گروه سایبری ترویج عفاف و حجاب

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
گروه سایبری ترویج عفاف و حجاب

[="Blue"]فرهنگ متعالی حجاب و عفاف ، ترویج و اشاعه حیا و پاکدامنی و مقابله با تزویر دون مایه شیطانی ، بی حجابی و بی عفتی ، امری است که ذهن رهروان مکتب یکدانه اسلام عزیز و دلسوزان و مروجان فرهنگ ناب اسلامی و دوستداران مسلک حضرات آل الله، ائمه بزرگوار معصومین علیهم السلام را به خود مشغول ساخته است؛ بحثی که بطور جدی و برنامه ریزی شده از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی در قالب اشاعه فرهنگ برهنگی و کاهش حیا،غیرت و پاکدامنی ، بطور مستمر در حال پیگیری است که در داخل ، به دلیل نبود برنامه های متقن و نظام مند ، عدم مشارکت هماهنگ نهادهای مربوطه ، فقدان حمایت لازم و بایسته و نبود دید جامع هنری و زیبایی شناسانه ، به طرحی مقطعی و کوتاه مدت و در قالب هایی عمدتا نخ نما و کلیشه ای مبدل گشته است.

هم اینک گروه سایبری ترویج حجاب و عفاف با مشارکت دلسوزانه و مشاوره های داهیانه فعالان فرهنگی و هنری کشور و جهد و همت جمعی از دوستان عالیقدر ، مفتخر به این نشان است که در افق تابناک جمهوری اسلامی و دل های پرجوشش ولایی و در راستای راهبرد های کلان فراروی خویش، سهمی هر چند ناچیز در سنگر تعالی مبانی اسلام ناب محمدی«ص» و جهاد مقدس فرهنگی داشته باشد . این گروه ضمن پاسداشت تمامی اقدامات گرانقدر و ارزنده نهادها، سازمان ها و گروه های فرهنگی و هنری کشور در این امر ، بسته جامع تخصصی حجاب و عفاف را پس از سیر مطالعاتی و تحقیقاتی نه ماهه ، جهت ترویج و اعتلای این فرهنگ گرانقدر آماده عرضه نموده است.

این مجموعه با هدف هویت یابی و هویت بانی از اصالت ناب ایرانی اسلامی ، تعالی بخشی فرهنگی مبتنی بر اصول و ادبیات مهندسی فرهنگی ، ارزش آفرینی و بهره مندی از نخبگان فرهنگی و سرمایه های اجتماعی ، به منظور اشاعه موازین و مبانی حجاب اسلامی و رفع شبهات و جبران خلاء های موجود در این حوزه ، تدوین و طراحی شده است.

http://hijab-poster.ir/[/]

[=microsoft sans serif]حجاب
مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است

با سلام عرض ادب و احترام خدمت مدیریت محترم و کارشناسان و
همه کاربران و دوستان گرامی در اسک دین.

دوستان عزیزم دنبال زدن تاپیکی بودم با عنوان گروه ترویج حجاب که خوشبختانه قبل از من دوست بزرگوار و عزیزم احمد اقای فنونی ایجاد کرده اند.

دوستان عزیزم خواهران گرامی در خواستی از شما بزرگواران دارم.دلم میخواد یه گروه ترویج حجاب تشکیل بدهیم تا از گفته ها و نا گفته های حجاب بگیم .

از دانسته ها و نادانسته های حجاب از حجاب و بی حجابی.

از اینکه چرا در جامعه کنونی بی حجابی ترویج پیدا کرده؟

از راهکارهایی برای ترویج حجاب بگیم.

از اینکه چرا در زمانی که منتظر ظهور صاحب عصر و زمان حضرت حجت هستیم به جای اینکه حجاب را ترویج دهیم بی حجابی را رایج کرده ایم.

از شما دوستان و خواهران گرامی خواهشمندم راهنمایی بفرمایید دلتون میخواد از چه چیزهایی بگیم.

از ساپورت پوشها که متاسفانه مدتیست که با پوششهای بدشون وارد خیابانها میشوند.

از اینکه مسبب اصلی بی حجابی کی یا چه کسانی هستند بگیم.

خواهشمندم پیشنهادها و نظراتتان را بیان بفرمایید.

نام تاپیک مورد نظرتون را که دوست دارید در موردش بحث و گفتگو کنیم را بگویید.

دلتون میخواد از کدام استاد و پاسخگوی گرامی و استاد جهت پرسخ و پاسخ دعوت به همکاری کنیم؟

خلاصه از هر چیزی که دلتون میخواد برای جذاب شدن بخش حجاب بگید.

تا با یاری امام زمان گروه را تشکیل دهیم.

منتظر پیشنهادها و نظراتتان هستم.

خواهشمندم به صورت پیام خصوصی مرا در این امر یاری نمایید تا با کمک شما گروه را ایجاد و دعوتنامه ها جهت همکاری با یکدیگر خدمتتان ارسال شود.

برای همه شما ارزوی موفقیت و پیروزی در پناه قران دارم

:Gol:

موضوع قفل شده است