صفحه 1 از 11 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: رازی که تا حالا گشوده نشده بود( اخاذی در مساجد)

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

رازی که تا حالا گشوده نشده بود( اخاذی در مساجد)

نونت تو روغنه حاج آقا

حاج آقایی می گفت من یک دوست بسیار صمیمی دارم تو خیابون با هم دوست شدیم

اما داستان ما : تو خیابون هرچی از دهنش در آمد بار من کرد گوش دادم فحشش که تمام شد !دوباره شروع کرد گفتم هرچی داری بگو تو دلت نگه ندار سبک میشی بگو . بعد پیشش رفتم دستم را بالا بردم و گفتم:
    خدایا شکر مشاور نیستم اما کمتر از روان شناس به من نقش ندادی به همین راضی هستم که بندگانت به من فحش بدهند کمی غم وغصه هاشون رو فرا موش کنند.
    او می گفت از مردم انتظاری نداریم وقتی عموهای من که در مشکلات اقتصادی بارها سراغشون رفتم تو خانه من رفت و آمد دارند مشکلات من را از نزدیک می بینند. وقتی خودشون من و زن وبچه ام را بار ها و بارها سر خیابون ديدند كه از ایستگاه اتوبوس واحد سوار می شن و بعد تو حرف های خود میگن آخوند ها مفت خورند شما نونتون تو روغنه و....از مردم که هزار شایعه می شنوند چه انتظار دارم مردمی که برخی برای اولین بار تو زندگی شون با آخوند رفت و آمد هم نداشته اند
    ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۸۸/۱۱/۲۰ در ساعت ۰۷:۴۲ دلیل: تغيير فونت
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

2. صلوات ها 30

3.  

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

دلخوش سیری چند
    طلبه هندی: سال دوم حوزه است و خوش تیپ تر از سلمان خان.
    شب‌ها خواب ندارد. گاهی نگران وضع خانواده و گاهی دلتنگ آنها می‌شود. اولین بارش است که از خانواده جدا می‌شود در خانواده کانون توجه و مهر بوده او تک فرزند است. 14 ماه است که نتوانسته خانواده اش را ببیند . پول تلفن او به شهرش زیاد شده. از او پرسیدم چرا برای دیدن آنها به کشورتان نمی روی طفر می رفت و من بیشتر گیر دادم او گفت وقتی طلبه ای از قم به هند می رود مردم به خانه او هجوم می‌آورند اندازه یک حج شما خانواده باید هزینه کنند مردم از ما سوغات می‌خواهند و حداقل آن نگین انگشتر و تسبیح و مهر است. من این جا پول خرید کتاب و لباس و خوراکی برای خودم را ندارم. چه برسد به....به یک سوپری رفت به من گفت چند دلار تو حوزه به تو میدن. این سئوال را تو تاکسی و جاهای دیگر هم از من می پرسند. به پیر به پیغمبر من شهریه ام 75 هزار تومان فارسی معادل با 750000ریال است.

5. صلوات ها 26

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

ضرب المثل رایج طلاب در مشاوره ها
    توش خودمونو کشته بیرونش مردم را
    برق را در خرمن گندم تماشا کرده است انکه پندارد که حال مردم دنیا خوش است
    یکی می مرد زد درد بی نوایی یکی میگفت زردک میخواهی

بر آن قوم باید گریست که دخلش بود نوزده و خرج بیست

صورت با سیلی سرخ کردن
    هر گردی گردو نیست (یه آخوند پول دار دیدند فکر میکنن همه...)

ویرایش توسط حامی : ۱۳۸۸/۱۱/۲۰ در ساعت ۰۶:۲۵

7. صلوات ها 24

علاقه
    عالم
    نوشته
    68
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    348

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    نونت تو روغنه حاج آقا حاج آقایی می گفت من یک دوست بسیار صمیمی دارم تو خیابون با هم دوست شدیم اما داستان ما : تو خیابون هرچی از دهنش در آمد بار من کرد گوش دادم فحشش که تمام شد !دوباره شروع کرد گفتم هرچی داری بگو تو دلت نگه ندار سبک میشی بگو . بعد پیشش رفتم دستم را بالا بردم و گفتم: خدایا شکر مشاور نیستم اما کمتر از روان شناس به من نقش ندادی به همین راضی هستم که بندگانت به من فحش بدهند کمی غم وغصه هاشون رو فرا موش کنند. او می گفت از مردم انتظاری نداریم وقتی عموهای من که در مشکلات اقتصادی بارها سراغشون رفتم تو خانه من رفت و آمد دارند مشکلات من را از نزدیک می بینند. وقتی خودشون من و زن وبچه ام را بار ها و بارها سر خیابون ديدند كه از ایستگاه اتوبوس واحد سوار می شن و بعد تو حرف های خود میگن آخوند ها مفت خورند شما نونتون تو روغنه و....از مردم که هزار شایعه می شنوند چه انتظار دارم مردمی که برخی برای اولین بار تو زندگی شون با آخوند رفت و آمد هم نداشته اند
    جناب حامي

مردم مي دانند به كي بد و بيراه مي كويند و به كه احترام بگذارند خدا وكيلي چرا همه گناهها رو گردن مردم مي اندازين

مردم به اين كاري ندارند كه شما و اخوند ديگري چقدر مي گيريد مردم به مسئوليني كه اخونداند نگاه مي كنند و مي بينند تا ديروز هيچي نداشت ولي امروز صاحب چه و چه شده

هر چند عده شان كم است و در مقابل اخوند هاي خوب خيلي كم اند ولي همين بدها متاسفانه جلوي چشم اند

چه خوب بود اگر خود اخونها هم اسيب شناسي مي كردند و خودشان بدها را از خوب ها جدا مي كردند

همه مردم در محله و شهر خود اخوند دارند و مي دانند سطح رفاه خيلي هاشون از مردم كمتر نباشه بيشتر نيست ولي چه كنيم كه خشك هم به اتش تر مي سورد

ولي اي كاش يه جورايي اخوند هاي خوب از بدها جدا مي شدند نمي دونم چه جوري.

ولي اين را بدانيد كه مردم مي دانند كي خوب است وكي بد.

به چند تا فش و بد و بيراه هم دلگير نشين يه صنف و شغلي را--هر چند مي دانم اخوندي شغل نيست انجام وظيفه است--- بيارين كه مردم باهاشون درگير نباشن

9. صلوات ها 19

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

به کشورت برگرد
    یکی از همکارانم که از بچه های شمالی باحال و از عتیقه های ایام جنگ است و مشاور و استاد طلاب خارجی است می‌گفت:« یکی می‌مرد زدرد بی نوایی یکی می‌گفت زردک میخواهی» جریان طلاب است . در برنامه خودم گاهی برای رفع مشکلات طلاب به خانه‌آنها سر می زنم . شبی به خانه یکی از طلاب رفتم اجاره نشین در منطقه ای محروم از قم. می گفت این جا احساس امنیت نمی کنم پر لات و ولگرد است گاهی تو کوچه به من میگند از کشورش آمده مفت خوری . من فوق لیسانس الکترونیک دارم در کشورم کاربرایم خیلی زیاد بود با خانواده ام که سنی متعصب بودند در افتادم چون هفت سال تمام همه کتاب های شیعه را در کتابخانه خواندم با الغدیر انس زیادی دارم و......به خاطر این که شیعه شدم اعلام کردنداین مرتد شده به پدر ومادرم ناسزا میگن و اعلام کردند کسی به او زن ندهد من تنها رفیقم الان حضرت معصومه(س) است بزرگ ترین پارتی من تو دنیا افتخار هم می کنم...
    مشکلات اقتصادی زیادی داشت گفتم چگونه زندگی می کنی گفت این فرش را می بینی .....چند شب پیش استاد اخلاق مدرسه به خانه ام آمده بود ما اول چندتا تکه موکت پهن کرده بودیم و تازه کل این جا هم فرش نشده بود استاد که به خانه من آمد وقتی وضع من رو دید زد زیر گریه از جا بلند شد بیچاره رفت بود یکی از فرش‌های زیر پا شو جمع کرده بود برای ما آورده بود.

ویرایش توسط حامی : ۱۳۸۸/۱۱/۲۶ در ساعت ۲۲:۳۷

11. صلوات ها 20

نوشته
    1,162
    حضور
    2 روز 7 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8598

عجب!!!!!!!!!!!!!!

...

13. صلوات ها 9

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

از نظر دوستان با کمال میل استفاده می کنم

ویرایش توسط حامی : ۱۳۸۸/۱۱/۲۹ در ساعت ۰۷:۳۷

15. صلوات ها 9

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

من به همسرم حق میدم
    این مشاوره دقیقا 8ماه قبل انجام شد. از دادگاه ویژه روحانیت خانواده ای برای مشاوره ارجاع داده شده بود. با حاج آقا جداگانه صحبت کردم روحانی بسیار محترم و آبرو دار. گفت من به همسر و دو فرزندم حق می‌دهم و هر چی آنها بگویند حقم هست و حرفی ندارم. وقتی با خانم حاج آقا صحبت کردم حاج آقا فقط نگاه می کرد خانم او می گفت و او عرق شرم می ریخت. ماه ها میشه غذای درست و حسابی نخوردم گاهی با زور ایشان را به خانه پدرم می بردم . اما او به تدریج گفت من نمی آیم چقدر زحمت به آنها بدهیم مشکلات خودما ن کم بود که قوز بالا قوز هم شد من به بیماری ام اس مبتلا شد ه ام هزینه های آن خیلی بالا ست. ما نداریم من از حاج آقا شکایت دارم ایشان از دامادهای دیگرمان پرکارتر و فعال تر است آنها دیپلم هم ندارند ایشان فوق لیسانس فلسفه و درس خارج حوزه هستند. وضع پولی و خانه آنها با ما از زمین تا آسمان است حاج آقا بعد 20 سال تو حوزه ماهی دویست پنجاه هزارتومان هم درآمد ماهانهاش نیست تازه همین پول هم صد و بیست تومانش باید به جیب صاحب خانه برود.
    گاهی که به خانه پدرم می روم حاج آقا با دوستش برای بحث و تحقیق در خانه مشغول هستند اغلب اوقات ناهار آنها تخم مرغ و ماست یا نون و پنیر و چایی شیرین است.
    حرف من اینه پس فرزند من کی باید روی خوشی را ببیند من که آفتابم لب بومه. به او میگم از حوزه بیا بیرون بر سراغ یه کاری ......که نون و آب داشته باشه.

17. صلوات ها 15

نوشته
    985
    حضور
    1 روز 20 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8589

خیلی جای تاسف داره !!!!
    جناب حامی این مشاوره اخیر شما به کجا ختم شد؟
    شما به این اقا چه نصیحتی کردید؟
    یا اینکه خانم را راضی کردید که بسوزد و بسازد؟
    ما منتظر ادامه صحبتهای شیرین شما هستیم.

از روزگار آموختم بغض هایم را نگویم گاهی سبک نشوم سنگین ترم.

19. صلوات ها 13

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

نقل قول نوشته اصلی توسط گل نرگس نمایش پست ها
    خیلی جای تاسف داره !!!!
    جناب حامی این مشاوره اخیر شما به کجا ختم شد؟
    شما به این اقا چه نصیحتی کردید؟
    یا اینکه خانم را راضی کردید که بسوزد و بسازد؟
    ما منتظر ادامه صحبتهای شیرین شما هستیم.
    سلام ببخشید دیر جواب میدم
    از بحث فاصله می گیرم چون اینجا در مقام بین مشکلات آنها هستم.
    باز مرا ببخشید
    حامی

21. صلوات ها 11

صفحه 1 از 11 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۱۰/۲۵, ۰۳:۴۰ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری