===> USA vs IRI <===

تب‌های اولیه

23 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
===> USA vs IRI <===

بسم رب الحسین .. .

USA vs IRI

آیا تا کنون به این اندیشیده اید که چرا امریکا به ایران حمله ی نظامی نمیکند!؟حملات اتمی! هیدروژنی! و .. ..

امریکا و متحدانش بعد از جنگ هشت ساله دو بار دیگر هم عزمشان را جزم کردند برای حمله ی نظامی به ایران، اما چه شد که این حقیقت رنگ واقعیت به خود ندید!
در سال 2006 میلادی امریکا رسما اعلام کرد که قصد حمله ی همه جانبه به ایران را دارد!در همین باب ، اعراب سعودی فریب خورده و هزینه ی هنگفتی به امریکا پرداخت کردند تا آن ها پایگاهی نظامی هوایی را در مرز این کشور بنا کنند، در کشور های حاشیه خلیج همیشه فارس هم که ناوگان های هوایی و دریایی امریکا حاضر بودند! در سمت دیگر هم که افغانستان در اشغال آنهاست!حال بالواقع چه شد که این حمله ی نظامی که تدارک آن را به طور کامل دیده بودند انجام نشد!
و اما واقعیتی که رخ داد تا برنامه های حمله شان را درهم شکست!و یکی از آن واقعیت ها همان حمایت های ایران از حزب الله لبنان بود!
در همان سال 2006 که قصد حمله به ایران را داشتند ، بیانات سید حسن نصر الله مبنی بر ظلم و تجاوز امریکا و اسرائیل خون آن ها را به جوش آورد ، و غرور کاذبشان باعث شد تا قبل از درگیری نظامی با ایران به جنگ با حزب الله بپردازند، و این سرآغاز وعده ی خداست که حق بر باطل پیروز است! بعد از نبرد 33 روزه لبنان! اسرائیل با خفت شکست را قبول کرد! و بعد از آن ، بیانات سید حسن نصرالله این شکست را بر کامشان تلخ تر کرد، وی چنین گفت : که ما پیروزی در این جنگ را مدیون رهبر و فرمانده ای شجاع ، بصیر و مدبر به نام امام سید علی خامنه ای هستیم!
و این جمله ی وی یعنی اسرائیل و امریکایی که نتواسنتند حزب الله را شکست بدهند هرگز یارای مقابله شان ایران نیست. .این شد که حمایت های ایران از این حزب اللهی باعث ترس غرب ئ عدم حمله ی نظامی در سال 2006 شود!
اما این پایان ماجرا نبود!
در سال 2012 باز هم امریکا تمام قوای خود را معطوف بر حمله ی به ایران کرد ، اما قبل از آن بر اثر یک حماقت از صهیونیست ها و تجاوز چند خودروی نظامی آن ها به منطقه ی تحت کنترل حماس ، تمام خودروهای نظامی آن ها موشک باران میشود! و این میشود سر آغاز جنگ 8 روزه غزه!
در این میان اسرائیل اعلام میکند که هیچ جنبده ای زنده و غیر زنده ، نمیتواند از گنبد موشکی آهنی آن ها عبور کند! موشک های 60 هزار دلاری گنبد آهنی را بهترینه صنایع دفاعی خود میدانستند!
و اما حماس چگونه این گنبد را با موشک های هزار دلاری نسل قدیم والفجر 5 درهم شکست!
در این میان ایران پهباد ایوب را به حزب الله داده و آن ها هم آن را به حماس منتقل میکنند، و این پهباد اولین درهم شکننده ی گنبد آهنین است که از مرز هایشان عبور کرده و مختصات پایگاه های نظامی را به حماس میفرستد! در این میان ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران فن آوری موشک نسل قدیم والفجر 5 را (فی الحال ایران نسل های جدیدی از شهاب سه و سجیل را با خود دارد) به حماس میدهد و این میشود پیروزی هزار دلاری فجر بر 60 هزار دلاری گنبد اسرائیلی! و این باعث استعفا ژنرال اسرائیلی میشود! ویعنی پیروزی در 8 روز، برای غزه! و کرانه ی باختری!
و این در واقع علت عدم حمله ی 2012 امریکا به ما بود ، چرا که آنانی که ناتوان در شکست غزه اند ، مسلما ایران را هم نمیتوانستند شکست دهند!
و اینجاست که تحلیلگر سیاسی حسن عباسی میگوید : امروز یک نوجوان فلسطینی برای ایران و در خط مقدم ما میجنگد! و اینجاست که باید از آن ها حمایت کرد
و اینچنین است که امام خامنه ای میفرماید : امروز همه باید قضیه فلسطین را قضیه خود بدانند ، و این کلید رمزآلودیست که درهای فرج را به روی امت اسلامی میگشاید.. ..

سلام و ممنون از جناب warning
یکی از پاسدارها که رفته بود ماموریت میگفت ناو جنگی آمریکا وقتی میخواست از تنگه هرمز عبور کنه اومد جلو اسکله اجازه گرفت و رفت.میگفت با دوتا هلی کوتر آپاچی که اسکورت بود رد شد.از ترس سیگنال مزاحم میفرستاد به طوری که تقریبا تمام بی سیم ها قطع شده بودن.
اما این ظاهر قضیه هست.دلاوران و تکاوران نیروی دریایی و هر نیروی نظامی و شبه نظامی بسته به وظیفه خودش میدونه چیکار کنه.ایران ساکت هست اما خاموش نیست.
سیاست آمریکا زود رسیدن به هدف هست اما وقتی تو هر شهر یک گردان آماده باشه میدونید چه فاجعه ای واسه دشمن پیش میاد؟
اگر طالب صلحی آماده ی جنگ باش...
یاعلی:Gol:

بسم رب الحسین .. .

سعی میکنم نوشته ها رو و روایات رو به صورت داستان براتون بنویسم که جذاب باشه تا آخر بخونید!!

تو این راه موفق بودم؟!! منتظر نقد هاتون هم هستم

اینم یکی دیگه :
http://www.askdin.com/thread30596.html

بسم رب الحسین .. .

و این کار ادامه دارد ها ، جان کری گفته حمله به سوریه پیامی روشن به ایران است.!!!

یعنی تهدید دوباره در سال 2013 !! و اینبار هم کم میارن!! تا اینجا که هی هر روز عقب رفتن و فردا پس فردا کردن!

نصر من الله و فتح القریب

ظاهرا در دنیای شما ایران و آمریکا 2 ابر قدرت هستند که در جنگ سرد با یکدیگر هستند و ایران همیشه در جنگ های مختلف آمریکا را شکست میدهد در جنگ مستقیم هم که شما خودتون بریدید و دوختید و گفتید که در صورت بروز چنین جنگی آمریکا شکست خواهد خورد! شما که میگویید اسرائیل شکست خورده است شکست را در چه میبینید؟ در رسیدن به اهداف؟ بله اسرائیل شکست خورده است اما در میزان ضربه ای که 2 طرف جنگ خورده اند چطور؟ آیا باز هم اسرائیل شکست خورده است؟! اسرائیل که لبنان و غزه را ویران کرد بیشتر ضربه خورد یا حماس و حزب الله که فقط به موشک پراکنی پرداختند؟

میگویید با موشک های چند هزار دلاری اسرائیل را با موشک های چند ده هزار دلاری شکست دادند! خب اسرائیل مگر احمق است که از گنبد آهنین برای زدن موشک های چند هزار دلاری استفاده کند؟! با موشک مثلا 100 هزار دلاری موشک 10 هزار دلاری را بزند؟! قیاس هایتان همگی اشتباه هستند.

شما خیال میکنید در صورت جنگ رو در روی صرفا نظامی ایران آمریکا را شکست خواهد داد؟! یک مقدار نشریات نظامی منتشر شده در داخل را بخوانید تا کمی توان نظامی آمریکا دستتان بیاید و بفهمید کی ابر قدرت هست و کی در بهترین حالت قدرت هست! فکر کنم اگر کمی دیگر این تاپیک ادامه پیدا کند شما میگویید ایران ناتو را هم شکست خواهد داد! شاید هم بعدش بگویید در مورد توان نظامی ایران اشتباه کرده اید و ناتو اگه با چین و روسیه هم متحد شود باز هم شکست خواهد خورد!

این جمله در تاپیکی دیگر بود و چون نخواستم تاپیک مورد نظر از مسیرش خارج بشه به اینجا منتقل کردم:

!WARNING!;388885 نوشت:
جنگ ناتو!! واقعا از ناتو میترسید!؟
در اون 8 سال آیا ما فقط برابر عراق بودیم!؟ مسلما دنیا علیه ما بود ، انشاالله بعدها متن دیگری میزارم با مضمون سلاحی قوی تر از بمب اتم ساخته ی ایران ، اونجا توضیح کامل میدم که هیچ کس نمیتونه ایران اسلامی رو شسکت بده.

در اون 8 سالی که شما میفرمایید جنگ نباید برنده ای میداشت. اگه ایران میبرد بعدش میرفت سر وقت اسرائیل اگه صدام میبرد اونم بعدش میرفت سر وقت اسرائیل! پس سیاست آمریکا این بود که هیچ کدوم از 2 طرف برنده نشن. سیاست خارجی آمریکا که همیشه تحت تاثیر حمایت از اسرائیل هست در مورد جنگ ایران و عراق این بود که این جنگ نباید برنده ای داشته باشد وگرنه آمریکا اگر واقعا میخواست که عراق ایران را شکست بدهد آن وقت دیگر من و شما اینجا نبودیم و راجع به اینکه در جنگ ایران و عراق ما دنیا را شکست دادیم (!) بحث نمیکردیم.

در مورد اون سلاحی که گفتید ایران داره و قوی تر از بمب اتمه باید بگم نگفته میدانم میخواهید حرف از حمایت های مردمی بزنید اما این را بدانید قوی ترین سلاح ایران مقابل آمریکا حمایت های مردمی نیست بلکه تنها سلاح ایران مقابل آمریکا حمایت های مردمی هست و قدرت نظامی ایران هرگز برای آمریکا در طول این 35 سال مشکلی نبوده.

m@hdi;388887 نوشت:
ظاهرا در دنیای شما ایران و آمریکا 2 ابر قدرت هستند که در جنگ سرد با یکدیگر هستند و ایران همیشه در جنگ های مختلف آمریکا را شکست میدهد در جنگ مستقیم هم که شما خودتون بریدید و دوختید و گفتید که در صورت بروز چنین جنگی آمریکا شکست خواهد خورد! شما که میگویید اسرائیل شکست خورده است شکست را در چه میبینید؟ در رسیدن به اهداف؟ بله اسرائیل شکست خورده است اما در میزان ضربه ای که 2 طرف جنگ خورده اند چطور؟ آیا باز هم اسرائیل شکست خورده است؟! اسرائیل که لبنان و غزه را ویران کرد بیشتر ضربه خورد یا حماس و حزب الله که فقط به موشک پراکنی پرداختند؟

میگویید با موشک های چند هزار دلاری اسرائیل را با موشک های چند ده هزار دلاری شکست دادند! خب اسرائیل مگر احمق است که از گنبد آهنین برای زدن موشک های چند هزار دلاری استفاده کند؟! با موشک مثلا 100 هزار دلاری موشک 10 هزار دلاری را بزند؟! قیاس هایتان همگی اشتباه هستند.

شما خیال میکنید در صورت جنگ رو در روی صرفا نظامی ایران آمریکا را شکست خواهد داد؟! یک مقدار نشریات نظامی منتشر شده در داخل را بخوانید تا کمی توان نظامی آمریکا دستتان بیاید و بفهمید کی ابر قدرت هست و کی در بهترین حالت قدرت هست! فکر کنم اگر کمی دیگر این تاپیک ادامه پیدا کند شما میگویید ایران ناتو را هم شکست خواهد داد! شاید هم بعدش بگویید در مورد توان نظامی ایران اشتباه کرده اید و ناتو اگه با چین و روسیه هم متحد شود باز هم شکست خواهد خورد!

بسم رب الحسین .. .

خیلی عذر میخوام ، امام انقدر سطحی حرف میزنید که اصلا حوصله خودند ادامه متن شما رو ندارم!!!

برادر من موشک های گنجانده شده در طرح گنبد آهنین قرار بود نگزراند هیچ شیئی وارد بشه و به شهر و پایگاه ها آسیب بزنه!
با این وجود حماس توانست با موشک های کم خرجتر ، موشک ها رو وارد بکنه و پایگاه ها رو بزنه!! و این یعنی شکست طرح گنبد آهنی با کلی خرج!! که منجر به استعفا یکی از سرانشون شد . کار ندارم بقیشو .. .

بزرگتر فکر کنید لطفا و پخته تر ...

در پناه الله موفق و سربلند باشید

با سلام
فراموش نکنید که ...
ما به خدا اعتقاد داریم ولی اونا ندارن
ما یه نیرویی داریم که هزار تا از موشک های هسته ای و اتمی قوی تره به اسم ایمان
یه وسیله داریم که به راحتی از ناتو و روسیه و چین و آمریکا و تمام جهان قویتره که بهش میگن توسل
یه سرپناه داریم از همه گنبدهای آهنین جهان محکم تره به اسم اهل بیت
یه کتاب داریم که توش همه ی همه ی زندگی رو توضیح داده که از همه ی کتاب های جهان بهتره که قرآن هست
تازه کتاب مال کیه که بماند
تو این کتاب گفته، ای مومنین در جنگ بیست نفر شما برابر دویست برابر اوناس
یه رهبر داریم که جونم فداش اصلا قابل مقایسه نیس با بقیه
الگوهایی داریم که هیچ کجا ندارن و قوی ترین الگو های جهانن که اهل بیتن
یه مردم داریم که تا اسم آمریکا میاد دوس دارن خفشون کنن گرچه شاید در زبان اینطور نباشن اونم عده ی خیلی خیلی کمی ازشون
یه صاحب داریم که همه ی این صحبای الکی بهتره که حضرت صاحب زمانه
یه حضرت عباس داریم که دیگه هیچی نمیگم راجع بهش
عباس نحن بحماک ای عباس، ما در پناه توییم

!WARNING!;388952 نوشت:
بسم رب الحسین .. .

خیلی عذر میخوام ، امام انقدر سطحی حرف میزنید که اصلا حوصله خودند ادامه متن شما رو ندارم!!!

برادر من موشک های گنجانده شده در طرح گنبد آهنین قرار بود نگزراند هیچ شیئی وارد بشه و به شهر و پایگاه ها آسیب بزنه!
با این وجود حماس توانست با موشک های کم خرجتر ، موشک ها رو وارد بکنه و پایگاه ها رو بزنه!! و این یعنی شکست طرح گنبد آهنی با کلی خرج!! که منجر به استعفا یکی از سرانشون شد . کار ندارم بقیشو .. .

بزرگتر فکر کنید لطفا و پخته تر ...

در پناه الله موفق و سربلند باشید

ببینید موشک هایی مثل کاتیوشا و مشابه آن به دلیل اینکه در ارتفاع پایین پرواز میکنند و سطح مقطع کمی دارند قابل رهگیری نیستند (هرچند که پدافند های لیزری توانایی نابود کردن این موشک ها را دارند اما هنوز عملیاتی نشده اند) و اینکه بگوییم با این موشک های چند هزار دلاری اسرائیل شکست خورد پس با موشک هایی مثل اسکاد اسرائیل نابود میشود قیاسی اشتباه است. شکست اسرائیل همانطور که گفتم شکستی بر مبنای نرسیدن به اهداف است وگرنه در میزان ضربه ای که 2 طرف خوردند اسرائیل کاملا پیروز بوده است:

جنگ اسرائیل و لبنان (2006):

تلفات اسرائیل=120 نظامی 40 غیر نظامی
تلفات لبنان=500 نظامی 1000 غیر نظامی

در حالی که حزب الله با موشک هایی که داشت فقط خسارت های جزیی به اسرائیل وارد کرد اسرائیل لبنان را ویران کرد.

جنگ اسرائیل و غزه (2009-2008):

تلفات اسرائیل=10 نظامی 3 غیر نظامی
تلفات غزه=600 نظامی 700 غیر نظامی

اسرائیل در این جنگ حدود 4000 واحد مسکونی در غزه را ویران کرد!

65 سال از حیات اسرائیل در خاورمیانه میگذرد و قبل از انقلاب اسرائیل چند جنگ با کلیه کشورهای عربی داشته است و در همه آنها پیروز بوده است. همین الان هم اراده کند به استثنای ایران و سوریه و ترکیه توانایی شکست دادن کلیه ارتش های خاورمیانه را دارد. ارتش اسرائیل هشتمین ارتش دنیاست و این حرف ها صرفا ادعا نیست. اسرائیل توانش را در جنگ های تمام عیار با اعراب نشان داده است. اینکه اسرائیل از جنوب لبنان و نوار غزه خارج شده است تصمیمی هست که بر مبنای منافعشان گرفته اند همانطور که شوروی وقتی دید منفعتی در ماندن در افغانستان ندارد آنجا را تخلیه کرد و این به معنای شکست خوردن شوروی از گروهک های القاعده و طالبان نیست.

اصولا چنین گروهک هایی اگر پشتوانه مردمی داشته باشند قابل شکست دادن نیستند مگر با کشت و کشتار های نامتعارف که مطمئنا واکنش های بین المللی را به همراه دارد پس غیر ممکن هست. مثلا در زمان جنگ جهانی دوم زمانی که حقوق بشری در کار نبود آلمان نازی با کشت و کشتارهای نامتعارفی که در سرزمین های اشغال شده انجام میداد هرگونه مقاومت را در نطفه خفه میکرد. اگر اسرائیل هم مثل آلمان نازی در جنوب لبنان و غزه رفتار میکرد میتوانست آن نقاط را حفظ کند اما در دنیای امروز نمیتوان مثل آلمان نازی رفتار کرد.

اما در مورد چیزی که موضوع اصلی این تاپیک هست یعنی مقایسه توان نظامی ایران با آمریکا باید گفت ایران در مقابل آمریکا همانند حزب الله و حماس هست در مقابل اسرائیل. حمله آمریکا به ایران هزینه های زیادی برای آمریکا در منطقه دارد اما اگر آمریکا:

1-بهانه مناسب پیدا کند.
2-به این نتیجه برسد که منافعی که بدست میاورد بیشتر از هزینه هایی هست که پرداخت میکند.

و ایران حمایت های مردمیش را از دست بدهد مطمئن باشید همانطور که عراق در کمتر از یک ماه از آمریکا شکست خورد ایران هم در مقابل آمریکا حرف خاصی برای گفتن نخواهد داشت. دانستن اینها نیازمند هوش بالا نیست فقط کافی است منطقی به مسئله نگاه کنید نه احساسی.

m@hdi;389678 نوشت:
ببینید موشک هایی مثل کاتیوشا و مشابه آن به دلیل اینکه در ارتفاع پایین پرواز میکنند و سطح مقطع کمی دارند قابل رهگیری نیستند (هرچند که پدافند های لیزری توانایی نابود کردن این موشک ها را دارند اما هنوز عملیاتی نشده اند) و اینکه بگوییم با این موشک های چند هزار دلاری اسرائیل شکست خورد پس با موشک هایی مثل اسکاد اسرائیل نابود میشود قیاسی اشتباه است. شکست اسرائیل همانطور که گفتم شکستی بر مبنای نرسیدن به اهداف است وگرنه در میزان ضربه ای که 2 طرف خوردند اسرائیل کاملا پیروز بوده است:

جنگ اسرائیل و لبنان (2006):

تلفات اسرائیل=120 نظامی 40 غیر نظامی
تلفات لبنان=500 نظامی 1000 غیر نظامی

در حالی که حزب الله با موشک هایی که داشت فقط خسارت های جزیی به اسرائیل وارد کرد اسرائیل لبنان را ویران کرد.

جنگ اسرائیل و غزه (2009-2008):

تلفات اسرائیل=10 نظامی 3 غیر نظامی
تلفات غزه=600 نظامی 700 غیر نظامی

اسرائیل در این جنگ حدود 4000 واحد مسکونی در غزه را ویران کرد!

65 سال از حیات اسرائیل در خاورمیانه میگذرد و قبل از انقلاب اسرائیل چند جنگ با کلیه کشورهای عربی داشته است و در همه آنها پیروز بوده است. همین الان هم اراده کند به استثنای ایران و سوریه و ترکیه توانایی شکست دادن کلیه ارتش های خاورمیانه را دارد. ارتش اسرائیل هشتمین ارتش دنیاست و این حرف ها صرفا ادعا نیست. اسرائیل توانش را در جنگ های تمام عیار با اعراب نشان داده است. اینکه اسرائیل از جنوب لبنان و نوار غزه خارج شده است تصمیمی هست که بر مبنای منافعشان گرفته اند همانطور که شوروی وقتی دید منفعتی در ماندن در افغانستان ندارد آنجا را تخلیه کرد و این به معنای شکست خوردن شوروی از گروهک های القاعده و طالبان نیست.

اصولا چنین گروهک هایی اگر پشتوانه مردمی داشته باشند قابل شکست دادن نیستند مگر با کشت و کشتار های نامتعارف که مطمئنا واکنش های بین المللی را به همراه دارد پس غیر ممکن هست. مثلا در زمان جنگ جهانی دوم زمانی که حقوق بشری در کار نبود آلمان نازی با کشت و کشتارهای نامتعارفی که در سرزمین های اشغال شده انجام میداد هرگونه مقاومت را در نطفه خفه میکرد. اگر اسرائیل هم مثل آلمان نازی در جنوب لبنان و غزه رفتار میکرد میتوانست آن نقاط را حفظ کند اما در دنیای امروز نمیتوان مثل آلمان نازی رفتار کرد.

اما در مورد چیزی که موضوع اصلی این تاپیک هست یعنی مقایسه توان نظامی ایران با آمریکا باید گفت ایران در مقابل آمریکا همانند حزب الله و حماس هست در مقابل اسرائیل. حمله آمریکا به ایران هزینه های زیادی برای آمریکا در منطقه دارد اما اگر آمریکا:

1-بهانه مناسب پیدا کند.
2-به این نتیجه برسد که منافعی که بدست میاورد بیشتر از هزینه هایی هست که پرداخت میکند.

و ایران حمایت های مردمیش را از دست بدهد مطمئن باشید همانطور که عراق در کمتر از یک ماه از آمریکا شکست خورد ایران هم در مقابل آمریکا حرف خاصی برای گفتن نخواهد داشت. دانستن اینها نیازمند هوش بالا نیست فقط کافی است منطقی به مسئله نگاه کنید نه احساسی.

بسم رب الحسین .. .

خط های اول رو خوندم ، حوصله خوندن بقیه شرو ندارم

فقط همینقدر بدون که برای اسرائیل برخورد اولین موشک های نسل جدید سجیل و شهاب 3 یعنی نابودی! چرا که یهودی های ساکن فلسطین اشعالی با اولین آشوب و هرج و مرجی منطقه رو ترک میکنن ، و این یعنی نابودی نه تلفات عددی که شما نوشتی.

بقیه متنت هم اصلا نخوندم ، حوصله خودندن اینجور چیزا رو ندارم ، بزرگتر فکر کنید لطفا

!WARNING!;389731 نوشت:
بسم رب الحسین .. .

خط های اول رو خوندم ، حوصله خوندن بقیه شرو ندارم

فقط همینقدر بدون که برای اسرائیل برخورد اولین موشک های نسل جدید سجیل و شهاب 3 یعنی نابودی! چرا که یهودی های ساکن فلسطین اشعالی با اولین آشوب و هرج و مرجی منطقه رو ترک میکنن ، و این یعنی نابودی نه تلفات عددی که شما نوشتی.

بقیه متنت هم اصلا نخوندم ، حوصله خودندن اینجور چیزا رو ندارم

پس این جمله رو برای چی نوشتید:

!WARNING!;388614 نوشت:
منتظر نقد هاتون هم هستم

؟! وقتی شما حرف مخالفت رو اصلا نمیخونی چگونه میخوای درک درستی از واقعیت داشته باشی؟!

!WARNING!;389731 نوشت:
بزرگتر فکر کنید لطفا

باشه حتما بهش فکر میکنم!

m@hdi;389740 نوشت:
پس این جمله رو برای چی نوشتید:

؟! وقتی شما حرف مخالفت رو اصلا نمیخونی چگونه میخوای درک درستی از واقعیت داشته باشی؟!

باشه حتما بهش فکر میکنم!

بسم رب الحسین .. .

دوست من گفتم نقد !!
نوشته های شما نقد بود؟!
من از صحت مطلبی اگر مطمئن نباشم نمینویسمش ،

شما یه سری مسئله ساده میگید ، که من اول پاسخ دادم ، اما باز تکرار کردید ، مثل همون قضیه سوریه که آخر هم تاپیک رو بستند!!

!WARNING!;389839 نوشت:
بسم رب الحسین .. .

دوست من گفتم نقد !!
نوشته های شما نقد بود؟!
من از صحت مطلبی اگر مطمئن نباشم نمینویسمش ،

شما یه سری مسئله ساده میگید ، که من اول پاسخ دادم ، اما باز تکرار کردید ، مثل همون قضیه سوریه که آخر هم تاپیک رو بستند!!

شما گفتید نقد بنده هم نقد کردم دیگر! بنده تمامی پست های شما را چه 2 خط چه 20 خط خوندم اما شما برای طرف مقابلت احترام قائل نیستی! بنده هم تا از صحت مطلبی مطمئن نباشم نمینویسمش شما بگویید کدام حرف من رو هوا گفته شده تا برایتان ثابت کنم. این مسائل ساده ای که بنده میگویم حقایقی ساده هستند اینکه شما دوست دارید در دنیای توهمیی که برای خودتون ساختید سیر کنید و بر مبنای احساساتتون حرف میزنید چیز دیگریست. من بر مبنای حقایق موجود حرف میزنم. ما با این توان نظامیی که داریم نمیتونیم ابر قدرتی مثل آمریکا رو شکست بدیم. کل شورای امنیت هم شاید نتونن آمریکا رو شکست بدن حالا ما این وسط چی داریم که میخوایم آمریکا رو شکست بدیم؟! ما در دوران جنگ تحمیلی هم دست خالی جلوی عراقی ها نرفتیم آن ها هر سلاحی که داشتند ما هم معادلش سلاح داشتیم صرفا با نیروی ایمان که نمیشه ارتش تا دندان مسلح آمریکا رو شکست داد! باعث و بانی تنگ نظری مدیران هم بنده هستم؟!

m@hdi;389935 نوشت:
شما گفتید نقد بنده هم نقد کردم دیگر! بنده تمامی پست های شما را چه 2 خط چه 20 خط خوندم اما شما برای طرف مقابلت احترام قائل نیستی! بنده هم تا از صحت مطلبی مطمئن نباشم نمینویسمش شما بگویید کدام حرف من رو هوا گفته شده تا برایتان ثابت کنم. این مسائل ساده ای که بنده میگویم حقایقی ساده هستند اینکه شما دوست دارید در دنیای توهمیی که برای خودتون ساختید سیر کنید و بر مبنای احساساتتون حرف میزنید چیز دیگریست. من بر مبنای حقایق موجود حرف میزنم. ما با این توان نظامیی که داریم نمیتونیم ابر قدرتی مثل آمریکا رو شکست بدیم. کل شورای امنیت هم شاید نتونن آمریکا رو شکست بدن حالا ما این وسط چی داریم که میخوایم آمریکا رو شکست بدیم؟! ما در دوران جنگ تحمیلی هم دست خالی جلوی عراقی ها نرفتیم آن ها هر سلاحی که داشتند ما هم معادلش سلاح داشتیم صرفا با نیروی ایمان که نمیشه ارتش تا دندان مسلح آمریکا رو شکست داد! باعث و بانی تنگ نظری مدیران هم بنده هستم؟!

بسم رب الحسین .. .

فی الحال که نوشته شما از بیخ ترس و وهم بود!! و احساس مطلق !

شما حرفتان را زدید ، پاسخ هم دادم ، حالا قضاوت با دوستان .. .
نمیخوام این یکی هم بسته بشه!! هوم!؟

فقط اینو هم بگم که اگر اینی که شما میگید 1 درصد درست بود ، امریکا تعلل نمیکرد و ایران رو مثل پاکستان ، مثل عراق ، مثل افغانستان و ... نابود کرده و بهش سریع حمله میکرد .. .

ایران اون چیزی که شما فکر میکنید نیست

یه نمونه کوچیک فقط میگم ، بمب الکترو مغناطیس ، فقط 5 کشور تو دنیا توانایی ساختش رو دارند (اسرائیل رو کشور حساب نمینم) ، یکی از اون 5 تا ایرانه .

حرفهاتون رو زدید ، پاسخ داده شد ، قضاوت با دوستان .
در پناه الله

به نام خدا.

