انتقادات و پیشنهادات آموزش ++c

تب‌های اولیه

32 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
انتقادات و پیشنهادات آموزش ++c

سلام

قراره در چه حد آموزش بدید؟ (برنامه نویسی رو به صورت کامل آموزش میدید؟ یا صرفا آشنایی با دستورات و توابع و کلاسها هست؟ )
این آموزشها رو خودتون میدید یا قراره فایل بذارید تا بقیه دانلود کنند؟

reyhaneh.a;375607 نوشت:
من می خوام زبان برنامه نویسی c++ رو اینجا اموزش بدم

سلام
بهتر نبود قبلش درباره این زبان اطلاعاتی را در اختیار کاربرانی مث من که نمیدونن زبان برنامه نویسی++c چیه و به چه درد میخوره بذارید؟چون فکرکنم اینجوری استقبال گرمتر میشه .:ok:

ترنم..;375621 نوشت:
سلام

قراره در چه حد آموزش بدید؟ (برنامه نویسی رو به صورت کامل آموزش میدید؟ یا صرفا آشنایی با دستورات و توابع و کلاسها هست؟ )
این آموزشها رو خودتون میدید یا قراره فایل بذارید تا بقیه دانلود کنند؟

من c++ رو بصورت ساخت یافته خوندم و نه بصورت شی گرا . انشالله سعی میکنم هر چی در موردش هست رو اموزش بدم .

بله خودم اموزش میدم من این درس رو در ترم یک خوندم به عنوان یه درس سه واحدی
تمام اموزش هایی که رو اینجا ارائه میدم از کتاب بالا هست که من تقریبا قبلا مطالعش کردم
برای شما ترجمه می کنم و مبحث به مبحث میرم جلو

خودم تقریبا تسلط دارم و تمام تلاشم رو میکنم به سوال های شما جواب بدم

ممنون از توجه شما Smile

باغ بهشت;375630 نوشت:
سلام
بهتر نبود قبلش درباره این زبان اطلاعاتی را در اختیار کاربرانی مث من که نمیدونن زبان برنامه نویسی++c چیه و به چه درد میخوره بذارید؟چون فکرکنم اینجوری استقبال گرمتر میشه .:ok:

بله کاملا درست می گید دوست خوب

حتما توضیحاتی رو در این باره قرار میدم

ممنون از ایده خوبی که دادید Smile

reyhaneh.a;375655 نوشت:

من این درس رو در ترم یک خوندم به عنوان یه درس سه واحدی

ببخشید این کتابی که گذاشتید رو من دانلود نکردم، و سوالم اینه که آیا در حد کتاب دانشگاه هست یا نه؟ یعنی همون مطالبی که در ترمهای اول دانشگاه (ترم 1 یا 2) خوندیم رو میذارید؟

ممنون

سلام

چه عجب یکی اینجا میخواد حرف از برنامه نویسی بزنه:Moteajeb!:

ممنون سرکار ریحانه خیلی موضوع خوبی هست و البته نیاز بود
اگر سوالی بود منم در خدمتم دوستان:Gol:

خدا رو شکر ما از استادای خوبی برخوردار بودیم تویادگیری این موضوع

ترنم..;375666 نوشت:
ببخشید این کتابی که گذاشتید رو من دانلود نکردم، و سوالم اینه که آیا در حد کتاب دانشگاه هست یا نه؟ یعنی همون مطالبی که در ترمهای اول دانشگاه (ترم 1 یا 2) خوندیم رو میذارید؟

ممنون

این درس در برنامه ترمیک ما فقط در ترم 1 ارائه شد به عنوان یه درس سه واحدی
این کتاب رو استادمون به ما معرفی کرد من خیلی از این کتاب راضیم ... البته نظر شما هم ملائکه چون ممکنه شما سطح بالایی داشته باشید و منبع های بهتری رو سراغ داشته باشید Smile که ممنون میشم اگه منبع های بهتری رو سراغ دارید معرفی کنید

من اینجا بیش تر از شما یاد خواهم گرفت . Smile
و من قدم به قدم با این کتاب پیش خواهم رفت

ستاره زهراء;375667 نوشت:
سلام

چه عجب یکی اینجا میخواد حرف از برنامه نویسی بزنه:Moteajeb!:

ممنون سرکار ریحانه خیلی موضوع خوبی هست و البته نیاز بود
اگر سوالی بود منم در خدمتم دوستان:Gol:

خدا رو شکر ما از استادای خوبی برخوردار بودیم تویادگیری این موضوع

حتما
ممنون میشم که در اموزش کمک کنید

چون خودتون می دونید که برنامه نویسی خیلی گسترده هست و من هم ممکنه بعضی از سوال ها رو نتونم جواب بدم
ممنون میشم همکاری کنید تا من هم از شما چیز های زیادی یاد بگیرم .

خیلی خوبه در مورد نرم افزار های مختلف باشه
فتوشاپ ؛کرل،3dmaxو..نرم افزار های طراحی
کرل و فتوشاپ رو میخواستم بذارم من هم اما شک دارم ...
شاید نتونم

ریحانه خانوم بنده خودمون شاگردیم

...ماشاءالله
چه اعضای فعالی
خداکنه که همیشه این تاپیک های آموزشی بالا باشن
من با فیلم های آموزشی در خدمتتون هستم

خانوم شمالی;375688 نوشت:
خیلی خوبه در مورد نرم افزار های مختلف باشه
فتوشاپ ؛کرل،3dmaxو..نرم افزار های طراحی
کرل و فتوشاپ رو میخواستم بذارم من هم اما شک دارم ...
شاید نتونم

خیلی خوبه
واقعا متشکرم

منم تصمیم راه اندازی تاپیک نرم افزار های طراحی رو داشتم چون مطالعش واقعا مفیده
بی صبرانه منتظر همتتون هستم

فایل: 

سلام دوستان من برنامه نویسی با matlab رو بلدم نرم افزارای اتوکد ایتبس و سپ خوب بلدم آباکوس انسیس اینا هم کار کردم کلا نرم افزارای اجزا محدود در حد پروژه های دانشگاهی کسی جزوه یا فایلی خواست بگه شاید تونستم کمکی بکنم

دوستای خوبم

لطفا اگه می خواید مهارت هاتون رو معرفی کنید تا دوستان از دانسته های شما استفاده کنن
یه تایپیک جدا ایجاد کنین

یعنی قراره اینجا من c++ تدریس کنما Biggrin

خانم عزیز.خیلی ممنون از لطفت که می خوای به ما درس بدی.
ولی c++ دیگه قدیمی شده و همچنین متاسفانه شی ء گرا نیست.بهتره زبان جاوا یاد بدی یا c# سی شارپ که خیلی زبان های جدید و عالی ای هستند .
C# که عالیه و حتی من می دونم خیلی از استاد دانشگاه ها هم این زبانو هنوز بلد نیستند.
زیان آینده داریه و آمار استخدامش بالاست.البته بعیده اینجا بتونی خیلی تخصصی یاد بدی.
ولی هر چه از دوست رسد نیکوست.هرچی دوست داری یاد بده.
التماس دعا.ممنون.

نوه فاطمه;375778 نوشت:
خانم یا آقای عزیز.خیلی ممنون از لطفت که می خوای به ما درس بدی.
ولی c++ دیگه قدیمی شده و همچنین متاسفانه شی ء گرا نیست.بهتره زبان جاوا یاد بدی یا c# سی شارپ که خیلی زبان های جدید و عالی ای هستند .
C# که عالیه و حتی من می دونم خیلی از استاد دانشگاه ها هم این زبانو هنوز بلد نیستند.
زیان آینده داریه و آمار استخدامش بالاست.البته بعیده اینجا بتونی خیلی تخصصی یاد بدی.
ولی هر چه از دوست رسد نیکوست.هرچی دوست داری یاد بده عزیزم.
التماس دعا.ممنون.

دوست عزیز کی گفته c++ شی گرا نیست؟ البته مثل c# نیست ولی تفاوت c c++ در همینه.
البته بنده هم موافقم که c# یاد بدن چون کاربردی تره.

reyhaneh.a;375767 نوشت:

یعنی قراره اینجا من c++ تدریس کنما :D

چرا دعوا میکنی؟ :_loool:فقط خواستم بگم شکسته نفسی نباشه منم استادی بیش نیستم :khaneh: :Khandidan!:

راستی اگه c# هم تونستی یاد بدی که خیلی محشر میشه :Kaf:

نوه فاطمه;375778 نوشت:
خانم یا آقای عزیز.خیلی ممنون از لطفت که می خوای به ما درس بدی.
ولی هر چه از دوست رسد نیکوست.هرچی دوست داری یاد بده عزیزم.
التماس دعا.ممنون.

ممنون از شما دوست خوب Smile

بله درسته c# کاربردی تره
ولی c++ هم قدیمی نیست سیستم عامل یونیکس به وسیله این زبان نوشته شده ، همه چنین برا کارهایی مانند هک و .... اگه درست گفته باشم از این زبان استفاده می کنن . همچنین یادگیری این زبان پلی هست برای یادگیری زبان های برنامه نویسی دیگر .

یکی از تفاوت های c++ و c در شی گراییشون هست .

ولی من c++ رو ساخت یافته درس خواهم داد .

انشالله وقتی c++ تموم شد جاوا رو درس خواهم داد . Smile

بچه ها یه سوال : می خوام نظر شما رو بدونم

به عقیده من بهتره در مطالبی که میزارم بعضی از کلمات که تخصصی هستند از اصطلاحات انگلیسیشون استفاده کنم اینجوری خیلی بهتره تا بخوام معادل فارسیش رو بگم (به پیش رفت شما کمک می کنه )

نظر شما چیه ؟

هر دو هم سی پلاس و هم سی شارپ نرم افزارهای عالی هستند.
ولی برای کسی که می خواد از صفر شروع بکنه سی شارپ خیلی بهتر است
چون راحت تر میشه یاد گرفت
من که خودم طلبه هستم و دروس حوزه رو خوندم تونستم چند زبان را به راحتی یاد بگیرم
vb6 که خیلی خوب یاد گرفتم بعدش اومدم سراغ #c که دارم ادامه می دهم و همچنین در زمینه طراحی سایت و وب هم کار می کنم که از پیشرفت خودم راضی ام
من به دوستانی که می خواهند برنامه نویسی دات نت را یاد بگیرند سی شارپ را پیشنهاد می دهم منابعش هم در اختیار دارم به صورت فایل پی دی اف

پس دیگه بگید درس ندیم دیگه

خواهر هرچه می خواهد دل تنگت بگو.
چون من دارم واسه الکترونیک کد ویژن یاد می گیرم .پس ++c هم به دردم می خوره با اینکه کد ویژن زبان سی است ولی خیلی شبیه ++cاست.
یاد بده خانم.

نوه فاطمه;376102 نوشت:
دوست عزیز هرچه می خواهد دل تنگت بگو.
چون من دارم واسه الکترونیک کد ویژن یاد می گیرم .پس ++c هم به دردم می خوره با اینکه کد ویژن زبان سی است ولی خیلی شبیه ++cاست.
یاد بده عزیزم.

ممنون از شما

کد ویژن چیه ؟

سلام ریحانه ...
اون چیزی که شما بلدین خیلی خیلی بهتر از کامپایلر کدویژن هست ...

کدویژن یه کامپایلر C هست که توسط اون میشه بر روی میکروپروسسورهای 8 بتی مانند AVR برنامه نویسی کرد ... AVR در حقیقت یک CPU هست با قیمت تقریبی 3 تا 12 هزار تومن ... میتونین بخرینش . با کامپایلر Codevison یک برنامه مینویسین و اون رو روی آی سی پروگرام میکنین ... حالا به جای اینکه برنامه تون در درون کامپیوتر اجرا بشه ... در محیط واقعی (خارج از کامپیوتر اجرا میشه) ... مثلا شما میتونین به صورت حقیقی یک ماشین حساب درست کنین ....

حالا چرا گفتم QT بهتر از Codevision هست ؟؟؟ QT کامپایلری هست که میشه ازش خروجی گرفت و اون رو بر روی ARM که یک CPU 32 بیتی هست پروگرام کرد .... سرعت ARM به شدت بالاتر از CPU های AVR هست ... ARM ها دارای کلاس های مختلف ARM7 , ARM9 , ARM11 هستند ... به عنوان مثال روی CPU آرم میشه سیستم عامل Linux نصب کرد و با QT روش برنامه نویسی کرد ... قیمت این CPU ها هم از 6... 7 هزار تومن شروع میشه و تا 30 ... 40 هزار تومن بالا میره .... اگر بلد باشی با ARM کار کنی مثلا میتونی تلفن همراه ... تابلو روان رنگی ... سامانه های ارسال و دریافت SMS .... دستگاههای کنترل تردد و هزاران تا چیز دیگه بسازی ....

مزیت QT نسبت به کامپایلر Codevision این هست که GUI های آماده برای یک محیط کاربر پسند رو فراهم میکنه ... که این یعنی خیلی ...

من QT بلد نیستم و دارم حسرت میخورم ... میتونیم در این محیط موضوعات رو به اشتراک بزاریم تا محیطی مناسب تر برای فعالیت بشه ...

منم این ها رو بلدم ... اگر خواستین میتونم آموزش بدم و بگم چجوری اونا رو شروع کنید .

AVR : یک سی پیو 8 بیتی ... چگونگی طراحی کردن یک سیستم الکترونیکی ( البته برای شروع باید C رو بلد باشین )
ARM : سی پیو 32 بیتی ... طراحی و ساخت ابزار آلات الکترونیکی ( البته برای شروع باید AVR رو بلد باشین )
FPGA : آی سی برای پیاده سازی الگوریتم های پردازش تصویر ... پردازش صدا .... و به طور کلی پیاده سازی الگوریتم های موازی ... به عنوان مثال برنامه های نوشته شده در محیط Matlab رو میشه روی FPGA پیاده سازی کرد .
DSP: نوعی میکروپروسسور با قدرت تجزیه تحلیل سیگنال ها ... مانند تبدیل فوریه ...
LABVIEW : محیطی برای ساختن Interface های مناسب برای ابزارآلات الکترونیکی که میخواهیم با کامپیوتر آنها رو کنترل کنیم ...
PLC : کنترل اتوماسیون صنعتی ... کنترل ابزار آلات الکترونیکی

البته ببخشید ریحانه خانوم اگر پست رو منحرف کردم .

عنکبوت سرخ;376196 نوشت:
سلام ریحانه ...
اون چیزی که شما بلدین خیلی خیلی بهتر از کامپایلر کدویژن هست ...

کدویژن یه کامپایلر C هست که توسط اون میشه بر روی میکروپروسسورهای 8 بتی مانند AVR برنامه نویسی کرد ... AVR در حقیقت یک CPU هست با قیمت تقریبی 3 تا 12 هزار تومن ... میتونین بخرینش . با کامپایلر Codevison یک برنامه مینویسین و اون رو روی آی سی پروگرام میکنین ... حالا به جای اینکه برنامه تون در درون کامپیوتر اجرا بشه ... در محیط واقعی (خارج از کامپیوتر اجرا میشه) ... مثلا شما میتونین به صورت حقیقی یک ماشین حساب درست کنین ....

حالا چرا گفتم QT بهتر از Codevision هست ؟؟؟ QT کامپایلری هست که میشه ازش خروجی گرفت و اون رو بر روی ARM که یک CPU 32 بیتی هست پروگرام کرد .... سرعت ARM به شدت بالاتر از CPU های AVR هست ... ARM ها دارای کلاس های مختلف ARM7 , ARM9 , ARM11 هستند ... به عنوان مثال روی CPU آرم میشه سیستم عامل Linux نصب کرد و با QT روش برنامه نویسی کرد ... قیمت این CPU ها هم از 6... 7 هزار تومن شروع میشه و تا 30 ... 40 هزار تومن بالا میره .... اگر بلد باشی با ARM کار کنی مثلا میتونی تلفن همراه ... تابلو روان رنگی ... سامانه های ارسال و دریافت SMS .... دستگاههای کنترل تردد و هزاران تا چیز دیگه بسازی ....

