درخواست همکاری جهت ساخت نرم افزار به مناسبت ایام فاطمیه

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
درخواست همکاری جهت ساخت نرم افزار به مناسبت ایام فاطمیه

با سلام
من دارم روی یه نرم افزار پیرامون مادر هستی فاطمه الزهرا کار میکنم و تقریبا مطالب کامل شده و نیاز به یه گرافیست دارم که گرافیک این نرم افزار رو برام با فتو شاپ درست کنه چون خودم توی بحث نرم افزار فعالیت دارم و تخصص دارم اما توی گرافیک واقعا نه کا کار نکرده باشم اما گرافیکم زیاد تعریفی نیست

از دوستانی که در این زمینه فعالیت دارن و می تونن کمک کنن با من در تماس باشن

ضمن اینکه افرادی که کمک می کنن اسمشون توی نرم افزار با عنوانی که فعالیت داشتن نمایش داده خاهد شد

دوستانی که فلش کار کردن هم اگه بتونن طرح های گرافیکی را به فلش تبدیل کنن به کمک اونا هم نیاز دارم

ضمنا این نرم افزار قراره به تیراژ بیش از 3 هزار نسخه تکثیر و پخش بشه

البته هیچ گونه تجارتی از این نرم افزار نمیشه و تمامی مراحل از ساخت تا تکثیر و پخش اون توی ایام فاطمیه به صورت کاملا رایگان می باشد

و کپی برداری از این نرم افزار آزاد بوده و همه می توانند از این نرم افزار استفاده کنن اونم به صورت رایگان و توی نرم افزار ذکر میشه که کاملا رایگانه و تجارت از این نرم افزار شرعا و قانونا حرام می باشد

اما نرم افزار جهت کنترل تعداد استفاده و تعداد افراد و رایانه های مورد استفاده از قفل استفاده می کنه که سریال های نرم افزار را باید از سامانه ای کا ما تعریف میکنیم دریافت کنن که اینم جهت ثبت تعداد سریال های استفاده شده می باشد

هر نرم افزار با یه کد اختصاصی با نام Finger Print برای یه سیستم ثبت میشه و به اون یه سریال اختصاصی داده میشه البته اینا قابل تغییر هستند البته سریال ، نام کاربری که از طرف ما می تونه تغییر کنه و به تعداد بی نهایت سریال به یه Finger Print یعنی کد سیستم

اما با اجرای نرم افزار روی سیستم دیگه باید سریال جدید دریافت شود .

دوستان عذر خواهی منو به خاطر پر حرفی زیاد عفو کنید و مرا حلال کنید

دوستانی که نمونه طراحی طرح نرم افزاری دارن می تونن برام ایمیل کنن

شما هم در این ثواب سهیم هستید

سلامتی و تعجیل در فرج صاحب الزمان (عج) و سلامتی رهبر معظم انقلاب الامام خامنه ای مدظله العالی صلوات

سلام
من طراحی سایت هامو خودم انجام میدم
طرح های به روز و مدرنی هم میتونم بهتون بدم
البته اگه تخصص نرم افزاریتون بالا باشه و بتونید انیمیشن یا افکت هم بذارید نرم افرارتوت عالی میشه
طرح ها و رابط کاربری بر اساس طراحی مسطح و مینیمالیستی در دنیا در حال توسعه هست که شرکت های بزرگ فناوری تمام سرویس هاشون رو بر اساس این نوع بازطراحی کردند
در حالی ک اکثر نرم افزارهای ایرانی از این تکنیک استفاده نمیکنن و عقب هستند اگه بخواید میتونم براتون طرح های زیبایی رو طراحی کنم تا نرم افزار شما متفاوت باشه
البته پ سلیقه خودتون یا طرح خودتون رو نخواید وارد رابط کاربری کنید
بنده در خدمتم

mojtabam67;394232 نوشت:
هر نرم افزار با یه کد اختصاصی با نام Finger Print برای یه سیستم ثبت میشه و به اون یه سریال اختصاصی داده میشه البته اینا قابل تغییر هستند البته سریال ، نام کاربری که از طرف ما می تونه تغییر کنه و به تعداد بی نهایت سریال به یه Finger Print یعنی کد سیستم

اما با اجرای نرم افزار روی سیستم دیگه باید سریال جدید دریافت شود .

با سلام
ضمن خوشامدگویی و آرزوی توفیق برای به ثمر رساندن کارهای مفید مذهبی

به نظرم گذاشتن کد فعالسازی بزرگترین ضربه ای هست که به انتشار یک نرم افزار مذهبی میشه زد مگر اینکه نرم افزار یک کار تجاری باشه.
تجربه ثابت کرده که عموماً مردم از سایتها و یا نرم افزارهایی که نیاز به ثبت نام ، کد فعالسازی ایمیلی ،پیامکی و ... داشته باشه کمتر استقبال می کنن.
با وجود این همه نرم افزار رایگان مذهبی که نیاز به این چیزها نداره به نظرم کد فعالسازی لزومی نداره.
در ضمن به حجم نرم افزار هم اگر قصد انتشار اینترنتی هم دارید بسیار توجه کنید
موفق باشید
یا علی

:Gol:

بنده هم با فرمایشات جناب گل لیلا موافقم
اگه نرم افزار رایگان هست به نظرم نیازی به این کارها نیست
اگه شما میخواید کنترل داشته باشید راه های دیگه ای هست که اسون تر هست
مثلا اگه سیستم طرف اینترنت متصل بود از طرف نرم افزار به دیتابیس شما متصل شده و اطلاعاتی که میخواید رو خودکار ثبت کنه
اینجوری راحت تر هست
یا اینکه همین روش سریال با یک کلیک همه کارها رو خود نرم افزار انجام بده و اجباری نباشه