حتما اگه میتوانید نماز يكشنبه ذي القعده را بخوانید (دارای فضیلت بیشمار ) + فایل صوتی اعمال و فضائل

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حتما اگه میتوانید نماز يكشنبه ذي القعده را بخوانید (دارای فضیلت بیشمار ) + فایل صوتی اعمال و فضائل

با عرض سلام و خسته نباشید

خواستم عنوان تاپیک را بنویسم فضیلت متحیر کننده دیدم درست نیست این از صفات رحمانیت خدواند متعال هستش و تحیری در آن نیست

باشد که انشاالله از ثواب و فضیلت آن بهرمند بشویم انشاالله

یک سرچی کردم شبیه این تاپیک هست اما قدیمی بود
http://www.askdin.com/thread671-2.html

نقل قول از ریحانة النبی گرامی

نقل قول:
نماز يكشنبه ذي القعده
در ماه ذي القعده عملي وارد شده كه فضيلت بسيار دارد كه بدين شرح است: در يكي از روزهاي يكشنبه اين ماه غسل كند و وضو بگيرد و چهار ركعت نماز بگذارد (دو نماز دو ركعتي) و در هر ركعت حمد يك مرتبه و اخلاص سه مرتبه و معوذتين (فلق و ناس) را يك مرتبه بخواند پس از نماز هفتاد مرتبه استغفار كند و استغفار را به ذكر شريف «لاحول و لاقوّة الّا بالله العلي العظيم» ختم نمايد سپس بگويد «يا عزيز يا غفّار اغفرلي ذنوبي و ذنوب جميع المؤمنين و المؤمنات فانّه لايغفر الذّنوب الّا انت»

براي اين نماز ثواب زيادي ذكر شده از جمله اينكه رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمودند: هر كه اين نماز را بجا آورد: توبه اش مقبول، گناهانش آمرزيده شود، دشمنان او در روز قيامت از او راضي شوند، با ايمان بميرد، دين و ايمانش از وي گرفته نشود؛ قبرش گشاده و نوراني گردد؛ والدينش از او راضي گردند؛ مغفرت شامل حال والدين او و ذريّه او گردد؛ توسعه رزق پيدا كند؛ ملك الموت با او در وقت مردن مدارا كند؛ به آساني جان دهد و ..

. .

یک سری فایل صوتی هم ضمینه شده شنیدش خالی از لطف نیست

منبع فایل های صوتی اینچا کلیک کنید

فضایل و اداب خواندن آن در مفاتیح است

برای بنده حقیر هم دعا کنید

التماس دعا

و من الله توفیق

یاد اوری خدمت دوستان

به نام حضرت دوست

یاد آوری جهت دوستان که نتونستن هفته قبل بخونن

التماس دعا

بالا باش جهت اطلاع دوستان:Gol:

التماس دعا

تو متن سخنرانی گفته اولین یکشنبه ماه

الن تکلیف چیه ؟

1=1+1;402182 نوشت:
تو متن سخنرانی گفته اولین یکشنبه ماه

الن تکلیف چیه ؟

سلام
دوست عزیز سپاس از شما بابته سوالتون
حتی تو برنامه سمت خدا هم گفته شد که یکی از یکشنبه ها
بیشتر تو سخنرانی ها کرامات این نماز مد نظرم بود اپلود کردم
تو یکی از یکشنبه های ماه خونده بشه کفایت داره(یک بار کافی هست)
منتهی میتونی به نیست بقیه مثلا پدر و مادر بخونی تو هفته های بعد

یک هفته دیگه هم وقت هست