مزیت QT نسبت به کامپایلر Codevision این هست که GUI های آماده برای یک محیط کاربر پسند رو فراهم میکنه ... که این یعنی خیلی ...

من QT بلد نیستم و دارم حسرت میخورم ... میتونیم در این محیط موضوعات رو به اشتراک بزاریم تا محیطی مناسب تر برای فعالیت بشه ...

خوشحال میشم بتونم از اطلاعات شما استفاده کنم .

من اموزشش c++ رو توی سایت گذاشتم خوشحال میشم اگه علاقه داشتید مطالعه کنید .

o,ap

سلام ریحانه ...
بابت این موضوع ازت تشکر میکنم .... خیلی وقت بود میخواستم QT رو یاد بگیرم ...

استاد ارجمند چند تا سوال برام پیش اومد که اگر وقت داشتین و دوست داشتین بهم جواب بدین ...

1- سوال اول : QT اصلا چی هست ؟؟؟ ... آیا کامپایلر هست ؟؟؟ یا کتابخانه های آماده که توسط هر کامپایلری میشه اون ها رو RUN کرد ؟؟؟
2- سوال دوم : در صفحه ای که شما لینک دانلود QT رو گذاشتین 3 سری فایل برای دانلود موجود هست ...
الف) کتابخانه های RC1 برای QT5.0 به سایز تقریبی 400 مگابایت
ب) Qt Creator
ج) و سایر نرم افزارها ...

خوب من برای اینکه با کیوت کارکنم ... باید چی کار کنم ... QT Creator محیط کاربری QT هست و کتابخانه هاش درون QT5.0 RC1 موجود هست ؟؟؟
کارکرد هر کدوم از این فایل ها چی هست ؟؟؟ امکانش هست توضیحی بدین ...

عنکبوت سرخ;376396 نوشت:
سلام ریحانه ...
بابت این موضوع ازت تشکر میکنم .... خیلی وقت بود میخواستم QT رو یاد بگیرم ...

استاد ارجمند چند تا سوال برام پیش اومد که اگر وقت داشتین و دوست داشتین بهم جواب بدین ...

1- سوال اول : QT اصلا چی هست ؟؟؟ ... آیا کامپایلر هست ؟؟؟ یا کتابخانه های آماده که توسط هر کامپایلری میشه اون ها رو RUN کرد ؟؟؟
2- سوال دوم : در صفحه ای که شما لینک دانلود QT رو گذاشتین 3 سری فایل برای دانلود موجود هست ...
الف) کتابخانه های RC1 برای QT5.0 به سایز تقریبی 400 مگابایت
ب) Qt Creator
ج) و سایر نرم افزارها ...

خوب من برای اینکه با کیوت کارکنم ... باید چی کار کنم ... QT Creator محیط کاربری QT هست و کتابخانه هاش درون QT5.0 RC1 موجود هست ؟؟؟
کارکرد هر کدوم از این فایل ها چی هست ؟؟؟ امکانش هست توضیحی بدین ...

دوست خوب ممنون از توجهتون Smile

این متن رو بخونید :

Qt یک فریم ورک مولتی پلتفرم برای توسعه نرم افزار می باشد که اکثرا برای ایجاد برنامه هایی با رابط کاربری (GUI) مورد استفاده قرار می گیرد . اما پس از نسخه ۴ امکان ایجاد برنامه های متنی نیز فراهم شده است . بیشترین استفاده از کیوتی در رابط گرافیکی KDE بوده است که یکی از مهمترین محیط های گرافیکی لینوکس می باشد . نرم افزار های بسیاری چون Opera, Google Earth, Skype, Qtopia و ... نیز توسط این ابزار ایجاد گردیده اند . این ابزار توسط یک شرکت نروژی به نام Trolltech ایجاد گردیده و با سرعت بسیاری در حال توسعه می باشد .

زبان برنامه نویسی در Qt بصورت پیش فرض ++C می باشد . تقریبا این ابزار را می توان با محیط ++VC مقایسه نمود . اما امکان برنامه نویسی با زبانهای دیگر چون پایتون ، رابی ، PHP ، پرل ، پاسکال و حتی #C و جاوا نیز در Qt فراهم می باشد ! همانطور که گفته شد کیوتی تقریبا در اکثر سیستم عامل های موجود چون لینوکس ، ویندوز ، مک و سیستم های خاصی چون PDA ها و Smartphone ها قابل اجراست .

Qt از موتوری درونی و خاص خود برای ایجاد اشیا و پنجره ها استفاده می کند . بنابراین امکان اجرا بر روی چندین سیستم عامل و نیز استفاده از اشایی پیشرفته براحتی ممکن می باشد . در عین حال کیوتی در هر سیستم عامل برنامه هایی درست همانند ظاهر همان سیستم عامل یا اصطلاحا محلی (native) تولید می کند .

کیوتی اسمی کلی هست و شامل تمام ابزار و کتابخانه ها و طراح می شود . در حقیقت محیط و فریم ورک Qt شامل قسمت های مختلفی می باشد . هسته اصلی و داخلی آن شامل کتابخانه هایی بسیار گسترده در اکثرا زمینه های موجود چون پایگاه داده ، شبکه ، سیستم فایل ، اینترنت و ... می باشد . همچنین کیوتی شامل طراحی (Designer) گرافیکی و بسیار قدرتمند و ساده می باشد که برنامه نویسی و ایجاد پنجره ها را بسیار آسان و سریع قابل پیاده سازی می کند .

-----------------------

اما سوال هایی که راجه به ابن دو لینکی که دادم پرسیدید .
من خودم از اینجا دانلود نکردم دو سال پیش setup کیوت رو از دوستام گرفته بودم . این لینک رو جدیدا از دوستم گرفتم که خودش از همین جا دانلود کرده و کار کرده ، پس این لینک ها مشکلی ندارند
و چون من دانلود نکردم دقیقا نمی دونم هر کدوم از فایل ها کارش چیه ، ولی شما دانلود کنید به توضیحات هنگام نصب دقت کنید متوجه میشید

ممنون میشم دانلود که کردید به ما هم توضیح بدید کار هر کدوم از فایل ها

سلام ریحانه خانوم ...
راستش اینقدر یادگیری QT برای من مهم هست که از نون شبم هم برام مهمتره شده ... هر کاری شما دستور بدین انجام میدم ... خلاصش رو هم اینجا میزارم که سایر دوستان هم بتونن استفاده کنن ... فقط تو رو خدا یه دفعه وسط راه ما رو ول نکنین که :Ghamgin: :Ghamgin:
دارم تمام فایل ها رو دانلود میکنم ... در اولین فرصت همشون رو نصب میکنم و اگر توضیحی هم نیاز داشت میزارم تا دوستان هم بتونن استفاده کنن ...

اگر کسی رشته اش الکترونیک هست به شدت بهش پیشنهاد میکنم QT رو یادبگیره ... طراحی الکترونیک ... یعنی یادگیری زبان QT ...

ریحانه خانوم ... اگر امکانش هست ... یه توضیح میدین که QT چه ربطی به شرکت NOKIA داره ... چون من شنیدم ... این شرکت به سرعت داره QT رو گسترش میده و تمام Application ها , Menu ها و .... که در درون گوشی هاش طراحی شده رو داره با این کامپایلر جلو میبره ... آیا شرکت نوکیا برای خودش کیوت خودش رو طراحی کرده و اون تو سایتش گذاشته ... یا این کیوتی که شما آدرس دانلودش رو گذاشتین یه چیزه دیگه هست ...

در ضمن اگر امکانش هست بگین لینوکس رو چجوری میشه شروع کرد ... و QT رو روی لینوکس جلو برد ... آیا باید نسخه خاصی رو تهیه کنم ... پیشنهاد خودتون چی هست ؟؟؟

باز هم بابت جوابتون پیشاپیش تشکر میکنم .

عنکبوت سرخ;376690 نوشت:

ریحانه خانوم ... اگر امکانش هست ... یه توضیح میدین که QT چه ربطی به شرکت NOKIA داره ... چون من شنیدم ... این شرکت به سرعت داره QT رو گسترش میده و تمام Application ها , Menu ها و .... که در درون گوشی هاش طراحی شده رو داره با این کامپایلر جلو میبره ... آیا شرکت نوکیا برای خودش کیوت خودش رو طراحی کرده و اون تو سایتش گذاشته ... یا این کیوتی که شما آدرس دانلودش رو گذاشتین یه چیزه دیگه هست ...

شرکت سازنده Qt شرکت نوکیا هست . این کیوتی که من ادرسش رو گذاشتم محیطی هست برای ساختن application ( برنامه های کاربردی ) به زبان های c++ , c .....

عنکبوت سرخ;376690 نوشت:

در ضمن اگر امکانش هست بگین لینوکس رو چجوری میشه شروع کرد ... و QT رو روی لینوکس جلو برد ... آیا باید نسخه خاصی رو تهیه کنم ... پیشنهاد خودتون چی هست ؟؟؟

من در این زمینه کار نکردم اما می تونم سایتی رو بهتون معرفی کنم که یکی از کاربراش تخصصی خاصی در این زمینه داره و می تونه بهتون کمک کنه

عنکبوت سرخ;376690 نوشت:

راستش اینقدر یادگیری QT برای من مهم هست که از نون شبم هم برام مهمتره شده ... هر کاری شما دستور بدین انجام میدم ... خلاصش رو هم اینجا میزارم که سایر دوستان هم بتونن استفاده کنن ... فقط تو رو خدا یه دفعه وسط راه ما رو ول نکنین که :Ghamgin: :Ghamgin:

اختیار دارید
من چیزی بلد نیستم و تا اون جایی که بتونم به شما کمک می کنم Smile

ممنون از توجهتون

reyhaneh.a;375924 نوشت:
پس دیگه بگید درس ندیم دیگه

سلام
سئوال: آیا دو جمله زیر درست است؟
می‌توان گفت با یادگیری ++c ، از طریق مقایسه می‌توان بآسانی زبانهای f90، و matlab را یاد گرفت. این ربانها برای کار با دیتا بیسهای بزرگ مناسب است.
در مسائل مهندسی گاهی باید از کدهای دیگران استفاده کنیم که با زبانهای جدید نوشته نشده است و با مختصری دستکاری مناسب کار ما می شود... پس برای شروع ++C مناسب است.

پیشنهادات:

1- لینک انتقادات و پیشنهادات را در امضای خود یا زیر هر درس قرار دهید.

2- ابتدای درس رئوس مطالب یا خلاصه ی آنرا بگذارید و بلافاصله سراغ مطلب نروید.

3- طرح درس خود را در پست اول بیاورید تا دانش آموز بداند چند جلسه در پیش دارد و فعلا در کدام جلسه است.
این طرح برای مدیریت شما بر درس هم موثر است.

موفق باشید

متعلم;480685 نوشت:
سلام
سئوال: آیا دو جمله زیر درست است؟
می‌توان گفت با یادگیری ++c ، از طریق مقایسه می‌توان بآسانی زبانهای f90، و matlab را یاد گرفت. این ربانها برای کار با دیتا بیسهای بزرگ مناسب است.
در مسائل مهندسی گاهی باید از کدهای دیگران استفاده کنیم که با زبانهای جدید نوشته نشده است و با مختصری دستکاری مناسب کار ما می شود... پس برای شروع ++C مناسب است.

پیشنهادات:

1- لینک انتقادات و پیشنهادات را در امضای خود یا زیر هر درس قرار دهید.

2- ابتدای درس رئوس مطالب یا خلاصه ی آنرا بگذارید و بلافاصله سراغ مطلب نروید.

3- طرح درس خود را در پست اول بیاورید تا دانش آموز بداند چند جلسه در پیش دارد و فعلا در کدام جلسه است.
این طرح برای مدیریت شما بر درس هم موثر است.

موفق باشید

پیشنهاداتتون عالی بود به خاطر مشغله درسی ، انشالله از تابستون اموزش رو ادامه میدم .