حرکات غیر عادی اشیا!!!!

تب‌های اولیه

65 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حرکات غیر عادی اشیا!!!!

با سلام و عرض ادب

چند وقتی هست که من یه چیزایی به طور مکرر مشاهده میکنم که خیلی غیر منطقی و غیر عادی هست مثل:

ایستادن لیوانی که افتاده و چرخشش {اینکه ایستادش رو قبول نداشتم گفتم شاید من توهم برداشته منو } ولی اینکه چرخید رو با چشم خودم دیدم و زبونم بند اومد و داد زدم...

حرکت کردن یه چوب رو کاشی بدون اینکه بادی چیزی باشه

تکون خردن کتاب روی میزم بدون اینکه بادی باشه یا هیچ چیز دیگه

این اتفاقا خیلی زیاد میافته من میخوام بدونم کی این کارارو میکنه ایا جن ها دخالت دارن ایا جادو و جنبلی شده؟؟؟؟؟

حتی گاهی وقتا شی سیاه میبینم میخوام نگاش کنم نا پدید میشه حالا اینو به حساب استیکمات بودنم میذارم ولی این یکی هارو اصلا قبول ندارم که تحت تاثیر عوامل عادی مثل باد غیره باشه

لطفا سریع کمک کنین دارم روانی میشم!!

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

*شیوا*;376722 نوشت:
با سلام و عرض ادب

چند وقتی هست که من یه چیزایی به طور مکرر مشاهده میکنم که خیلی غیر منطقی و غیر عادی هست مثل:

ایستادن لیوانی که افتاده و چرخشش {اینکه ایستادش رو قبول نداشتم گفتم شاید من توهم برداشته منو } ولی اینکه چرخید رو با چشم خودم دیدم و زبونم بند اومد و داد زدم...

این اتفاقا خیلی زیاد میافته من میخوام بدونم کی این کارارو میکنه ایا جن ها دخالت دارن ایا جادو و جنبلی شده؟؟؟؟؟

حتی گاهی وقتا شی سیاه میبینم میخوام نگاش کنم نا پدید میشه حالا اینو به حساب استیکمات بودنم میذارم ولی این یکی هارو اصلا قبول ندارم که تحت تاثیر عوامل عادی مثل باد غیره باشه

بسمه‌تعالي
با عرض سلام و تحيت محضر حضرتعالي
پيشنهاد بنده اين است كه موارد مشابهي را به اتفاق ديگران به نظاره بنشينيد، در صورتيكه ديگر افراد هم نظر شما را مبني بر حركت غير ارادي اشياء تاييد كنند، جاي نگراني نيست چرا كه با كمك يكديگر بر موقعيت و شرايط غالب خواهيد شد؛ لكن در صورتيكه ديگران در اين ادعا شما را همراهي و تصديق نكنند، ضرورت دارد اين موضوع را با يك متخصص اعصاب و روان درميان بگذاريد.

در پناه خداي متعال موفق باشيد
و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمين

دستتون درد نکنه.

خب حتما ناگهانی میبینن...نه شیوا؟
ناگهانی که دیگران نیستند:Moteajeb!:

یاس...;377696 نوشت:
خب حتما ناگهانی میبینن...نه شیوا؟
ناگهانی که دیگران نیستند:Moteajeb!:

صد البته که ناگهانی هست نه دوساعت میکشه که من تازه به 200نفر نشون بدم!

با سلام سوره جن را زیاد بخونید حتما موثره

من یه نفررو میشناسم که میگه تو خونش سنگ پرتاب میشه

خانوم شمالی;377758 نوشت:
من یه نفررو میشناسم که میگه تو خونش سنگ پرتاب میشه

منم شبا موقع خوابیدن یه صدایی شبیه خوردن سنگ به پنجره میشنوم ولی زیاد توجه نمیکنم دلم نمیخاد خودمو بترسونم

بسم الله الرحمن الرحیم
جزی الله عنا محمدا ما هو اهله

باسلام سرکار شیوا.خوب گزینه های زیادی هست که بگیم واسه شما چی شده...اگه مایلید بیشتر بدونید برام یه پیام خصوصی بفرستید...راه های زیادی هم برای مقابله هست همونطور که دوستان فرمودند مثل خوندن سوره ی جن و سوره هایی نظیر کوثر و بخصوص بخوصص بخصوص "آیت الکرسی"....
هر وقت پیامی ناشناس یا تماسی ناشناس دریافت کردید هرگز بدون تحقیق و مشورت جواب ندهید و همیشه سعی کنید به خدا و ائمه ی معصومین متوسل بشوید و به خصوص امام زمان (عج)...هر با دیدن چنین چیزهایی ترسیدید یه محکم صدا کنید"یا ابا صالح المهدی"....

سلام من ایت الکرسی زیاد میخونم و به نماز شبم اعتقاد دارم

راستش فکر نمیکنم جن اینا باشه حس میکنم اینا یه نشانه هایی هست انگار یکی روحش این طرفا هست میخواد بهم بفهمونه

شیوا اگه توی اتاق خودتم نباشی باز میبینی؟

[=microsoft sans serif]سلام....به نظر من زیاد قرانن بخونید.....یا توی خونتون قران با صدای بلند بذارید........

سلام. منم بعضی وقتا فکر میکنم یه چیزی که جلوی دیدم نیست و با اون نقطه ای که نگاه میکنم فاصله داره تکون خورد یا یه چیزی مثلا پرنده ای یا شیئ دیگه ای هست یا سایه ای چیزی بعد که نگاهمو میکنم اون وری میبینم نه اشتباه دیدم و اون چیزی که فکر میکردم دیدم شبیه اون چیزی بود که هست. شاید برای شمام خطای دید باشه یا وسواس فکری. سعی کنید به این جور توهمات فکر نکنید و اهمیت ندید که اگه وسوسه باشه ان شاءالله با بی توجهی رفع میشه. خودمم یه سالی هست که گاهی جلوی چشمم یهو یه نقطه پرنور میبینم بعد محو میشه یا یه نقطه سیاه. مثل وقتایی که به لامپ خیره میشیم بعد یه جای دیگه رو نگاه میکنیم ولی علتشو نمی دونم. یعنی ممکنه به خاطر آستیگمات بودن چشمم باشه؟

یاس...;378067 نوشت:
شیوا اگه توی اتاق خودتم نباشی باز میبینی؟
ا

اره همه جا

خیلی چیزا غیر عادی هست ولی من نادیده میگیرم ولی بعضیاشون دیگه قابل چشم پوشی نیست

در جستجوی عمار;378411 نوشت:
سلام. منم بعضی وقتا فکر میکنم یه چیزی که جلوی دیدم نیست و با اون نقطه ای که نگاه میکنم فاصله داره تکون خورد یا یه چیزی مثلا پرنده ای یا شیئ دیگه ای هست یا سایه ای چیزی بعد که نگاهمو میکنم اون وری میبینم نه اشتباه دیدم و اون چیزی که فکر میکردم دیدم شبیه اون چیزی بود که هست. شاید برای شمام خطای دید باشه یا وسواس فکری. سعی کنید به این جور توهمات فکر نکنید و اهمیت ندید که اگه وسوسه باشه ان شاءالله با بی توجهی رفع میشه. خودمم یه سالی هست که گاهی جلوی چشمم یهو یه نقطه پرنور میبینم بعد محو میشه یا یه نقطه سیاه. مثل وقتایی که به لامپ خیره میشیم بعد یه جای دیگه رو نگاه میکنیم ولی علتشو نمی دونم. یعنی ممکنه به خاطر آستیگمات بودن چشمم باشه؟

اینی که شما میفرمایید بله استیکمات هست
و اینکه به چراغ نگاه کنین یا حتی نود خورشید بعد جای دیگه رو نیگا کنین یه نقطه پر نور میبینین این طبیعی هست.

*شیوا*;378434 نوشت:
اینی که شما میفرمایید بله استیکمات هست
و اینکه به چراغ نگاه کنین یا حتی نود خورشید بعد جای دیگه رو نیگا کنین یه نقطه پر نور میبینین این طبیعی هست.

ممنون که جواب دادین خیالم راحت شد

*شیوا*;376722 نوشت:
با سلام و عرض ادب

[="#006400"]هوالعالم

نظر كلي
شايد بشه گفت بيشترين عامل يا واسط اينجور قضايا چشم بد است دور از نظر
يا وجوديست در معرض نمايش و نظر ...

اما احتمالات
99 درصد اذهاني كه با افكار اشفته و بي اهميتي مثل بگو مگو هاي خانوادگي تمركز و توسل كافي رو از دست ميدن
زماني شاهد چنين اتفاقاتي عجيب بوده يا هستند
دوربين دم دست داشته باشيد يا كار بذاريد تا مرزي بين حقيقت و تصور ايجاد بشه

اونوقت ميتونيد به حقيقت مساله نزديك بشيد .
بيشتر از باور ماست و اراده اي كه به طرف دوري از مردم به كار گرفته ميشه ...

مشاهده سياهي در حيطه ديد مسلما نشان از ضعف يا نقطه ضعف در وجود ماست كه گاها ديديم
حمله قلبي و ذهني به همراه داره يا چيزي مثل سرگيجه
اگر ذهني باشه با توسل و تمركز و اگر جسمي باشه با مراقبت هاي لازم بر طرف ميشه انشاالله .

اگر خون كثيف باشه راهكاري مثل حجامت و خوراكيهايي براي تصفيه خون و تنظيم فشار بد نبوده
اگر ذهن اشفته باشه گفتن ذكر با حضور قلب . كه موجب ارامش و تمركز ميشه عاليه

طهارت منزل از مانده هاي قديمي و همينطور از جسم و پوشاك و هر انچيزي كه باعث ميشه
ما به فكر و خيال منفي و گذشته هاي ترسناك يا غمناك برگرديم راهكار خوبيه ..

يه سري مواد هست كه تنها با رنگ و بوي (حتي نامحسوس) ميتونه روي فشار خون و سلامتي تاثير مثبت داشته باشه ..

مثل نمك . سير . سركه
براي امتحان ميتونيد
وقت خواب يك كاسه دهن باز يا بشقاب سركه سفيد بالاي سر بذاريد .
سنگ نمك تهيه كنيد اونرو در اتاق بذاريد و بعد از دو سه هفته دور بريزيد.
حبه سير له كنيد و در گوشه هاي منزل بذاريد و ...[/]

[="#2F4F4F"]هوالعالم

دوستان هيچ عملي در طبيعت بدون دخالت ماوراي طبيعت يا ماوراي ديد ما انجام نميشه
ولي خيلي از ما به محض مشاهده يك اتفاق نادر يا غير طبيعي اونرو به اجنه و امثال اين ربط ميديم .

من خيلي رو اين مساله فكر كردم
كه اينهمه اتفاق بيجواب به جن نسبت داده ميشه و بعد از رسيدن به جواب منطقي كه كاملا طبيعي هم بوده باز دست ازين افكار بر نميداريم .
به اين نتيجه رسيدم كه يه عاملي ميخواد ذهن ما رو نسبت به اجنه يا موجود پوشيده يا ابليس لعنت الله عليه دچار تشويش و ترديد كنه ...
كه شايد يك تير به دو نشان اعتقاد انسان و حقيقت مساله باشه .

و عاملش به نظر من بيشتر نفس سركش و قدرت طلب ماست كه نميخواد قبول كنه جايزالخطا يا ممكن الخطاست .[/]

بسمه‌تعالي
با عرض سلام و تحيت
بنده قصد جسارت ندارم، نه خدمت سركار خانم شيوا و نه محضر عزيزاني كه با احساس مسوليت و دلسوزي به ارائه پاسخ پرداختند. اما بنده فكر مي‌كنم برخي عزيزان يه طورايي دارن به اشتباه! آدرس اشتباه ميدن!
از نگاه روانشناسي و روانپزشكي، در صورتيكه چنين موضوعي تكرار شونده باشد و در عين حال مورد تاييد ديگران قرار نگيرد، بيانگر توهم است كه ضرورتا نياز به مصرف داروست!

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمين

سلام ...
شیوا جان ... احتمالش زیاد هست که این مساله توهم باشه ... قصد توهین ندارم ... ولی حتما باید پیشه یه روانشناس بری ...

من زمانی مشگلات خاصی داشتم که مجبور شدم چندین کتاب روانشناسی بخونم ... یه جایی با یه موضوع جالب برخورد کردم ... دخترخانومی بود که ادعا میکرد ... آینده رو میتونه پیشگویی کنه و ادعا میکرد تمام اتفاق ها برای اون تکراری هستند ... وقتی میرفت مدرسه اینگار تمام اون چیزها رو از قبل دیده ... وقتی میرفته به جنگل اینگار قبلا اونجا بوده ... این حالت به قدری براش زیاد شده بوده که به روانشناس مراجعه میکنن ...

گویا مریضی هست ... که نوعی اختلال در سیستم پردارشی چشم محسوب میشه ... همونطور که میدونیم چشم از محیط عکس میگیره و اونو به مغز ارسال میکنه ... گویا تداخلی در این سیستم ممکن هست پیش بیاد ... که تصاویر ارسالی تکراری به مغز میرسن ... یا پس و پیش میرسن ... در اون لحظه شخص فکر میکنه داره آینده رو میبینه ... یا فکر میکنه قبلا اون چیز رو جایی دیده ...

البته اینو نگفتم که شما بترسی ... برای این گفتم که موضوع رو جدی بگیری و دنبالش رو بگیر .

به نام خدا
سلام دوستم
از استاد امیدوار ممنونم که به بنده اجازه دادند مطالبی رو خدمت دوست عزیزمون عرض کنم.

شیوا جان،برای اینکه بعد از خوندن نظرات دوستان از این حال:Moteajeb!: :Gig: به این حال:ok: درآی...

توهم از نظر روان‌پزشکي فردي چيزي را ادراک کنه بدون آنکه محرکي واقعي در عالم بيرون براي آن وجود داشته باشه

مثلا
احساس يک مزه بي‌آنکه چيزي خورده باشيم يا شنيدن يک صدا بدون آنکه به واقع صدايي در بيرون ايجاد شده باشه...یا دیدن صحنه ای که هرچی دیگران به خودشون فشار میارن خب نمی بینن!
معمولا به دليل نداشتن بصيرت نسبت به بيماري خود از چيزي به نام توهم به طور مستقيم شکايت نمي‌کنیم.

بيشترين شکل توهم به صورت شنيدن صدا (از صداهاي ساده گرفته تا همهمه يا حتي دستورهاي شنيداري) و بعد از آن توهم‌هاي بينايي ست.

اين توهم‌ها با خوابيدن به طور کامل قطع مي‌شن و همچنين در دوره‌هاي زماني به صورت متناوب يا گهگاهي وجود دارن
مثلا هر چند ساعت يک بار يا هر چند روز يک بار.

همين‌جا بايد توضيح بدهم از نظر طب مدرن اگر توهم شنوايي در کسي نبود اما ساير انواع توهم‌ها مثلا مثل همین حالت اختلالی که شما در بینایی پیدا کردید... بايد به مشکلات ارگانيک (ساختماني) در مغز او مشکوک بشيم.
از نظر طب اسلامی این مشکلاتی که به مغز نسبت داده میشه همان رسوب سودا(سردی و خشکی) در مغز فرد است!

اغلب علت رو درجه شديدي از تخريب عواطف و با اتفاقاتی در طول زندگی فرد که باعث میشه از روزهای سخت و تلخی عبور کنه...

مسری نیست!

روند درمان از پيشرفت كندي برخوردارست.

براي درمان بايد كوشش کنیم تا در ابتدا چرخه شك و ترديد شكسته بشه... تمرينهاي آرامش بخش و روشهاي كنترل اضطراب هم مفید فایده ست!

نقداً مواد سرد و خشک و سودازا نخورن.

[SPOILER]اگه خواستی لطفا پیغام برام بذار تا لیست رو تقدیم کنم![/SPOILER]

از گوشت گاو و گوساله، چای، بادمجان،رب گوجه و عدس،ماهی،سوسیس کالباس خیارشور،قارچ،خیار،موز....پرهیز کرده و از خورشهای گوسفندی،دمکرده افتیمون و اسطوخودوس استفاده کن!

*شیوا*;376722 نوشت:
با سلام و عرض ادب

باسلام

خوشبختانه اینها جنهایی بی آزارند و فقط بازی گوشی میکنند. راه حلی برایتان فرستادم به صندوق پیامتان مراجعه کنید!
توهم هم نیست! نه هر چیزی را باید از جن دانست و نه هر چیزی را از توهم!

یه عروسک دارم که توی پذیرایی نصبه ..........این عروسک ..هر موقع سایه ای از کنارش عبور کنه سوت میزنه
یه مدت بود هی این عروسک سوت میزد و منم میترسیدم که کسی تو خونه اس
بعد ها کاشف به عمل اومد که وقتی هوا ابری بود و خونه برای لحظه ای یه کم تاریک میشده سوت میزده :khaneh:

مهر...;378633 نوشت:
یه عروسک دارم که توی پذیرایی نصبه ..........این عروسک ..هر موقع سایه ای از کنارش عبور کنه سوت میزنه
یه مدت بود هی این عروسک سوت میزد و منم میترسیدم که کسی تو خونه اس
بعد ها کاشف به عمل اومد که وقتی هوا ابری بود و خونه برای لحظه ای یه کم تاریک میشده سوت میزده

به كاشف اين مهم مدال و تقدير نامه بديد كه شر سايه ترس رو از منزل شما دور كرد

[="#006400"]هوالقادر[/]

[="#008000"]با اين روند
ميترسم در اينده اي كه خدا نياره همگي بگيم القا و الهام و تجسم و تصوري كه مثلا يك هنرمند حالا نقاش يا مجسمه ساز داره
توهم بوده و نيازمند دارو و درمان ؟؟؟ شايدم متهم ؟؟

كسي متوهم به حساب مياد كه به اين امر اصرار داره و در اين مسير به خودش ضربه وارد ميكنه ..
نظر كارشناس محترم قطعي نبود و راهكاري ارائه كردند كه اگر تا حد متوهم پيش رفت حتما جلوگيري بشه .

انشاالله تا قبل از گرفتار شدن به دام شياد ! يا مشكل حل بشه و خود شخص به جواب سوالش برسه
يا در صورت لزوم با مشاور كه بهتره اول روحاني باشه و بعد پزشك مراجعه بررسي بشه
دوا و دارو اول خداي خود . بعد گياهي و طبيعي و بعد شيميايي و ...[/]

حاج رسولیها;378618 نوشت:
توهم از نظر روان‌پزشکي فردي چيزي را ادراک کنه بدون آنکه محرکي واقعي در عالم بيرون براي آن وجود داشته باشه
مثلا احساس يک مزه بي‌آنکه چيزي خورده باشيم يا شنيدن يک صدا بدون آنکه به واقع صدايي در بيرون ايجاد شده باشه...یا دیدن صحنه ای که هرچی دیگران به خودشون فشار میارن خب نمی بینن!
معمولا به دليل نداشتن بصيرت نسبت به بيماري خود از چيزي به نام توهم به طور مستقيم شکايت نمي‌کنیم.
[="#006400"]
جناب رسوليها
اين منبع بخشي از نوشته هاي شما : http://shahmir.org/news.php?extend.911 .
قبل يا بعد از كپي كردنه مطلب . حتما نام كامل مقاله يا منبع را ارسال بفرماييد
تا لااقل چيزي به اسم معني به راي صورت نگيره و دوستان با ديد بازتري به مساله نگاه كنند.[/]
[="#006400"]
نبايد پست ميدادم
ولي نظرات ايجاب كرد

با طلب عفو از عالم [/]

من تمامی چیز هایی که دیدم راستن ولی اونقدر سریع اتفاق افتاده که نتونستم به کسی نشون بدم اخه چرا هی میندازین گردن جن و توهم ... واقعا متاسفم

ولی در مورد استرس باید بگم بله تحت تاثیر استرس شدید و ترس و هراس بودم استرس کنکور و ترس از زلزله که رفتم روانپزشک دارو نوشت و حل شد اگرچه الان یکم سر گیجه دارم ولی اونقدرا هم روانی نشدم که توهم برم داره ...........!!!!

به نام خدا

Mohammad2db;378643 نوشت:
اين منبع بخشي از نوشته هاي شما : http://shahmir.org/news.php?extend.911 .

سلام
خوشحالم از آشناییتون
استاد صدر استاد بنده حقیر در بیمارستان مدرس و شهید چمران هستند و قبل ازاینکه اینجا این مطالب رو تقدیم کنم خدمت استاد امیدوار تقدیم شد!
این آدرسی که حضرتعالی دادید رو هم دیدم دستتون درد نکنه بنده فایل درسی ایشون رو در سیستمم داشتم و متن سخنان بود،کپی پیست صورت گرفت!
نه قصد کلاه سر کسی گذشاتن بود و نه سوء استفاده از دانش اساتید و به نام خود تمام کردن و...
باز هم وظیفه خودم می دونم از نظرتون تشکر کنم.

به نام خدا

*شیوا*;378646 نوشت:
اونقدرا هم روانی نشدم که توهم برم داره ...........!!!!

عزیزم،بنده قصد مارک چسبوندن و خدای نکرده جسارت نداشتم...

اول عرضم یادآور شدم که میخوام نظرانی رو که دوستان نوشتن و کلمه توهم رو توضیح بدم که تعجب نکنی...

حاج رسولیها;378618 نوشت:
شیوا جان،برای اینکه بعد از خوندن نظرات دوستان از این حال به این حال درآی...

از جن و انس و ...متاسفانه سواد ندارم و چه خوبه در این سایت کارشناسان عزیز کمکمون کنند!

*شیوا*;378646 نوشت:
من تمامی چیز هایی که دیدم راستن ولی اونقدر سریع اتفاق افتاده که نتونستم به کسی نشون بدم اخه چرا هی میندازین گردن جن و توهم ... واقعا متاسفم
ولی در مورد استرس باید بگم بله تحت تاثیر استرس شدید و ترس و هراس بودم استرس کنکور و ترس از زلزله که رفتم روانپزشک دارو نوشت و حل شد اگرچه الان یکم سر گیجه دارم ولی اونقدرا هم روانی نشدم که توهم برم داره ...........!!!!

باسلام

این اتفاقات برای شما عجیب است اما برای کسی که در کار درمان و رفع این مشکلات است این موارد طبیعی است! بنده قصد ترساندن شما را نداشتم!

برای نمونه ام صبیان را در قدیم میگفتند یه نوع دیو، جن و... است بعد تبدیل شد به خرافه! و.... الان هم تو غرب که اصلا وجود چنین موجود رو قبول ندارند و اغلب پزشکان ما طبعا به پیروی از همانها این چیزا را توهم و خرافه میدانند!

اما ائمه معصوم که این موجودات پیش چشمشان عیان و پیداست! در دعاها و تعویذات اسم این موجود و دیگر موجودات را برده اند! البته مردم در قدیم و حال خرافات و اغراق هایی در خصوص ام صبیان و ... اضافه کردند!

و.... وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ ذِي شَرٍّ مِنَ السَّحَرَةِ وَ الْغِيلَانِ وَ أُمِّ الصِّبْيَانِ وَ مَا وَلَدُوا وَ مَا وَرَدُوا وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ ذِي شَرٍّ دَاخِلٍ وَ خَارِجٍ وَ عَارِضٍ وَ مُتَعَرِّضٍ وَ سَاكِنٍ وَ مُتَحَرِّكٍ وَ ضَرَبَانِ عِرْقٍ وَ صُدَاعٍ وَ شَقِيقَةٍ وَ أُمِ مِلْدَمٍ وَ الْحُمَّى وَ الْمُثَلَّثَةِ وَ الرِّبْعِ وَ الْغِبِّ وَ النَّافِضَةِ وَ الصَّالِبَةِ وَ الدَّاخِلَةِ وَ الْخَارِجَةِ وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ دَابَّةٍ أَنْتَ آخِذٌ بِناصِيَتِها إِنَّكَ عَلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى نَبِيِّهِ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ

من قبلا ها شدیدا روی علوم ماورات طبیعه کار میکردم حس میکنم تاثیرات اوناست کسی که در رابطه با این علوم و اثارش اطلاعات داره لطفا کمک کنه

نه جن هست نه توهم.حالا هی بگین.

حاج رسولیها;378648 نوشت:
سلام
نه قصد کلاه سر کسی گذشاتن بود و نه سوء استفاده از دانش اساتید و به نام خود تمام کردن و...
باز هم وظیفه خودم می دونم از نظرتون تشکر کنم.
[="#006400"]سلام عليكم
اصلا منظورم اين نبود
چنين درخواستي كردم كه هميشه اصل مطلب يا منبع مطلب ارسال بشه تا در صورت وجود شبهه يا سوال به مرجع يا منبع مراجعه بشه .
منت گذاشتين ...[/]

*شیوا*;378710 نوشت:
من قبلا ها شدیدا روی علوم ماورات طبیعه کار میکردم حس میکنم تاثیرات اوناست کسی که در رابطه با این علوم و اثارش اطلاعات داره لطفا کمک کنه

[="#006400"]هوالعالم

بازي با باور شماست .
پاسخ هم در درون شما
اگر حفره هاي ايمان را محو كنيد ...

يه زماني اقاي محترمي ميگفت در فلان گروهه جادوگر ماورايي مردي پلنگ ميشه يهو گرگ ميشه .
گفتم خودت ديدي ؟ ميگفت نه خانمش تعريف ميكرد كه به همين دليل ازش طلاق گرفتم و الان اصلا حالم خوب نيست و داره اذيتم ميكنه و ازين حرفا ...

عرض كردم كه اين بابا فقط در باور اون خانوم چنين شكلي پيدا ميكنه . و چون اين خانم اونرو در حد پرستش قبولش كرده اينطوري خواب ميشه و دليل ديگرش ترس از تهديد هاي خرافي جادوگران نادان اون گروهه كه شايد در كشوري كه در هر مترش هزار و يك گناه كبيره صورت گرفته يه كارايي كرده باشند و نجاست و نحسيت اماكن اجازه چنين اعمالي رو بهشون داده باشه

اينها تصورات مختلف و شايد دقيقتر از باور ما نسبت به شخص . قدرت شخص يا بروز بيماري و غيره اس .. [/]

سلام کاربر شیوا
نظرات متفاوتی شنیدم اتفاقا خواستم اخرین متنی که اشاره کردید الان اشاره کنم که دیدم نوشتید
همیشه اتفاقات طوری اتفاق می افتن که ما دوست داریم اتفاق بیافتن
شاید راه کار فقط همونه که گفته شد دیگران باید تایید کنن یا اینکه اونقدر قوی اتفاق بیافته که شکی توش نباشه یه کاغذ یا بسته شدن در اینا ملاک نیس
مثلا شما ببینین یک مداد داره تو هوا می چرخه برای مدت یک دقیقه نه فقط یک یا دوثانیه
اگر واقعی باشد باید یک دقیقه بیشتر ادامه داشته باشد وگرنه بخاطر استرس شدید و اضطرابی که دارید و اثرات افکاری هست که قبلا روش کار کردید

سلام شیوا جان ...
اگر بنا بر فرض اینا جن یا فرشته یا هر چیزه دیگه ای هم باشن ( که من شک دارم اینجوری باشه ) نباید سمتشون بری ... نباید بهشون فکر کنی ... نباید سعی کنی ارتباطی برقرار کنی و ...
من جایی میخوندم که ارتباط برقرار کردن با اجنه و ... کار راحتی هست ... هر کی 2 سال دنبالش باشه میتونه بهش دسترسی پیدا کنه ... ولی رهایی ازش خیلی خیلی سخت هست ...

یه پسره بود از اقوام دور که نزد آقایی کار میکردند که ایشون میتونست جن ها رو ببینه ... بعد از مدتی هم این آقا پسر تونسته بود اجنه رو ببینه ... این آقا پسر در عروسی دعوت بودند ...
ایشون یه دفعه از مهمونی با یه حالتی خارج میشن ... بعدا که پرس و جو میکنن ... گویا جنه رو دیده بودن که رو کول عروس خانوم سوار شده و داشت براش ادا در میاورد و ایشون نتونسته
بود تحمل کنه و مجلس رو ترک میکنه ...

میگن رهایی از این جور موجودات کار خیلی خیلی سختیه ... میگن آدم رو ول نمیکنن ... از خیلی ها شنیدم که نباید سمت چنین چیزهایی رفت ...

با این حال پیشنهادم بهت اینه که تند تر صورت مساله رو برای خودت پاک کنی ...

اینایی که شما میگین جسارت نباشه ولی یک سری تفکرات عوامانه هست که ربطی به مشکل من نداره

مشکل من اینه : نیروی ماورایی غیر قابل کنترل حتی موقعی که مشغولم یه چیزی توجه منو به خودش جلب میکنه .

در ضمن اونایی که میگن تا حالا شده کسی ببینه باید عرض کنم بله ولی نمیتونم بگم شرمنده این جور چیزا بهتره سری بمونن.

در پناه حق و حقیقت

*شیوا*;378710 نوشت:
نه جن هست نه توهم.حالا هی بگین.

*شیوا*;378790 نوشت:
اینایی که شما میگین جسارت نباشه ولی یک سری تفکرات عوامانه هست که ربطی به مشکل من نداره
مشکل من اینه : نیروی ماورایی غیر قابل کنترل حتی موقعی که مشغولم یه چیزی توجه منو به خودش جلب میکنه .
در پناه حق و حقیقت

خدا رو شکر بالاخره خودتون اعتراف کردید وارد حیطه ماوراء شدید!

خوب شما که نمیدونید این علوم چی هست و شامل چه چیزایی میشه و چه خطراتی داره! و حتی جن رو قبول نمیکنید که جزو موجودات ماورائی است! خوب ما دیگه چی بگیم؟!

اویس قرنی;378793 نوشت:
خدا رو شکر بالاخره خودتون اعتراف کردید وارد حیطه ماوراء شدید!

خوب شما که نمیدونید این علوم چی هست و شامل چه چیزایی میشه و چه خطراتی داره! و حتی جن رو قبول نمیکنید که جزو موجودات ماورائی است! خوب ما دیگه چی بگیم؟!

انتظار داشتم کسی در موردش خوب بدونه و کمک کنه اینکه کسی در موردش ندونه مشکل من نیست.

[="#006400"]هوالعالم

به شيوه نادرست عمل كردن و رفتن
به معني دانستن و خوب دانستن نيست .
نتيجه ي خوبه كه شيوه خوب و دانايي رو ثابت ميكنه .

با كلمات و اصطلاحات عجيب غريب بازي كنيم كه چي بشه ؟
باور شخص مايل به تاثير روي اشياست
براي همين يا تصور ميكنه يا نيروي ذهني كه بايد در راههاي مختلف بكارگرفته بشه
معطوف و خرج اين عمل شده ..
و يا استعدادش مثل استعداد در نقاشي در اين مسير رشد ميكنه
كه مهم نتيجه اس و سودي كه عايد خود و خلق خدا ميشه ...

وقتي كسي ميگه من نقاشم اولين چيزي كه بايد ارائه كنه نمونه كار از كاره خودشه .
و نه طرح معما در قالب سوالي كه خود از پاسخش اگاه بوده ... [/]

[="#006400"]
با ويرايش اضافه ميكنم
كه خانمها مخصوصا خانمهاي باردار در دوران(ها) ممكنه با تغيير و تحولات عجيب غريبي روبرو بشند كه دليل اصليش تغييرات براي امادگي بيشتر و ظرفيت سازي وجود مثلا براي حمل و حفظ باشه كه به تعبيري ميتونه نشان از بركت و نگاه ويژه خداوند مخصوصا در زمان دميده شدن روح به حساب بياد. كه اين اتفاقات نبايد به اسم قدرت ماورايي و دخالت ديگر موجودات تمام بشه چون تمركز شما در حفظ و مراقبت كمتر ميشه و ايمان شما سست ...
فلان چيز پرتاب شد و آل آمد و فلان امد و اين حرفا حتي اگر اعتقاد قومي باشه توجيهي براي توجه و ترس شما نيست .
بجاي اينكه شبانه روز به فكر آل جگرخوار باشيم 1 ساعت در روز ذكر لااله الا الله بگيم تا ميزبان ملائك و نظر خداوند باشيم .[/]

سلام ...
حالا که شما گفتین ... منم یه چیزی از دوستان بپرسم ...
من هر وقت عقربه ثانیه شمار ساعت ها رو میبینم همیشه بین 2 و 3 هست ... تو خونه ... سر کار ... تو بقالی ... همه جا ...
البته منظورم از هر 10 دفعه 8 دفعه به بالا هست ...
کسی میدونه علتش چی میتونه باشه ...
توضیحا ... الان تمام عقربه های ثانیه شماری که تو خونه داشتیم رو کندم ...
سعی میکنم به ساعت ها هم نگاه نکنم ...
ولی بعضی وقتا که چشمام ناخودآگاه به ساعت میوفته باز هم عقربه ثانیه شمار بین 2 و 3 هست .

Mohammad2db;378826 نوشت:
هوالعالم

به شيوه نادرست عمل كردن و رفتن
به معني دانستن و خوب دانستن نيست .
نتيجه ي خوبه كه شيوه خوب و دانايي رو ثابت ميكنه .

با كلمات و اصطلاحات عجيب غريب بازي كنيم كه چي بشه ؟
باور شخص مايل به تاثير روي اشياست
براي همين يا تصور ميكنه يا نيروي ذهني كه بايد در راههاي مختلف بكارگرفته بشه
معطوف و خرج اين عمل شده ..
و يا استعدادش مثل استعداد در نقاشي در اين مسير رشد ميكنه
كه مهم نتيجه اس و سودي كه عايد خود و خلق خدا ميشه ...

وقتي كسي ميگه من نقاشم اولين چيزي كه بايد ارائه كنه نمونه كار از كاره خودشه .
و نه طرح معما در قالب سوالي كه خود از پاسخش اگاه بوده ...

با ويرايش اضافه ميكنم
كه خانمها مخصوصا خانمهاي باردار در دوران(ها) ممكنه با تغيير و تحولات عجيب غريبي روبرو بشند كه دليل اصليش تغييرات براي امادگي بيشتر و ظرفيت سازي وجود مثلا براي حمل و حفظ باشه كه به تعبيري ميتونه نشان از بركت و نگاه ويژه خداوند مخصوصا در زمان دميده شدن روح به حساب بياد. كه اين اتفاقات نبايد به اسم قدرت ماورايي و دخالت ديگر موجودات تمام بشه چون تمركز شما در حفظ و مراقبت كمتر ميشه و ايمان شما سست ...
فلان چيز پرتاب شد و آل آمد و فلان امد و اين حرفا حتي اگر اعتقاد قومي باشه توجيهي براي توجه و ترس شما نيست .
بجاي اينكه شبانه روز به فكر آل جگرخوار باشيم 1 ساعت در روز ذكر لااله الا الله بگيم تا ميزبان ملائك و نظر خداوند باشيم .

من استعداد زیادی تو نقاشی از بچگی دارم و نقاشی زیاد میکشم
ایا این هم تاثیر داره؟ چطور ممکنه؟!

سلام
یه نفر هست که همش میگه یه نفر کنارش هست
و باهاش حرف میزنه
اینها همش از جن و ... نیست
نوعی بیماری هم هست
اسمش رو دقیق نمیدونم
شیزوفرنی شاید باشه
که توهم رو بگم داره
اون خانوم مدت زیادیه که قرص میخوره ولی خوب نمیشه20ساله که این وضع رو داره

.......
سرکار شیوا شما اگه میشه یه فیلمی چیزی داشته باش خیلی بهتر شاید کمکت کنه
کریس آنجل رو میشناسید؟
من فیلمش رو دارم از شعبده بازی هاش
اون رو هرکی ببینه چی تصور میکنه؟
الان اپش کردم اگه تونستید ببینید
و اگه موردی داشت بگید پاکش کنم

فایل: 

*شیوا*;376722 نوشت:
با سلام و عرض ادب

يا الله!

سلام

خانوم عزيز فقط و فقط به خداي رحمان و رحيم و اعمه معصومين (ع) پناه ببريد.
قرآن كريم را در نزد خود داشته باشيد و همينطور در اتاقتان.
آيه ي 97 و 98 سوره مباركه مومنون رو بسيار بخونيد آرامش عجيبي دارد.

وَقُلْ رَبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّيَاطِينِ( 97 ) وَأَعُوذُ بِكَ رَبِّ أَنْ يَحْضُرُونِ( 98 )

بگو: (پروردگارا! از وسوسه هاي شياطين به تو پناه ميبرم! ( 97 ) و از اينکه آنان نزد من حاضر شوند (نيز) -اي پروردگار من- به تو پناه ميبرم!) ( 98 )

توجه داشته باشيد كه حرف نون كلمه ي أَنْ كه مشخص كردم خوانده نميشود.

در پناه حق

*شیوا*;378805 نوشت:
انتظار داشتم کسی در موردش خوب بدونه و کمک کنه اینکه کسی در موردش ندونه مشکل من نیست.

نمیگید چه تمرین یا دستوری انجام دادید بعد انتظار دارید همینطوری بگیم مشکلتون چیه؟

خانوم شمالی;379216 نوشت:
سلام
یه نفر هست که همش میگه یه نفر کنارش هست و باهاش حرف میزنه
اینها همش از جن و ... نیست نوعی بیماری هم هست اسمش رو دقیق نمیدونم
شیزوفرنی شاید باشه که توهم رو بگم داره اون خانوم مدت زیادیه که قرص میخوره ولی خوب نمیشه20ساله که این وضع رو داره

این بیمار قابل درمان است چون پزشک علتش را نمیداند نمیتواند وی را معالجه کند!

اویس قرنی;379399 نوشت:
نمیگید چه تمرین یا دستوری انجام دادید بعد انتظار دارید همینطوری بگیم مشکلتون چیه؟

پیشتر هم گفتم

روی علوم ماورا تمرین کردم و سعی داشتم با نیروی ذهنم اشیا رو تکون بدم

*شیوا*;379405 نوشت:

سعی داشتم با نیروی ذهنم اشیا رو تکون بدم

باسلام

این کار مشکل خاصی ایجاد نمیکنه! احتمالا علت وجود اونها چیز دیگری است در هر صورت راه حل را فرستادم!

اینم نکات عمومی که بعضا در مستحبات دین آمده

-توصیه میکنم اذان در نماز را بلند بخوانید.

- نقاشی و تصاویر حیوانات در منزل نباشد و نیز حیواناتی مثل گربه، سگ و... در منزل نگهداری نکنید! ماهی و پرنده اشکال ندارد! اگر گربه و چنین حیواناتی در منزل دارید بعد بیرون کردن حیوان، تمام جاهایی که آنجا قدم زده و بوده را بشورید

-گوش دادن به آهنگهای شیطان پرستی ممنوع!

-موقع ورود به حمام سوره های فلق و ناس بخوانید. موقع ورود به مکان تاریک و یا ریختن آب داغ روی خود ، بسم الله الرحمن الرحیم بگویید. البته اگر فلق و ناس در نمازها و قبل خواب را مرتب روزانه میخوانید نیازی به بسم الله گفتن موقع ورود به حمام و... نیست!

-لخت نخوابید البته اینجا منظورم کسانی است که فلق و ناس نمیخوانند و بطور کلی همه دختران و زنان را شامل میشود!

-در حمام تا زمانی که لازم نیست عورت خود را پوشیده نگه دارید.

-قبل در آوردن لباسها همیشه بگویید بسم الله الذى لا اله الا هو یا بسم الله الرحمن الرحیم

-در حمام آواز نخوانید و گریه نکنید و فریاد نکشید

-وقتی نجس شدید مثل حالت جنابت، غسل کنید و با جنابت نخوابید. یا اگه آن موقع نمیتوانید آن ناحیه را بشورید و لباس تمیز بپوشید تا بعدا که غسل میکنید.

-بهداشت و پاکیزگی در منزل را رعایت کنید

-خوشبو بودن هم خوبه

-زمان رابطه جنسی که قصد لخت شدن دارید نیز بسم الله بگویید ولی خواندن سوره ناس و فلق یک یا سه بار بهتر است

-از خودبینی بپرهیزید!

اویس قرنی;379417 نوشت:
باسلام

این کار مشکل خاصی ایجاد نمیکنه! احتمالا علت وجود اونها چیز دیگری است در هر صورت راه حل را فرستادم!

اینم نکات عمومی که بعضا در مستحبات دین آمده

-توصیه میکنم اذان در نماز را بلند بخوانید.

- نقاشی و تصاویر حیوانات در منزل نباشد و نیز حیواناتی مثل گربه، سگ و... در منزل نگهداری نکنید! ماهی و پرنده اشکال ندارد! اگر گربه و چنین حیواناتی در منزل دارید بعد بیرون کردن حیوان، تمام جاهایی که آنجا قدم زده و بوده را بشورید

-گوش دادن به آهنگهای شیطان پرستی ممنوع!

-موقع ورود به حمام سوره های فلق و ناس بخوانید. موقع ورود به مکان تاریک و یا ریختن آب داغ روی خود ، بسم الله الرحمن الرحیم بگویید. البته اگر فلق و ناس در نمازها و قبل خواب را مرتب روزانه میخوانید نیازی به بسم الله گفتن موقع ورود به حمام و... نیست!

-لخت نخوابید البته اینجا منظورم کسانی است که فلق و ناس نمیخوانند و بطور کلی همه دختران و زنان را شامل میشود!

-در حمام تا زمانی که لازم نیست عورت خود را پوشیده نگه دارید.

-قبل در آوردن لباسها همیشه بگویید بسم الله الذى لا اله الا هو یا بسم الله الرحمن الرحیم

-در حمام آواز نخوانید و گریه نکنید و فریاد نکشید

-وقتی نجس شدید مثل حالت جنابت، غسل کنید و با جنابت نخوابید. یا اگه آن موقع نمیتوانید آن ناحیه را بشورید و لباس تمیز بپوشید تا بعدا که غسل میکنید.

-بهداشت و پاکیزگی در منزل را رعایت کنید

-خوشبو بودن هم خوبه

-زمان رابطه جنسی که قصد لخت شدن دارید نیز بسم الله بگویید ولی خواندن سوره ناس و فلق یک یا سه بار بهتر است

-از خودبینی بپرهیزید!

میتونم بپرسم علتش چیه؟

راستش من نقاشی کشیدن رو از پدر مادرم ه ارث بردم کلا خانوادتن نقاشیمون خوبه و از اشپزخونه گرفته تا اتاقا یک تابلو هست ولی میوه و منظره هست منم زیاد نقاشی و تابلو میکشم

و اینکه تو حموم اواز زیاد میخونم ...

اینا باعث چی میشه؟

*شیوا*;378911 نوشت:
من استعداد زیادی تو نقاشی از بچگی دارم و نقاشی زیاد میکشم
ایا این هم تاثیر داره؟ چطور ممکنه؟!

استعداد و داشتن استعداد كه چيز عجيبي نيست !
مهم حقيقت و فايده استعداد ماست .

خانوم شمالی;379216 نوشت:
سرکار شیوا شما اگه میشه یه فیلمی چیزی داشته باش خیلی بهتر شاید کمکت کنه
کریس آنجل رو میشناسید؟
من فیلمش رو دارم از شعبده بازی هاش
اون رو هرکی ببینه چی تصور میکنه؟
الان اپش کردم اگه تونستید ببینید
و اگه موردی داشت بگید پاکش کنم
اين حقه بازيه !
يعني شعبده بازي و چشم بندي .اونها شعبده باز هم جادوگر ميدونن
يه ليوان به اون بزرگي با ريختن اون مقدار مايع كه نبايد پر بشه !

آقاي اويس قرني سلام
مجموع مطالبتون نوراني است چون مربوط به روايات است. اما ربطش به مسئله اين بنده خدا چيه فكر كنم فط خودت بدوني و خدا!!
آخه مومن اگر قرار بود همه مشكلات و موضوعات با ذكر و لخت نخوابيدن و..حل بشه كه خود معصومين اين همه توصيه به طبابت و مراجعه به پزشك نميكردند. خود معصومين به هنگام بيماري چكار مي‌كردند ذكر مي‌گفتند يا به طبيب مراجعه مي‌كردند؟ حضرات كه ميتونستند كن فيكون كنند، اما برا بيماري از مسيرش وارد مي‌شدند نه ذكر و ...
عزيز من هر چيزي سرجا خودش خوبه!! چرا سوراخ دعا رو گم كردي و جو گير شدي؟؟

*شیوا*;379638 نوشت:
میتونم بپرسم علتش چیه؟
راستش من نقاشی کشیدن رو از پدر مادرم ه ارث بردم کلا خانوادتن نقاشیمون خوبه و از اشپزخونه گرفته تا اتاقا یک تابلو هست ولی میوه و منظره هست منم زیاد نقاشی و تابلو میکشم و اینکه تو حموم اواز زیاد میخونم ...
اینا باعث چی میشه؟

باسلام

علت بروز مشکل شما رو بنده نمیدونم! من لینک این تاپیک رو به دوستم که نشون دادم مشکل شما با راه حلش رو بهم گفت!
نقاشی یا تصاویر حیواناتی که گفتم فقط نباشه! نقاشی یا عکس و.. اشکالی نداره!

خیلی چیزا هست که شما نمی بینید! جنها در یک تقسیم بندی چند نوع هستند و هر کدوم مشکل خاصی رو بوجود می آرند! جن پرنده،جن همزاد،جن قبور،جن عاشق و... هر کدوم درمان خاص خودش را میخواهد!

البته هرگز و هرگز برای حل چنین مشکلات به رمالان و ساحران مراجعه نکنید! متاسفانه مردم، ساحران را دعانویس میگویند در حالیکه آن سحر مینویسند نه دعا! و تازه پول میگیرند و هیچ غلطی هم نمیکنند!

احسان سعادت;379702 نوشت:
آقاي اويس قرني سلام
مجموع مطالبتون نوراني است چون مربوط به روايات است. اما ربطش به مسئله اين بنده خدا چيه فكر كنم فط خودت بدوني و خدا!!
آخه مومن اگر قرار بود همه مشكلات و موضوعات با ذكر و لخت نخوابيدن و..حل بشه كه خود معصومين اين همه توصيه به طبابت و مراجعه به پزشك نميكردند. خود معصومين به هنگام بيماري چكار مي‌كردند ذكر مي‌گفتند يا به طبيب مراجعه مي‌كردند؟ حضرات كه ميتونستند كن فيكون كنند، اما برا بيماري از مسيرش وارد مي‌شدند نه ذكر و ...
عزيز من هر چيزي سرجا خودش خوبه!! چرا سوراخ دعا رو گم كردي و جو گير شدي؟؟

باسلام

بنده اگر مشکل ایشان و راه حلش را نمیدانستم اظهارنظر نمیکردم!
مشکل ایشان و خیلی از بیماران مبتلا به مشکلات روحی-روانی را پزشکان نمیدانند اگر میدانند چرا نمیتوانند درمان کنند؟!
چرا همجنسگرایی را نمیتوانند درمان کنند؟
چرا بعضی افراد میگویند افکار و خیالات کفر آمیز و شکاکانه به ذهنشان می آید آن هم تازه بدون اختیار فرد؟! و باز هم پزشکان نمیتوانند این را هم درمان کنند؟!

دختر خانمی به این سالمی چطور بگوییم حرفهاش از روی توهم هست؟! ایشان بیمار نیستند که به پزشک مراجعه کنند!

ابی دجانه هم مشکلی مثل خانم شیوا داشت و نزد پیامبر نازنین رفت و ایشان نیز که میدانستند این بیماری و توهم نیست و واقعیت است! گفتند آن جن منزل توست و به وی دعایی دادند!

به نام خدا
آقا اويس سلام
ميشه لطف كني بگي تا حالا چندتا همجنس گرا با ذكر و دعا درمان شدن؟
شما چون فرد مومني هستي پس انصاف رو هم رعايت مي‌كني. كي گفته پزشكان نميتونن توهم رو درمان كنن و يا همجنس گرايي رو؟ آمار داريد؟ يا از مراكز معتبر اين خبر رو نقل مي‌كنيد؟

اين رو هم بگم اون افكار كفر الود كه بي اختيار به ذهن فرد مياد، وسواس فكري هست. و ذكر گفتن و...بدترش ميكنه.
جن زدگي يه چيزه توهم چيز ديگري. تا كسي متعرض اجنه نشه اونها اجازه ندارند او رو اذيت كنند. وگرنه سنگ رو سنگ بند نميشد. اجنه كافر تا حالا زندگي انسانهاي مسلمون رو منهدم كرده بودند!!

در ضمن پاسخ نداديد كه چرا معصومين عليهم السلام به هنگام بيماري به طبيب مراجعه مي‌كردند؟ چرا از ذكر استفاده نمي‌كردند؟ مگه علو اول و آخر نزد حضرتشان نبود؟ مگه اسم اعظم بلد نبودند؟
اين خانم چه بخوان چه نخوان، كارشناس محترم به صورت تلويحي گفتند بايد بره روانپزشك چون مشكوك به متوهم بودن هست.
البته تا جايي كه من ميدونم همه روانپزشكها و روانشناسها معتقدند كه هيچ متوهمي نمي‌پذيره كه توهم داره و ميگه ديگران نمي‌بينند و نمي شنوند و...
از ما گفتن
خدا همه ما رو از شر شياطين جنسي و انسي محافظت كنه

احسان سعادت;379822 نوشت:
به نام خدا
آقا اويس سلام
ميشه لطف كني بگي تا حالا چندتا همجنس گرا با ذكر و دعا درمان شدن؟
شما چون فرد مومني هستي پس انصاف رو هم رعايت مي‌كني. كي گفته پزشكان نميتونن توهم رو درمان كنن و يا همجنس گرايي رو؟ آمار داريد؟ يا از مراكز معتبر اين خبر رو نقل مي‌كنيد؟
جن زدگي يه چيزه توهم چيز ديگري. تا كسي متعرض اجنه نشه اونها اجازه ندارند او رو اذيت كنند. وگرنه سنگ رو سنگ بند نميشد. اجنه كافر تا حالا زندگي انسانهاي مسلمون رو منهدم كرده بودند!!

در ضمن پاسخ نداديد كه چرا معصومين عليهم السلام به هنگام بيماري به طبيب مراجعه مي‌كردند؟
اين خانم چه بخوان چه نخوان، كارشناس محترم به صورت تلويحي گفتند بايد بره روانپزشك چون مشكوك به متوهم بودن هست.
البته تا جايي كه من ميدونم همه روانپزشكها و روانشناسها معتقدند كه هيچ متوهمي نمي‌پذيره كه توهم داره و ميگه ديگران نمي‌بينند و نمي شنوند و...
از ما گفتن خدا همه ما رو از شر شياطين جنسي و انسي محافظت كنه

باسلام

کسانی که دعادرمانی میکنند برای بیماران پرونده درست نمیکنند که سوابق و مشکلات وی را در آن ثبت کنند! که جنابعالی از بنده مدرک میخوای!

بنده نگفتم نمیتونند توهم رو درمان کنند گفتم مشکلات افراد رو به توهم نسبت میدهند در حالیکه علت آن مشکل چیز دیگری است!

همجنس گرایی که علتش اختلالات هورمونی باشه از نظر پزشکی شاید قابل درمان باشه اما همه این مشکلات علتش اختلالات نیست!

روانشناسی جوابی برای این مشکلات و بیماریها نداره! برای همین تنها راه اینکه بگه توهمه!

روانشناسان توهم را اینگونه تعریف میکنند:
توهم حالتي از
تغيير هشياري است که در آن فرد موضوعاتي را احساس و ادراک مي‌کند که واقعيت خارجي ندارند ولي فرد مبتلا به توهم آنها را واقعي مي‌پندارد و بر واقعي بودن آنها اصرار دارد. توهم معمولا به عنوان يک نشانه اساسي در اختلالات رواني محسوب مي‌شوند.

توهم بینایی:
برخی اوقات توهم بینایی رخ می‌دهد. توهم بینایی با دیدن تصاویری که واقعیت عینی ندارند مشخص می‌شوند. فرد ممکن است موجودات یا تصاویر دیگر را رویت کنند و آنها را واقعی بپندارد.

نکته جالب اینکه میگویند بیمار چیزی را می بیند که واقعیت ندارد!!! خوب از روانشناس مادی گرای غربی که غیر از ماده به چیزی اعتقاد ندارد انتظار چه اظهارنظری رو باید داشته باشیم؟! خوب اگر چنین شخصی متوهم هست باید در کل زندگی متوهم باشد نه در برخی اوقات؟!!!!!!!

مشکل ایشان جن زدگی نیست! بنده کی گفتم جن زدگی؟! اینکه تا جن رو اذیت نکنیم به ما کار ندارند تا یه حدودی درست است ولی نه کامل!

خود امام حسین در دعای عرفه موقعی که از عنایت خداوند در طفولیت سخن میگویند دقیقا بعد سخن از دایه و مادر میفرمایند:

وَعَطَفْتَ عَلَىَّ قُلُوبَ الْحَواضِنِ وَكَفَّلْتَنى الاُْمَّهاتِ الرَّواحِمَ
دل دايه‏ ها را بر من مهربان نمودى،و مادران پرمهر را به پرستارى ‏ام گماشتى
وَكَلاَْتَنى مِنْ طَوارِقِ الْجآنِّ مرا از شر جنیان در امان داشتی

يَا بَنِي آدَمَ لاَ يَفْتِنَنَّكُمُ الشَّيْطَانُ كَمَا أَخْرَجَ أَبَوَيْكُم مِّنَ الْجَنَّةِ يَنزِعُ عَنْهُمَا لِبَاسَهُمَا لِيُرِيَهُمَا سَوْءَاتِهِمَا إِنَّهُ يَرَاكُمْ هُوَ وَ قَبِيلُهُ مِنْ حَيْثُ لاَ تَرَوْنَهُمْ إِنَّا جَعَلْنَا الشَّيَاطِينَ أَوْلِيَاء لِلَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ
اى فرزندان آدم زنهار تا شيطان شما را به فتنه نيندازد چنانكه پدر و مادر شما را از بهشت بيرون راند و لباسشان را از ايشان بركند تا عورتهايشان را بر آنان نمايان كند در حقيقت او و قبيله ‏اش شما را از آنجا كه آنها را نمى‏ بينيد مى‏ بينند ما شياطين را دوستان كسانى قرار داديم كه ايمان نمى‏ آورند(۲۷)

حرز زیر از امام هادی علیه السلام است که برای فرزند در گهواره شان نوشته بودند!!!

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِيِّ الْعَظِيمِ اللَّهُمَّ رَبَّ الْمَلَائِكَةِ وَ الرُّوحِ وَ النَّبِيِّينَ وَ الْمُرْسَلِينَ وَ قَاهِرَ مَنْ فِي السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرَضِينَ وَ خَالِقَ كُلِّ شَيْ‏ءٍ وَ مَالِكَهُ كُفَّ عَنَّا بَأْسَ أَعْدَائِنَا وَ مَنْ أَرَادَ بِنَا سُوءاً مِنَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ وَ أَعْمِ أَبْصَارَهُمْ وَ قُلُوبَهُمْ وَ اجْعَلْ بَيْنَنَا وَ بَيْنَهُمْ حِجَاباً وَ حَرَساً وَ مَدْفَعاً إِنَّكَ رَبُّنَا لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ لَنَا إِلَّا بِاللَّهِ عَلَيْهِ تَوَكَّلْنَا وَ إِلَيْهِ أَنَبْنَا وَ إِلَيْهِ الْمَصِيرُ-
رَبَّنا لا تَجْعَلْنا فِتْنَةً لِلَّذِينَ كَفَرُوا وَ اغْفِرْ لَنا رَبَّنا إِنَّكَ أَنْتَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ رَبَّنَا عَافِنَا مِنْ كُلِّ سُوءٍ وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ دَابَّةٍ أَنْتَ آخِذٌ بِناصِيَتِها وَ مِنْ شَرِّ مَا يَسْكُنُ فِي اللَّيْلِ وَ النَّهَارِ وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ سُوءٍ وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ ذِي شَرٍّ رَبَّ الْعَالَمِينَ وَ إِلَهَ الْمُرْسَلِينَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ أَجْمَعِينَ وَ أَوْلِيَائِكَ وَ خُصَّ مُحَمَّداً وَ آلَهُ أَجْمَعِينَ بِأَتَمِّ ذَلِكَ وَ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِيِّ الْعَظِيمِ

بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ أُومِنُ بِاللَّهِ وَ بِاللَّهِ أَعُوذُ وَ بِاللَّهِ أَعْتَصِمُ وَ بِاللَّهِ أَسْتَجِيرُ وَ بِعِزَّةِ اللَّهِ وَ مَنْعَتِهِ أَمْتَنِعُ مِنْ شَيَاطِينِ الْإِنْسِ وَ الْجِنِّ وَ مِنْ رَجِلِهِمْ وَ خَيْلِهِمْ وَ رَكْضِهِمْ وَ عَطْفِهِمْ وَ رَجْعَتِهِمْ وَ كَيْدِهِمْ وَ شَرِّهِمْ وَ شَرِّ مَا يَأْتُونَ بِهِ تَحْتَ اللَّيْلِ وَ تَحْتَ النَّهَارِ مِنَ الْبُعْدِ وَ الْقُرْبِ وَ مِنْ شَرِّ الْغَائِبِ وَ الْحَاضِرِ و الشَّاهِدِ وَ الزَّائِرِ أَحْيَاءً وَ أَمْوَاتاً أَعْمَى وَ بَصِيراً وَ مِنْ شَرِّ الْعَامَّةِ وَ الْخَاصَّةِ وَ مِنْ شَرِّ نَفْسٍ وَ وَسْوَسَتِهَا وَ مِنْ شَرِّ الدَّنَاهِشِ وَ الْحِسِّ وَ اللَّمْسِ وَ اللُّبْسِ وَ مِنْ عَيْنِ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ وَ بِالاسْمِ الَّذِي اهْتَزَّ بِهِ عَرْشُ بِلْقِيسَ

وَ أُعِيذُ دِينِي وَ نَفْسِي وَ جَمِيعَ مَا تَحُوطُهُ عِنَايَتِي مِنْ شَرِّ كُلِّ صُورَةٍ وَ خَيَالٍ أَوْ بَيَاضٍ أَوْ سَوَادٍ أَوْ تِمْثَالٍ أَوْ مُعَاهَدٍ أَوْ غَيْرِ مُعَاهَدٍ مِمَّنْ يَسْكُنُ الْهَوَاءَ وَ السَّحَابَ وَ الظُّلُمَاتِ وَ النُّورَ وَ الظِّلَّ وَ الْحَرُورَ وَ الْبَرَّ وَ الْبُحُورَ وَ السَّهْلَ وَ الْوُعُورَ وَ الْخَرَابَ وَ الْعُمْرَانَ وَ الْآكَامَ وَ الْآجَامَ وَ الغِيَاضَ وَ الْكَنَائِسَ وَ النَّوَاوِيسَ وَ الْفَلَوَاتِ وَ الْجَبَّانَاتِ وَ مِنْ شَرِّ الصَّادِرِينَ وَ الْوَارِدِينَ مِمَّنْ يَبْدُو بِاللَّيْلِ وَ يَنْتَشِرُ بِالنَّهَارِ وَ بِالْعَشِيِّ وَ الْإِبْكَارِ وَ الْغُدُوِّ وَ الْآصَالِ وَ الْمُرِيبِينَ وَ الْأَسَامِرَةِ وَ الْأَفَاتِرَةِ وَ الْفَرَاعِنَةِ وَ الْأَبَالِسَةِ وَ مِنْ جُنُودِهِمْ وَ أَزْوَاجِهِمْ وَ عَشَائِرِهِمْ وَ قَبَائِلِهِمْ وَ مِنْ هَمْزِهِمْ وَ لَمْزِهِمْ وَ نَفْثِهِمْ وَ وِقَاعِهِمْ وَ أَخْذِهِمْ وَ سِحْرِهِمْ وَ ضَرْبِهِمْ وَ عَبَثِهِمْ وَ لَمْحِهِمْ وَ احْتِيَالِهِمْ وَ اخْتِلَافِهِمْ-

وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ ذِي شَرٍّ مِنَ السَّحَرَةِ وَ الْغِيلَانِ وَ أُمِّ الصِّبْيَانِ وَ مَا وَلَدُوا وَ مَا وَرَدُوا وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ ذِي شَرٍّ دَاخِلٍ وَ خَارِجٍ وَ عَارِضٍ وَ مُتَعَرِّضٍ وَ سَاكِنٍ وَ مُتَحَرِّكٍ وَ ضَرَبَانِ عِرْقٍ وَ صُدَاعٍ وَ شَقِيقَةٍ وَ أُمِ مِلْدَمٍ وَ الْحُمَّى وَ الْمُثَلَّثَةِ وَ الرِّبْعِ وَ الْغِبِّ وَ النَّافِضَةِ وَ الصَّالِبَةِ وَ الدَّاخِلَةِ وَ الْخَارِجَةِ وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ دَابَّةٍ أَنْتَ آخِذٌ بِناصِيَتِها إِنَّكَ عَلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى نَبِيِّهِ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ

آقای احسان سعادت

با سلام

ببخشید وارد بحث شما میشم, هرچند جناب اویس قرنی پاسخ فرمودند ولی بد نیست دیدگاه مرا نیز بخوانید.

آنچه که جنابعالی میفرمائید در مقوله علم پزشکی برایش دو عنوان تخصصی وجود داره:
علامت درمانی: یعنی علائم بیماری شناسائی میشه و برای رفع آنها درمانی ارائه میشه. مثل اینکه کسی تب داره, مسکن و تب بر میدن.
علت درمانی: علت بیماری شناسائی میشه, درمان ریشه‌ای و اساسی داده میشه.

متاسفانه جامعه پزشکی مدرن, امروزه صرفا عل امت درمانی می کنند و لذا نمیتوانند یک بیماری را درمان کنند (میبینید چقدر سرطان و ایدز و ... عالمگیر شده ددحالیکه در گذشته بوعلی سینا با یک ترکیب گیاهی و ساده, و یا طب سوزنی در شرق دور و هومیوپاتی در غرب در آلمان میتوانسته اند براحتی بیماریهای صعب العلاج را درمان کنند. حتی یوگا براحتی میتوان سختترین بیماریهای روانی را درمان کند, اما روانپزشگان از آن عاجزند)
اما آنچه که طب سنتی بر آن اصرار داره عل ت درمانی اس ت. طب سنتی منتج از طب اسلامیست. آنچه که از کتب دانشمندان و اطبا اسلامی در کتابخانه های غربی میبینید, پایه واساس طب امروزی شده لکن بدون اشاره به بنیان آنها. طب مدرن, صرفا به صورت توجه دارد و ریشه یابی نمیکند.
(جملات فوق را بر اساس دیدگاه شخصی ننوشتم, بلکه اقتباس کلمه به کلمه از یک پزشک (دکترای پزشکی) با تسلط به طب سنتی و اسلامی میباشد).

در موردی هم که فرمودید پیامبران به اطبا مراجعه میکردند درست میگید اما به یک نکته توجه فرمائید:
روزی حضرت موسی ع دندان درد گرفت و به خدا شكایت كرد . حق تعالی به او دستور داد از فلان گیاه استفاده كن.
حضرت از آن گیاه استفاده نموده و درد دندان مباركش تسكین یافت .

سوال: آیا خدا نمیتواند بدون دارو, درد را شفا دهد؟
پاسخ: خداوند متعال ابا دارد از اینکه بدون سبب (دنیوی/مادی) کاری برای بنده انجام دهد. این دنیا, جهان علت و معلول است و خدا سبب هر چیزی را با مسببی گره زده تا انسان علت جو را در فهم علت آفرینش و قدرت خود یاری دهد.

بار دیگر دندان موسی علیه السلام درد گرفت و همان دوا را به كار برد ؛ ولی اینبار درد دندان حضرتش تسكین نیافت!
لذا از خداوند سببش را پرسید خطاب الهی آمد كه دفعه قبل، به امید ما رفتی؛ ‌اما این بار به امید گیاه و از ما غافل بودی.

پس میبینید که صرف وابستگی به عوامل دنیوی, گره را باز نمیکند مگر اینکه توکل به خدا را با حرکت از خود همراه کنی و برکت یابی.
از تو حرکت از خدا برکت

از اینکه وارد بحث شما شدم عذر میخوام, قصد ندارم خدای ناکرده جدل کنم و بحث شیوا خانم را از مسیر اصلی خارج کنم.
اما از پاسخهای کامل آقایان "اویس قرنی" و "Mohammad2db" استقبال میکنم.

اگر سرکار شیوا خانم اجازه دهند, مشکل مشابهی البته با دلایلی دیگر را طرح کنم و دوستان فوق و هرکه مایل بود راهنمائی کنند. شاید به شما کمک کند.

با تشکر

موضوع قفل شده است