، گاهی پیغام میدهند ــ که ما قصد تغییر نظام اسلامی را نداریم؛ به ما اینجور میگویند. جواب این است که ما نگران این نیستیم که شما قصد تغییر نظام اسلامی را داشته باشید یا نداشته باشید، که حالا هی اصرار میکنید که ما این قصد را نداریم. آن روزی هم که شما قصد تغییر نظام اسلامی را داشتید و این را بصراحت اعلام کردید، هیچ کاری نتوانستید انجام دهید، بعد از این هم نخواهید توانست انجام دهید.

منبع با اندکی تصرف: صفحه صرفا" جهت اطلاع

الله اكبر
اگه اين كار رو يه روزي بخواهيد بكنيد اين جمله ايه كه با خونمون روي تك تك ديوارهاي اين مملكت حك مي كنيم!
الله اكبر...

[="Tahoma"][="#4169e1"]

فضه الزهرا;400721 نوشت:
الله اكبر
اگه اين كار رو يه روزي بخواهيد بكنيد اين جمله ايه كه با خونمون روي تك تك ديوارهاي اين مملكت حك مي كنيم!
الله اكبر...

البته من بعید میدونم به این زودی ها تن به چنین حماقتی بدن چون فقط خودشونو نابود می کنن...
ولی بحثی هم نیس! از رو نعش ما رد بشن؛ بعدش هر نظامی دوس دارن بیارن.
این نظام با خون شهدا بدست اومد و با خون ما هم حفظ خواهد شد ان شاء الله:ok:[/]

آمریکا هیچ غلطی نمیکنه:ok:
خیالتون راحت:khandeh!:

امریکایی جماعت چندتا خصلت داره: ( همیشه به یاد داشته باشید)
1.همیشه نژاد خودشو برتر میدونه و غرور داره
2.فرهنگ خودشو به راحتی نمیفروشه ( مثل ایرانی جماعت نیست که یه شبه فرهنگ نابشو زیر پا بذاره و
خودشو به شکل امریکایی دربیاره البته بعضی هارو میگم)
3.جنگ طلب هستن
4.میخواد تموم دنیارو هم شکل خودش کنه
5. شعارشو اینه هرچه جمعیت کمتر در جهان زندگی بهتر.برا همین دست به کشتار میزنن
6.میخوان ایران هم مثل جامعه امریکایی باشه
ولی ما مثل شیر ایستاده ایم و نمیذاریم هر غلطی دلش خواست انجام بده

felfely;400697 نوشت:
اوباما در نطق سالانه ش در سازمان ملل متحد، برای چندین بار ادعای خود را مبنی بر عدم تلاش برای تغییر نطام اسلامی در ایران، تکرار کرد.

وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ ﴿54﴾

و [دشمنان] مكر ورزيدند و خدا [در پاسخشان] مكر در ميان آورد و خداوند بهترين مكرانگيزان است (54)

از ما بترس ما طايفهپر اراده ايم

ما مثل كوه پشت علي ع ايستاده ايم

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی صبح امروز در کنگره شهدای دفاع مقدس استان کرمان اظهار داشت: اینکه اوباما می‌گوید ما به دنبال براندازی جمهوری اسلامی ایران نیستیم به این علت است که نمی‌توانند براندازی کنند.

وی بیان کرد: تمام تلاش آمریکا تا به امروز برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده است.

وی خطاب به آمریکایی‌ها گفت: ضلع مهم تلاش شما تا به امروز برای مقابله با جمهوری اسلامی بوده است.

سردار سلیمانی تصریح کرد: اینکه می‌گویید به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی نیستیم، این سخن اظهار لطف نیست بلکه اعلام ناتوانی است، شما نتوانسته و نمی‌توانید در پی براندازی نظام جمهوری برآیید.

سلیمانی افزود: آمریکا در 35 سال گذشته ناجوانمردانه‌ترین و بدترین اقدامات را علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده است که این سابقه در ذهن ملت باقی می‌ماند.

وی ابراز داشت: شما حتی برای خرید دارو توسط ملت ایران محدودیت قائل می‌شوید.

این یادگار دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد:‌ اینکه می‌گویید در فکر براندازی نظام نیستید وقتی قابل قبول است که آثار این حرف اوباما از سیاست آمریکا محو شود.

منبع : خیبرآنلاین

[="Tahoma"][="#4169e1"]سردار همیشه خار چشم اوباما و دارودسته اش بوده و خواهد بود ان شاء الله
خدا حفظشون کنه

لبیک یا خامنه ای[/]

امریکا هیچ کاری نمیتونه بکنه!!

مهم اینه که مردم آمریکا این جوابها را بشنون و مطلع باشن
خیلی از مردم آمریکا اصلا رهبر ایران را نمیشناسن
حتی خود ایران هم نمیشناسن و اصلا نمی دانن ایران کجای نقشه دنیا هست.
خیلی از آنها فرق ایران و عراق را نمی دانن
خیلی از مردم آمریکا فکر میکنن ایرانی ها عرب هستن
اینها به دلیل فعالیت گسترده و قوی رسانه های آمریکا است
اینکه ما خودمان از خودمان تعریف کنیم و به به چه چه کنیم و خودمان برای خودمان به آمریکا فحش بدیم به چه دردی می خوره. البته روحیه خودمان را تقویت می کند.
ولی تا زمانی که اینها به گوش مردم آمریکا نرسد فایده چندانی ندارد
قرآن از واژه ابلاغ استفاه می کند
می فرماید:
بلغ ما انزل الیک
الذین یبلغون رسالات ربه
بلاغ یعنی رساندن حرف به گوش طرف و نه فقط گفتن
گفتن راحت است ولی ابلاغ سخت است

قرآن نگفته فقط بگو. بلکه گفته ابلاغ کن
آنها در امر ابلاغ بسیار قوی هستن و ما فقط در امر گفتن
اگر راست میگید برید توی بخش سیاسی یاهو انسر این حرفها را بگید ببینید آمریکایی ها چه جوابی به شما میدن:
http://answers.yahoo.com/
می توانید در اینجا یک سوال بپرسید و از آنها نظر بخواهید.

بابت معرفی سایت ممنون
الساعه اقدام می شود:Gol:

اصلاً دیپلماسی عمومی یعنی همین:ok:

از اکانت یاهوم رفتم و پرسیدم منتها اگه بذارن رو سایت بمونه.
سوالم راجع به تروریست نبودن ایرانه و صلح دوست بودنش
پرسشگرم خودمم (خواهنده)

دشمنان بدانند اگر تهاجم نظامی بکنند ما فرزندان عاشوراییم و اگر تهاجم اقتصادی بکنند ما فرزندان رمضانیم

[="Tahoma"][="#4169e1"]

صدور انقلاب;401400 نوشت:
مهم اینه که مردم آمریکا این جوابها را بشنون و مطلع باشن
خیلی از مردم آمریکا اصلا رهبر ایران را نمیشناسن
حتی خود ایران هم نمیشناسن و اصلا نمی دانن ایران کجای نقشه دنیا هست.
خیلی از آنها فرق ایران و عراق را نمی دانن
خیلی از مردم آمریکا فکر میکنن ایرانی ها عرب هستن
اینها به دلیل فعالیت گسترده و قوی رسانه های آمریکا است
اینکه ما خودمان از خودمان تعریف کنیم و به به چه چه کنیم و خودمان برای خودمان به آمریکا فحش بدیم به چه دردی می خوره. البته روحیه خودمان را تقویت می کند.
ولی تا زمانی که اینها به گوش مردم آمریکا نرسد فایده چندانی ندارد
قرآن از واژه ابلاغ استفاه می کند
می فرماید:
بلغ ما انزل الیک
الذین یبلغون رسالات ربه
بلاغ یعنی رساندن حرف به گوش طرف و نه فقط گفتن
گفتن راحت است ولی ابلاغ سخت است

قرآن نگفته فقط بگو. بلکه گفته ابلاغ کن
آنها در امر ابلاغ بسیار قوی هستن و ما فقط در امر گفتن
اگر راست میگید برید توی بخش سیاسی یاهو انسر این حرفها را بگید ببینید آمریکایی ها چه جوابی به شما میدن:
http://answers.yahoo.com/
می توانید در اینجا یک سوال بپرسید و از آنها نظر بخواهید.

دوستانی که توان مباحثه انگلیسی دارند و اکانت یاهو دارند پرسشی پرسیدم و اونوریا دارند جواب میدن که چمیدونم مدرک زیاده که ایران تروریسته و یکیش حزب الله و اینا...
خواستین بیاین یه مباحثه کوتاهی داشته باشیم.

اولاً مدرک خواستم بر تروریست بودن ایران که فعلاً روهوا جواب دادن
ثانیاً پرسیدم چرا احمدی روشن شهید شد؟
خلاصه تشریف آوردین سایت خودتونه دور همی تفریحی هم می کنیم!!:khandeh!:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130927110134AAfinVu[/]

لطفا لینک سوالی که پرسیدید بگذارید تا ببینیم آمریکایی ها چه جوابی داده اند.

کاش جملگی ناطق نبودیم
چه میدانم چو کاش کاتب نبودیم
به جای گفتن دستت بگیرم
به سمتش رو کنیم دستش بگیریم
اگر جایی کلامی بود زیبا
بریم و سمت گویندش بگیریم
اگر فردی توی دنیای ما بود
کسی که منتظر نه چشم براه بود
بجای گفتن لبیک بغیرش
بریم و دست صاحبش بگیریم
اگر ظرف زمان در دست او بود
بریم و دست به دامانش بگیریم
کجایید ای دعاگویان مهدی(عج)
کجایید که می گویید ای مهدی(عج)
چقدر در روز نامش ببردید
چقدر در ظرف دل حبش گشودید؟
مگر از سه صد و اندکی ، یار بیشتر خواست؟
اگر حاضر بودید گلش می بودید

لبیک یا مهدی(عج)

امید وارم که امام ام حکم جهادم دهد رخ سیاهم را صفایش دهد
:Gol:

eslamic110;401448 نوشت:

دوستانی که توان مباحثه انگلیسی دارند و اکانت یاهو دارند پرسشی پرسیدم و اونوریا دارند جواب میدن که چمیدونم مدرک زیاده که ایران تروریسته و یکیش حزب الله و اینا...

خلاصه تشریف آوردین سایت خودتونه دور همی تفریحی هم می کنیم!!:khandeh!:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130927110134AAfinVu

شما متاسفانه این سوال را در قسمت نامرتبطی در یاهو انسر پرسیده اید. ولی با این وجود تعدادی جواب دریافت کرده اید.
شما در این قسمت سوال را قرار داده اید:

یعنی در قسمت مطالعات جنسیت

بهتر است در قسمتهای مرتبط تر مانند سیاست سوال را قرار دهید

[="DarkSlateBlue"]بنام او

باسلام..

eslamic110;401448 نوشت:

خلاصه تشریف آوردین سایت خودتونه دور همی تفریحی هم می کنیم

ابتدا که :
{هم اکنون شبکه 1 سیما دارند درمورد رابطه ایران و آمریکا و گفتگوی تلفنی دو رئیس جمهور بحث و گفتگو مینمایند و همچنین سوالی را مطرح نموده اند که متاسفانه و بنظرخودم البته .. اصل پاسخ اول کاملا اشتباه بیان شده که گفته لغو تحریمهای غیر قانونی و نگفته لغو تحریمها که این خودش بنظرم جای بحث دارد که آیا این تحریمها فقط ازنگاه ما غیرقانونی میباشند یا از نگاه آمریکائیان و دنیا هم غیرقانونی خواهندبود و بنظرم باید از نگاه همه به آن نگریسته شود و البته اگر خواهان دوستی با دنیا و مخصوصا با آمریکائیان هستیم بنظرم باید حقایقی را هم مد نظر خود قرار دهیم که آیا اگر امروز ما ابرقدرت دنیا بودیم واقعا چه توقعاتی از کشورهای ضعیفتر که دشمن سرسخت ماهم بودند داشتیم که حتی خواهان نابودی ماهم بودند..؟؟ بنابراین و البته بگمانم ، واقعگرایی و احترام به واقعیات حرف را در عبور از مناقشات و مشکلات داخلی و جهانی هرملت و کشور را خواهندزد}

باری : متاسفانه من خودم زبان انگلیسی ام خوب نیست و نمیتوانم دراین مورد کاری مفید انجام دهم اما از عزیزانی که دست اندرکارند یا زبان انگلیسیشان خوب میباشد و البته دست بقلمی هم خواهندداشت تقاضا و خواهشی دارم که ابتدا اگر از جانب خودتان حرف میزنید از جانب قشر کارگر و بیسواد و کمسواد که فعلا من جزو این دسته میباشم هم چندکلامی بنویسید و حتی اگر کسی بتواند یا وقت داشته باشد یا حاضر شود که وقت و زمان بگذارد .. چند کلامی نیز از طرف حقیر ترجمه نموده و بگذارد پیش روی این بزرگواران که فعلا دست برقضا کشورشان بر اریکه قدرت جهانی تکیه زده است که اول نوش جانشان و دوم هم حتم داشته باشند که طبق قوانینی که برجهان ماده حاکم میباشند همه اینها فرو ریختنی ست و قدرتها باید طبق همان قوانین وضع شده طبیعی تعویض گردند که دیر یا زود هم تعویض خواهندشد و اینبار احتمالا قدرت جهانی به کشور چین منتقل خواهدشد که همین امر باعث میگردد آمریکائیان هرچه زودتر با ایرانیان آشتی سیاسی و اقتصادی و نظامی نموده که این سودش بیشتر به نفع خود آمریکائیان هم خواهدبود که ..؟؟ که فعلا جای بحثش دراین هنگام نخواهدبود لذا ..؟؟

لذا والبته قبل از آن نیز چند تقاضا و خواهش ..
اگر میشود تا جای ممکن باید حواسها کاملا جمع باشد که باید از ادبیات بسیارسطح بالایی در گفتمان با آمریکائیان پیشه کنیم که بدینطریق ایرانی بودن و شیعی منشی و تمدن گفتاری و ارزشی تاریخی خود را با چگونگی نوشتن و گفتگو برخ آنان کشیده که برایشان مسجل شود که همه تبلیغات علیه ایرانیان با آنچه ایرانیان بوده و هستند و خواهندبود زمین تا آسمان فرق خواهدنمود و هم اینکه اگرچه اسامی و زبان نوشتاری ما ایرانیان شده تماما عربی و اما در عمل و رفتار از زمین تا آسمان با آنان فرق خواهیم نمود{و البته با عربهایی که با ائمه {ع} مشکل دارند و نه همه آنان} لذا توجه ویژه مبذول گردد که احتمالا آمریکائیان به نحوه گفتمان طرف مقابلشان بسیار توجه خواهندنمود و حتی انسانها و فرهنگها و ملل و مذهب را از روی نحوه رفتار و گفتمان آنان مورد قضاوت خود قرار داده و خواهندداد لذا شما عزیزان و بزرگواران که توانایی مشارکت دراینگونه مباحث را دارید خواهشمنداست در اینگونه مباحث بسیار هوشیار و آگاه باشید که تحت تاثیر حتی بی ادبی تعدادی از آنان نیز قرار نگیرید که شاید یا برای امتحان شما باشد و سنجیدن ظرفیت و توان صبوری ما ایرانیان دراینگونه موارد و یا حتی جدیت تعدادی آمریکایی یا انسان نما تا مارا عصبانی نموده تا کنترل ازدستمان خارج گردد که آنان با قدرت تبلیغاتی بسیار وسیع توانایی اینرا خواهندداشت تا یک برخورد منفی از جانب یک ایرانی را آنچنان بزرگنمایی نموده و برعکس ، هزار برخورد منفی خود را چنان نادیده قلمداد نمایند .. پس هوش و حواس خود را ابتدا روی این موضوع متمرکز نماییم که شاید اصل فعلا همین باشد ..

ادامه خواهدداشت...[/]

[="Tahoma"][="#4169e1"]

صدور انقلاب;401798 نوشت:
شما متاسفانه این سوال را در قسمت نامرتبطی در یاهو انسر پرسیده اید. ولی با این وجود تعدادی جواب دریافت کرده اید.
شما در این قسمت سوال را قرار داده اید:

یعنی در قسمت مطالعات جنسیت

بهتر است در قسمتهای مرتبط تر مانند سیاست سوال را قرار دهید

بله جواب ها رو دیدم. کاملاً قابل حدس هم بود. من با اینها تو فضاهای دیگه پیشترها آشنا بوده ام.
من در حد توانم با هر دواکانتم تو بحث شرکت کردم
دوستان توانمند دیگه هم ادامه بدن باز یه بحث سروشکل دارتری میشه

اگه چه به حافظه ی خودم شک ندارم اما چون این محیط رو بار اول بود می رفتم دونه دونه گزینه هاشو دقیق حتی چندبار میخوندم. من گروه رو علوم اجتماعی انتخاب کردم ولی زیرگروهی برام نیومد که تعیین کنم. اون احتمالاً از طرف خود سایت تعیین شده؛ چراش رو هم نمیدونم.
فقط یقین دارم که این شاخه gender studies اصلاً اون موقع نبود که بخوام انتخابش کنم یا نه

بهرحال نکته ی خوبی گفتین و منم دست به کار شدم. باشد که دوستان اسکدینی که تسلط بالایی دارن ادامه دهند و سوالات شکیل تر تو زیرگروه های مناسب تر هم بزنند ما هم میریم بحث رو داغ می کنیم:khandeh!:

موید باشید

به امید روزی که فریاد همه ی دنیا " العجل یابن زهرا" باشد.:Gol:[/]

بنام او

سلام محدد..

{2}
بحث شیرین رابطه با آمریکا و گفتگو بر سر گفتگوی تلفنی دو رئیس جمهور محترم و پاسخ به دو سوال شبکه 1 سیما هم با تمام شیرینی و جذابیتش بالاخره تمام شد و آراء هم 32 درصد {البته شاید} رای دادند به پرداخت غرامت به ایران و 65 درصد هم بگمانم لغو تحریمها علیه ایران را خواستارشده بودند که رای منهم همین گزینه دوم بود {البته اگر میزان غرامت و حتی اطمینان به پرداخت آن ازطرف آمریکائیان برود و البته ابتدا مقدار آنهم مشخص شود بگمانم سودش بیشتراز این حرفها میبود چرا که خواه ناخواه حین پرداخت عرامت یا قبول آن ، تحریمها هم برداشته میشدند که انشاا... چنین نیز شده و یا خواهدشد چون هر سربالایی یک سراشیبی خواهدداشت و صبر و تحمل ما ملت و حتی دولت های هم درمقابل سختی ها و مشکلات زمانه بالاخره باید یک روز به پایان راه خود برسد که خداکند این اتفاق درزمان این دو رئیس جمهور محترم بوقوع بپیوندد که من خودم معتقدم شاید اوباما را خداوند بر سرکار آورده تا با واقع بینی خودش و بدور از هر نوع حس نژادپرستانه که احتمالا دروجود روسای جمهور قبلی آمریکا بود ، مشکلات پیش روی دو ملت و دولت بزرگ و متمدن ایران و آمریکا را برطرف نماید تا کشورهای وهابی صفت ضد تشیع و ایران و حتی آمریکا بیش از این سود و منفعت نبرند و بلکه این دوکشور دست دوستی یکرنگی به یکدیگر داده و آمریکائیان هم بالاخره باید مد نظر خود قراردهند که دارند با کشور و ملتی صحبت و گفتگو مینمایند که خدایی نکرده یک روز ابرقدرت دنیا بوده و هیچ ایرانی نمیتواند ببیند که یک کشور تازه به قدرت رسیده ای بیاید و از موضع زور با کشور و دولت و ملتش برخورد یا صحبت نماید آنهم کشور متمدنی چون آمریکا که اگر چنین کند مسلم خواهد شد که قصد دوستی و ارتباط دوستانه را نداشته و نخواهدداشت لذا امیدوارم همه آمریکائیان بیش از اینها ایران و ایرانی و مذهب متمدن تشیع را بشناسند و حتم داشته باشند که درمذهب تشیع و خون پاک ایرانی و آریایی آنقدر تمدن و فهم و درک و شعور و صبوری و محبت وجود داشته و بلکه نهفته میباشد که هیچگاه خواهان ریختن خون هیچ انسانی و حتی موجودی در جهان نباشد و هم همه کینه ها و ناراحتی های دشمنان دیروز و دوستان امروز خود را فورا از یاد برده و ..}

و در بحث اتمی که فعلا تمام نگاهها و مخصوصا آمریکائیان به آن معطوف گردیده ، واقعا آمریکائیان چه توقعاتی دارند {یا چه توقعی از ایرانیان دارند} و آیا نباید درک نمایند که ما ملت ایران بعنوان مرکز تشیع بشدت نیازمند حتی سلاح اتمی میباشیم حتی اگر دولتهای ما هم خواهان آن نباشند .. چرا ..؟؟

ادامه خواهدداشت..

سلام مجدد..

{3}

میپرسندچرا ..؟؟ به این دلیل که :

ابتداعرض نمایم که من شنیدم ملت آمریکا بسیار با فهم و شعور و کمالات اند و بلکه بسیارهم متمدن و با فرهنگ اند و اینرا به عینه میتوان در فیلمهای عاطفی و بلکهاجتماعیشان حس و حتی لمس نمود..

وحتی اینرا نیز بخوبی میدانم که بزرگترین و بهترین محققین جهان از نژاد سفید و خاصهاز کشورهای انگلیس و آلمان و آمریکا بوده و میباشند و اینرا نیز میتوان به عینه ازمستندات جانوران و طبعیت بدست آورد..

بنابرایناینرا هم میتوانم براحتی حدس بزنم که محققین آمریکایی در امور سیاسی و فرهنگیکشورهای جهان که احتمالا کار تحقیق و بررسی ملل و ادیان و مذاهب و علائق و غیرهآنانرا بر عهده یا تحت نظر و تحقیق خود داشته و دارند ، بخوبی همه امور سیاسی واعتقادی همه ملل را شناخته و میدانند که مثلا در سیاره زمین چند کشور وجود دارد یاپایتختها و شهرهای مهم سیاسی،فرهنگی،اعتقادی و غیره هریک ازاین کشورها کدام اند ویا در کجا واقع شده و .. و ازاین دست اطلاعات جامع و کامل و ریز و درشت..؟؟

بهرحالاینرا هم بعنوان یک کارگر میتوانم بخوبی حدس بزنم که آمریکائیان {محققین امورسیاسی،فرهنگی آمریکایی} در مورد ایران و مردم ایران و بلکه علائق و سلیقه های ملتایران و پیشینه تاریخی و فرهنگی و اعتقادی ایرانیان خوب تحقیق نموده و بلکهاطلاعات بسیار خوب و مفید و بلکه دقیقی از ما ملت دارند که شاید خود ما ایرانیاناز خودمان نداشته باشیم ..
لذااین محققین بزرگوار در این تحقیقات گسترده خود احتمالا به نتایج بسیار خوبی هم درمورد ایران و ایرانیان و دین و اعتقادات ایرانیان رسیده و بلکه به اسرار مهمی همدر مورد ما مردم و بلکه کشور و دین و مذهب ما ملت پی برده اند و منجمله به موقعیتبسیار مهم و استراتژیک و حتی سوق الجیشی {و یا هرنامی ازاین دست که باید یا میتواننامید} در مورد ایران دست یافته و بخوبی و روشنی روز متوجه این واقعیت گردیده اندکه کشور ایران {و علیرغم تمام عشق و علاقه ای که ممکن است بخاطر نام زیبایش در دلهر مرزنشین همجوار با ایران ایجاد کرده یا نماید} متاسفانه در حلقه ای زنجیره ای ووابسته بهم از دشمنان اعتقادی و حتی قسم خورده اسیر و بلکه محاصره و حتی گرفتارآمده که درصورت بوقوع پیوستن یک جنگ شدید اعتقادی ..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ادامه دارد..[/]

سلام مجدد..

{4}

بنابراین ملت و کشوری چنین متمدن و بلکه بافرهنگ و شعور همچون شما ملت آمریکا {البته اگر واقعا مدعی شعور و درک و فهم بسیار بالایی در جهان هم میباشید} که فرهنگ و شعور بسیار بالا و والای شما ملت فعلا زبانزد خاصه و عام در جهان و مخصوصا بین ما ایرانیان یا حداقل تعداد بسیار زیادی از ما مردم گردیده {البته اگر با تبلیغات و بدروغ چنین باوری را و آنهم فقط توسط فیلمهای اجتماعیتان بخورد ما بینندگان خود نداده باشید} آیا در مرام و انسانیتتان میگنجد که اجازه دهید کشور و ملتی چنین متمدن و بافرهنگ و شعور همچون ایران که روزگاری تمدن بشری مدیون این ملت و قدرت و صلابت آنان و بلکه شعور و فرهنگ آنان بودند و همچنان نیز باید مدیون باشند که پایه گذار بسیاری از فرهنگهای کشوری و لشکری امروز در جهان گردیدند که نخستین ملتی بودیم که فرمودیم بنی آدم اعضای یک پیکراند ........... آیا این ملت بافرهنگ {آمریکا} که فعلا ابرقدرت دنیا گردیده میتواند بخود اجازه دهد که این ملت با فرهنگ {ایران} که روزگاری ابرقدرت دنیا بوده .. امروز و درمیان اینهمه گرگ درون دینی که بخون کودکی شیرخوارهم احترام قائل نشدند و بلکه به معصومیت و مظلومیت او نیز رحم ننمودند و سر او را از تن جدا نمودند .. فعلا بدون هیچ سلاح قدرتمند و بازدارنده ای باشد...؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما قصد گدایی قدرت را آنهم از شما نداریم و هیچوقت هم نخواهیم داشت بلکه معتقدیم که این ما ایرانیان نیستیم که باید بدنبال قدرت بگردیم یا برویم و بلکه طبق همان قوانین وضع شده .. این قدرت است که باید بدنبال صاحب منسب لایقش بگردد که آنهم ایران است و اگر روزی روزگاری دست بر قضا قدرت جهانی از شما یا چینیان به ایران و ایرانیان رسید حتم داشته باشید که ما ملت فرهیخته و متمدن با وجود چنین مذهب پاک و معصومی هیچگاه با شما و ملت و دولتهای شما چنین رفتاری نخواهیم کرد که شما و دولتمردان تازه بدوران رسید شما با ما و ملت و دولتهای ما کردید و ما قصد گدایی قدرت را نداریم که درواقع و فعلا قصد آن داریم تا شما نیز همچون ما هوشیار و بیدارباشید که ابتدا بدانید که دشمن واقعی و قسم خورده شما اروپائیان و خاصه آمریکائیان ما ایرانیان نبوده و نخواهیم بود و بلکه این وهابیون اند که دشمن مشترک هر دوی ما بوده و خواهندشد و ..
و دست آخر هم بفهمید که این قدرت و ابرقدرتی هم دیر یا زود از طرف شما رخت برخواهدبست و دیر یا زود همانند کودکی که بزرگ شده و والدین خود را ترک میگوید ، از آغوش پرمهر شما هم خواهدرفت اما اجازه ندهید که :
1 این رخت بربستن توسط دشمنان واقعی شما که اغلب عربها و وهابیون میباشند خیلی زود بوقوع پیوندد یا فرا رسد و ..
2 و مهمتر اینکه اجازه ندهید عشق و علاقه ای که تعدادی از ما مردم ایران نسبت بشما مردم آمریکا پیدا نموده ایم هیچگاه و توسط هیچ عمل و کردار شما یا دولتمردان شما ازبین برود .. فقط همین و دیگر هیچ
..

و اما ادامه ..

حالا بحث بر سر این میباشد که ما مردم و بلکه ملتهای متمدن ایران و آمریکا چگونه میتوانیم بدولتهای خود کمک نماییم تا این عینک بدبینی را از چشمان خود دور نمایند تا روابط خود را بسوی هدفی والا درجهان سیاست و اقتصاد و گفتمان دوستانه به پیش ببرند ..؟؟

و اما چند پیشنهاد خوب فرهنگی و ابتدا اولینش بعنوان اولین تمدن و ابرقدرت بزرگ جهانی از طرف ما ایرانیان ..

{انشاا...دروقت مناسب و مقتضی و با یک پیشنهاد شایدخوب}

{باسپاس}[/]

eslamic110;401974 نوشت:
اگه چه به حافظه ی خودم شک ندارم اما چون این محیط رو بار اول بود می رفتم دونه دونه گزینه هاشو دقیق حتی چندبار میخوندم. من گروه رو علوم اجتماعی انتخاب کردم ولی زیرگروهی برام نیومد که تعیین کنم. اون احتمالاً از طرف خود سایت تعیین شده؛ چراش رو هم نمیدونم.
فقط یقین دارم که این شاخه gender studies اصلاً اون موقع نبود که بخوام انتخابش کنم یا نه

بهرحال نکته ی خوبی گفتین و منم دست به کار شدم. باشد که دوستان اسکدینی که تسلط بالایی دارن ادامه دهند و سوالات شکیل تر تو زیرگروه های مناسب تر هم بزنند ما هم میریم بحث رو داغ می کنیم

می توانید سوالتان را در قسمت politics به معنای سیاست قرار دهید که بهتر است و اکثر فعالان و کارشناسان و دانشجویان مرتبط با سیاست در آمریکا در این بخش حضور دارند و به سوالات جواب میدهند.
البته چون آمریکا حزب الله را در لیست تروریستها قرارداده مردم هم به سادگی حزب الله را تروریست می دانند و ایران هم حامی تروریست می دانند. یعنی مردم فکر نمی کنند و همین که دولت اعلام کرده برایشان کافی است.
البته لازم به ذکر است کسانی که در آمریکا هستند در این سایت یاهو انسر حضور دارند گاها افراد صاحب نفوذی هستند یا مثلا روزنامه نگار یا نماینده یا افراد مختلف هستند و چه بسا همین یک سوال یا جوابی که شما در سایت یاهو انسر مینویسید برود و مثلا در یک روزنامه چاپ شود یا یک مشاور آن را در یک جلسه مطرح کند و منشا یک تحول مهم در آمریکا شود. البته خودشان هم تحلیل خودشان را به حرف شما اضافه می کنند و منبع آن هم نمی گویند و به اسم خودشان در یک جایی آن را منتشر میکنند.
چه خوب است که حضور در سایتهای اینچنینی که در افکار عمومی مردم آمریکا و غرب تاثیر گذار است بصورت سازمان یافته تر و برنامه ریزی شده و گروهی باشد و هر دلسوز دین وظیفه خود بداند حداقل روزی یکساعت در چنین سایتهایی حضور داشته باشد و به زبان انگلیسی یا زبانهای دیگر به ارتباط فکری با افراد غربی بپردازد.
متاسفانه مردم غربی به شدت توسط رسانه ها شستشوی مغزی شدن و از نظر اطلاعات صحیح دینی و سیاسی خیلی تصورات اشتباهی دارند. مثلا آنها حضرت محمد صلی الله علیه و آله را یک پیامبر دروغین می دانند. چون در کتاب انجیل آنها از قول حضرت عیسی علیه السلام آمده است که بعد از من پیامبرهای دروغین خواهند آمد و آگاه باشید که آنها گرگ در لباس گوسفند هستند و رسانه ها هم اینطور در مخ مردم فرو کردن که محمد همان است. یا مثلا فکر می کنند حضرت مهدی علیه السلام همان Anti-Christ (یعنی ضدمسیح یا همان دجال) است که در انجیل معرفی شده. و اینها همه به دلیل فعال بودن رسانه های ضد اسلام و در عوض تنبلی ماها در محیط رسانه و اینترنت (البته به زبانهای بین المللی) است.
انگلیسی دست و پا شکسته هم کافی است و مطلب را می رساند.
وهابی ها هم به شدت در این سایتها فعال هستند و بر علیه شیعه دروغ پردازی می کنند و به سوالات اسلامی پاسخ می دهند. بسیاری از سوالات در این سایتهای بین المللی پرسش و پاسخ در مورد دین و اسلام است.
مثلا این قسمت مربوط به سوالات اسلامی است:
http://answers.yahoo.com/dir/index?sid=396546509

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون.

رابطه با آمریکا به چه قیمت؟؟؟

چه کسی پاسخگوی خون شهدا است؟؟؟

چه چیزی در این رابطه آنقدر ارزش دارد که می تواند پاسخ اینهمه توطئه و تحریم را بدهد؟؟؟

در ایجاد این رابطه ملت مدافع مظلومین عالم به کجا خواهد رفت؟؟؟

اگر رابطه ایجاد شود ما عزادار می شویم..........

باید دید که قضیه اختیار تام رهبر به رئیس جمهور تا چه حد صحت دارد و منظور رهبر از این اختیار تام چه بوده است؟ و آیا رهبر در جریان و تایید این ارتباط ها بوده است یا خیر؟

بسم رب الشهداء و سلام

همره;402443 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

چه چیزی در این رابطه آنقدر ارزش دارد که می تواند پاسخ اینهمه توطئه و تحریم را بدهد؟؟؟

صدور انقلاب;402448 نوشت:
باید دید که قضیه اختیار تام رهبر به رئیس جمهور تا چه حد صحت دارد و منظور رهبر از این اختیار تام چه بوده است؟ و آیا رهبر در جریان و تایید این ارتباط ها بوده است یا خیر؟

سلام خدا بر مولا و نائب بر حقش
سلام خدا بر پیر خمین و شهدای اسلام
و ای کاش دقت کنیم و مراقبت...
و به خدا توکل و به اوامر ولی امر مسلمین جهان توجه...
:ok:
تا از کعبه دو قدم پیش تر و از ولی زمان همانند مردم کوفه،انتقاد نکنیم!
:Ghamgin:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان لله و انا الیه راجعون

Ghamari;402451 نوشت:
اوامر ولی امر مسلمین

آه خانم قمری....آه خانم قمری.....آه خانم قمری.

اگر فقط یک اشاره فقط یک اشاره می کردند به سر میدویدیم ..........سکوت معنا دار ...........................مظلومترین فرد عالم.

هم اکنون اخبار پیش شرط آمریکا مبنی به رسمیت شمردن اسرائیل توسط ایران را برای مذاکره را اعلام کرد.

ساده انگاری بعضی به اصطلاح نخبه چقدر.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بسم رب الشهداء

ما امت حزب‌اللّهیم

دلداده‌ی روح‌اللّهیم

:Sham::Sham::Sham:

هنگامه ی بیداری ما شد
دل محو تماشای خدا شد
با نغمه یا فاطمه(س)ی ما
عالم همه شور شهدا شد
تا یاد شهیدان با ماست
دنیا همه دم عاشوراست

ما و همه شب یاد شهادت
ما و همه دم شوق زیارت
ذکر لب ما نام حسین و
نقش دل ما مهر ولایت
خون شهدا جاری شد
سرچشمه بیداری شد

خیبر شد و دشمن شده حیران
شد غیرت ما فاتح میدان
چشم دل عالم شده روشن
با روشنی خون شهیدان
با روشنی خون شهیدان

ما امت حزب اللهیم
دلداه ی روح اللهیم

ما با شهدا می‌مانیم
در کرب‌ وبلا می‌مانیم

:Sham:إن شاءالله:Sham:

:Gol:http://www.asr-entezar.ir/low/archives/27166:Gol:

باسلام ..

صدور انقلاب;402448 نوشت:

باسلام مجدد .. ببخشید میشه ابتدا این سوال را پاسخ بدهید که اختیار تام رهبری به رئیس جمهور که شما فرمودید جریانش چه میباشد .. {هرچند که اگر چنین رهبرفهیمی چنین کاری را هم کرده باشند یا بکنند غیر از اینکه نشان از شعور بسیار بالای سیاسی و فرهنگی و اعتقادی ایشان برای مثل من داشته باشد پیام دیگری نمیتواند در بر داشته باشد به این دلیل که این اقدام کاملا سنجیده و معقولانه و صد البته و بلکه هزارالبته دلسوزانه اثباتگر این واقعیت خواهدبود که این رهبر عظیم الشان درد میلیونها هموطن مثل منو شما را احساس نموده که چنین تصمیمی را اتخاذ نموده اند و این رهبر دارای آنچنان شعور والا و بالایی بوده و میباشند که نتوانسته اند بیش از این درمقابل درد و مشکلات دوستدارانشان که ملت بزرگوار ایران باشند طاقت آورده و نسبت به غم و غصه و مشکلات و فقر و گرانی ها و گرفتاری های ملتش بی تفاوت باشند لذا در چنین شرایط حساسی اینچنین تصمیم سنجیده ای را اتخاذ نموده اند .. فقط میتوان به این طرز فکر درود فرستاد و به داشتن چنین رهبری افتخار نمود که تا این اندازه قدرت و حس درک و مسئولیتشان بالاست که همه ما انسانها برای هر تاب و تحملی ، دارای سقفی میباشیم که احتمالا برای رهبر ما طاقت و تحمل دیدن مشکلات مردم و دوستدارانشان بیش از این نبوده .. انشاا...درپناه خداوند و ائمه معصومین{ع} به اضافه عقل و درک و تفکر والای ایرانی ، روز بروز بر ثروت و اقتدار ملت ایران و مذهب تشیع افزوده شود..}

{باسپاس}[/]

pargaj;403856 نوشت:
بنام او

باسلام ..

باسلام مجدد .. ببخشید میشه ابتدا این سوال را پاسخ بدهید که اختیار تام رهبری به رئیس جمهور که شما فرمودید جریانش چه میباشد .. {هرچند که اگر چنین رهبرفهیمی چنین کاری را هم کرده باشند یا بکنند غیر از اینکه نشان از شعور بسیار بالای سیاسی و فرهنگی و اعتقادی ایشان برای مثل من داشته باشد پیام دیگری نمیتواند در بر داشته باشد به این دلیل که این اقدام کاملا سنجیده و معقولانه و صد البته و بلکه هزارالبته دلسوزانه اثباتگر این واقعیت خواهدبود که این رهبر عظیم الشان درد میلیونها هموطن مثل منو شما را احساس نموده که چنین تصمیمی را اتخاذ نموده اند و این رهبر دارای آنچنان شعور والا و بالایی بوده و میباشند که نتوانسته اند بیش از این درمقابل درد و مشکلات دوستدارانشان که ملت بزرگوار ایران باشند طاقت آورده و نسبت به غم و غصه و مشکلات و فقر و گرانی ها و گرفتاری های ملتش بی تفاوت باشند لذا در چنین شرایط حساسی اینچنین تصمیم سنجیده ای را اتخاذ نموده اند .. فقط میتوان به این طرز فکر درود فرستاد و به داشتن چنین رهبری افتخار نمود که تا این اندازه قدرت و حس درک و مسئولیتشان بالاست که همه ما انسانها برای هر تاب و تحملی ، دارای سقفی میباشیم که احتمالا برای رهبر ما طاقت و تحمل دیدن مشکلات مردم و دوستدارانشان بیش از این نبوده .. انشاا...درپناه خداوند و ائمه معصومین{ع} به اضافه عقل و درک و تفکر والای ایرانی ، روز بروز بر ثروت و اقتدار ملت ایران و مذهب تشیع افزوده شود..}

{باسپاس}

با علیک سلام
ماجرا این است که سایتها و منابع طرفدار آقای روحانی ادعا می کنند که آقای روحانی گفته است که رهبر قبل از مسافرت ایشان به نیویورک به آقای روحانی اختیار تام داده است.
یعنی ایشان از طرف رهبر اجازه داره در مورد مذاکرات هر کاری خواست بکند.
بنده نمی دانم همچین ادعایی صحت دارد یا نه. ولی اگر هم صحت داشته باشد بعید است که بدون هیچ قید و شرطی باشد.
به هر حال اینکه شما چنین کاری را نشانه شعور بالای رهبر می دانید نظر شخصی شماست و نظر شما هم محترم است.
سوال این است که چرا رئیس جمهور بطور شفاف پاسخ نمی دهند که چه کسی اول پیشنهاد مکالمه تلفنی را داد؟
و رئیس جمهور به تلویزیون در مورد نحوه پخش حرفهای سوزان رایس که گفته اول ایرانی ها پیشنهاد مکالمه تلفنی را دادند اعتراض کرده است.
آیا به ادعاهای همچین رئیس جمهوری می تواند اعتماد کرد؟

لطفا اینجا را بخوانید:
روحانی گفت برای اینکه اوباما تحقیر نشود تلفنی صحبت کردم! | حجت الاسلام حمید رسایی

بنام او

باسلام..

همره;402477 نوشت:
هم اکنون اخبار پیش شرط آمریکا مبنی به رسمیت شمردن اسرائیل توسط ایران را برای مذاکره را اعلام کرد.

الان باید یاد اون یکی خبر افتاد که در زمان جناب آقای احمدی نژاد پخش گردید که گویا آمریکائیان گفته بودند برای برقراری ارتباط باید همجنس بازی را در ایران آزاد اعلام نمایید البته این اخبار از کجا سر در می آورند بظاهر معلوم نمیباشد اما احتمال اینکه کار یک گروه تحقیقاتی بسیار موزی یا لاوی ضد دوستی دوملت ایران و آمریکا باشد بعید نخواهدبود که میدانند در چه زمانی،چه باید بگویند که ایرانیان هم مجبور شوند بگویند خیر ..

البته از ملت و محققینی که توانسته اند هزاران و ملیونها اختراع و اکتشاف کوچک و بزرگ یا ساده و پیچیده را انجام دهند در ابعاد سیاسیکاری هم که نه باید سوال کرد و نه باید چیزی گفت که انگار هنگام خلقت انسان {خلق نژاد سفید که احتمالا یک پای خلقت انسان بوده است {زن} که در داستان طنز آدم و حوا بدان اشاره گردیده} اصلا یا به هیچ عنوان خدا حضور نداشته {البته منظور فقط آنهایی ست که فقط بفکر اقدامات منفی علیه ملتها خواهندبود}
و البته زمان آنهم فرا رسیده تا تعداد انگشت شماری از ما ایرانیان نیز بیدار شویم که دنیا دست چه کسانی ست که در واقع دنیا دست کسانی ست که با ثروت مالی بدنبال علم و قدرت بیشتر میروند یا با علم و قدرت بدنبال کسب منابع بیشتر برای خود و ملتهای خود و طی صدهاسال آتی میباشند یا خواهندبود ..
و البته شاید وقت آنهم فرا رسیده تا ما انسانها به برطرف نمودن همه فقرها به یک اندازه اهمیت قائل شویم که یکی را بر دیگری ارجحتر دانستن شاید باعث یک سقوط غیر قابل توقف و کنترل برای ما گردد که ما ایرانیان هم الان داریم چوب بی ارزشی به پول و مادیات را آنهم در دنیای پول و ماده و طی صدها سال قبل را میخوریم که باید همواره هوشیار باشیم که فقر خودش میداند چگونه حاکمیت و اقتدار خودش را برخ انسانهایی بکشاند که آنرا بی ارزش تلقی ننمایند {داستان فقر}
و البته هدف از بیان این حرفها بزرگنمایی یک ذهن یا قدرت نمیباشد و بلکه علتش تنها این میباشد که هم واقعیات را بهتر از این درک نماییم که قبول واقعیات خود یک نوع پیروزی محسوب خواهدشد و هم اینکه عده ای از ما مردم گمان نبریم آمریکائیان واقعا قصد آشتی سیاسی با ما ملت ایران را دارند {ویا همه آنان و یا حداقل به این سادگی ها و راحتی ها} و اگر هم واقعا عده ای این قصد را داشته باشند ، در مقابل هم عده ای دیگر خواهندبود که مایل نخواهندبود و کارشان هم سنگ اندازی ست که سیاستمداران دوطرف باید مراقب این عده هم باشند و در وقت مناسب و با همفکری یکدیگر نقشه های انان را نقش برآب نمایند ..لذا ..

1 لذا دیروز آزادسازی ازدواج همجنس بازان و..
2 و امروز هم برسمیت شناختن اسرائیل و ..

همانگونه که عرض شد آمریکائیان {یا حداقل تعدادی از آنها} قصد آشتی را ندارند بلکه آنها اهدافی خبیثانه و شیطانی را مد نظر خود قرار داده اند که قبلا نیز به مواردی از آن اشاره گردید {البته موضوع ازدواج رسمی همجنس بازان میتواند دارای بحثی طولانی تر هم گردد که گویا از نظر علمی و مخصوصا علم ژنتیک و پزشکی ثابت یا تایید گردیده که این یک نوع بیماری ست که با ترشح نوعی هورمون یا چیزی شبیه آن بوجود میاید که باعث میشود یک مرد احساس زن بودن نماید یا برعکس که این تضاد جنسی با نوع احساس بروز فرد در دوران بلوغ در واقع در رحم مادر بوقوع پیوسته و بلکه خود شخص هم هیچ نقشی دراین تضاد و تغییر و تحول نداشته لذا میتوان گفت که اگر این موضوع صحت داشته باشد {که احتمالادارد} هیچ گناهی نیز متوجه شخص بیمار نخواهدبود مانند عشق عده ای به عده ای یا عشق و علاقه تعدادی به خالق یا به وطن یا دین یا مذهب یا فرزند یا همنوع یا یک موجود یا حیوان خاص یا ..؟؟ یا موارد جنسی و جسمی مشابهه که در ارائه بهترینش و فعلا،یک آقا فاقد سبیل و ریش میگردد و بر عکس،یک خانم..
که احتمالا آمریکائیان {آن عده} نیز با پی بردن به این امر که اینگونه موارد با باورهای ملت ایران در تضاد خواهدبود و با بیان آن و پیش شرط قرار دادنش و علم به اینکه این پیش شرط ممکن است توسط دولتها و ما مردم رد شود آنرا مطرح نموده تا بعداز مخالفت ما ایرانیان .. ما را نزد افکار عمومی جهان دولت و ملتی ضد علم و دانش و پیشرفتهای علمی معرفی نمایند که احتمالا یا اتفاقا در این بازی زیرکانه سیاسی هم موفق بودند که اگر امکانش وجود داشته باشد پیشنهاد حقیر برای مبارزه احتمالی ویا مجدد با چنین بازی هایی این خواهدبود که یک گروه علمی،تحقیقاتی بسیار مجرب و ورزیده و بلکه وارد بکار در کادر فنی دولت یا وزارت امورخارجه کشورمان حضور داشته باشند تا هر رویداد اینچنینی را مورد تحقیق و پژوهش کارشناسانه و دقیق خود قرار داده تا از آن به بعد یا وارد بازیهای سیاسی اینچنینی توسط هیچکس نگردیم و یا اگر شدیم با علم و آگاهی نسبت به آن موضوع و در واقع با دست پر باشد که با این علم و دانش ، حربه ای علیه خود آنان بکاربرده و بلکه خود آنان را به بازیه خود ، بازی دهیم..}

ادامه خواهدداشت..

قربونت برم تا ادم های شجاعی مثل شما باشن امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه :ok:

بنام او

باسلام..

صدور انقلاب;403860 نوشت:
سوال این است که چرا رئیس جمهور بطور شفاف پاسخ نمی دهند که چه کسی اول پیشنهاد مکالمه تلفنی را داد؟
و رئیس جمهور به تلویزیون در مورد نحوه پخش حرفهای سوزان رایس که گفته اول ایرانی ها پیشنهاد مکالمه تلفنی را دادند اعتراض کرده است.

شاید این سوالات یا سوالاتی از این دست یا دانستنشان برای عده ای لازم و ضروری بیاید اما من خودم بنوبه خودم که ازقشر کارگری و بیطرفی هستم نمیتوانم فعلا کاری به این مسائل داشته باشم که چه کسی اول تلفن زد یا چه کسی اول پا پیش گذاشت که از نظر من هرکس این کار را کرده است میتواند نشان از گذشت و معرفت و انسانیت و درک بالای ایشان داشته باشد که مشکلات پیش رو را بهتر درک کرده است و نه با بدبینی آنرا نشان ضعف ایشان بدانم که همواره از دید منفی به مسائل نگاه کردن فایده ای هم برای ما نداشته و نخواهدداشت که بقول سفید نیمه پر لیوان را ببینیم حتما در وضع زندگیمان تاثیر مثبت هم خواهدگذاشت که ..
که بنظرم باید در این شرایط سخت و بحرانی مشکلات را کنار گذاشت که با زدودن غبار برجای مانده از یک تاریخ پرفراز و نشیب از روابط ایران و آمریکا به حل و رفع مشکلات فی مابین دست یاری رسانیم یا بجای بیان مشکلات یا بیشتر کردن مشکلات رهبری و ریاست جمهوری برای حل و فصل مشکلات مردم ، بیاییم و تاثیری تاریخ ساز در بیانات خود مد نظر خود قرار داده و دنبال نماییم که مشکلات همیشه هستند و زیاد هم هستند اما باید دید مشکل گشایان کیایند و چند تن..؟؟

{باسپاس}

همره;402443 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

نیست الآن وضعمون خیلی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آمریکا جنایت زیاد کرده اما شمارو به فاطمه زهرا اینقدر خون شهدارو دم دست نذارید که سرهر قضیه ای پایمال بشه.که حالا که یه نفر رفت وبااقتدار عزت خرید واسمون خون پایمال میکنه ویه نفر دیگه که میره وقتی همه احمق خطابمون میکنن خون اون پاکان پایمال نشده.

shaparak;403981 نوشت:
آمریکا جنایت زیاد کرده اما شمارو به فاطمه زهرا اینقدر خون شهدارو دم دست نذارید که سرهر قضیه ای پایمال بشه.که حالا که یه نفر رفت وبااقتدار عزت خرید واسمون خون پایمال میکنه ویه نفر دیگه که میره وقتی همه احمق خطابمون میکنن خون اون پاکان پایمال نشده.

برامون عزت خرید؟!؟البته الان برای قضاوت خیلی خیلی زود است تا ببینیم نتیجه چه میشود.هممون برای دولتی ها ارزوی موفقیت میکنیم.
ولی این عزتی که شما میگین منظورتون حرفهای اوباما و نتانیاهو و مقامات کانادا و بریتانیا و اتحادیه اروپاووو....است؟که گفتن باید تحریم هارو تشدید کنیم؟!؟که امیدوار شدن؟تا دیروز بحث سر این بود که سوخت بیست در صد و دیگه ما تولید نکنیم حالا بازم حرف تعلیق افتاد رو سر زبانها!برگشتیم به عقب...!

shaparak;403981 نوشت:
نیست الآن وضعمون خیلی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خانم شاپرک عزیز شما خودتون از من شنیدید که گفتم وضعمون خوبه؟!، به برکت وجود شهدا و پیروی از راهشون یه جو عزت داریم که البته اگه پایمال نشه.....!

من منفعتی بابت حرفهام کسب نمی کنم اما شما رو به فاطمه زهرا سلام الله علیها خون شهدا از چنگ کی میچکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینهمه شهید دادیم ، اینهمه خون دل خوردیم اینهمه توهین شنیدیم حالا هم بیایم دست دوستی بدیم؟؟؟؟؟ اون هم به کی بهین خون خوار شهدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاپرک از تو انتظار همچین حرفی رو نداشتم!

هارب;403986 نوشت:
برامون عزت خرید؟!؟البته الان برای قضاوت خیلی خیلی زود است تا ببینیم نتیجه چه میشود.هممون برای دولتی ها ارزوی موفقیت میکنیم.
ولی این عزتی که شما میگین منظورتون که حرفهای اوباما و نتانیاهو و مقامات امریکا و بریتانیا و اتحادیه اروپاووو....است؟که گفتن باید تحریم هارو تشدید کنیم؟!؟که امیدوار شدن؟تا دیروز بحث سر این بود که سوخت بیست در صد و دیگه ما تولید نکنیم حالا بازم حرف تعلیق افتاد رو سر زبانها!برگشتیم به عقب...!

بله جای تعجبه که به اینها بعضی میگن عزت!!!

همره;403987 نوشت:
خانم شاپرک عزیز شما خودتون از من شنیدید که گفتم وضعمون خوبه؟!، به برکت وجود شهدا و پیروی از راهشون یه جو عزت داریم که البته اگه پایمال نشه.....!

من منفعتی بابت حرفهام کسب نمی کنم اما شما رو به فاطمه زهرا سلام الله علیها خون شهدا از چنگ کی میچکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینهمه شهید دادیم ، اینهمه خون دل خوردیم اینهمه توهین شنیدیم حالا هم بیایم دست دوستی بدیم؟؟؟؟؟ اون هم به کی بهین خون خوار شهدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاپرک از تو انتظار همچین حرفی رو نداشتم!

چه حرفی دوست عزیز.گفتم که آمریکا جنایت زیاد کرده اما خون شهدا روزی هزار بار توسط بعضی مسئولین پایمال میشه و کسی هم نیست که چیزی بگه

هارب;403986 نوشت:
میشه بفرمایید وضع ما قبل این سفر چطور بود؟

pargaj;403973 نوشت:
من خودم بنوبه خودم نمیتوانم فعلا کاری به این مسائل داشته باشم چون برای من فعلا مشکلات معیشیتی بحدی حائزاهمیت گردیده که اگر امروز پول نان نرسد شب باید بدون نان سر کرد و البته من نمیدانم که طرفداران یا مخالفان رابطه با آمریکا از چه وضعیت معیشیتی برخوردار میباشند اما در موردم خودم که حداقل میدانم که ..

در تحریم شعب ابیطالب مسلمانها غذا برای خوردن نداشتند و تعدادی از مسلمانان از گرسنگی مردند و یک دانه خرما را گروهی می خورند و هسته اش هم گروهی می خوردند.
ولی دست از اصولشان بر نداشتند و با ابوسفیان صلح نکردند.

pargaj;403973 نوشت:
بنام او

باسلام..

البته با عرض معذرت معلوم نیست که روی سخنتان چه کسی ست و هرچند که معلوم نمیباشد اما اگر فرض را بر مطالب حقیر بگذاریم که بعد از متن ارسالی منهم قرار گرفته میتوانم بعرضتان برسانم که صددرصد اشتباه برداشت نموده اید و بلکه خیلی ها خیلی کارها و بلکه بقول فرمایش شما خیلی غلطها میتوانند بکنند منجمله همین تحریمها و قدرت نابودی اخلاقیات انسانی که در گرو رفاه جسمی قرار گرفته و ..

و البته اگر روی سخنان پربارتان به مطالب حقیر باشد که معلوم میشود شما مطالب را یا نخوانده اید یا درست برای شما تفهیم نگردیدند که البته اشکالی هم ندارد و مسئله بدبختی های ما ملت از اینجا نیز منشاء میگیرند که هیچ یک حرف هیچیک را نمی فهمیم و بلکه تنها قصد اظهار وجود داریم که آنهم ریشه در کودکی انسان دارد که ..

باری ..

من خودم بنوبه خودم نمیتوانم فعلا کاری به این مسائل داشته باشم چون برای من فعلا مشکلات معیشیتی بحدی حائزاهمیت گردیده که اگر امروز پول نان نرسد شب باید بدون نان سر کرد و البته من نمیدانم که طرفداران یا مخالفان رابطه با آمریکا از چه وضعیت معیشیتی برخوردار میباشند اما در موردم خودم که حداقل میدانم که ..

در فرصت مناسبتر..ادامه خواهدداشت..

رهبرو میگم

shaparak;403995 نوشت:
میشه بفرمایید وضع ما قبل این سفر چطور بود؟

گفتم که الان برای قضاوت زود است.من نخواستم بگم کل این سفر بد بود.اصلا کاری به سفر ندارم.بحث بنده و البته این تاپیک سر اصل مذاکرست.تو این سفر اتفاقای خوبیم افتاد.اما...
بعدم لطف کنید مسائلو با هم قاطی نکنین!!من نمیگم همه ی کارای دولت قبل در مورد سیاست خارجی خوب بود و درست!اما در مورد اصل مذاکره با امریکا داریم میبینیم چی شد!در ضمن گفتم که قبل از این ر همه ی حرف سر سوخت بیست درصد بود الان باز دارن حرف تعلیقو میزنن!!...باز امیدوار شدن!...مذاکره ای که قرار بود تحریمارو کم کنه و حقوق ما رو برگردونه نتیجه اش چی شد؟تحریم هارو تشدید کنید!!!!...
دشمن ما که دشمن کریمی نیست که شما برید عقب اونم بگه خوب حالا که اونا رفتن یه قدم عقب منم راه میام!هر قدر برین عقب با بی شرمی میگه کم اورد!و یه قدم میاد جلو!!..مثل الان!
کسی که سرشو خودش خم میکنه به دیگران میگه بیاین بزنین تو سرم!
البته بازم میگم منظور من الان به دولت نیست.الان برای قضاوت زود است...
گرچه بوش میاد که چه اتفاقی خواهد افتاد!

فایل: 

در دولت قبلی حرف از اورانیوم عیار بالای 20% بود. حرف 80% و اینها بود و تعداد سانتریفیويها را تند تند زیاد میکردن.
حالا توی این دولت باید خدا خدا کنیم همین 20% بمونه.
اگر راست میگن و قهرمانن عیار را ببرن بالا

بسم الله

سلام
نقطه ی اتصال همه ی جریان های سیاسی مقام معظم رهبری هست
متاسفانه یه عده که خودشون جلو جلو حرکت میکنن
به عده هم که فرسنگ ها عقبن
نه از اون ور بوم بیافتیم نه از این ورش

صدور انقلاب;404077 نوشت:
در دولت قبلی حرف از اورانیوم عیار بالای 20% بود. حرف 80% و اینها بود

اصولا تو دولت قبل حرف زیاد زده می شد. عمل مهم بود که ... ( خودمون می دونیم چقدر عمل کردن ):khaneh:

ببینید الآن حتما رهبری یه چیزی میدونن که میگن نرمش قهرمانانه.شما ازکجا میدونید که قرار همه چی به تعلیق در بیاد.مطمئن باشید شخصی مثل محمد جواد ظریف که صددرصد مورد قبول رهبری هست بلده در کنار رئیس جمهور باعث اقتدار ایران بشه.همه ما امیدواریم که کسی که سر خم میکنه آمریکا باشه.به قول خودتون هیچی مشخص نیست.ان شاءالله هم بوی خوش میاد.

چرا فکر می کنید که حتما باید یکی سر خم کنه ؟

تئوری حرف های آقایان روحانی و اوباما در مورد حقوق هسته ای بر هم منطبقه . خب آقای اوباما صراحتا اعلام کردند که ما حق صلح آمیز هسته ای ایران رو به رسمیت می شناسیم . در مقابل آقای روحانی هم تاکید دارند که باید حقوق حقه ایران احترام شود .

چرا برد-برد نباشه ؟

عبدالرسول;404148 نوشت:
چرا فکر می کنید که حتما باید یکی سر خم کنه ؟

تئوری حرف های آقایان روحانی و اوباما در مورد حقوق هسته ای بر هم منطبقه . خب آقای اوباما صراحتا اعلام کردند که ما حق صلح آمیز هسته ای ایران رو به رسمیت می شناسیم . در مقابل آقای روحانی هم تاکید دارند که باید حقوق حقه ایران احترام شود .

چرا برد-برد نباشه ؟

احسنت لک.اما یه عده نمیخوان اینطور باشه.آخه یکی نیست بگه مگه ما تو دوره های قبل ازین همه مخالفت و جنگیدن چه بهره ای بردیم.حالا روش باید عوض بشه.باختن نه اما خون جیگر خوردن مردمم نه

بنام او

باسلام..

صدور انقلاب;404000 نوشت:
در تحریم شعب ابیطالب مسلمانها غذا برای خوردن نداشتند و تعدادی از مسلمانان از گرسنگی مردند و یک دانه خرما را گروهی می خورند و هسته اش هم گروهی می خوردند.
ولی دست از اصولشان بر نداشتند و با ابوسفیان صلح نکردند.

البته با این بیان و گفته شما کاملا هم موافق هستم که اصول و باورهای انسان ارزشمندتر خواهندبود و بلکه باید قبول نمود که انسانها به باورهایشان زنده اند و بلکه با باورهایشان هم زندگی مینمایند..
و اما باید توجه هم داشت که با هر ترفند و سیاستی هم که هست باید از زیربارمشکلات اقتصادی بیرون آمد که تداوم مشکلات اقتصادی یا جسمی و مادی،درنهایت فرسایش و فرسودگی را بدنبال خواهدآورد {که البته بازگشت به اوضاع و شرایط اولیه یا قبل نیز ، تاوان سخت و سنگینی را طلب مینماید}

{باسپاس}

خودمون خدایی الآن با دوره شعب ابیطالب قابل مقایسس.شای آمریکا همون ابوسفیان باشه اما ما... اون مردم نیستیم.

shaparak;404160 نوشت:
خودمون خدایی الآن با دوره شعب ابیطالب قابل مقایسس.شای آمریکا همون ابوسفیان باشه اما ما... اون مردم نیستیم.

و شاید آمریکا دهها برابر بدتر از ابوسفیان زمان حتی ..

{بنابراین میتوان گفت که احتمالا تاریخ همواره در حال تکرار خود خواهدبود که باید هوشیاری و مراقبت نمود تا همیشه از این تکرار تاریخ درس گرفته تا سرافراز و سربلند بیرون آمد..انشاا...}

{باسپاس}

موضوع قفل شده است