مجلس ترحیم(همه از خداییم و به سوی خدا می رویم)

تب‌های اولیه

22 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مجلس ترحیم(همه از خداییم و به سوی خدا می رویم)

سلام بر همه شما روزه داران و بزرگوران
راستش اگر پاکی شما و برکت دعا و حمد و سوره تان در ماه رمضان نبود طمع نمی کردم این تاپیک را بزنم
سه روز است مادر بزرگم در جوار رحمت الهی آرمیده است. خانمی که ذکر خدواند تبارک و تعالی و حسین(ع) بر زبانش جاری بود و در سختی و بیماری های آخر عمرشان یک شکایت و گله از خداوند از ایشان نشنیدیم.
از کودکی به یاد دارم نمازهای اول وقت ایشان را که با چادر نماز مخصوص و انگشتر مخصوص بود و تا لحظه آخر عمر که از کیفیت و مدت نمازشان چیزی کم نشده بود طوری که بنده از نماز خواندنم خجالت می کشیدم در برابر ایشان.
برای مرگ کفن و وصیتش آماده بود و آمادگی برای مرگ شان طوری بود در شرایط سخت بیماری شهادتین را خود بر زبان جاری می کردند
از شما بزرگواران التماس دعای زیاد برای شادی روح ایشان دارم.

"هوالشافی"
استاد عالیقدر،جناب حامی
سلام علیکم
طاعات و عبادات قبول حق
ان شاءالله بر سفره مولا علی علیه السلام بنشینند و عزیزان این بانوی نازنین زنده باشند.
آمین

http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/594/1_14257589725215888158.jpg" title="[URL]http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/594/1_14257589725215888158.jpg">[/URL]

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

كُلُّ مَنْ عَلَيْهَا فانٍ وَيَبْقَى وَجْهُ رَبِّكَ ذُو الْجَلالِ وَالإكْرَامِ

استاد حامی، درگذشت مادر بزرگ تون رو تسلیت عرض میکنم

انشاءالله با بی بی فاطمه زهرا همنشین باشند

[="Times New Roman"][="Navy"]سلام علیکم و رحمه الله

خداوند به شما و خانواده محترمتان صبر عطافرماید
و ان شاء الله سهم آن مرحومه جلیله مغفرت و رحمت و سعادت باشد از درگاه ایزد منان

رحم الله من یقراء الفاتحه مع الصلوه[/]

به نام خدا
عرض سلام ودرود
و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
و تسلیت و تعزیت ایام ضربت خوردن و شهادت مولی الموحدین علی بن ابیطالب علیه السلام
همکار و دوست بزرگوارم جناب استاد حامی عزیز
برای آن مرحومه غفران وبرکات الهی
و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسالت می کنم
کسی که در ماه رمضان از دنیا بره
خوشا به سعادتش
با ماه رمضان رفته
و با اومدن مجدد رمضان خاطره اش تجدید میشه
روحش شاد
التماس دعای فرج:Gol:

[="Tahoma"][="Indigo"]سلام
عرض ادب و احترام
استاد حامی عزیز عرض تسلیت خدمت شما
انشالله که در این ماه پر برکت شامل رحمت بی انتهای خداوند باشند
[/]

[=courier new]مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.درگذشت مادربزرگ گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده ،برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

[=courier new]:Sham::Sham::Sham:

[="#4B0082"]سلام و عرض ادب
جناب حامی تسلیت عرض میکنم
خوش به سعادتشون که توی چنین ماهی دعوت حق را لبیک گفتند.
انشاءالله در جوار بانوی عالمیان، حضرت زهرا (سلام الله علیها) باشند.
التماس دعا. [/]

با سلام و عرض تسلیت
ان شاء الله خداوند به برکت این ایام روح همه اموات و گذشتگان ما رو مورد رحمت و مغفرت خاص خودش قرار بده
یا علی
:Gol:

سلام مادر بزرگها وپدر بزرگها برکت های زندگی ما هستن اما چه کنیم که باید تسلیم رضای دوست باشیم انشاءالله در جوار فاطمه زهرا باشند وبرای شما از خدا صبر جمیل می خواهم :Sham:

با سلام و عرض ادب
مصیبت وارده رو به شما استاد بزرگوار تسلیت عرض میکنم .
ماه ماه رحمت و مغفرت است
برای ایشان بارش رحمت الهی و برای شما و خانواده محترم صبر جمیل رو آرزومندم .

[="Purple"]

[=arial, helvetica, sans-serif]کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام
ضایعه درگذشت مادربزرگ

[=arial, helvetica, sans-serif] مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه
[=arial, helvetica, sans-serif] زهراء محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید:Sham:

[/]

بسمه‌تعالي
انا لله و انا اليه راجعون

برادر گرامي و فاضل ارجمند جناب حجة الاسلام و المسلمين حامي سلام عليكم.

در اين ايام با بركت كه درياي رحمت الهي بيش از هر زمان ديگري در خروش است، از درگاه حضرتش براي حضرتعالي و ساير بازمندگان صحت و سلامتي و براي آن مادر متقي و پرهيزگار، رحمت واسعه را مسئلت دارم. انشاءالله كه برخوان كرم حضرت مولي ميهمان باشند.

رحم الله من قراء الفاتحه مع الصلوات

[="Tahoma"][="DarkGreen"]سلام به استاد حامی بزرگوار . درگذشت مادر بزرگ گرامیتان را خدمت شما و خانواده ی محترمتان تسلیت عرض مینمایم.و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر خواستارم. انشاءاله مهمان سفره ی با برکت امام علی (ع) باشند:Sham:[/]

[=verdana]بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
[=verdana]كُلُّ مَنْ عَلَيْهَا فانٍ وَيَبْقَى وَجْهُ رَبِّكَ ذُو الْجَلالِ وَالإكْرَامِ

استاد حامی، درگذشت مادر بزرگ تون رو تسلیت عرض میکنم
انشاءالله با بی بی فاطمه زهرا همنشین باشند
و گل صلواتی تقدیم به روح این بانوی ارجمند می نمایم

آیت الله جوادی آملی می فرمودند

یکی از علما در اواخر عمرشان دچار آلزایمر شده بودند. طوری که فرزندانشان را هم نمی شناخت. فرزندانشان می گفتند در مسیر قم به تهران برای معالجه که می رویم ایشان زیارت عاشورا را از بر می خوانند. این نشان می دهد که هر علمی جز ذات ما نمی شود. فردی می تواند به سؤالات نکیر و منکر پاسخ دهد که باورهای دینی اش جز او شده باشد وگرنه همان سؤالات را نمی تواند پاسخ دهد.

http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/594/1_14257589725215888158.jpg" title="http://[URL]http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/594/1_14257589725215888158.jpg">
برادر عزیز و کارشناس گرامی جناب آقای حامی
سلام و عرض ادب
درگذشت بانوی مومنه و مادر بزرگتان را خدمت شما تسلیت عرض می کنم
از خداوند متعال برای شما صبر جمیل و برای آن بانوی درستکار اجر جزیل را آرزو می کنم

به نام علی اعلی

انا لله و انا الیه راجعون

من هم درگذشت این بانوی مؤمنه را به استاد حامی تسلیت میگم

ان شاءالله که در این ایام که مقارن با شهادت حضرت علی (ع) هستش از خوان گسترده امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب (ع) متنعم باشند

و برای شما و سایر بازماندگان از خداوند متعال صبر و اجر مسألت می نمایم.

شادی روح آن مرحومه فاتحه مع الصلوات

التماس دعا

انا لله و انا اليه راجعون
بنده هم ضايعه فقدان بانوي مومنه و صالحه، مادربزرگ عزيزتان را خدمت شما تسليت عرض مي كنم و اميدوارم خداوند روح مطهرشان را با انبياء و اولياء و صالحين محشور بفرمايد .

سلام.....استاد حامی عرض تسلیت خدمت شما.....ان شاء الله خداوند به برکت این ایام روح همه اموات و گذشتگان ما رو مورد رحمت و مغفرت خاص خودش قرار بده:Sham:

بسم الله الرحمن الرحیم
سپاس خدایی که مرگ همه را قرار داد تا تنها خود باقی و ماندگار بماند.
سپاس بیکران که خداوند همه اموات مومنان و مومنان را به رحمت خود داخل کرد و ایشان را بنده خود معرفی نمود.
سپاس خداوندی که بین النهرین را بیآفرید تا نشانه ای باشد که دو آب در کنار هم قادریم بیافرینیم و از هر دریا گوهر هایی گرانبها و ما صاحب قدرت و مکنتیم پس ای بشر چه چیزی تو را نسبت به خداوندت مغرور ساخته!؟
سپاس خداوندی که خلایق را در روز معلومش برپا میکند جهت حسابرسی اعمال و بر بندگان خود آسان میگیرد و با دین خود وارد بهشت میکند.
سپاس خداوندی که از دشمنان خود و دوستانش بیزاری جسته و ایشان را بدست آتش بانان خود می سپارد تا خود در کنار بندگانش باقی باشد و با ایشان قهر بماند.
سپاس خدایی که نام های نیکوی خویش را برای بندگانش قرار داد تا در روز رستاخیز بیمن این اسامی مبارک هم که شده بهانه ای برای ورود به بهشت فراهم کند.
سپاس خداوندی که نعمت هایش بجا و حکیمانه است.
الحمدلله که آنان که رفتند و آنان که ماندند تا عبرتی باشد برای گذشتگان و ماندگان و صابران و خشوع کنندگان

باسلام
ختم سه سوره توحید برای شادی خداوند و اهل بیت و ثواب آن برای اموات مومنان و مومنین گذشته حال و آینده و ذخیره قبر خودمان:Hedye:
چندتا هم صلوات ضمیمه آن :Gol::Gol::Gol:

دهان خود را خوشبو کنیم و قلب را جلا
به ذکر مبارک لا اله الا الله