صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: من اشتباهی نکردم، به شوهرم باید چی بگم؟

علاقه
    گل ، صدای رود خونه ، آبی فیروزه ای، صدای اذان مرحوم مؤذن زاده اردبیلی
    نوشته
    754
    حضور
    31 روز 4 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    30
    آپلود
    53
    گالری
    116
    صلوات
    5874

من اشتباهی نکردم، به شوهرم باید چی بگم؟

با سلام و عرض ادب
    یکی از کاربران محترم سایت از بنده خواستن که مشکلشون رو مطرح کنم
    مشکل ایشون
    منم مثل همه ی ادم های روی زمین عادی ام ....اما شوهرم اینطور حس نمیکنه ...هیچ وقت فکر نمیکردم مردی وارد زندگیم بشه که اینقدر منو عاشقونه دوست داشته باشه ..( اونم با شرایط خاصی که من دارم ...........خودمم نمیدونم پاداش کدوم کار م بود ....خوشحال بودم ...زندگی بهم لبخند میزد ..عاشق فقط یه کلمه اس ...اما برای توصیف کارهای یه عاشق به زمان زیادی احتیاج دارم ....یه روز از خونه ی مادر شوهرم تماس گرفتن که سریع خودت و به کلانتری .()...برسون ...شوهرت با پسر عموش دعواش شده ....بعد ها فهمیدم به خاطر مساله ای که مربوط به منه دعواشون شده .....از اینکه همسرم تکیه گاه محکمی برامه و اجازه ی یاوه گویی به اطرافیان و نمیده خیلی خوشحال شدم ....اما از اون روز به بعد نگاه خانواده ی شوهرم به من عوض شد ...من و باعث و بانی دعوای بین دو خانواده میدونستن ....
    جشن عروسی به خوشی تمو شد ....یه هفته بعد ... شوهرم برای ماموریت کاری به شمال کشور میره ...متاسفانه نمیتونه هم تماس بگیره ....
    یه روز از روزای خدا ...پسر عمه ی همسرم باهام تماس گرفت و خیلی خودمونی بدون پسوند خانوم اسمم و خطاب قرار داد و گفت ..میشه چند تا اس ام اس عاشقونه برام بفرستی ....دارم با دوستم کل کل میکنیم (منظورش رو کم کنی بود )
    یه کم تعجب کردم ...از لحنش خودمونیش ...قطع کرد ...با دوستم تماس گرفتم و موضوع رو بهش گفتم
    اونم گفت دنیا اینقدر بد شده که نمیشه به سادگی به دیگرون اعتماد کرد ....این اقا هم حق نداشت باهات خودمونی حرف بزنه و همچین تقاضایی بی شرمانه ای در خواست کنه ...خیلی خشک و جدی جواب بده ..اقای فلانی ..من اهل اس ام بازی نیستم ...خداحافظ
    چند روز گذشت و یه روز تماس گرفت ...ترسیدم ...اما بازم جواب دادم
    ایشون هم گفت که شماره ی تماسی از همسرم داره ...منم خوشحال شماره رو گرفتم ...و تشکر کردم ...وقتی تماس گرفتم گفتن همسرم امروز اونجا نیست و یه هفته ی دیگه برمیگرده
    مادر شوهرم ازم خواست که تنها نباشم (خونشون شهرستانه )برم خونشون
    منم قبول کردم و رفتم
    بازم تماس ها ..از استرس شدید قلبم تیر میکشید ....یه حسی میگفت پشت این تماس ها و حرف ها یه خبر بده .....همین هم شد
    نمیدونستم جلوی چشما های تیز و خیره ی خانواده ی شوهرم رد تماس بدم یا هر کار دیگه ای ..مجبور شدم جواب بدم
    خیلی خشک گفتم بله
    -سلام .....) بازم اسمم و بدون پسوند خانوم صدا زد
    -سلام شما ؟
    ای بابا فراموشی گرفتی ها .........
    -نخیر اشتباه گرفتید
    و قطع کردم ...قلبم تند تند میزد وووکف دستم خیس عرق بود ...احساس میکردم جون تو تنم نیست
    دوباره زنگ زد ...
    خواهر شوهرم گوشی رو برداشت و گفت e این که شماره ی پسر عمه اس ..چی کارت داره ؟
    هول گفتم –حتما میخواد شماره ی محل کار داداشت و بهم بده
    جواب دادم
    بله
    سلام ......... هر بار که اسمم و اینجوری اسمم و صدا میزد یخ میکردم و بیشتر توی خودم جمع میشدم
    سلام
    -چرا اینقدر ناراحتی ؟کجایی؟
    صدای خواهر شوهرم که گفت سلام برسون به اونور خط رسید
    -خونه ی دایی هستی؟ واسه چی رفتی اونجا ...واسه همین ناراحتی؟
    -نه چون شوهرم نیست ناراحتم
    -بهش زنگ نزدی؟
    -اونجا نبود
    -کی برمیگرده ؟
    -نمیدونم ..
    -بهتر ..بیشتر میتونم ببینمت و صدات و بشنوم
    دنیا دور سرم چرخید ....
    رفتم توی اتاق و اروم گفتم –حرف دهنتون و بفهمید
    -اخه چرا تو اینقدر احمقی که .......دوست داری؟ فکر میکنی اون فقط با توئه ؟ نه احمق جون 100تا داف دور و برشه
    -خیلی بی شرمی اشغال
    -گذاشتیم دم در ....حالا گوش کن ...من که حرف بدی نزدم ازت خواستم باهام دوست باشی
    -خفه شو ..من شوهر دارم
    -چه ربطی داره ..یعنی شما تو خونتون تلویزیون هست دیگه سینما نمیرید ؟
    قطع کردم و یه دل سیر گریه کردم و به بخت سیاهم لعنت فرستادم
    زنگ زد
    رد تماس دادم و اس ام اس دادم
    یه بار دیگه تماس بگیری به شوهرم میگم
    جواب داد – تو حیفی ...رو پیشنهادم فکر کن
    -واسه ی شوهرم متاسفم که با ادم نمک به حرومی مثل تو دوست و همسفره بوده
    -قبول کن ضرر نمیکنی ...ولی گه قبول نکنی ...ابروت و میبرم
    -هیچ غلطی نمیتونی بکنی
    -تو یه راز بزرگ تو زندگیت داری؟
    -شوهرم میدونه
    ارم خنده اشکال نداره ..مردم که نمیدونن
    -ازت شکایت میکنم
    -منم تا اخر عمرم تو زندون نمیمونم ..یه روز به عمرت مونده میام و تلافی میکنم
    ایـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــدا
    من چیکار کنم ؟
    اگه به شوهرم بگم که میکشش ..میدونم یه جنگ بزرگ بر پا میشه ...میدونم ماجرا با دو تا مشت و لگد حل نمیشه ...
    اگه نگم ؟ ابروم و میبره
    خدا ...تو که میدونی ...چپ نرفتم ...حالا این انصافه ..به خاطر لذت یکی دیگه ابروم و ببره ؟

2. صلوات ها 15

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,515
    حضور
    174 روز 17 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58297

با نام و یاد دوست

من اشتباهی نکردم، به شوهرم باید چی بگم؟

کارشناس بحث: استاد حامی

5. صلوات ها 8

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

سلام
    ممنون از اعتمادتون
    ببینید باید جدی باشید و از تهدید ایشان که گفته من هم آبروی شما را می برم نترسید
    نمی دانم شوهر شما کجاست که نمی توانید مستقیم با او در ارتباط باشید
    ولی این را بدانند که اگر پیوسته این مرد مزاحم را تهدید کنید مطمئن می شود که خبری نیست و بیشتر مزاحم می شود. بهتر است جواب ایشان را به هیچ وجه ندهید و خطتان را عوض کنید.
    اگر باز هم او ادامه داد. ابتدا از شوهرش بخواهد که مثلا من از این آقا خوشم نمی آید و به نظرم آدم درستی نیست و....
    اگر باز شوهرشان ادامه دادند داستان را به مادر شوهرتان - اگر خانم عاقلی است - بگویید تا او پشت شما باشد، چون اگر به شوهرتان بگویید ممکن است غیرتش سبب مشاجره فیزیکی شود.
    ولی در کل باید متوجه باشد که مدیریت این ارتباط با این خانم است او تنها پیشنهاد داده شما می توانید تدابیر قطع ارتباط را تنظیم کند
    نیز اصلا با این آقا کل کل و مشاجره نکنید چون در اغلب موارد مردان مزاحم این را یک توجه می دانند و روی تهدید شما هم فکر نمی کنند و بالاخره اگر هم بحث ها ادامه یابد ممکن است شما هم جایی در ارتباط کم بیاورد به خصوص این که این آقا در سخنانش از کلمات رمانتیک و ...استفاده کند
    دعا و توسل و صدقه حتما فراموش نشود.

گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 18

علاقه
    آسمون
    نوشته
    291
    حضور
    6 روز 23 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    5
    صلوات
    1291

آخ آخ که از بی ناموس جماعت متنفرم
    همیشه یکی از ترس هام همین بوده که آدم ازدواج کنه و یه حروم زاده مثل اون مرتیکه بخواد زندگی شو خراب کنه
    به نظر من اون خانوم باید به شوهرش بگه
    من جا شوهرش بودم بلایی به سره طرف میاوردم که نفس کشیدن یادش بره
    .................................................. .................................................. ..................................................
    اون نقطه ها فحش بود

خانوم به شوهرت بگو
    عب نداره بذار بکشتش
    این آدم ها مرده شون فایدش بیشتره
    ویرایش توسط Ali407 : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱ در ساعت ۱۷:۰۵

9. صلوات ها 8

علاقه
    علوم دینی
    نوشته
    1,241
    حضور
    35 روز 16 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    145
    آپلود
    1
    گالری
    48
    صلوات
    8306

سلام علیکم
    یه نظر شخصی:
    اگه بنابه توصیه آقای حامی عمل کرد و شوهر با اون مرد، قطع رابطه نکرد
    اتفاقاً اینکه راز زندگیشو شوهرش میدونه و از اونطرف ارتباط خوبی با همسرش داره، خیلی پوئن های مثبته؛ و با توکل به خدا از همین دو ابزار نهایت استفاده رو برا خودش ببره
    اگه شوهرش در یه فضای راحت و صمیمی و دور از تنش، بفهمه مساله اصلی چیه شاید راحت تر قطع رابطه کنه.

شاید اصلاً نیازی نباشه بگه به شوهرش که تهدید به بی ابرویی شده؛ شاید همینکه بگه غیر مستقیم فهمیده پسرعمه چیزایی از رازش میدونه کافی باشه تا شوهرش تدبیری چاره کنه. قطع رابطه کنه حتی

وَ اللهِ اِن قَطَعــــــتُموا یَمینی

اِنّی اُحامی اَبَداً عَن دینی

11. صلوات ها 6

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 16 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    3035

سلام
    نميدونم نيروي انتظامي اين موقع ها كجاي زندگي ما قرار ميگيره
    دوبار دهنشو آسفالت كنن
    ديگه از اين چيزها نميخوره
    به كسي كه فكر بازتري داره و ترجيحا مرد هم باشه بگيد با هم بريد كلانتري پاسگاهي دادگاهي جايي و شكايت كنيد
    حتما شكايت كنيد
    قانوني

13. صلوات ها 9

علاقه
    مطالعه،سوال،طبیعت،سَحر و هر چیزی که یاداور مالکو صاحبم باشه
    نوشته
    1,212
    حضور
    15 روز 8 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    46
    آپلود
    1
    گالری
    5
    صلوات
    3259

نقل قول نوشته اصلی توسط تا ساحل آرامش نمایش پست ها
    .خیلی خشک و جدی جواب بده ..اقای فلانی ..من اهل اس ام بازی نیستم ...خداحافظ
    اولین اشتباهتون همین جا بود.
    حتی نباید این جواب رو هم میدادید.(میگن نقطه ی مقابل عشق_ که البته این هوس است_ بی محلی است نه نفرت یا...) خیلی ها که مزاحم میشن حتی کار ندارن از طرف مقابل چه میشنوند فحش و تهدید یا صحبت عاشقانه فرقی ندارد فقط جوابی که میشنوند براشون بسه!!!گاهی "مزاحم نشید" یک خانوم در عمل به معنی "مزاحم بشید" است....
    خطتتونو عوض کنید که عالیه.اگرم نتونستید حتی از هزارتا اس ام اس و زنگ یکیشم نباید جواب بدین.اصلا محتوی جوابتون مهم نیست.همین که جواب بدین برای اون ادم کلی معنی داره...
    در مورد باقی مواردم توصیه های جناب حامی به نظر من از انچه دوستان نوشتن و منجر به یه برخورد هیجانی میشه بهتره.
    ولی هر کاری میخوایم بکنید زودتر انجام بدین چون هر چی بیشتر طول بکشه باعث میشه اگر اطافیان بفهمند به شما راحت تر تهمت بزنند.(کلا نذارین افراد زیادی متوجه بشن برای خودتون خوب نیست تا مجبور نشدین در مورش با کسی صحبت نکنین.میشه یه کلاغ و چهل کلاغ و خدایی نکرده نتیجه این یک کلاغ چهل کلاغ میرسه به گوش همسرتون و...)

ویرایش توسط hoorshid : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱ در ساعت ۱۵:۰۶
    ما دلخوش به سلامی هستیم که پاسخ ان واجب است!السلام علیک یا ابا صالح المهدی!
    یا رب!
    ما رو عامل تعجیل ظهور موعودت قرار بده!
    کمک کن تسکین غم هایش باشیم!
    و خنده ی روی لبهاش!
    نه (پناه بر تو!) اشک گوشه ی چشم هاش!

15. صلوات ها 16

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,194
    حضور
    144 روز 13 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    3158
    صلوات
    44202

من توی این جور مواقع بدجور قاطی میکنم
    باید گردن اون یارو رو با دو تا دست فشار داد تا خفه بشه
    کشتن اینجور ادما ثوابه...

مـــرغ باغ ملکوتم
    دورم از عـــــالم خاک

توجیه یه دختر محجبه برای نشر عکس خود
    دوس دارم عکسم را برای تبلیغ حجاب منتشر کنم !

کلیک کنید

17. صلوات ها 5

نوشته
    619
    حضور
    12 روز 16 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    3035

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل نمایش پست ها
    من توی این جور مواقع بدجور قاطی میکنم
    باید گردن اون یارو رو با دو تا دست فشار داد تا خفه بشه
    کشتن اینجور ادما ثوابه...
    اقا با شما همدردي ميكنم
    متوجه احساس هم نوع دوستي شما هم هستيم
    اما مملكت قانون داره
    نيروي انتظامي داره
    من نميدونم شماهاي نوعي چرا كار اول رو آخر انجام ميديد
    اگه ايشون يه تماس به كلانتري پاسگاهي ميزد
    اونها بلدند با اين جماعت چه كنند.

19. صلوات ها 6

علاقه
    علم و تحقيق درمورد انسان و سرنوشت انسان دردست کیست
    نوشته
    642
    حضور
    15 روز 14 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1302

بنام او

باسلام

البته بدلیل شرایط بسیار حادی که بر زندگی شما حاکم گردیده {البته منظور همان شخص میباشد} هیچ راهکار مناسبی هم فعلا نمیتوان ارائه نمود و حتی اقدامات قانونی هم بدون سند و مدرک ره بجایی نخواهندبرد اما و ازطرفی دیگر بهترین گزینه هم خواهندشد بشرط آنکه ابتدا بصورت پنهان با آنان درمیان گذارده و با مجوز قانونی و یک قاضی دلسوز بتوانید اس ام اس ها و صداهای او را ضبط کرده تا چنانچه عقب نشینی ننمود و خواستید به قانون متوسل شوید .. با دست پر و درست و حسابی هم متوسل شوید که البته کاش میشد که نفهمد از کجا خورده چون احتمال انتقام هم خودش یک بحث و یک بخش قضیه خواهدشد لذا بهتر است که بهترین اقدام را بررسی نموده و البته هرچه زودتر دست بکارهم شوید اینجور که این بابا دارد با شما صحبت میکند خداییش آدم را به شک می اندازد که نکند بله .. رابطه ای انگار از قبل وجود داشته و .. و البته این شاید سیاست طرف مقابل شما هم باشد که قصد دارد اگر کسی صدای مکالمه شما دونفر را میشنود چنین تصوری درمورد شما نموده تا یا بشما بدگمان شود یا بطور کلی پایش را از قضیه کمک بشما کنار بکشد یا نهایتا یکطرفه و به نفع شما به قاضی نرود..
    در هر صورت ابتدا همسرتان را هم آگاه نمایید که اگرفردا خودش و قبل از بیان شما بفهمد و بداند ، دیگر عدم اعتماد بین او با شما به این زودی ها و راحتی ها رخت برنخواهدبست..

بهرحال اینهم از مشکلات و معضلاتی ست که ممکن است هرازگاهی و بلکه یک در میلیون گریبان انسانی را گیرد که متاسفانه و فعلا شما همان یک در میلیون شدید .. واقعا چه بدشانس..؟؟ امیداوریم خداوند کمکتان نماید و حتم داشته باشید که همیشه حق پیروز خواهدبود اگر چه با پرداخت غرامت و تاوان که انشاا... با بکارگیری بهترین گزینه های دوستان ازطرف شما این غرامتها و تاوان به حداقل خود برسند..انشاا...

{باسپاس}

ویرایش توسط آینده : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱ در ساعت ۱۶:۴۶ دلیل: تصحیح متن
    باعرض معذرت وبدلیل مشکلات فنی دربرقراری ارتباط سریع،ممکن است پاسخگویی به نقل قولهانیزباتاخیرهمراه شوند.

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری