آموزش ساخت ایمیل یاهو پس از حذف نام ایران!

تب‌های اولیه

16 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آموزش ساخت ایمیل یاهو پس از حذف نام ایران!

۰
در تاریخ ۱۶ شهریور سال جاری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خبری با سرخط یاهو با ایران خداحافظی کرد» در این سایت منتشر کردیم و گفتیم به دنبال تغییرات صورت گرفته در نحوه ایجاد ایمیل های یاهو از این پس امکان ایجاد پست الکترونیکی جدید این شرکت برای کاربران ایرانی وجود نخواهد داشت. اما اینجا یک خبر خوشحال کننده برای کاربرانی داریم که همچنان به ساخت اکانت یاهو تمایل دارند.
یاهو در اقدامی عجیب نام ایران را از فهرست کشورهایی که هنگام ثبت نام پست الکترونیک دیده می شد حذف کرده است. برای ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری نیز وارد کردن شماره تلفن همراه الزامی است و این کار برای کاربران ایرانی غیر ممکن است.
اما این مساله به معنای خداحافظی یاهو از ایران نیست. ما ایرانی ها همیشه راه حلی برای هر مشکل داریم.
با جست‌وجوی نه چندان آسان در وب می توانید مطلبی را پیدا کنید که در قسمت نظرات مطلبی در وب سایت worldit قرار دارد و بسیار آسان مراحل دور زدن تحریم ها علیه ایران را آموزش داده است.
برای آشنایی با روش کار به همراه عکس های آموزشی با ما همراه باشید.
۱٫ طبق روال همیشگی، به صفحه اصلی یاهو بروید. گزینه Mail را انتخاب کنید.

[/HR]
2. در صفحه ای که باز می شود، روی کادر آبی رنگ در پایین صفحه که نوشته شده است: Creat New Account (ساخت حساب کاربری جدید) کلیک کنید.

[/HR]
3. در صفحه ای که باز می شود، مشخصات خود را یادداشت و جنسیت خود را وارد کنید. در این مرحله باید روی کد +۱ ایالت متحده
کلیک راست و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید.

[/HR]
4. در این مرحله در پایین صفحه پنجره ای باز می شود که باید جای خالی را با واژه «+۹۸» و عدد یک که دو خط بالاتر قرار دارد را با
«۹۸» پر کنید.
کافيه اونجاهايي که علامت زديم دابل کليک کنيد و عددها رو بنويسيد

[/HR]5. کد آمریکا را به روش مذکور به ایران تغییر دهید.فقط بالايي کافيه

[/HR]۶٫ در این مرحله ایمیل شما ساخته شده است.

[/HR]7. می توانید وارد ایمیل یاهوی خود بشوید و نامه های الکترونیک را با اکانت یاهو ارسال یا دریافت کنید.

منبع : مينوفن

برای راهنمایی بهتر فیلم آموزشی ضمیمه را ببینید

سلام و عرض ادب

حالا استفاده از این روش شرعی هست.

یه شرکتی قصد نداره امکانات رایگانش رو در اختیاره شما قرار بده آیا حق داریم با تقلب از اون امکانات استفاده کنیم؟ :Gig:

نمیدونم اینا چه پدرکشتگی با ایران دارن که شب میخوابن صبح یه خواب جدید برا ایران میبینن!!

ابوالفضل;396131 نوشت:
نمیدونم اینا چه پدرکشتگی با ایران دارن که شب میخوابن صبح یه خواب جدید برا ایران میبینن!!

اشکالی نداره!
انقدر خواب ببینن تا خواب به خواب برن!:khaneh:

حق دوست;396110 نوشت:
سلام و عرض ادب

حالا استفاده از این روش شرعی هست.

یه شرکتی قصد نداره امکانات رایگانش رو در اختیاره شما قرار بده آیا حق داریم با تقلب از اون امکانات استفاده کنیم؟

سلام
در مورد کشورهاي محارب ظاهرا اين حق وجود داره.حلالاً طيبا
:Cheshmak:
در هر ضورت از جناب سجاد تقاضا کردم در اين مورد حکمش رو بفرمايند
يا علي
:Gol:

سلام بر گل لیلای عزیز
مهندس قسمت 4 چی می گه:

نقل قول:
4. در این مرحله در پایین صفحه پنجره ای باز می شود که باید جای خالی را با واژه «+۹۸» و عدد یک که دو خط بالاتر قرار دارد را با
«۹۸» پر کنید.
کافيه اونجاهايي که علامت زديم دابل کليک کنيد و عددها رو بنويسيد

اصلا +98 نمبشه اضافه کرد
التماس دعا:Gol:

به نظر من این کار گناه داره ! چون کلک حساب میشه . خوب مدیر شرکت یاهو دوست نداره ایرانیا ای دی بسازن ! صاحبشه و اختیارشو داره

در کل حیله حساب میشه و به نظر من گناه داره

سوره مبارکه آل عمران آیه [=Traditional Arabic]۵۴
[=KFGQPC Uthman Taha Naskh]وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ[=Traditional Arabic]﴿۵۴﴾
و (یهود و دشمنان مسیح، برای نابودی او و آیینش،) نقشه کشیدند؛ و خداوند (بر حفظ او و آیینش،) چاره‌جویی کرد؛ و خداوند، بهترین چاره‌جویان است.

بیشتر

[="Tahoma"][="Teal"]حیله به دشمن جایز هست! البته فتوا نمیدم منتها همچین چیزی از بزرگان شنیدم!
یاهو بخاطر همراهی با دشمنان ایران که نه دشمن ایران،که دشمن خدا هستن، همچه کاری کردی؛ پ بهتره با حیله های بهتر مکرشو به خودش برگردونیم
[/]

اگه واقعا اینقدر دشمنه چرا از امکاناتش میخواین استفاده کنین:Gig:.
خوب از ایمیل های وطنی استفاده کنین .
این رفتار ما ضرب المثل هم خدا رو میخوایم هم خرما رو تداعی میکنه.

[="Tahoma"][="Teal"]جناب حق دوست صددرصد باشما مخالفم
فعلاً مجال مجادله نیست!
یکی راهنماییم کنه نمیتونم از این راه استفاده کنم اون گزینه بعد راست کلیک نمیاد. کی پاسخگوئه؟:Gig:
[/]

سلام
یه فیلم اموزشی کوتاه در پست اول قرار دادم
یا علی
:Gol:

مدیر فرهنگی;396154 نوشت:
سلام بر گل لیلای عزیز
مهندس قسمت 4 چی می گه:
اصلا +98 نمبشه اضافه کرد

eslamic110;396214 نوشت:

یکی راهنماییم کنه نمیتونم از این راه استفاده کنم اون گزینه بعد راست کلیک نمیاد. کی پاسخگوئه؟:Gig:

امکان Inspect Element در مرورگر فایرفوکس با راست کلیک امکان پذیر است!

اما در اینترنت اکسپلورر باید از منوی Tools گزینه Developer Tools را زد

سلام و درود
ممنون
هم آموزش تصویری گل لیلای عزیز
و هم آموزش دوستمون اویس قرنی بسیار موثر بود
یاد گرفتم
تازه
ایمیل یاهو بعد از دو سه ماه پسورد گیر دادن
امروز به برکت آموزش گل لیلای عزیز
یاهوی من باز شد

سلام
ببخشيد من در مرحله چهارم اون صفحه جديد كه باز ميشود خودم يكسري تغييرات اضافي علاوه بر عدد 98 و 98+ دادم ، مي خواستم ببينم چه اتفاقي مي افتد اما نميدانم چرا نصف اون صفحه hidden شد. الان چه كاري انجام بدم كه مثل قبل بشود؟ چون هر چقدر از اول ميرم باز هم نصفش hidden مانده و نميتونم الان كد ايران رو تنظيم كنم.

ممنون

دوستان با توجه به اینکه این روش خیلی دردسر داره یه آموزش دیگه گذاشتم که میتونید از اون استفاده کنید خیلی هم آسون و راحت تر هست:khandeh!:

http://www.askdin.com/thread31523.html#post400904