ختم قرآن کریم هدیه به مولود این روز عزیز و تمامی اموات مومنین بالاخص پدر بزرگوارم که تازه در گذشته

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
ختم قرآن کریم هدیه به مولود این روز عزیز و تمامی اموات مومنین بالاخص پدر بزرگوارم که تازه در گذشته

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات خدمت تمامی اسک دینی های عزیز
2هفته اخیر در زندگی من 2هفته عجیبی بود....آمدن افکار مرتبط با فوت پدری که سالم در مقابل دیدگانت راه میرود و به زندگی روزانه خود میپردازد...از اینکه مقابل پدر بعد از دچار شدن به یک کسالت خفیف بنشینی و قبل از رفتن به مطب دکتر، به دلت بیفتد رساله را برداری و صرفا جهت اطلاع!!! احکام محتضر و اموات (آرام فقط برای خودت)را مطالعه کنی.از اینکه نیمه شب قبلش با حالتی متفکرانه به جسم خوابیده پدر در منزل بنگری و برایت چنین سوالی بیاید،که واقعا هر چه نعمت و توفیق تا حالا در زندگی نصیبم شده از برکت وجود کسی است که اصلن تاحالا به ارزش وجودیش متمرکز نشده بودم...و خدایی نکرده زنذگی بعد از او چگونه میشود؟
و هزار تا فکر و خیال کاش میتوانستم بگویم باطل؛اما....
یا اینکه پس از دیدن بهتر شدن حال نسبی پس از یک بستری ساده (وصل یک سرم)در بیمارستان و تداعی شدن این سوال «آقای دکتر بابا،امروز مرخصه دیگه؟میشه ببریمش خونه؟»....
چندساعت بعد بود که خبر ناگهانی فوت پدرم رو شنیدم و همه این فکر و خیالات به واقعیت تبدیل شد

و امسال در شب قدر روضه یتیمان کوفه رو عمیقن درک و حس میکنم

نه انگار خدا خودش بهتر میداند چگونه این روزگار را بچرخاند و هر بنده اش را چجوری آماده رویارویی با ورقی دیگر از امتحانش،کند... ....آری،همگی باید هر لحظه یادمان باشد: ان الموت الحق
به قول مادرم :خدایی که غم میده،صبرم میده....من به عینه از آثار صبر در وجودم به واسطه دعا دوستان،مخصوصا دعا پدر مرحومم(آخه روایته که دعای والدین بعد از مرگشان برآورده میشه)مشاهده کردم...و الآن الحمدالله حال بهتری دارم...خدا رو شکر

:Sham::Sham::Sham::Sham:
بر این شدم که با توجه به قرار داشتن در ماه مغفرت و رحمت،ماه قرآن،حداقل پس از فوت این بزرگوار،حداقل کاری که از دستم برمیاد،با استفاده از این فضای مجازی یک طرح ختم قرآن کریم جهت شادی روح پدرعزیزم برگزار کنم
لطفا در صورت تمایل به شرکت در طرح ختم قرآن کریم جهت شادی روح پدر بزرگوارم که تازه درگذشته،لطفابا اعلام جزء یا حزب مورد نظر خود را در این طرح پربرکت تلاوت نور،ما را در این طرح نورانی مساعدت نمایید
پیشنهاد من به دوستان داوطلب اینست جهت عدم گرفتن وقت دوستان و همچنین تسریع در انجام این طرح نورانی در صورت برداشتن جزء،در صورت صلاحدید و تمایل از اعضای خانواده محترمشان مساعدت نمایند
خواهشمندم با دقت نظر ترتیب جزء یا احزاب را حفظ نمایید
بسیار ممنون
اجرتان با خدا...
ما رو از دعای خیرتان محروم نسازید
یا علی مدد
التماس دعا