تحلیل شخصیت براساس ماه تولد

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تحلیل شخصیت براساس ماه تولد

سلام وخسته نباشید.
میخواستم بدونم این تحلیل شخصیت هایی که ارائه میدن براساس ماه تولددرسته.آخه من خودم متولد آبانم خیلیاروهم دیدم که آبانین واقعا روحیاتمون مثل همدیگس.یا مثلا من4تادوست دارم که متولد خردادن به شدت اخلاقشون به هم نزدیکه؟

با نام الله

کارشناس بحث: استاد امیدوار

shaparak;395023 نوشت:
سلام وخسته نباشید.
میخواستم بدونم این تحلیل شخصیت هایی که ارائه میدن براساس ماه تولددرسته.آخه من خودم متولد آبانم خیلیاروهم دیدم که آبانین واقعا روحیاتمون مثل همدیگس.یا مثلا من4تادوست دارم که متولد خردادن به شدت اخلاقشون به هم نزدیکه؟

بسمه تعالی
با عرض سلام و تحیت

تا جایی که بنده اطلاع دارم از نگاه علم روانشناسی چنین تحلیلهایی علمی نیست و فاقد اعتبار است.
اما از زاویه علم هیئت نکته ای که قابل بیان است این است که شرایط جوی و نجومی زمان انعقاد نطفه در چگونگی شخصیت افراد تاثیر گذار است، موضوعی که تا حدودی در روایات نورانی نیز مورد تایید قرار واقع شده است. اما این بدان معنا نیست که چنین موضوعی نقش تام و کامل در شخصیت افراد داشته باشد.

در پناه خدای متعال موفق باشید

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمین

به نظر من شاید حدودا 50 درصد میتونه حقیقت داشته باشه
منم یه چند موردی دیدم که بیشتر اون حالاتی که توی ماه تولد مینویسن
توی همان شخص بوده.

سلام منم چند مورد دیدم البته باید بگم اعتقاد چندانی ندارم ولی احتمال کمی داره چون به نظر من هر انسانی مثل خودشو نمی تونه پیدا کنه شایدم فقط بعضی خصلتاش تو بعضی های دیگم باشه ولی مث خودشو نمی تونه پیدا کنه و شحصیت شناسی از طریق ماه تولد هم یک حدس وگمانه ولی اگر کسی این مطالب رو هم باور کنه بعید نیست مثل چیزی که تو اون کتاب نوشته شده بشه چون سعی می کنه خودشو با اون چیز وفق بده چون از اون نوشته ها خوشش اومده می خواد مثل اون بشه اون جوری هم که من دیدم تو اون کتابا همش تعریف وتمجید هست یا همش نقاط ضعف و از این چیزا والا منم یه لحظه از اینی که هستم خیلی خوشم اومد آدمی هست دیگه و تقریبا غیر قابل پیش بینی:Rose:
شما هم کمی بیش تر فک کن تازه از این جور آدما خیلی پیدا می شن:Rose::Rose:
موفق باشی:Bye:

به نظر من که خیلی اعتبار نداره... فوقش بیست درصد درست از اب در بیاد :Gig:

اونا در مورد خصوصیات کلی ادم هاست
که دقیقا واقعی هست
علم تاییدشون نمیکنه
چون راهی برای اثباتشون پیدا نکرده

با سلام وخسته نباشید به دوستان...
حقیر هم بسیار از این نمونه ها دیدم...بعضی هاش درست از آب در میاد ولی بعضی هاشم اصلا با اون آدم جور نیست..زیاد اعتبار فکر نکنم داشته باشند مثلا بعضی فال ها که میگیرم اصلا با نیتم جور نشده.....طبق نظر استاد امیدوار بزرگوار.. اعتبار چندانی ندارند شخصیت بر اساس ماه تولد..التماس دعا...
:Sham:

سلام و عرض ادب
یکی از آشناهای ما خودش و برادرش و پدر و مادرش همشون متولد یک ماهن ولی هرکدوم یه جورن و اخلاق و روحیاتشون اصلا شبیه هم نیست.

سلام به همگی

من یک چیزی رو کشف کردم درست و دقیق و مطمئن و بارا امتحان شده و زیادی برخورد داشتم شاید منظورم مشابه این تاپیک نباشه
هر فردی یک شکلی زندگی از میان 2 شکلی زندگی دارن منظورم که شکلی صورت و ظاهر و... نیست بلکه به زندگی رو البته اینم -
1- مشکل کمی دارن و موفقیتشون بالاس و تلاشتون بطور معمولی موفق میشن و اختلال رفتاری خبری نیست ... زرنگی و باهوشن و روابط اجتماعی خوبه و اعتماد بنفس هم بالاس - کاری مثلا کسی بش بگن برو این مغازه بگو دانشگاه کجاس عیبش نمیاد و زشتی خود نمیبینه و کارش خوبه و منظم

2- بعضی ها بر خلاف مواردی که شماره یک گفتم برعکس - بیشتر معرض گرفتگی مشکلات درونی و برونی دارن البته کمتر - خودتخریبی - و شک فکری همه چیزی و اعتماد بنفس کم و روابط اجتماعی کم شدید و استرس چیزهای مثلا نوبت خودش برسه در صفوف - کاری مثلا کسی بش بگن برو این مغازه بگو دانشگاه کجاس عیبش میاد و حتی جمع جنس مخالف هم عیبش میاد و به خودش بدبخت میبینه و دايما دیگران از خودش برتر فکر میکنه و تلاشتش باز شکست میخوره
یکی کار پیدا میکنه شکست میخوره و خودزشت انگاری - بعضی وقتا کسی بهش تحویل نمیاره -

بعضی ها هیچ--- بلکه با کمک ایمان و نماز و خدا میشه شماره یک که گفتم و البته همه افرادی حتی شماره یک هم میتونن بگیرن و ولی از شماره یک بالاست بهتر بیشتر و...
اره راست میگم همه چیزی رو بگن
[SPOILER]
ایمان قوی و احساس مطمئنه قلبی همه چیزی دنیا کمکی میکنه شماره یک که گفتم هم بالاتره و بسیار زیبا و همچون بهار معنوی اینقدر دلنشین خوشبخت بارترین
استس کم و.... و چیزی های که بلکه باید تلاش کرد بر چیزی نیاز زحمت داره

[/SPOILER]

[="Tahoma"][="Teal"]به نام خدا
سلام
در مورد شخصيت بنده تقريبا 40-50 درصد چيزي كه در طالع بيني بود درست از اب در اومده.
حتي از جهت جسمي قد و رنگ چشم و...
از جهت شخصيت هم همين طور.
[/]

اقا دنبال اینا نباشید میگن بعضی چیزهارو اما به عقیده ی من خدا خودش می دونه کی به کیه..هرکی بخواد ،دعا کنه کمک می کنه در غیر این صورت بازهم کمک میکنه!اصلا به این خرافات شاید درست باشند کاری نداشته باشید.......
اللهم اعجل لویک الفرج

amirr;487694 نوشت:
اقا دنبال اینا نباشید میگن بعضی چیزهارو اما به عقیده ی من خدا خودش می دونه کی به کیه..هرکی بخواد ،دعا کنه کمک می کنه در غیر این صورت بازهم کمک میکنه!اصلا به این خرافات شاید درست باشند کاری نداشته باشید.......
اللهم اعجل لویک الفرج

افرین توجه کنین ربطی به (تحلیل شخصیت براساس ماه تولد) نداره چیزی دیگره
موضوع قفل شده است