صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خود ارضایی در ماه مبارک رمضان

نوشته
    2
    حضور
    1 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    15

خود ارضایی در ماه مبارک رمضان

اگه یکی تو شب شهادت امام علی خو ارضایی کنه حکمش چیه

خود کشی کنه بهتر نیست

2. صلوات ها 10

3.  

نوشته
    4,062
    حضور
    21 روز 10 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11165

با نام الله

کارشناس بحث: استاد بصیر

دلی که نشد خانه یاس نرگس

خراب است و و یران صفایی ندارد

5. صلوات ها 10

نوشته
    1,483
    حضور
    25 روز 18 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    2
    گالری
    1
    صلوات
    7713

نقل قول نوشته اصلی توسط omide نمایش پست ها
    اگه یکی تو شب شهادت امام علی خود ارضایی کنه حکمش چیه

خود کشی کنه بهتر نیست
    باسلام
    گناه در ماه رمضان با گناه در ماههای دیگر فرقی ندارد. گناه، معصیت الهی است. منتها اگر کسی در این شب، که همه رو به سوی خدا می آورند و توبه می کنند، او پشت به خدا کرده و روی از خدا بوسیله گناه بر می گرداند. نهایت خسارت است.
    اما بهترین راه توبه است و این که هر چه سریعتر، رو به سوی معبودِ توبه پذیر بیاورد و از قافله توبه کنندگان جا نماند.
    خودکشی نه تنها چاره ساز نیست، بلکه گناه روی گناه است.

7. صلوات ها 16

نوشته
    136
    حضور
    2 روز 3 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    233

اونایی که مبتلا به خود ارضایی هستن ، میدونن که گاهی اوقات تقریبا غیرممکنه بتونی خودت رو کنترل کنی و استمنا نکنی . این یعنی گاهی اوقات از روی عمد نیست از روی ناچاری هست . البته شکی نیست که در هر دو حالت دچار کثافت عظیمی شدیم ولی خب چون از روی ناچاری و اسارت به یک عادت کثیف بوده ، جای امید میزاره برای بخشش . نمیگم اگه شب شهادت یا شب قدر انجام دادی ، خیالتم نباشه و به خودت بگی خب مجبور بودم اما میخوام بگم اگه شب شهادتم انجام دادی ، امیدت رو از دست نده و برو پیش خدا و بهش بگو :

خدایا میدونم کثافتم ، میدونم جیا واسم معنا نداره و جلو نگاه های تو ، بارها و بارها استمنا کردم ، میدونم اینقدر کثیف و اسیر شدم که حتی اراده ندارم شب قدر این کار رو نکنم ، اما خدا بهم رحم کن ، من اسیرم ، من با زنجیر خودارضایی به گناه بسته شدم . بهم رحم کن . کارم به جایی رسیده که حتی اگر دلم نخواد استمنا کنم ، بازم طبق عادت و ی نیاز شور ، میرم طرفش . خدا مسیر ازدواجم رو فراهم کن . ای کاش امام علی بود ، اینقد میزدم تا سیاه و کبود میشدم ، بعدشم دستمو میگرفت و یه زن بهم میداد و دامادم میکرد . یا شایدم امام زمانم .

آمین .

ویرایش توسط Ali-Reza : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹ در ساعت ۲۳:۵۷

9. صلوات ها 9

نوشته
    781
    حضور
    1 روز 9 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2698

با سلام و عرض ادب

در چنین شبی وسوسۀ شدید، آن هم از نوع جنسی، آزمون الهی و سکوی پرتابی به سوی کمالات است.
    هرچند در آخر کار موفق نشده باشید، ولی مطمئن باشید خداوند سعی و تلاش شما برای جلوگیری از آن عمل را "نادیده" نخواهد گرفت.

التماس دعا
    یا حق
    امام صادق (ع) می فرمایند:

قَوْمٌ یَزْعَمونَ أنّی إمامُهُمْ، وَاللّهِ ما أنَا لَهُمْ بِإمامٍ لَعَنَهُم اللّهُ کُلّ ما سَتَرْتُ سِتْرا هَتَکوهُ، أقولُ: کذا وکذا، فَیَقولون: اِنّما یَعْنی کذا وکذا. اِنَّما أَنَا إمامُ مَنْ أطاعَنی.
    گروهی خیال می کنند که من امام آنها هستم، به خدا قسم من امام آنها نیستم، نفرین خدا بر آنها باد. [زیرا] هر گاه رازی را پنهان می کنم آنها آشکار می کنند، من می گویم: چنین و چنین است و آنها می گویند چنین و چنان اراده کرده است. همانا من امام کسی هستم که از من پیروی کند.

11. صلوات ها 6

نوشته
    2
    حضور
    1 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    15

واقعا نمیفهمم که چرا باید تو این شب این کارو انجام بده این همه شب چرا امشب

13. صلوات ها 4

نوشته
    11
    حضور
    10 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    49

سلام چرا حضرت علی و امام زمان باید بزنن اونم در حد سیاهی و کبودی؟ چرا در مورد اونا اینجوری فکر میکنی؟ حالا اونا رو بیخیال برای چی به خودت میگی کثافت؟ چرا در مورد خودت اینجوری فکر میکنی؟
    مگه omid آدم نیست خوب مگه تو آدم نیستی پسر؟چرا همه ی ما آدمیم امام ها هم به نظر من مظهررحمت هستن نه آدمای خشن بی رحم یه حدیث هست که "هنگامي که از حضرت صادق (ع) در مورد استمنا مي‌پرسند، مي‌فرمايد«گناه بزرگي است که خداوند در قرآن مجيد از آن نهي فرموده.استمنا کننده مثل اين است که با خودش نکاح (زنا) کرده باشد. اگر کسي را که چنين کاري مي‌کند بشناسم، با او هم خوراک نخواهم شد».
    به نظر من گناه به خاطر کمبود اراده هست حالا هر چی باشه بی اراده گی علل مختلفی داره یکیش هم کمبود محبته امام صادق با این حرفش به تویی که کمبود محبت داری میگه من دوستت دارم اما اگه اینکارو بکنی محبت و نگاه منم از دست میدی حواستو جمع کن پس برادر عزیزم اراده تو قوی کن اینم راه داره یا برو پیش روانشناس یا خودت شروع به مطالعه کن یه کم هم منطقی باش کتاب یاد بگیریم چگونه بر خود مسلط شویم پروفسور اسپرینگر یا کناب جادوی فکر بزرگ که من دارم اگه خواستی بگو آپلود کنم یا از اینترنت دانلود کن.البته دومی کمی بی ربطه ولی کتاب خوندن بهتر از بعضی کاراس
    راستی اگه گناه کردی نترس با یه توبه کوچیک همه چی حله در ضمن میدونم خودت اینا رو میدونی اما من به تو میگم که به خودم یاد آوری کنم
    طرف میره اعتیاد به مواد مخدر رو با درد کشیدن جسمی و آبروریزی و بستری شدن ترک میکنه یعنی من و شما اینقده شوتیم که یه مشکل به این کوچیکی رو که فقط دارو ش تقویت اراده اس نه پول خاصی میخواد نه قراره درد بکشی نه قراره کسی بفهمه البته خدا که غریبه نیس دوست مشترکمونه از خودمونه بابا حلش کنیم کلا خودت رو دوست داشته باش داداش

15. صلوات ها 4

نوشته
    494
    حضور
    6 روز 18 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    741

خود کشی کنه بهتر نیست
    سلام
    حکمش اینه که دو شب (شب 23ام) بعد توبه کنه (البته هر چه زودتر توبه کنه بهتره یعنی همون شب) و سعی کند تکرار نکند.
    و الله المستعان

ویرایش توسط ask : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰ در ساعت ۰۳:۵۱

17. صلوات ها 7

نوشته
    136
    حضور
    2 روز 3 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    233

حرفات قشنگ و درست اما ... .

19. صلوات ها 4

نوشته
    2,599
    حضور
    54 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6491

خود کشی کنه بهتر نیست
    سلام
    شما میدونید چرا خودارضایی گناهه؟ اصلا میدونید چرا بعضی از کارها گناه هستن؟
    علتش اینه که انسان خود یا دیگران رو به سختی و ناراحتی میندازه و در حقیقت ظلم به خود و یا دیگران هست.
    اینکار هم از اونجاییکه لطمات جبران ناپذیری به جسم انسان میزنه از سوی خالق مهربان ممنوع اعلام شده تا از این جهت به خودش آسیب نرساند
    حالا میدونید چرا به ائمه اطهار علیهم السلام اجازه شفاعت داده میشه؟
    میشه گفت یک دلیلش زیادی دلسوزی و ناراحتی ایشان بخاطر ماست که خودمونو با این گناهان به سختی و رنج میندازیم
    پس یقین بدونید آن حضرت پیش از اینکه از این حرمت نگهنداشتن شما یا امثال شما ناراحت باشند بخاطر مشکلات و رنج و عذابی که در پیش دارید و گریبانگیرتون میشه ناراحتند
    حال بخواهید به خودکشی هم که عذاب جاوید درپی داره فکر کنید میدونید که دل نازنین اون حضرت رو به درد میارید
    پس حالا که بهتون توجه شده شما هم به خود اون حضرت توسل کنید ان شاءلله مشکلتون حل میشه
    التماس دعا
    ویرایش توسط Serat : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰ در ساعت ۰۴:۰۷
    امام خامنه ای: زیر پرچم امیرالمومنین دشمن و دوست آنچنان واضح نبودند. دشمن همان حرفهایی را میزد که دوست میزند...
    آگاهی خود را بالا ببرید. نقش نخبگان و خواص اینست که این بصیرت را نه فقط در خودشان بلکه در دیگران هم بوجود بیاورند. رسا بگویید روشن بگویید، مبین بگویید آنچه را که میفهمید. سعی هم بکنید آنچه را که فهمیده اید درست باشد.

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)