چکارکنم؟؟؟ بازار داغ تبلیغات اینترنتی !!!

تب‌های اولیه

31 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چکارکنم؟؟؟ بازار داغ تبلیغات اینترنتی !!!

سلام و عرض ادب
شاید این مساله ای که میخوام مطرح کنم مشکل خیلی ها باشه !!!
دقت کردین وقتی وارد بعضی سایتها میشین چندصفحه تبلیغاتی براتون میفرستن؟!
برای من که خیلی پیش اومده.وقتی توسایتی میرم و دنبال مطلبی هستم یهو می بینم چندین صفحه تبلیغاتی برام فرستاده میشه و من بدون اینکه اونهارو باز کنم صفحات رو میبندم.
حالا سوالم اینجاست که آیا راهی وجود داره که بتونیم این تبلیغات رو غیرفعالش کنیم؟منظورم اینه که کاری کنیم که دیگه برامون تبلیغات نیاد؟!

سوال بعدیم که خیلی عجیبه اینه:
من از فیلترشکن استفاده نمیکنم و مطالبی که دانلود میکنم برام مهمه که هر مطلبی رو دانلود نکنم .99درصد استفاده از لب تاپ هم برای خودمه(تقریبا همش دست خودمه) .اون یه درصد هم که دست دیگریست بهش ایمان دارم که اهل اینجور برنامه ها و عکسها نیست؛گاهی وقتها که میرم
صفحه دانلودهامو چک میکنم میبینم چندین صفحه عکس مبتذل که به صورت پی دی اف می باشد در صفحه دانلودهام موجوده و همونجا پاک میکنم و چندماه بعد که چک میکنم میبینم عکسهای جدیدی برام اومده .از یک نفر پرسیدم که چطور ممکنه من که این عکسهارو دانلود نمی کنم تو صفحه دانلودم بیاد؟پاسخ داد که ممکنه از همون تبلیغاتی که برات میفرستن باشه ....
کسی میدونه علت اصلیش چیه؟!چرا چنین عکسهایی تو صفحه دانلودم میاد؟!باید چکارکنم تا نه دیگه برام تبلیغات بیاد و نه این عکسهای افتضاح!!!؟
منتظرما؛لطفا راهنماییم کنید.

[="Blue"]سلام دوست عزیز

برای سوال اولتون باید جواب بدم که راهی نیست ، چون اون سایت از یک کدی استفاده میکنه که این صفحات به صورت خودکار باز میشن.
یا بصورتی که وقتی سایت کاملا لود شد صفحات باز میشن یا اینکه وقتی یک کلیک کردید باز میشن پنجره ها.

سوال دومتون:
باید ببینید توی نرم افزار دانلودتون چیزی هست یا خیر.
مثلا پاکش کنید نرم افزار رو دوباره نصب کنید قیا اینکه شاید سیستم شما شاید شاید مورد حمله هک رار گرفته باشه بازم میگم شاید.
ویندوزتون رو عوض کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.
اگر عوض کردید بازم درست نشد شاید از فایل هایی باشه که توی سیستم دارید یا از سایت هایی که رفتید.[/]

ahmadfononi;376075 نوشت:
شاید از فایل هایی باشه که توی سیستم دارید یا از سایت هایی که رفتید.

سلام و ممنون بابت پاسختون
متوجه این قسمت نشدم !!!
:Gig:

ahmadfononi;376075 نوشت:
ویندوزتون رو عوض کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.

منظورتون از این قسمت اینه که نوع ویندوزم رو عوض کنم؟مثلا من الان از ویندوز 7 استفاده میکنم برم از یه ویندوز دیگه استفاده کنم؟!منظورتون اینه؟

[="Blue"]

باغ بهشت;376080 نوشت:
متوجه این قسمت نشدم !!!

منظورم اینه که شاید یه ویروسی وارد سیستمتون شده که این مشکل پیش اومده.

باغ بهشت;376080 نوشت:
منظورتون از این قسمت اینه که نوع ویندوزم رو عوض کنم؟مثلا من الان از ویندوز 7 استفاده میکنم برم از یه ویندوز دیگه استفاده کنم؟!منظورتون اینه؟

نه یعنی اینکه کلا ویندوز رو عوض کنید ، هرچی دوست دارید بزنید.

اما یه سوال این مشکل از کـِی برای شما پیش اومده؟[/]

ahmadfononi;376084 نوشت:
اما یه سوال این مشکل از کـِی برای شما پیش اومده؟

تقریبا 6-7 ماه میشه.یعنی 6-7 ماهه که من متوجه شدم و شاید از قبل هم بوده اما من متوجه نبودم .چون من اوایل سراغ موارد دانلودیم نمیرفتم.یه بار بر حسب اتفاق دنبال موردی بودم که قبلا دانلود کرده بودم و تو قسمت دانلودها داشتم دنبالش می گشتم که به طور غیر منتظره ای دیدم که اون عکسها تو قسمت دانلودمه!!!

با سلام
اولین احتمال که به گفته شما منتفیست
میمونه علت دانلود شدن فایل PDF به صورت غیر ارادی که میتونه یک بد افزار (Malware) باشه که به صورت غیر اختیاری یا از روی سهل انگاری برروی سیستمتون نصب شده باشه مثلا یک تولبار یا هرچیز دیگه. مرور گرتون را بررسی کنید ببینید تولبار بهش اضافه نشده.
Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features هم برید ببینید نرم افزار ناشناس مشاهده نمیکنید همینطور پروسس های توی Task manager را هم بررسی کنید .
فعلا اینها را بررسی کنید به مورد مشکوکی بر خورد کردین ذکر کنید.

حق دوست;376094 نوشت:
Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features هم برید ببینید نرم افزار ناشناس مشاهده نمیکنید

سلام جناب حق دوست
این گزینه ای که فرمودید رفتم.اما از کجا بفهمم که نرم افزار ناشناس دارم یا نه؟:Gig:

حق دوست;376094 نوشت:
پروسس های توی Task manager را هم بررسی کنید .

؟؟؟ ...چطوری باید به این گزینه برم؟

[="Blue"]

باغ بهشت;376101 نوشت:

برای اینکار میتونید روی نوار منو کلیک راست کنید و روی Start Task Manager کلیک کنید.
منظورم از نوار منو همین پایین هست ، آبیه که برنامه ها در اونجا قرار دارن.[/]

سلام بر شما
برای این مورد که صفحه به صورت خودکار باز می شود ، راه حلی وجود دارد .
1- بعضی مرورگر ها به صورت پیش فرض از این عمل جلوگیری می کنند . (مانند Chromium)
2- نصب افزونه بر روی مرورگر
نام افزونه ها :
AdBlock
AdBlocker
Better Pop Up Blocker

ahmadfononi;376108 نوشت:
روی Start Task Manager کلیک کنید.

ممنونم
خب اینجام رفتم .چطوری بفهمم که ناشناس داره یا نه؟چطوری تشخیص بدم که کدوم عامل سبب شده که اون عکسها برام بیاد؟:Gig:
چقد پیچیده است!!!

SayedHeydari;376109 نوشت:
نصب افزونه بر روی مرورگر
نام افزونه ها :
AdBlock
AdBlocker
Better Pop Up Blocker

سلام علیکم
افزونه؟! چی هست؟قابلیتش چیه؟من از فایر فاکس استفاده میکنم.چطوری میشه نصبش کرد؟

افزونه ها ، نرم افزار هایی هستند که با نصب شدن روی مرورگر باعث می شموند مرورگر قابلیت های بیشتری پیدا کند .(Add-on)
برای نصب AdBlocker Plus به این آدرس بروید :
آدرس
و گزینه Download Now را انتخاب کنید .
با نصب این برنامه می توانید در کنار هر عکسی که نمی خواهید دیگر ببینید کلیک سمت راست بزنید و گزینه Adblock Plus : Block Image را انتخاب کنید .
سپس برای کامل تر شدن برنامه این ها را هم نصب کنید :
برنامه 1 و برنامه 2

راه 2 :
روی گزینه بالا سمت چپ کلیک کنید .
گزینه Add-ons را انتخاب کنید .
در قسمت بالا سمت راست ، در قسمت Search بنویسید AdBlock و گزینه جستجو را بزنید .
با این کار برنامه هایی نمایش داده می شود . در کنار هر افزونه گزینه Install وجود دارد .
برای سه افزونه Adblock Plus و Adblock Plus Pop-up Addon و Element Hiding Helper for Adblock Plus گزینه Install را بزنید .
انشاءالله به زودی توضیحات کاملتر و راهنمایی های بیشتر را ارائه می دهم .

سلام.

عجب جایی برای این تاپیک انتخاب فرمودید.

بنده هم مثل جناب سید حیدری از اون addon ها استفاده می کنم.

البته به جای Adblock Plus از Adblock Edge استفاده می کنم که بهتره.(سر یک سری مسائل تبلیغاتی اخلاقی, این افزونه جدید درست شد)

البته با اون سه افزونه خیلی کارها میشه کرد و جلوی بیشتر تبلبغات رو گرفت یا بهش یاد داد.

پیشنهاد می کنم اقزونه Ghostery رو نصب بفرمایید. اسکریپت ها و کوکی های تبلیغاتی شرکت های تبلیغاتی را غیر فعال می کند.

رحیمی;376153 نوشت:
پیشنهاد می کنم اقزونه Ghostery رو نصب بفرمایید.

سلام
میشه لینک این برنامه رو بدید؟

با تشکر از آقای رحیمی من هم از Ghostery استفاده می کنم و خوب نکته ای بود ، و اینکه برای این افزونه Adblock Plus را گفتم چون آن افزونه دیرتر از خود Adblock به روز می شود و در حال حاضر با نسخه 25 فایرفاکس سازگاری ندارد .
در صفحه دانلود هر دو افزونه نوشته شده که با کدام نسخه ها سازگار است . (افزونه Adblock Edge فعلا (تا حالا) تا نسخه 23 سازگاری دارد) .
نسخه جدید توضیحاتش وارد شده که تا نسخه 25 هم سازگاری دارد ولی هنوز لینک دانلودش قرار داده نشده . (برای ویندوز به زودی قرار می گیرد)

ahmadfononi;376075 نوشت:
مثلا پاکش کنید نرم افزار رو دوباره نصب کنید قیا اینکه شاید سیستم شما شاید شاید مورد حمله هک رار گرفته باشه بازم میگم شاید.

سلام برادر
این حملات هک رار یعنی چی ؟ امکانش هست توضیح بیشتر بدید؟ متشکرم

باغ بهشت;376099 نوشت:
سلام جناب حق دوست
این گزینه ای که فرمودید رفتم.اما از کجا بفهمم که نرم افزار ناشناس دارم یا نه؟:Gig:

خوشبختانه تعداد نرم افزار های نصب شده روی سیستمتون خیلی کمه 6 مورد .(مال من 164 تا هست :Moteajeb!:) 2 موردش از توی شکل برای من مشخصه که بد افزار نیست. یا یک عکس با کیفیت بذارید یا اسامی نرم افزار ها را بنویسید. تا بهتون بگم. (البته ویروس ها در این قسمت خودشون را نشون نمیدن ولی تولبار ها چرا)

باغ بهشت;376101 نوشت:

1- همین روشی که ایشون فرمودن.

ahmadfononi;376108 نوشت:
برای اینکار میتونید روی نوار منو کلیک راست کنید و روی Start Task Manager کلیک کنید.
منظورم از نوار منو همین پایین هست ، آبیه که برنامه ها در اونجا قرار دارن.

2-
Alt+Ctrl+Del => Start Task Manager

برید و عکس این تب را قرار بدید (Alt+PrintScreen) یک مرتبه بدون Show Proccess یه مرتبه هم تیک فعال.

تذکر
اگه یوزر نیم اسم شخصی هست و براتون مهمه کسی نفهمه حواستون باشه با یه نرم افزار مثل پینت غیرقابل رویتش بکنید.

سلام
مطمئنید لینک رو درست دادید؟کلیک کردم هیچی نمایش نمیده !!!:Gig:

حق دوست;376311 نوشت:
یا یک عکس با کیفیت

کلیک کنید.

باغ بهشت;376662 نوشت:
سلام
مطمئنید لینک رو درست دادید؟کلیک کردم هیچی نمایش نمیده !!!:Gig:

عجب

به لینک زیر رفته و نصب کنید:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/ghostery/

یا به سایت http://ghostery.com رفت و از آنجا دانلود / نصب بفرمایید.

حق دوست;376311 نوشت:
برید و عکس این تب را قرار بدید (Alt+PrintScreen) یک مرتبه بدون Show Proccess یه مرتبه هم تیک فعال.

باغ بهشت;376066 نوشت:
سلام و عرض ادب
برای من که خیلی پیش اومده.وقتی توسایتی میرم و دنبال مطلبی هستم یهو می بینم چندین صفحه تبلیغاتی برام فرستاده میشه و من بدون اینکه اونهارو باز کنم صفحات رو میبندم.
حالا سوالم اینجاست که آیا راهی وجود داره که بتونیم این تبلیغات رو غیرفعالش کنیم؟منظورم اینه که کاری کنیم که دیگه برامون تبلیغات نیاد؟!

سوال بعدیم که خیلی عجیبه اینه:
من از فیلترشکن استفاده نمیکنم و مطالبی که دانلود میکنم برام مهمه که هر مطلبی رو دانلود نکنم .99درصد استفاده از لب تاپ هم برای خودمه(تقریبا همش دست خودمه) .اون یه درصد هم که دست دیگریست بهش ایمان دارم که اهل اینجور برنامه ها و عکسها نیست؛گاهی وقتها که میرم
صفحه دانلودهامو چک میکنم میبینم چندین صفحه عکس مبتذل که به صورت پی دی اف می باشد در صفحه دانلودهام موجوده و همونجا پاک میکنم و چندماه بعد که چک میکنم میبینم عکسهای جدیدی برام اومده .از یک نفر پرسیدم که چطور ممکنه من که این عکسهارو دانلود نمی کنم تو صفحه دانلودم بیاد؟پاسخ داد که ممکنه از همون تبلیغاتی که برات میفرستن باشه ....
کسی میدونه علت اصلیش چیه؟!چرا چنین عکسهایی تو صفحه دانلودم میاد؟!باید چکارکنم تا نه دیگه برام تبلیغات بیاد و نه این عکسهای افتضاح!!!؟
منتظرما؛لطفا راهنماییم کنید.
:Gol:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

اگر بنده حقیر جای شما بودم این کارها را به ترتیب انجام می دادم:

1- کامپیوتر را بسرعت خاموش می کردم و سپس مجددا روشن می کردم. پس از اینکه صفحه سیاه آمد. حدود دو ثانیه صبر می کردم و سپس کلید F8 را اینقدر می زدم تا در صفحه سیاه یک لیست ظاهر شود. در آن لیست بوسیله کلیدهای جهت دار روی صفحه کلید، می رفتم روی گزینه Safe Mode و Enter را می زدم. به این صورت اگر هم ویروسی و برنامه مخربی در سیستم من بوده باشد. در RAM لود نمی شود و موقتا می توانم کارهایم را در یک محیط نصفِ نیمه :Cheshmak: انجام دهم.

2- بعد از اینکه در حالت Safe Mode ویندوز بالا آمد. حالا نوبت به آن می رسد که در Desktop و My Document و My Music و درایو C و خیلی جاهای دیگه بگردم و ببینم اگر اطلاعات مهمی دارم همه اونها رو در درایو D و در یک پوشه قرار بدم. و اگر کول دیسک و یا هارددیسک خارجی دارم اونجا قرار بدم بهتره...

3- بعد از پشتیبان گیری از اطلاعات مهم تون، نوبت به نصب مجدد سیستم عامل می رسه. به همین منظور دی وی دی یا سی دی نصب ویندوز رو در سی دی رام قرار بدید و کامپیوتر خودتون رو کاملا خاموش کنید. و سپس برای جلوگیری از نفوذ برنامه های فوق حرفه ای مخرب، در داخل کامپیوترتون دنبال یک باطری ساعت بگردید (و یا در لپتاپتون دنبال یک در کوچیک بگردید و اونو باز کنید و باطری رو از اون خارج کنید. اگر هم پیدا نکردید که به درک مهم نیست:ghash: ولی پیدا کنید بهتره) و بعد اون رو از جاش در بیارید و سپس کامپیوتر رو از برق بکشید. و 5 دقیقه منتظر بمونید تا خازن های شیمیایی اون خالی بشه. و ویروس بی تربیت بره گم شه :Nishkhand:

4- بعد از 5 دقیقه باطری رو سر جاش برگردونید و کامپیوتر رو به برق بزنید و روشن کنید و ویندوز را مثل قبل نصب کنید.

5- پس از نصب ویندوز My Computer رو باز کنید. برید به Tools و سپس به Folder Options و سپس به View و Show hidden files and folders رو انتخاب کنید. Hide extensions for و Hide protected operating رو چک مارکشونو بردارید و سپس Ok رو بزنید. از این به بعد هر زمان که کسی کول دیسکی در کامپیوتر شما وارد کرد و یا سی دی و یا فلاپی ای وارد کرد. همیشه قبل از کلیک روی فایلها و یا پوشه ها و یا فایلهای میانبر دقت زیاد کنید که آیا واقعا اون چیزی که روش کلیک می کنید همونه یا نه... مثلا: شما یک آیکون می بینید بنام mehdi.exe حالا دیگه exe اون هم ظاهر شد. ولی یک مشکلی وجود داره. اگر آیکون اون شکل پوشه باشه شما گول می خورید و فکر می کنید این همون پوشه mehdi هست که در کول دیسکتون بود. ولی وقتی اون گزینه های بالا که بهتون گفتم رو انجام دادید حالا دیگه exe یا com اون ظاهر میشه و هویت برنامه مخرب فاش میشه. ویروس نویسها جدیدا اینکارها رو می کنند. میان پوشه های شما رو شناسایی می کنند. و بعد اونها رو پنهان می کنند. سپس یک فایل الکی با همون شکل ایجاد می کنند و آیکون اون رو شکل پوشه می کنند. حالا شما اگر Bill Gates هم باشید نا خود آگاه روی اونها کلیک می کنید. به محض اینکه روی اونها کلیک می کنید اونها برنامه مخربشون رو در RAM لود می کنند. ولی به سرعت پوشه شما رو هم که مخفی کرده بودند باز می کنند و اینجوری شما فکر می کنید که هیچ اتفاقی نیفتاده... پس از این به بعد هم خودتون و هم کسانی که با کامپیوترتون سرکار دارند باید یاد بگیرند که اگر فایلی آخرش .exe و یا .com و یا .bat بود هرگز روش کلیک نکنند. اونوقت دوباره باید ویندوز نصب کنید و روز از نو و روزی از نو... روی هر چیزی الکی کلیک نکنید. اول دقت بعد کلیک

6- اگر ویندوز xp دارید نرم افزار Tweak UI رو که در سایت رسمی مایکروسافت بصورت رایگان هست رو نصب کنید. سپس در اون نرم افزار برید به My Computer و سپس Autoplay و روی هر سه گزینه کلیک کنید و هرچی گل دستتون اومد چکمارکهاش رو بردارید و یا Delete کنید

7- اگر ویندوز 7 دارید بدلیل اینکه مایکروسافت تنبلی کرده و نرم افزاری براش طراحی نکرده شما باید نرم افزار Ultimate Windows Tweaker رو که معتبر هم هست نصب کنید و توی گزینه هاش بگردید یک جا یک همچین چیزی زده: Disable Autoplay یا Disable Autorun و اونو چکمارکشو بردارید

8- اگر دقت کنید هر درایوتون یک اسم داره. مثلا درایو C ... روی تمام درایوهاتون بغیر از درایو C دستور زیر رو اجرا کنید. و همینطور هرچی کول دیسک دارید وصل کنید و روی اونها هم اجرا کنید. بصورت زیر: ابتدا برید به Start و سپس Run و اگر Run ندارید، وقتی Start رو باز می کنید یک جایی برای تایپ هست. اونجا بزنید cmd و enter رو بزنید. یک صفحه سیاه باز میشه. دستورات زیر رو کپی کنید و اونجا کلیک راست کنید و paste کنید و enter رو برای هر کدوم بزنید و کمی صبر کنید تا نتیجه رو ببینید:

<br />
attrib d:\*.* -h -s -r /s/d<br />
attrib e:\*.* -h -s -r /s/d<br />
attrib f:\*.* -h -s -r /s/d<br />
attrib g:\*.* -h -s -r /s/d<br />

اونهایی که قرمز کردم یعنی اینکه خودتون باید ببینید که اسم درایوتون چی هست و در دستور عوض کنید. فقط حواستون باشه که درایو C رو نباید اینکار رو بکنید. این دستوری که بهتون گفتم تمام پوشه ها و فایلهایی رو که در درایوهاتون مخفی شده رو از حالت مخفی و سیستمی و غیر قابل حذف خارج می کنه و دیگه خرابکاری هایی که اون برنامه های مخرب قبلی کرده رو نمایان می کنه. و مشکلتون تا حدی حل میشه

9- حالا می تونید برید و توی همین درایوها با دقت نگاه کنید و اگر فایل exe و یا com و یا bat دیده شد که زیادی بودند اونها رو به سرعت پاک کنید

10- به تمام کسانی که در کامپیوترتون کار می کنند هشدار بدید که فایلهای به شکل بالا رو به هیچ وج باز نکنند و به عبارتی مثل گوسفند روی فایل نروند :khaneh: اول نگاه کنند و بررسی و سپس اجرا... و همینطور داخل سایتهای غیر اخلاقی و یا سایتهایی که نمی شناسند و یا application های فیسبوکی هم نروند. زیرا این سایتها باعث اجرای component های ناخواسته روی کامپیوتر می شوند و همان بلایی که فرمودید سرتان می آید. که ممکن است بدلیل آن باشد

11- به تمام کسانی که در کامپیوترتون کار می کنند هشدار بدید که از نصب نرم افزارهایی که مثلا از یک خدمات کامپیوتری در پیت خریداری شده و یا در یک وبسایت نا آشنا و یا نا امن قرار داده شده به شدت خودداری کنند و سعی کنند فقط نرم افزارهایی را روی کامپیوتر نصب کنند که به سلامت آنها اطمینان دارند و راه آن اینست که از فروشگاه های معتبر بخرند و یا از جاهای معتبر دانلود کنند.

12- از ایمیل یاهو استفاده نکنند و یا اگر هم استفاده می کنند حتما در گزینهای آن گزینه Show photo را غیر فعال کنند که این مورد یک حفره امنیتی است

13- از پاسخ دادن به چت های ناشناس خودداری کنند. بله جواب سلام واجبه ولی بعضی مواقع باید زیپ دهنو کشید :Nishkhand: زیرا فقط با یک پیام شما فرستنده به هدف خود خواهد رسید.

14- سعی کنید از نرم افزارهای امنیتی Zone Alarm استفاده کنید. زیرا برخلاف کاسپر و... این نرم افزار همه چیز رو می بنده و حتی یک پورت هم باز نمی ماند. (البته این گزینه برای کسانی هست که کامپیوترشون کاروانسرا هست و هرکسی با آن کار می کنه و خودشون هم حرفه ای نیستند. من خودم اصلا آنتی ویروس ندارم. پاک پاک... چون می دونم که از چه راه هایی وارد می شه و خودم حواسم هست... چرا بیخودی پولم رو و همینطور حافظه رم خودم رو اشغال کنم :Cheshmak:)

15- طبق نصیحت دوسمون حتما حتما کامپوننت Adblock plus رو نصب کنید. اگر تنظیماتش رو یاد بگیرید می تونید کاری کنید که اصلا لازم نباشه هر عکسی رو بعد از اینکه دیدید ببندید... می تونید بهش دستور بدید که بصورت کلی ببنده... مثلا من حدود 30 دستور کلی بهش دادم و اسم اون رو فیسبوک گذاشتم. به این ترتیب وقتی وارد فیسبوک میشم در واقع هیچ چی نمی بینم. و فقط متن می بینم به اضافه عکسهای ریز تشکیل دهنده که مهم نیست... هر وقت هم بخوام که کامپیوترم رو پاک کنم. یک backup از تنظیمات ذخیره می کنم و وقتی دوباره نصب کردم دوباره اعمال می کنم

دیگه سرطان انگشت گرفتم فعلا تا بعد خدانگهدار :Ghamgin:

یا حسین شهید (ع)

سه عکسی که خواسته بودید رو آپلود کردم جناب حق دوست:

فایل: 

عکس ها مشاهده شد. سیستم به ظاهر تمیزی هست . و نرم افزار مشکوکی مشاهده نشد فقط یه نرم افزار MRT Windows مشاهده شد که فکر کنم نرم افزار حذف بد افزار باشه درسته؟
البته در صورتی که نرم افزار های Flash player و... هم از سایت اصلی دانلود نکرده باشین امکان ویروسی بودنشون هست
در ضمن عدم وجود آنتی ویروس بر روی سیستم به شدت امنیت سیستمتون را پایین میاره درسته که آنتی ویروس توانایی مقابله با نرم افزار های تخصصی هکر ها برای نفوذ به یه سیستم خاص را در عمل نداره ولی برای جلو گیری از آلوده شدن سیستم مفیده.
اگه بنده بودم با توجه به اینکه ویندوزتون نرم افزار های زیادی روش نصب نیست مجددا نصب میکردم.
راستی ویندوز اصلی هست یا کرک شده؟

حق دوست;376990 نوشت:
فکر کنم نرم افزار حذف بد افزار

نمیدونم!

حق دوست;376990 نوشت:
راستی ویندوز اصلی هست یا کرک شده؟

ویندوز اصلی

رحیمی;376669 نوشت:
به لینک زیر رفته و نصب کنید:

https://addons.mozilla.org/en-US/fir...ddon/ghostery/

دانلود کردم اما هرکار میکنم نصب نمیشه

باغ بهشت;377118 نوشت:
دانلود کردم اما هرکار میکنم نصب نمیشه

نمی دانم چرا مشکل برای نصبش دارید.

اگر فایل دانلود شده را در Firefox درگ & دراپ کنید فایرفاکس براتون نصب می کنه.

یا اینکه با فایر فاکس به همان لینک رفته و بر روی Add to Firefox کلیک کنید.(از مرورگر دیگری استفاده کنید فایل را فقط دانلود می کند(به جای دانلود و سپس نصب)

باغ بهشت;376066 نوشت:
سلام و عرض ادب
حالا سوالم اینجاست که آیا راهی وجود داره که بتونیم این تبلیغات رو غیرفعالش کنیم؟منظورم اینه که کاری کنیم که دیگه برامون تبلیغات نیاد؟

نرم افزار حذف تبلیغات اینترنتی کلیک کنید | حجم : 1.5 مگ | رمز و منبع : www.p30download.com

قابلیت های کلیدی نرم افزار AdFender:
- مسدود کردن بنرهای تبلیغاتی
- بلوکه نمودن تبلیغات فلش و انیمیشنی
- بلوکه نمودن pop-ups
- مسدود کردن تبلیغات در اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، کروم، سافاری، اپرا، آوانت، K-Meleon، ماکستون، Lunascape، Epic و ...
- صرفه جویی در پهنای باند
- سرعت بخشیدن به مرور وب
- حفاظت از حریم خصوصی آنلاین
- حذف تاریخچه مرور (IE)
- حذف ردیابی کوکی ها (IE)

سلام
یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه تبلیغات:
https://adblockplus.org/en/

این نرم افزار تنظیمات ساده ای داره و روی فایرفاکس نصب میشه، آموزشش هم توی اینترنت هست
به راحتی روی هر تبلیغی که خواستی کلیک راست میکنید و گزینه آخری رو میزنید و بلاکش میکنید