طرز برخورد با مخالفین انقلاب اسلامی

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
طرز برخورد با مخالفین انقلاب اسلامی

باسلام خدمت دوستان وکارشناسان
یک سوالی ذهنم رو درگیر کرده.میدونم بعضی از ما هم درگیراین مطلب هستیم.این روزهابازیاد شدن ماهواره ها بعضی ها کلا 360 درجه عوض شدن و دیگه شاید اون اعتقادبه کشور رهبر دین و غیره رو از دست داده باشن و حرف از رهبرمون حضرت اقا که میفته حرف هایی رو میزنن که ادم متدین و غیرتی رو به حد اعلای عصبانیت میرسونه.میخواستم بدونم که ایا فعالیت تو این زمینه(برضداین افراد)کار درستی هستش یا باید بذاریم تو جهل خودشون بمونن؟من برام خیلی پیش اومده وبا اونا بحث کردم نمیدونید چقدر تو جهالت هستن!کاملا شدن امریکايی!طرف رو تو دو ساعت به زور قانع میکنی که بابا اینا دروغه اما شب میرن 10دقیقه bbcنگاه میکننه همه اش پر!توروخدا کمکم کنید.از یک طرف دلم به اونا میسوزه،ازطرف دیگه به خودم.ازکارشناس محترم و شما بچه ها میخوام جوابم رو بدید!:help:

با نام الله

کارشناس بحث: استاد کریم

amirr;394453 نوشت:
یک سوالی ذهنم رو درگیر کرده.میدونم بعضی از ما هم درگیراین مطلب هستیم.این روزهابازیاد شدن ماهواره ها بعضی ها کلا 360 درجه عوض شدن و دیگه شاید اون اعتقادبه کشور رهبر دین و غیره رو از دست داده باشن و حرف از رهبرمون حضرت اقا که میفته حرف هایی رو میزنن که ادم متدین و غیرتی رو به حد اعلای عصبانیت میرسونه.میخواستم بدونم که ایا فعالیت تو این زمینه(برضداین افراد)کار درستی هستش یا باید بذاریم تو جهل خودشون بمونن؟من برام خیلی پیش اومده وبا اونا بحث کردم نمیدونید چقدر تو جهالت هستن!کاملا شدن امریکايی!طرف رو تو دو ساعت به زور قانع میکنی که بابا اینا دروغه اما شب میرن 10دقیقه bbcنگاه میکننه همه اش پر!توروخدا کمکم کنید.از یک طرف دلم به اونا میسوزه،ازطرف دیگه به خودم.ازکارشناس محترم و شما بچه ها میخوام جوابم رو بدید!

با سلام خىمت شما وتشکر از این دغدغه به حق وزیبای حضرتعالی
انقلاب ایران چه پیروزی آن وچه بقای آن ثمره خون هزاران شهید ،جانباز ومردم دینداری است که در راه آن تلاش کرده اند وامروزه وظیفه ما در همه حال حفاظت از آن وآشنا کردن نسل سوم وکسانی که با مجاهدتهای انجام گرفته آگاهی زیادی ندارند می باشد البته با تاسف تمام ما از نظر رسانه ای توان مقابله با دشمنان خود را نداریم ولی این به این معنی نیست که ساکت وناامیدانه نشسته ونظاره گر باشیم بلکه باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا همانند بنیانگذار نهضت به تکلیف خود عمل کرده باشیم تا اینکه نتیجه را در نظر بگیریم ومشخصا این تلاشها بی حاصل نخواهد بود چون زمانی که ما مبلغ حق ومسیر درست هستیم خداوند نیز به این تلاشها وزحمات برکت خواهد داد.
در حدیثی که از امام سجاد علیه السلام در ج2احتجاج طبرسی ص318در احوال منتظران ظهور حضرت نقل شده است در آخر امام می فرماید این شیعیان راستین دعوت کنندگان به سوی دین الهی در آشکار ونهان هستند. لذا این دعوت به سوی دین که انقلاب اسلامی ایران نیز در راه احیاء ارزشهای دینی بوده است می باشد.

amirr;394453 نوشت:
باسلام خدمت دوستان وکارشناسان
یک سوالی ذهنم رو درگیر کرده.میدونم بعضی از ما هم درگیراین مطلب هستیم.این روزهابازیاد شدن ماهواره ها بعضی ها کلا 360 درجه عوض شدن و دیگه شاید اون اعتقادبه کشور رهبر دین و غیره رو از دست داده باشن و حرف از رهبرمون حضرت اقا که میفته حرف هایی رو میزنن که ادم متدین و غیرتی رو به حد اعلای عصبانیت میرسونه.میخواستم بدونم که ایا فعالیت تو این زمینه(برضداین افراد)کار درستی هستش یا باید بذاریم تو جهل خودشون بمونن؟من برام خیلی پیش اومده وبا اونا بحث کردم نمیدونید چقدر تو جهالت هستن!کاملا شدن امریکايی!طرف رو تو دو ساعت به زور قانع میکنی که بابا اینا دروغه اما شب میرن 10دقیقه bbcنگاه میکننه همه اش پر!توروخدا کمکم کنید.از یک طرف دلم به اونا میسوزه،ازطرف دیگه به خودم.ازکارشناس محترم و شما بچه ها میخوام جوابم رو بدید!:help:

جناب امیر خان حرف بسیار است ...
یه داستان قرآنی بزار برات تعریف کنم ... یه بار یه مرده میره پیشه حضرت داوود و از برادرش شکایت میکنه ... میگه برادر من 99 تا گوسفند داره و من یک دونه گوسفند و برادر من اصرار داره که تک گوسفند خودم رو هم بهش بدم ... حضرت داوود عصبانی میشه ... و حکم میکنه ....
هنوز حکمش تموم نشده بود ... که یه دفعه با خودش میگه ... من که حرف برادر ایشون رو نشنیده بودم .... پس چجوری حکم دادم ... و میفهمه این آزمایش بزرگی از سمت خداوند بوده ...

