مجموعه فونتهای "علیه السلام" و "صلی الله علیه و آله" و ... برای استفاده در ورد

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مجموعه فونتهای "علیه السلام" و "صلی الله علیه و آله" و ... برای استفاده در ورد

سلام. در کتب مذهبی ما علیه السلام و صلی الله علیه و آله را میبینیم که به عربی کوچک و زیبا جلوی آن بصورت عکس گذاشته شده اند که بعد از اسم معصومین میاد. خواستم بدونم اینجا هم دارید بذارید واسه دانلود؟ با تشکر. راستی میشه در برنامه ورد هم استفاده کرد؟

برای اینکار بهتره فونت های اسلامی چون فونت شیعه فونت های سنبلی چون فونت سمبل انتظار را استفاده کنید
از مجموعه فونت انتظار هم استفاده کنید
یامهدی ادرکنی

تشکر اما از کجا دانلود کنم داداشم؟ لینک میدی؟

[h=1]دانلود فونت شیعه[/h] حجم فایل : 111 کیلوبایت
حالت فایل : ZIP
منبع : fontyab.com
تعداد مشاهده : 8,667
دانلود فونت
مشاهده نمونه

[/HR]

با استفاده از این فونت می توانید عبارتهایی مانند "علیه السلام" ، "قدس السره" ، "صلی الله علیه و اله" و ... را که در فونتهای معمول Word یافت نمی شود را در این نرم افزار بنویسید. همچنین چند بسم الله زیبا در این فونت قرار دارد.

لینک دانلود

[/HR]
فونت اختصاصی و جدید (سمبل انتظار) که شامل سمبل هاو پیش نوشته های امام زمان (عج) میباشد.
تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) صلوات
طراحی و اجرا: امیر حسین صدقی

بها: صلوات برای تعجیل در فرج آقا امام زمان

[/HR]

[=arial,helvetica,sans-serif]فونت سمبل گرافیکی محرم

کاری از مظاهر دهقان

بها: صلوات برای تعجیل در فرج آقا امام زمان

[/HR]برای قراردادن این نماد ها در wordآفیس روی لبه insertکلیک کن واز اونجا روی symbol
بعد در پنجره باز شده فونت دلخواهت رو انتخاب سپس روی نماد های درج شده ای که می خوای کلیک کن

سلام دوستان،
میشه لطفا دقیقا بگید چطور از این فونت ها میشه استفاده کرد. من که هر کاری میکنم این فونت های سمبلی در جلوی اسامی (یا کلا هر جایی) نمیاد. یعنی باید چکار کرد که در روی سند (در صفحه Word) اعمال بشن؟ لطفا زودتر پاسخ بدید. خیلی گیرم.
[=verdana]متشکرم.

hadiamani;818995 نوشت:
میشه لطفا دقیقا بگید چطور از این فونت ها میشه استفاده کرد

سلام عليکم

بعد از اکسترکت کردن فايل فشرده، روي فايل SHIA.ttf راست کليک کنيد و گزينه Install رو بزنيد.

بعدش توي ليست فونتها و بخش حرف انگليسي S دنبال اين فونت بگرديد! اسم مشخصي نداره فقط بايد بگرديد نمادهاش رو پيدا کنيد.

ولي من اين فونت رو نگاه کردم فونت​هاي عليه السلام و اينا رو نداشت!

من خودم چند وقته که از فونت ابوذر استفاده ميکنم و خيلي راضيم، حرف نداره

سلام هادی جان،متشکرم از پاسخت،
ولی من همه این مراحل رو بلدم، و حتی این که دو جور میشه از این فونت های خاص استفاده کرد: اول از تب Insert قسمت Symbols و انتخاب فونت مورد نظر و درج آن نشانه مد نظر(البته باید زبان انگلیسی باشه در این حالت)، دوم انتخاب فونت مد نظر و انگلیسی کردن زبان، در متن فارسی (یا عربی) و تایپ یکی از حروف انگلیسی برای درج آن نشانه در متن. ولی مشکل من اینه چون با متنی طولانی کار میکنم و عنوان ها را درست میکنم در موقع اعمال Heading برای تیتر اون نشانه (سمبل) تبدیل به حرف انگلیسی میشه. خلاصه مشکلم رو فهمیدم و ازت بسیار ممنونم که پاسخ دادی.
موفق و پیروز باشی.