نظرات ، انتقادات و پیشنهادات Adobe Flash Professional CC

تب‌های اولیه

21 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نظرات ، انتقادات و پیشنهادات Adobe Flash Professional CC

سلام و عرض ادب
با رعایت عدم اسپم دادن هر موضوعی غیر از سوالات مربوط به موضوعات آموزش ، اعم از پیشنهاد، انتقاد ، اعلام آمادگی و... برای شرکت در دوره را در اینجا ذکر کنین.
با تشکر

سلام
شما فرمودید بعید میدونید کسی اسم این نرم افزارو نشنیده باشه و من همین جا اعلام میکنم که اسمش رو نشنیده بودم !!! :ok:
ظاهرا کار جالبیه .فقط جناب حق دوست اجازه بدید بگم که من چیز زیادی از نرم افزار سر در نمیارم ولی دوست دارم برای شروع،تو این کلاس شرکت کنم .فکرکنم من تنبل ترین عضو گروه بشم(اونم به خاطر اطلاعات ناچیزم) . اگه صبرتون زیاده منو به عنوان عضوی از این اعضا پذیرا باشید .:Nishkhand:

باغ بهشت;379714 نوشت:
سلام
شما فرمودید بعید میدونید کسی اسم این نرم افزارو نشنیده باشه و من همین جا اعلام میکنم که اسمش رو نشنیده بودم !!! :ok:
ظاهرا کار جالبیه .فقط جناب حق دوست اجازه بدید بگم که من چیز زیادی از نرم افزار سر در نمیارم ولی دوست دارم برای شروع،تو این کلاس شرکت کنم .فکرکنم من تنبل ترین عضو گروه بشم(اونم به خاطر اطلاعات ناچیزم) . اگه صبرتون زیاده منو به عنوان عضوی از این اعضا پذیرا باشید .:Nishkhand:

یعنی تا به حال اسم فلش پلیر هم نشنیدین . نرم افزار فلش پلیر اجرا کننده فایلهای تولید شده توسط این نرم افزاره.
قصد دارم آموزش این نرم افزار را از پایه شروع کنم بنابر این فکر نکنم مشکلی داشته باشین.
در ضمن بنده صبرم زیاده شما نگران نباشین.
از همین الان آینده شما را در زمینه ساخت کلیپ های مذهبی روشن میبینم :ok:
ممنون بابت اعلام آمادگی.

حق دوست;379720 نوشت:
یعنی تا به حال اسم فلش پلیر هم نشنیدین

اینو شنیدم .البته فقط شنیدم !!!
ممنون

سلام.

چه خوب.

من با کتاب Adobe Flash Professional CS5 Classroom in a Book خواندم و خیلی راضی بودم.

Project Based یاد می دهد.

به نظر شیوه مناسبی باشد.:Gig:

خدا قوت و یا علی

رحیمی;379726 نوشت:
سلام.

چه خوب.

من با کتاب Adobe Flash Professional CS5 Classroom in a Book خواندم و خیلی راضی بودم.

Project Based یاد می دهد.

به نظر شیوه مناسبی باشد.:Gig:

خدا قوت و یا علی

سلام
خوشحال میشم از اطلاعات شما هم استفاده کنم .
کتاب ذکر شده متعلق به خود شرکت ادوبی است و قطعا مرجع خوبی خواهد بود ولی بنده از آموزش های تصویری Lynda و Total Training برای یادگیری بیشتر استفاده کردم. احتمالا مبنای تدریس را هم آموزش شرکت لیندا قرار بدم . البته در سطح مقدماتی خیلی اهمیتی نداره که از چه منبعی استفاده بشه.
تا ببینیم خدا چی میخواد
یا علی و در پناه حق

با سلام دوست محترم
اگر امکانش هست اموزش نرم افزارهای کاربردی تر مثل فتوشاپ یا اکسل یا اکسس رو بدید.

dr_mohsen96147;380186 نوشت:
گر امکانش هست اموزش نرم افزارهای کاربردی تر مثل فتوشاپ یا اکسل یا اکسس رو بدید.

سلام جناب حق دوست بهتره اکسل رو یاد بدید .این نرم افزاری که معرفی کردید همه پسند نیست اما اکسل به کار خیلی ها میاد .

حق دوست;379685 نوشت:
برای جلو گیری از به هم ریختن مطالب، تاپیک مرتبط دیگه ای با عنوان پیشنهادات و انتقادات ایجاد کردم که موضوعات غیر مرتبط با آموزش را دراون قرار بدین.

http://www.askdin.com/thread29883.html

dr_mohsen96147;380186 نوشت:
با سلام دوست محترم
اگر امکانش هست اموزش نرم افزارهای کاربردی تر مثل فتوشاپ یا اکسل یا اکسس رو بدید.

دوستدار علی;380248 نوشت:
سلام جناب حق دوست بهتره اکسل رو یاد بدید .این نرم افزاری که معرفی کردید همه پسند نیست اما اکسل به کار خیلی ها میاد .

سلام

علت آموزش این نرم افزار هم اینه که تولیداتی مثل این محصول که توسط جناب مهدی ایجاد شده زیاد بشه.

http://www.askdin.com/thread13438.htm

[="Tahoma"][="Indigo"]سلام
عرض ادب و احترام
با تشکر از شما بابت اموزش
نظر خودم اینه نرم افزار فلش یکم سنگینه
یعنی خیلی حرفه ای است برای شروع میتونید سویچ مکس را اموزش بدید
[/]

مهدی;380337 نوشت:

سلام و عرض ادب
به نظر من اتفاقا آموزش از همینجا بهتره.کاربر از همون اول حرفه ای میشه!
کار حرفه ای با سوئیش مکس هم خیلی آسون نیست...

دوستدار علی;380248 نوشت:

قصد جناب حق دوست از این آموزش فکر کنم افزایش تولیدات انیمیشن ها و کلا کارهای فلش مذهبی هست در صورتی که آموزش اکسل چنین کاربردی نداره.
در صورت تمایل به یادگیری میتونید در نت سرچ کنید منابع زیادی هست

اره .سایت جالبیه .واقعا لذت بردم.رتبه رو دیدم

مهدی;380337 نوشت:
سلام
عرض ادب و احترام
با تشکر از شما بابت اموزش

سلام
خواهش میکنم
بله تسلط کامل بر روی همه جنبه های فلش سخته مثلا ارتباط با ریموت سرور و ارتباط با php و دیتابیس و... ولی ساخت کلیپ و انیمیشن به طور معمول با تسلط بر چند تکنیک امکان پذیره و بیشتر به استعداد هنری افراد بر میگرده.
درسته اسم نرم افزار فلش پروفشینال به معنی حرفه ای هست ولی نترسونین بچه ها رو من راهنمایی از روی هلپ ونمونه هاش کلیپ ساختن را یاد گرفتم البته چون استعداد هنریش را نداشتم رفتم سمت کد نویسیش . پس اونقدر هم سخت نیست.
با سوییچ مکس هم کار نکردم.

افلاکیان;380400 نوشت:
قصد جناب حق دوست از این آموزش فکر کنم افزایش تولیدات انیمیشن ها و کلا کارهای فلش مذهبی هست در صورتی که آموزش اکسل چنین کاربردی نداره.
در صورت تمایل به یادگیری میتونید در نت سرچ کنید منابع زیادی هست

درست میفرمایید. دقیقا هدف اصلیم همینه.

بنام او

باسلام..

جناب حق دوست مثل اینکه ما دور رسیدیم و من فعلا با شما و این نرم افزارتون هم کاری ندارم اما خداییش وقتی چنین عنوان یا تاپیکی را دیدم اول خدا را شکر کردم بعد توی دلم ازمبتکر و طراحش تشکرکردم و تا حالا که رسیدم به اینجا که دارم یک پست میگذارم و اگر شما هم آنرا مشاهده نمودید بدانید که خیلی سپاسگذار این طرح خلاقانتونم ، واقع عرض میکنم چون واقعا نیاز بود و مثل منه تازه کار هم بشدت نیازمند یادگیری آنها..

{حالا گذشته ازاین که چنین برنامه ها یا نرم افزارهایی ازسطح دانش و یا حتی نیاز مثل من که دراین زمینه بسیار مبتدی و تازه کار هستم فعلا بیرون میباشد} .. میخواستم یک نظر یا پیشنهاد بشما دوست عزیز یا مسئولین محترم و بزرگوار این سایت بدم که این موضوع یا موضوعات مشابه هیچوقت بسته نشن تا ما بتونیم سوالاتمونو تو همین سایت خوب و دوست داشتنی مطرح نماییم چون خداییش الان بیشترین وقت مثل من یکی دراینترنت و سایتهای گوناگون داره در زمینه تحقیق و فراگیری کامپیوتر و چگونگی دانلود و نصب نرم افزارها سپری میشه .. {و البته مخصوصا نرم افزارهای کم حجم کننده فیلم چون فیلمهای ریخته شده روی کامپیوترم دیگه هیچ جای خالی توی کامپیوترم نگذاشته و البته همگان هم واقفند که روی دی وی دی هم نمیشه هی خرید و هی ریخت که هم فیلمها پخش میشن و هم کم کم ازبین میرن .. لذا اگر شما دوست عزیز یا دوستان دیگر چنین نرم افزاری را میشناسید که ساخته شده و موجود است و البته با نحوه آموزش نصبش ، بهم معرفی نمایید که خیلی خیلی ممنونتان خواهم شد} ..
ادامه ..
البته اگر شما دوست عزیز یا مسئولان محترم موافقت نمایید همه ما اعضا یا مراجعه کنندگان محترم هم هرسوالی که داریم که فوری هم باشد مطرح نماییم و شما یا اساتید دیگه هم بیان همینجا یا ازطریق پیغام و ایمیل پاسخ بدن {البته درمواقعی که سوال یا پاسخها تخصصی تر یا شخصی تر یا نیاز روز و فوری تر هم باشن که در غیر اینصورت از همین روش و بهمین طریق که آرام آرام پیش میرود خوب و مناسب است}

