خواهش می کنم کمکم کنید! ( آیا این خود ارضائی بود؟ )

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خواهش می کنم کمکم کنید! ( آیا این خود ارضائی بود؟ )

سلام , من تا امروز صبح 1 سال و 3 ماه بود که خود ارضایی و ترک کرده بودم اما امروز اومدم یک غلطی کردم و در هنگام استحمام همه چی از کنترل خارج شد هرچی صلوات فرستادم نشد بدون اینکه خواسته باشم دوباره ازم اسپرم خارج شد
الان دارم دیوانه می شم خواهش می کنم کمکم کنید و به سوالام جواب بدید , الان یعنی دوباره من مرتکب یک گناه شدم و همه ی این 1 سال از بین رفت ؟
دوباره بدنم الان ضعیف میشه ؟
خواهش می کنم سریع جواب بدید چون واقعا دارم میمیرم از عذاب وجدان

و ببخشید من چند سوال دیگه هم دارم اول اینکه بعد از ترک خودارضایی شب ها با مشکل کنترل نشدن ادرار توی خواب مواجه هستم برای این مشکل چی کار می تونم بکنم دوم اینکه من مو های دست ها و پاهام نسبت به هم سن و سال های خودم کمی بیشتره آیا دلیلش خودارضایی که قبلا انجام می دادم البته اینم بگم که هم پدرم و هم عموم هر دو مو های دست و پاهاشون زیاده

خیلی ممنون

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

Alirez;385158 نوشت:

سلام , من تا امروز صبح 1 سال و 3 ماه بود که خود ارضایی و ترک کرده بودم اما امروز اومدم یک غلطی کردم و در هنگام استحمام همه چی از کنترل خارج شد هرچی صلوات فرستادم نشد بدون اینکه خواسته باشم دوباره ازم اسپرم خارج شد
الان دارم دیوانه می شم خواهش می کنم کمکم کنید و به سوالام جواب بدید , الان یعنی دوباره من مرتکب یک گناه شدم و همه ی این 1 سال از بین رفت ؟

بسمه‌تعالي
با عرض سلام و تحيت محضر شما دوست گرامي
طبعا مقاومت شما در مقابل وسوسه‌ شيطان جهاد و اقدام خداپسندانه‌اي است كه به مذاق عدو مبين يعني شيطان و جنود آن خوش نيامده لذا دائما مترصد فرصتي براي انتقام از شما هستند!
پايداري در اين مسير اسقامت و هوشياري شما را مي‌طلبد. به اين منظور لازم است از طرفي در تحكيم پايه‌هاي ايمان و تقواي خود بكوشيد و از ديگر سو سعي كنيد با شناسايي موقعيتهاي وسوسه‌انگيز مانند موقعيت استحمام، اتاق خواب و... نقاط آسيب را شناسايي و در صدد برطرف كردن آن برآييد.

از جمله حالاتي كه مي‌تواند زمينه وسوسه را فراهم آورد، موقعيتهاي اضطراب زا است. به اين منظور لازم است در جهت كاهش اضطراب و رسيدن به آرامش تلاش كنيد. پس با توكل به خدا فنون غلبه بر اضطراب را فرا بگيريد، از خلوت و انزوا فاصله بگيريد، از نصب آينه در حمام و نگاه و دست ورزي اندام تناسلي خودداري كنيد. براي ازاله موهاي زائد بجاي تيغ از نوره استفاده كنيد، در صورت توانايي جسمي و بر حسب موقعيت روزه بگيريد، از ورزش، تفريح و مسافرت غفلت نكنيد و...

اما در ارتباط با موضوعي كه مطرح فرموديد، قابل ذكر است كه منظور شما از « بدون اينكه خواسته باشم» دقيقا معلوم نيست. اگر مقصود اين است كه بدون اختيار جنب شده‌ايد كه ايرادي متوجه شما نيست اما اگر منظور اين است كه نتوانسته‌ايد مقاومت كنيد و ... در اينصورت شما مرتكب حرام شده‌ايد. لكن توجه داشته باشيد كه نبايد اجازه دهيد چنين اتفاقي (در فرض دوم) زمينه سوء استفاده وسوسه شيطان مبني بر نااميدي و ياس را ايجاد كند. در اسلام چيزي به نام بن بست وجود ندارد و هر دري كه با قفل گناه بسته شود با كليد توبه باز خواهد شد.
پس بيش از آنكه كه به در بسته بينديشيد به كليد آن انديشه كنيد. چرا كه چيزي خطرناكتر از نا اميدي و ياس نيست.
براي شما دوست ارجمند توفيق روزافزون را مسئلت دارم.

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمين

Alirez;385158 نوشت:

سلام دوست عزیز
جناب استاد بسیار قشنگ راهنمایی کردن
ببین دوست عزیز نه واسه این گناه کبیره واسه هر خطای دیگر اصلا دیگه فکرت رو معطوف این نکن که دیگه کار من تمومه دیگه همه چی تموم شد نه اینطور نیس به این مساله فقط بعنوان یک ضربه نگاه کن ببین کجای کارت ایراد داشته؟فکرت؟غرورت؟نمازات؟روزه هات؟کجای کارت ایراد داره که اینطور شدی از این مساله اصلا نگاه به این نکن که داری برمی گردی به روزای گذشته این بدترین فکره به هیچ عنوان اجازه همچین فکری نده
ان شاالله چند روز اینده رو روزه بگیر و از اتفاقات درس بگیر و از اونجایی که ضربه خوردی ببین سرمنشا اون کجاس همونجا رو تقویت کن
با ارزوی موفقیت
یا علی

Alirez;385259 نوشت:
و ببخشید من چند سوال دیگه هم دارم اول اینکه بعد از ترک خودارضایی شب ها با مشکل کنترل نشدن ادرار توی خواب مواجه هستم برای این مشکل چی کار می تونم بکنم دوم اینکه من مو های دست ها و پاهام نسبت به هم سن و سال های خودم کمی بیشتره آیا دلیلش خودارضایی که قبلا انجام می دادم البته اینم بگم که هم پدرم و هم عموم هر دو مو های دست و پاهاشون زیاده

خیلی ممنون

بسمه‌تعالي
با عرض سلام و تحيت
شب ادراري مي‌تواند معلول عواملي چون، اضطراب و ترس، پر بودن مثانه، كوچك بودن مثانه و همچنين رژيم غذايي و... باشد. بنابراين لازم است با ارزيابي وضعيت خود، علت احتمالي را شناسايي و در صدد رفع آن برآييد.
به صورت كلي پيشنهاد مي‌شود،
- قبل از خواب مثانه خود را خالي كنيد
- در صورت امكان، نيمه شب بيدار شويد و براي تخليه مثانه اقدام نماييد (چه بسا ساعات پاياني شب و نزديك صبح، ميزان شب ادراري بيشتر باشد).
- از خوردن مايعات زياد در شب و قبل از خواب پرهيز كنيد.
- از نوشيدنيهاي مدر (ادرار آور) مانند چاي، هندوانه و...بويژه در شب كمتر استفاده كنيد.
- از مرور افكار مشوش، تصاوير و برنامه‌هاي اكشن فاصله بگيريد و سعي كنيد در ساعات شبانه روز استرس و هيجان منفي كمتري را تجربه كنيد.

در ارتباط با سوال دوم نيز، قابل ذكر است كه ارتباطي ميان خودارضايي و موي پرپشت در دست و پا نيست.
با آرزوي توفيق

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمين

ممنون از همه ی شما عزیزان ایشالا توی زیندگی همیشه موفق و سربلند باشید واقعا امیدوارم کردید به خصوص در مورد مو ها چون همیشه به خاطرشون خجالت می کشیدمو کلی از اعتماد به نفسمو از دست می دادم به خصوص تو مدرسه جلوی دوستام, همیشه فکر می کردم آخر سر باعث میشن همه بفهمن که من چه آدمی بودم ولی الان دیگه خیالم راحت شد که ربطی به هم ندارن و ارثیه و دیگه امسال تو مدرسه راحتم

باز تشکر می کنم از همه خیلی خیلی لطف کردید

سلام دوست عزیز اگه این کارو انجام دادید مرتکب فعل حرام شدید اما بی اراده خارج شده باشه حرام نیست فقط اینو بدونید خداوند توبه قرار داده و اراده کسی که توکل کنه رو زیاد میکنه ذکر لا حول و لا قوت الا ب الله زیاد بگوید و فکر مزاحم رو از خودتون دور کنید روزه مستحبی بگیرید اگه نشد تربیتی روزه تربیتی اینه که صب کم بخوری نهار نخوری با میان وعدهو شام هم کم بخور چیزایی مثل پیاز فلفل و گوشت تحریک کننده شهوت هستند نماز اول وقت بسیار موثر در پناه خدا

یکی در حمام خود ارضایی میکرد آخرش تونست بر این فعل بد غلبه کنه!
گفتم چطوری تونستی ؟ گفت وقتی که میرفتم حموم با صدای بلند از موبایل مداحی و قرآن میذاشتم و هنگام استحمام به این چیزا گوش میکردم تا بتونم بر شیطان غلبه کنم..

شما هم امتحان کنید

آفرين به شما كه تونستي ترك كني به نظر من درسته كه بعد از يكسال نتونستيد خودتوند كنترل كنيد ولي آفرين به اراده اي كه داري و اينو هم در نظر بگير كه يكسال و نيم تونستي مقاومت كني و حالا هم زياد عذاب وجدان نگير و به خودت اميدوار باش دوست عزيز. راستي ميخوام بدونم راز موفقيتت چي بوده اگه فضولي نباشه.

Alirez;385158 نوشت:

سلام دوست خوبم
هرگناهی یه مضراتی داره و نباید اونو انجام بدیم و نباید بهش نزدیک شویم اما بعد از انجامش ، دیگه انجام شده و تموم شده و حالا دیگه نباید ناامید بشیم ، بلکه با استغفار واقعی و توبه حقیقی سعی کنیم حتی به خدا نزدیکتر شویم.
پس اول سعی کنیم گناه نکنیم اما وقتی گناه کردیم فقط توبه کنیم و به رحمت خدا امیدوار باشیم که خدا این دو ویژگی رو خیلی دوست داره.
البته باز هم میگم اول سعی کنیم گناه نکنیم اما از جایی که ما معصوم نیستیم و هر از گاه مرتکب گناه میشویم متاسفانه پس نباید با گناه ناامیدشویم بلکه فقط توبه کنیم ، امیداست خدا ما را هم در زمره ی بخشوده شدگان قرار دهد انشاالله...

و این خواهش من از شما که سعی کنین هیچ وقت در جایی که زمینه ی گناه هست تنها نباشین و اگه دیدین تنها هستین ، پا شین برین یه دوری بزنین و خلاصه از تنهایی هم بپرهیزین که واقعا سخته در تنهایی و در حالتی که زمینه ی گناه هست آدم خودشو کنترل کنه

موضوع قفل شده است