یه مشاوره درباره دروس حوزه میخوام

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
یه مشاوره درباره دروس حوزه میخوام

سلام دوستان
آمیدوارم حالتان خوب باشد
من یه طلبه شهرستانی هستم که تو قم درس میخونم از مقطع سیکل رفتم حوزه،الانم پایه اولمو تموم کردم و میخوام برم پایه دوم
خوب همونطور که در جریان هستید سال تحصیلی داری شروع میشه،با توجه به اینکه به مدرسه تعهد دادم که سال دیگه از مدرسه برم،آیا میتونم درس های پایه دومم رو به صورت آزاد و با قطعه های صوتی و تصویری آموزشی ادامه بدم؟چطوری؟یعنی میتونم سر کلاس نرم و خدم کتابامو بخونم و بعد برم امتحان بدم؟
بی زحمت کمکم کنید،این مسئله چند روزه حسابی اوضاع منو بهم ریخته!!!:Gig:
ممنون

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

سلام
خدمت شما سرباز امام زمان(عج)
در واقع قصد دارید دروس خودتون را ارتقایی بخوانید
مدارس به تناسب شرایط گاهی امتحانات ارتقایی برگزار می کنند و غالبا برای افراد شرکت کننده شرط معدل می گذارند یعنی افرادی می توانند در امتحان ارتقایی شرکت کنند که نمرات بالایی کسب کنند. اما برای مشخص شدن تکلیف خود برنامه ارتقایی را باید از محل تحصیل و قسمت آموزش سؤال کنید. الان هم بعید است در این وقت سال که چیزی به شروع سال تحصیلی جدید نمازه امتحانی برگزار شود.
اما از نظر علمی حتی اگر بخواهید ارتقایی هم بخوانید مباحثه برای تثبت مطالب و استاد برای رفع اشکالات لازم است.

سلام دوستان منم از 19 شریور به امید خدا و به لطف ارباب اما زمان (عج) میرم حوزه میخواستم بدونم اون 1 ماهی که آزمایشی قرره بخونیم و بعدش امتحان میگیرن ازمون توی کدوم دروسه؟
و کلا میخواستم بدونم دروس پایه 1 چیا هستند و سطحشون چطوره؟

سلام
تبریک میگم
بهتر است این را از مدارس حوزه یا افرادی که سال اول را خوانده اند مثل دوستمان bi tarafسؤال کنید
ان شاالله که موفق باشید

ممنون .
از دوست عزیز bi taraf میخواستم که سوال منو جواب بدن.

موضوع قفل شده است