پس بنابراین میتونم به شما پیشنهاد کنم که فقط یه صدا و سیما رو گوش ندی و بعدش قضاوت کنی ... گرنه باید بابت قضاوت کردنت توبه کنی ....

و من الله توفیق .

عنکبوت سرخ;395852 نوشت:
یه داستان قرآنی بزار برات تعریف کنم ... یه بار یه مرده میره پیشه حضرت داوود و از برادرش شکایت میکنه ... میگه برادر من 99 تا گوسفند داره و من یک دونه گوسفند و برادر من اصرار داره که تک گوسفند خودم رو هم بهش بدم ... حضرت داوود عصبانی میشه ... و حکم میکنه ....

سلام علیکم و رحمه الله

این سفارش شما

عنکبوت سرخ;395852 نوشت:
پس بنابراین میتونم به شما پیشنهاد کنم که فقط یه صدا و سیما رو گوش ندی و بعدش قضاوت کنی ... شما باید چند تا صدا و سیما رو گوش بدی .... و گرنه باید بابت قضاوت کردنت توبه کنی ....

مخالف با توصیه قرآن کریم است و تعبیری نا صحیح از آن . خداوند سبحان در آیه ششم سوره حجرات میفرماید :

يا أَيهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَينُوا أَنْ تُصِيبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ(الحجرات/6)
اي کساني که ايمان آورده‌ايد! اگر شخص فاسقي خبري براي شما بياورد، درباره آن تحقيق کنيد، مبادا به گروهي از روي ناداني آسيب برسانيد و از کرده خود پشيمان شويد!

فاسقان کسانی هستند که دین خدا بر آنها عرضه شد ولی ایمان نیاوردند و البته منافقین هم از همین افرادند .

در کـافـى بـه سـنـد خـود از عـلى بن عقبه از امام صادق (علیه السلام ) روایت آورده که فـرمـود: مـؤ من برادر مؤ من ، و چشم او و راهنماى او است . به او خیانت و ظلم نمى کند، او را فریب نمى دهد، و اگر وعده اى به او داد خلف وعده نمى کند.
و در مـعـنـاى ایـن حـدیـث روایـات دیـگـرى از آن جـنـاب نـقل شده که در بعضى از آنها به جاى مؤ من فرموده : مسلمان برادر مسلمان است ، او را ظلم نـمـى کـنـد، و اگـر دیـگـران بـه او ظـلم کـنـنـد بـى یـاورش نـمـى گـذارد، و نـیـز دنبال سر او بدگویى نمى کند. ( تفسیر المیزان حجرات /6 )

حال توصیه شما عکس موضوع است . یعنی توصیه (به زعم خود) قرآنی میفرمائید که خبر صحیح را از فاسق هم باید گرفت.

ولی بدانید این امر بر مسلمان حرام است و اگر مسلمانید چنین نکنید.

عنکبوت سرخ;395852 نوشت:
جناب امیر خان حرف بسیار است ...
هنوز حکمش تموم نشده بود ... که یه دفعه با خودش میگه ... من که حرف برادر ایشون رو نشنیده بودم .... پس چجوری حکم دادم ... و میفهمه این آزمایش بزرگی از سمت خداوند بوده ...

پس بنابراین میتونم به شما پیشنهاد کنم که فقط یه صدا و سیما رو گوش ندی و بعدش قضاوت کنی ... شما باید چند تا صدا و سیما رو گوش بدی .... و گرنه باید بابت قضاوت کردنت توبه کنی ....

و من الله توفیق .

من منظور شما رو نفهمیدم کدوم صداسیمارو میگید؟هنوز که قضاوتی نکردیم ما!

کریم;395842 نوشت:
با سلام خىمت شما وتشکر از این دغدغه به حق وزیبای حضرتعالی
انقلاب ایران چه پیروزی آن وچه بقای آن ثمره خون هزاران شهید ،جانباز ومردم دینداری است که در راه آن تلاش کرده اند وامروزه وظیفه ما در همه حال حفاظت از آن وآشنا کردن نسل سوم وکسانی که با مجاهدتهای انجام گرفته آگاهی زیادی ندارند می باشد البته با تاسف تمام ما از نظر رسانه ای توان مقابله با دشمنان خود را نداریم ولی این به این معنی نیست که ساکت وناامیدانه نشسته ونظاره گر باشیم بلکه باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا همانند بنیانگذار نهضت به تکلیف خود عمل کرده باشیم تا اینکه نتیجه را در نظر بگیریم ومشخصا این تلاشها بی حاصل نخواهد بود چون زمانی که ما مبلغ حق ومسیر درست هستیم خداوند نیز به این تلاشها وزحمات برکت خواهد داد.
در حدیثی که از امام سجاد علیه السلام در ج2احتجاج طبرسی ص318در احوال منتظران ظهور حضرت نقل شده است در آخر امام می فرماید این شیعیان راستین دعوت کنندگان به سوی دین الهی در آشکار ونهان هستند. لذا این دعوت به سوی دین که انقلاب اسلامی ایران نیز در راه احیاء ارزشهای دینی بوده است می باشد.

با سلام
یعنی منظور شما این هست که تو اینکار بمونم و ناراحتت نباشم چون خدا اجر من رو میده.درسته؟:Gol:

موضوع قفل شده است