البته نمیدانم تا چه اندازه توانستم منظورم را انتقال دهم اما اگر آدرس دیگری موجوداست معرفی بفرمایید و ضمنا انشاا...خدا هم پشت و پناهتان باشد که موضوع خوبی را هم دایرنمودید و اگر هم بد و ناقص مطلبی بیان گردید یا حتی پابرهنه آمدم وسط بحث و گفتگوی خوبتان که باید طلب عفو و بخشش هم نمایم .. {بنابراین عذرمیخواهم و ببخشید..}

{درپناه او .. باسپاس}

[="Black"]

pargaj;382235 نوشت:
البته اگر شما دوست عزیز یا مسئولان محترم موافقت نمایید همه ما اعضا یا مراجعه کنندگان محترم هم هرسوالی که داریم که فوری هم باشد مطرح نماییم و شما یا اساتید دیگه هم بیان همینجا یا ازطریق پیغام و ایمیل پاسخ بدن {البته درمواقعی که سوال یا پاسخها تخصصی تر یا شخصی تر یا نیاز روز و فوری تر هم باشن که در غیر اینصورت از همین روش و بهمین طریق که آرام آرام پیش میرود خوب و مناسب است}

سلام و عرض ادب
سوالات مختلف نرم افزاریتون را میتونید در تاپیک زیر مطرح کنید
http://www.askdin.com/thread10319.html

اگر هم یکمی تخصصی تر بود و نیاز به بحث و راهکار بیشتری بود میتونید در بخش زیر تاپیک جداگانه بزنید
http://www.askdin.com/forum422.html

التماس دعا[/]

اول از همه واقعا بسیار بسیار متشکرم از اینکه وقت گرانبهاتون رو در اختیار ما قرار میدید و این نرم افزار رو آموزش میدید اونم به صورت اصولی و پایه ای.
به نظر من حتی بهتر از حضور در کلاس های خصوصی مفید خواهد بود حتما....و خیلی جالبه که تمرین هم میدید و این خیلی خیلی خوبه
واقعا خدا قوت و اجرتون با خدا..
ولی یه سوالی داشتم اونم اینکه میشه بگید تا چه زمانی این آموزش طول میکشه؟ و اینکه در نهایت که این نرم افزار رو یاد بگیریم چه کارایی میتونیم بکنیم؟
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید که موارد استفاده ی این نرم افزار چیه؟

[="Purple"]چرا من اینقدر دیر متوجه این برنامه شدم ؟!!!!!!!!!!!!! :Ghamgin:
من خیلیییییی دوست داشتم کار با این نرم افزار رو یاد بگیرم
میشه از الان شروع کنم ؟؟اینم بگم من خیلی بچه زرنگما :Cheshmak:.... سعی میکنم خودم رو برسونم ... امکانش هست ؟
[/]

رنگ خدا;382382 نوشت:
اول از همه واقعا بسیار بسیار متشکرم از اینکه وقت گرانبهاتون رو در اختیار ما قرار میدید و این نرم افزار رو آموزش میدید اونم به صورت اصولی و پایه ای.
به نظر من حتی بهتر از حضور در کلاس های خصوصی مفید خواهد بود حتما....و خیلی جالبه که تمرین هم میدید و این خیلی خیلی خوبه
واقعا خدا قوت و اجرتون با خدا..
ولی یه سوالی داشتم اونم اینکه میشه بگید تا چه زمانی این آموزش طول میکشه؟ و اینکه در نهایت که این نرم افزار رو یاد بگیریم چه کارایی میتونیم بکنیم؟
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید که موارد استفاده ی این نرم افزار چیه؟

سلام وعرض ادب
بنده هم بابت اظهار نظر همراه با لطف شما بسیار ممنونم.
اگه خدا بخواد قصد درام که سطح مقدماتی و متوسط این نرم افزار رو آموزش بدم . البته بستگی به همراهیه دوستان داره اگه با جدیت ادامه بدن هر چیزی که بلد باشم رو یاد میدم.
لطفا تاپیک را مطالعه فرمایید اگه باز هم سوالی بود در خدمت هستم. فیلم الحاقی پست چهارم را هم نگاه کنین.
البته هدف اصلی من اینه که دوستان ساختن کلیپ ( به خصوص مذهبی) را یاد بگیرن و در این زمینه فعالیت کنن.

http://www.askdin.com/thread29882.html

حس خدا;382570 نوشت:
چرا من اینقدر دیر متوجه این برنامه شدم ؟!!!!!!!!!!!!!
من خیلیییییی دوست داشتم کار با این نرم افزار رو یاد بگیرم
میشه از الان شروع کنم ؟؟اینم بگم من خیلی بچه زرنگما .... سعی میکنم خودم رو برسونم ... امکانش هست ؟

سلام سرکار حس خدا
چرا دیر . دیر نیست انشاالله که یاد می گیرین.
در زمینه زرنگی هم انشاالله که همینطوره . پس اسمتون را به عنوان عضو اضافه کنم؟
در تاپیک هم نوشتم.
هر زمانی که دوستان اراده کنن میتونن در دوره شرکت کنن فقط باید تکالیف تا اون روز را انجام بدن .(برای اینکه مشخص بشه تا اون جلسه را یاد گرفتن)

شما تاپیک آموزش را مشاهده کنید و کامل بخونین جواب سوالات شما داده شده.
http://www.askdin.com/thread29882.html

سلام خدمت همه دوستان
انشاالله از شنبه با جدیت آموزش را ادامه میدم .
فقط نظر دوستان به خصوص اعضا رو در موارد زیر می خواستم بدونم.
1- اگه با هر بخش فیلم آموزشی (زبان اصلی اپلود کنم ) و بعد به سوالات جواب بدم و اشکالات دوستان رو رفع کنم بهتره یا همینطوری به صورت متنی آموزش بدم. (به نظر خودم که یادگیری با فیلم خیلی سریعتره (خودمم همینطوری یاد می گیرم) ولی ممکنه دوستان با اینکه مکالمات در فیلم زبان ساده ای داره و در عمل کم اهمیته نتونن استفاده کنن)
2- اصلا اگه فایلی اپلود کنم دانلود میکنن (امکانش رو دارن).
3- دوستان نرم افزار رو تهیه کردن؟

دوستان جواب سوالات رو بفرمایند که نحوه ادامه آموزش به جواب هاشون بستگی شدید داره.

تذکر
اگه ویندوزتون 64 بیتی نیست باید از ورژن cs 5.5 یا قبل تر استفاده کنین.

با تشکر

[="Black"]

حق دوست;387324 نوشت:
1- اگه با هر بخش فیلم آموزشی (زبان اصلی اپلود کنم ) و بعد به سوالات جواب بدم و اشکالات دوستان رو رفع کنم بهتره یا همینطوری به صورت متنی آموزش بدم. (به نظر خودم که یادگیری با فیلم خیلی سریعتره (خودمم همینطوری یاد می گیرم) ولی ممکنه دوستان با اینکه مکالمات در فیلم زبان ساده ای داره و در عمل کم اهمیته نتونن استفاده کنن)

سلام و عرض ادب

با تشکر از شما

به نظر منم خیلی مهم نیست چی میگن بیشتر مهم تصویر فیلمه

حق دوست;387324 نوشت:

به نظرم اگر حجم هر پارت آموزشی زیر 10 مگ باشه دوستان بتونند دانلود کنند[/]

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

حق دوست;387324 نوشت:

من فکر می کنم اگر هر دو شیوه رو به کار بگیرین بهتر باشه.بعضی جاها بنا به تشخیص خودتون به صورت متنی آموزش بدین و بعضی جاها از طریق فیلم های آموزشی.اگر هم می خواین فیلم آموزشی به زبان اصلی بذارین،زیرنویسی اگر می تونین تهیه کنین ازش و در اینجا قرار بدین تا دوستان راحتتر متوجه بشن.

حق دوست;387324 نوشت:

من که به شخصه حاضرم دانلود کنم.خود برنامه رو از همون لینک های دانلودی که دادین دانلود کردم که خب حجمش زیاد بود باز.اگر بقیه دوستان هم برنامه رو دانلود کرده باشن،با توجه به این که حجم برنامه زیاد بوده،فکر نکنم مشکل زیادی برای دانلودهای بعدی داشته باشن.چون حجمشون کمتره از خود برنامه.

حق دوست;387324 نوشت:
3- دوستان نرم افزار رو تهیه کردن؟

من که بله.

ممنون از زحمات شما
و من الله توفیق