جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چقدر از نعمتهای خدا (مخصوصاً از نعمت زندگی) استفاده می کنیم؟ یادآوری نعمتهای خدا

علاقه
    عرفان
    نوشته
    224
    حضور
    12 روز 12 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1831

چقدر از نعمتهای خدا (مخصوصاً از نعمت زندگی) استفاده می کنیم؟ یادآوری نعمتهای خدا

تازه پیوند قلب انجام داده بود. همسرش می گفت از وقتی این قلب رو بهش پیوند زدند خیلی رفتار و عقایدش عوض شده.
    همسرش می گفت اون یه حس تعهد جدید پیدا کرده، می گه این قلب نزد من امانته، باید درست ازش استفاده کنم. نباید بذارم با گناه تیره شه یا فرصتهام رو درست استفاده نکنم. می گفت از روزی که این قلب رو پیوند زده بیشتر حواسش به رفتارش، به صحبتهاش و به دین، دنیا و آخرتشه...
    اومده بود تو برنامه ماه عسل، نمی دونم دیدینش یا نه.
    اون از یک انسان دیگه مثل من، مثل تو یا مثل هر کدوم از ما این قلب رو هدیه گرفته بود و این قدر احساس مسئولیت می کرد. من چی؟ ما چی؟ این همه نعمت خدا بهمون داده؛ چند میلیارد سلول! چند صد عضو کامل که هر کدوم یه تکنولوژی کامل و پیشرفته پشتشونه. هر کدم یک دنیا فکر پشتشونه. اما شاید قدرش رو نمی دونیم چون شاید ارزون به دستمون رسیده (یا لااقل فکر می کنیم ارزون به دستمون رسیده) و از بهایی که بابتش پرداختیم خبر نداریم.
    ما چقدر باید حواسمون به اعضاء و جوارحمون باشه؟! اگه اون فقط یک عضو از یک انسان هدیه گرفت ما که بی شمار عضو از خالق انسان ودیعه داریم چرا حواسمون نیست؟
    خدا خودش به هممون رحم کنه تو این ماه رحمت.
    و اوست كسى كه شبانگاه روح شما را [به هنگام خواب] مى‏گيرد و آنچه را در روز به دست آورده‏ايد مى‏داند سپس شما را در آن بيدار مى‏كند تا هنگامى معين به سر آيد آنگاه بازگشت‏شما به سوى اوست‏سپس شما را به آنچه انجام مى‏داده‏ايد آگاه خواهد كرد. سوره انعام آیه 60.

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری