در جواب کلاغ نجفی (شاهین)

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
در جواب کلاغ نجفی (شاهین)

د ر جواب کلاغ نجفی(شاهین)
ای انکه به فکر ضربه بر دین باشی
هتاک مقدسات آیین باشی
من فکر نمیکنم که طفلی چون تو
در حد و دراندازه توهین باشی
شیطان بزرگ هم نکرده غلطی
توکه سگ مجری فرامین باشی
مانند کلاغ قارقارت برخاست
من فکر نمیکنم که شاهین باشی
نام علی النقی وضو میخواهد
در حد تو نیست که چرکین باشی
کنسرت غلط کردم خود را بخوان
هرچند به هر قدم روی مین باشی
بی آل علی در به دری بدبختی
هرچند پناهنده و تامین باشی
هر بازنشر یه لعنت به این سگ صفت و هم جنس باز

.

(چرا تصویرشو حذف کردین؟)

مرگ با این سگ سفت پست فترت.
لعنت الله علیه.
لعنت الله علیه.
لعنت الله علیه.

به کوری دوچشم آن حقیری که از فرط حقارت بد دهان است
به هردیوار این عالم نوشتم نقی زیباترین نام جهان است
بر شاهین نجفی لعنت
الینا جون ممنونم عالی بود

سلام
هرچند به قوانین پایبند هستم اما از انضاف به دور بود اگر دو پست قبلی من نامرتبط بود ، پست های بالا واقعا مرتبط هستند !؟ تنها تفاوت شان در این بود که نفرین و اعضا و جوارح زنان در پست های ما نبود در این ها هست !
عجبا !

دارم یه روزی رو میبینم که خدای نکرده ما به خاطر گناه هامون داریم تو آتیش می سوزیم .
یهو می بینیم آتیش کم شده .میگن پیامبر اومده به جهنم سر بزنه . پیامبر میگه می خواید دستتونو بگیرم؟
من دستمو دراز می کنم و پیامبر منو می بره بهشت .
ولی کسایی مثل این شاهین نجفی خدای ناکرده میگه آتیشو دوباره روشن کنید ما از شما بیزاریم حاضریم عذاب بشیم.
دوستان من انشاءالله خدا کنه اصلا آتیش به تن ما حرام بشه.و اصلا نریم جهنم یعنی با سرعت نور ازش رد بشیم.
بله دوستان این افراد خیلی بیچاره اند.چون بغض و کینه قلبی نسبت به معصومان دارند.اونهاییی که فقط عملشون خرابه ولی محب اهل بیتند اگرم برند جهنم زودی خدا درشون میاره.چون خدا رحیمه.
ولی اینا خودشون آتیش جهنمو به حب اهل بیت ترجیح می دهند.
براشون دعا کنیم.
اصلا شاید خدای نکرده حرام زاده اند و نمی توانند علی و آلش را دوست بدارند.خدا هدایتشان کند.

دوستان هر کس تو این دنیا یه شخصیتی داره ...
درسته که این آقای شاهین نجفی غلط های گنده تر از سنش انجام میده ولی ما که نباید شخصیت اون رو خرد کنیم ...
اون به اندازه کافی داره چوب کار هاش رو میخوره ...
بهتره با آدم به زبون آدم حرف بزنن تا متوجه اشتباهش بشه ...
با این عکس های و گفتن چنتا حرف نه اون آدم میشه و نه متوجه اشتباهاش میشه ...
:ok:

hajmehdi;376359 نوشت:
درسته که این آقای شاهین نجفی غلط های گنده تر از سنش انجام میده ولی ما که نباید شخصیت اون رو خرد کنیم ...

باسلام
تشکر می کنم از این که پست زدید و نیت خیرخواهانه داشتید اما هیچ وقت درباره ی یک انسان ملعون نباید اینطوری صحبت کرد بلکه باید از او بیزاری جست تا عمل او نزد همه و نزد خودِ ما یک عملِ منفور و قبیح بماند و نکند کسی نزدیک آن بشود. همیشه باید در مورد کارهای زشت، با بدی سخن گفت و قبحِ آن را نریخت. خداوند متعال هم در قرآن عده ای را لعن کرده و از آنها بیزاری جسته و فرموده است که ملائکه و مردم نیز باید عده ای از افراد را لعن کنند.
شما می فرمایید نباید شخصیت او را خورد کرد، در حالی که این شخص، شخصیتی نزد مسلمانها ندارد که بخواهد خورد نشود. شخصیت یک انسان یا یک مسلمان را نباید خورد کرد نه شخصیت یک ملعون را.

وسلام نامی از نامهای خداست.
عرض سلام و ادب و احترام.

hajmehdi;376359 نوشت:
:ok:

شاهین نجفی شخصیت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم شخصیت؟؟؟؟؟؟؟
شاهین لعنت الله به بزرگترین نماد دین ( یعنی امام معصوم توهین کرد) حالا بعضی از دوستان عکسهایی از باطن اصلی شاهین گذاشتن شما میگید شخصیتش خرد میشه! خوب به درک که خرد میشه.
درضمن حرف از صحبت گذشته حکم ارتدادش صادر شد و کشتنش از بزرگترین واجبات زمان است.

sonofgod;376274 نوشت:
به نام یزدان بخشاینده بخشایشگر
شاهین نجفی هیچ توهینی نکرده
آهنگ نقی هم یک ترانه انتقادی هست نه این که بخواهد توهین کند! (توهین کند که چه بشود ؟)
شما متاسفانه فقط از یک زاویه نگاه می‌کنید ولی یک قاضی دادگر همه جوانب بررسی می‌کنه و بعد نظر می‌ده!
عدالت یوخ!
یک ملعونی با نام امام نقی (ص) سایتی رو برای به لجن کشیدن اهل بیت راه‌اندازی کرده
شاهین نجفی هم نام امام نقی (ص) رو زنده کرده که حالا که مهدی خوابه تو که بیداری پاشو کاری بکن!
نمی‌تونید معنیش رو درک کنید و ببینید که تو این بلوشو از امام خودش و امام شما دفاع می‌کنه ؟
شرایط رو درک نمی‌کنید که, اون با یک دیدگاه مثبت این کار رو کرده شما با دیدگاه منفی بهش نگاه کردید
اینهمه حرف رکیک از دهانتون و مغزتون خارج شده (فقط تو همین تاپیک!) شش تا هم پاسخ بی‌ربط (بی‌ربط!؟) داده‌اید!
شما ظاهر رو می‌بینید و نمی‌تونید وارد باطنش بشید چون کلا ظاهر چیزها رو دوست دارید نه ذات و باطن چیزها رو
کارهای شما به نفاق نزدیک هست (ناراحت نشید و به جاش خودتون رو اصلاح کنید یعنی از خدا بخواهید که اصلاحتون کنه)

دوست من بنده مطمئنم شما صدرصد آهنگ و رو با دقت گوش نکردید.لطفا دوباره گوش کن.
البته نه صوتی بلکه تصویری آهنگش رو گوش کن و ببین که بزرگترین گروه همجنس بازی دنیا در حال رقص تو اون آهنگ بودن.
و بی همه چیزا با عکس حرم امام علی النقی (ع) آرم پلی بوی رو درست کردند.
درضمن تمام هزینه مراسم اون روزش از طرف رژیم منحوس صهیونیست پرداخت شد.
اتفاقا شما ظاهر رو میبینید نه دوستان عزیز.شما فقط یه آهنگ گوش دادید اونم با نوع برداشت خودتون.
توصیه میکنم تصویریش رو حتما ببینی.
ساخت آرم پلی بوی با عکس حرم امام معصوم.
رقص گروه همجنس بازان.
به کار بردن ستاره پنتاگرام و هگزاگرام که یکی از نمادهای شیطان پرستی و فراماسونر است.
پرداخت هزینه از جانب اسرائیل.
تشکر گروه های سلفی از شاهین نجفی بابت آهنگ کثیفش.
و ..................

قول دارم شاهین نجفی آدم پست و بی ارزشیه ولی نمیدونم اینکه بهش فحش بدیم و فحش کاری کنیم کار خوبیه یا نه؟
آخه میگن با انسانها نادان دهن به دهن نکن، چون ممکنه بقیه فرق تو و اون رو تشخیص ندن، حقیقتش من احساس میکنم حتی فحش دادن به اون آدم بی ارزش، از شان و مقام بچه شیعه ها کم میکنه!
البته این با تبری منافاتی نداره، برائت جستن از اینجور افراد خیلی هم خوبه بلکه واجبه!

ahmad-ahmad;376425 نوشت:
آخه میگن با انسانها نادان دهن به دهن نکن، چون ممکنه بقیه فرق تو و اون رو تشخیص ندن

آخه این ملعون کجاش نادان است؟
این داناست، میدونه داره چکار میکنه!

تو این تایپک دلم فقط واسه پرنده به این خوبی کلاغ میسوزه که گذاشتید روی این ملعون

موضوع قفل شده است