جناب !warning! یعنی شما میفرمایید ، آمریکا که افغانستان و عراق رو اشغال کرد ، نمیتونه از پس یه نوار غزه بر بیاد؟ براش ممکن نیست تو هر متر مربعی از غزه یه موشک بندازه کلش رو بکنه قبرستون؟ اسرائیل زورش به همه ی اراضی اشغالی + کشور های عربی رسیده ، زورش به یه باریکه راه نمیرسه؟ منظورتون همینه؟ درست فهمیدم؟

ستایشگر :Gol:

ستايشگر;389947 نوشت:
به نام خدا.

جناب !warning! یعنی شما میفرمایید ، آمریکا که افغانستان و عراق رو اشغال کرد ، نمیتونه از پس یه نوار غزه بر بیاد؟ براش ممکن نیست تو هر متر مربعی از غزه یه موشک بندازه کلش رو بکنه قبرستون؟ اسرائیل زورش به همه ی اراضی اشغالی + کشور های عربی رسیده ، زورش به یه باریکه راه نمیرسه؟ منظورتون همینه؟ درست فهمیدم؟

ستایشگر :Gol:

بسم رب الحسین .. .

یه بار توضیح دادم بازم میگم

ببنید امریکا مستیقیم وارد نمیشه یک!
امریکا مستقیم وارد عراق شد ، وارد افغانستان شد ، کسی نتونست جلوشو بگیره ؟! چرا چون فقط امریکا بود و عراق و افغانستان توانایی هدف قرار دادن اسرائیل رو نداشتند.

اما وقتی اسرائیل وارد جنگ با حزب الله شد ، و یا وارد جنگ با حماس در کرانه باختری شد ، به علت نزدیک بودن مرز و توانایی بالاتر موشکی حزب الله و حماس نسبت به عراق و افغانستان ، این دو توانایی بمباران شهر های رژیم صهیونیستی رو داشتند. پس این نقطه عطف و تفاوت بین حزب الله و عراق بود.

نکته : برای اسرائیل حفظ و جمع آوری مردم برای سکونت و افزایش جمعیت مهمترین مسئله است ، و به هر قیمتی یهودی ها رو جمع آوری میکنه تا در اونجا سکونت کنند ،

نکته 2 : حالا شما فرض کنید ، حماس و حزب الله با موشک و راکت زدن به شهرک های صهیونیستی باعث هراس و در نتیجه کاهش جمعیت و فرار یهودی های ساکن میشه ، و این یعنی کاهش جمعیت کم اسرائیل و خود به خود نابودیش. پس این مسئله در خطر بود در جنگ حماس و حزب الله و اما عراق و افغانستان توانایی این کار رو نداشتند ، به چند علت که بعد میپردازم

نکته 3 : برای امریکا اسرائیل یعنی خیلی چیزهاش ، یعنی نیمی و یا بیشتر از نیم از سرمایش. و .. .

اگر واضح نبود ، بفرمائید کجاش مفهوم نیست دوباره بگم

در پناه الله.

!warning!;389939 نوشت:
فقط اینو هم بگم که اگر اینی که شما میگید 1 درصد درست بود ، امریکا تعلل نمیکرد و ایران رو مثل پاکستان ، مثل عراق ، مثل افغانستان و ... نابود کرده و بهش سریع حمله میکرد .. .

آمریکا کی به پاکستان حمله کرد ما نفهمیدیم؟! در همان پستی که نصفه نیمه خواندید علت اینکه آمریکا به ایران حمله نمیکنه رو براتون شرح دادم که چیست و گفتم چه موقعی حمله میکنه شما حال و حوصله خواندن ندارید چیز دیگریست. اگر حقوق بشری در کار نبود آمریکا به تنهایی کل خاورمیانه را تسخیر میکرد اگر هم مقاومتی میشد با چند هزار تا بمب اتمی که داشت کاری میکرد که همه مقاومت ها بخوابه.

!warning!;389939 نوشت:
یه نمونه کوچیک فقط میگم ، بمب الکترو مغناطیس ، فقط 5 کشور تو دنیا توانایی ساختش رو دارند (اسرائیل رو کشور حساب نمینم) ، یکی از اون 5 تا ایرانه .

منظورتون بمب emp هست؟ به صرف داشتن بمب emp ما میتونیم آمریکا رو شکست بدیم؟

m@hdi;389957 نوشت:
اگر حقوق بشری در کار نبود آمریکا به تنهایی کل خاورمیانه را تسخیر میکرد اگر هم مقاومتی میشد با چند هزار تا بمب اتمی که داشت کاری میکرد که همه مقاومت ها بخوابه.

حقوق بشر،امریکا.:shad::shad::shad:
به تنهایی خاورمیانه را تسخیر میکرد؟؟؟؟:khandeh!:
به خدا ما تو امریکا حقوق بشر ندیدیم،حاکمان و پلیس امریکا خون ملت و مردم خودشون رو به شیشه کشیدن اونوقت امریکایی ها دنبال حقوق بشر هستند!!
امریکا رو زیاد جدی گرفتی داداش،
بذار کمی روشنت کنم،گوش کن،
الف_بیشتر از 78 درصد دانشمندان و نخبگان امریکا اهل امریکا نیستند و به خاطر زیبایی کشور امریکا به این کشور مهاجرت کردند،ویا با پول خریده شده اند
ب_بیش تر 48 درصد ثروت امریکا از طریق غارتگری و دزدی جمع اوری شده
3_امریکا به لحاظ نیروی نظامی هفتمین رتبه جهان است
4_امریکا تاکنون در هیچ جنگی به لحاظ محیطی و هم قد و اندازه خود پیروز نشده است
5_بیشتر از 48 درصد سربازان امریکا زن هستند،و این برای ارتش یک کشور ننگ است
6_امریکا به لحاظ عملکرد نظامی در قرن بیست و یکم بدترین نوع عملکرد نظامی در جهان را دارد
7_انگیزه و روحیه در جنگ زمینی اولین معیار نیروی انسانیست با این وجود تمام سربازان امریکا فقط برای پول می جنگند

!WARNING!;388595 نوشت:
در سال 2006 میلادی امریکا رسما اعلام کرد که قصد حمله ی همه جانبه به ایران را دارد!

منبع لطفا

لینک سخنرانی مقامات رسمی دولت بوش را قرار دهید

!WARNING!;388595 نوشت:
بعد از نبرد 33 روزه لبنان! اسرائیل با خفت شکست را قبول کرد!

این برداشت شماست. آنها خود را پیروز جنگ میدانند.

!WARNING!;388595 نوشت:
و اما حماس چگونه این گنبد را با موشک های هزار دلاری نسل قدیم والفجر 5 درهم شکست!

بیشتر موشک های حماس توسط اسرائیل نابود شد و تعداد کمی به زمین نشست

!WARNING!;388595 نوشت:
امروز یک نوجوان فلسطینی برای ایران و در خط مقدم ما میجنگد! و اینجاست که باید از آن ها حمایت کرد

حرف درستی است، اما متنی که شما نوشتید چندان مرتبط نیست!

فدائی سید علی;389027 نوشت:
ما به خدا اعتقاد داریم ولی اونا ندارن

!WARNING!;389731 نوشت:

غلبه احساس بر عقل

متاسفم اینطور صحبت می کنم، ولی بزرگترین اشتباه دست کم گرفتن دشمن هست

اعراب در سال های 1967 و 1973 تصور می کردن چون قویترن توانایی این رو دارن که یهود رو به دریا بریزن (دقیقا همین ادعا رو داشتن)

نتیجه اش رو هم دیدیم

در تخیل این به سر می برید که مقابل کشوری که فقط بودجه سالانه ارتش زمینی (هوایی و دریایی به کنار) کشورش چندین برابر کل پول نفتی است که ایران می فروشه برنده بشید! اون هم ایرانی که حتی ارتش حرفه ای نداره. شاید کنترل طولانی مدت ایران بعد از اشغال حتی از عراق و افغانستان دشوارتر باشه ولی در نبرد رو در رو ایران یک هفته هم توان مقاومت نداره.

pesar.zamini;390004 نوشت:
بیشتر از 48 درصد سربازان امریکا زن هستند،و این برای ارتش یک کشور ننگ است

چرا ننگ است؟

به این می گویند برابری

الان در ایران زنان ادعای حقوق برابر با مردان را دارند، ولی به این امور که می رسند سکوت می کنند

اگر راست می گویید و حقوق یکسان با مردان می خواهید چرا خواهان این نیستید که به سربازی بروید؟

امریکا به لحاظ عملکرد نظامی در قرن بیست و یکم بدترین نوع عملکرد نظامی در جهان را دارد

کمی توضیح می دهید؟ هر جا را که بخواهد میگیرد و یا می کوبد

بیشتر از 78 درصد دانشمندان و نخبگان امریکا اهل امریکا نیستند و به خاطر زیبایی کشور امریکا به این کشور مهاجرت کردند،ویا با پول خریده شده اند

به خاطر زیبایی؟
همین الان بخش قابل ملاحظه ای از دوستان من قصد مهاجرت دارند. کجای دنیا متخصص با مدرک Phd دنبال کار از این سو به آن سو مس دود؟
آنها زرنگند. به جای آنکه مانند ما هر چه گدا و آواره در دنیا هست به کشورشان جذب کنند، متخصصان و ثمره علمی دنیا را جذب خود می کنند

انگیزه و روحیه در جنگ زمینی اولین معیار نیروی انسانیست با این وجود تمام سربازان امریکا فقط برای پول می جنگند

متاسفانه برداشتتان مبتنی بر تبلیغات صرف و یکطرفه است
شمار قابل توجهی از ایشان اینگونه اند اما همگی اییشان نه

بیش تر 48 درصد ثروت امریکا از طریق غارتگری و دزدی جمع اوری شده

چطور به چنین آماری رسیده اید. برای ما هم اثبات بفرمایید.
موضوع قفل شده است