๑۩๑ طرح ختم قرآن در 120 روز توسط 120 نفر ๑۩๑ برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج)

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
๑۩๑ طرح ختم قرآن در 120 روز توسط 120 نفر ๑۩๑ برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج)

امام صادق - علیه السّلام - فرمود:
قرآن عهدنامه خدا به سوی خلقش است،
پس سزاوار است که مسلمان به عهدنامه خدا نگاه کند
و از آن در هر روز پنجاه آیه بخواند.
«الکافی، ج 2، ص 446»

با آرزوی قبولی طاعت و عبادات شما دوست داران قرآن و اهل بیت. با توکل بر خدا قصد برگزاری طرح ختم قرآن در 120 روز توسط 120 نفر را داریم که ثواب این طرح تقدیم به سرورمان آقا امام زمام (عج) خواهد شد.

شیوه اجرای طرح:
در این طرح هر روز 120 نفر به تلاوت قرآن مشغول خواهند بود . و هر شخص 1 حزب را بر عهده خواهد داشت. بدین گونه در هر روز یک ختم قرآن انجام خواهد شد. و در پایان 120 روز، 120 ختم قرآن خواهیم داشت( انشا الله) .
بدهی است که وقتی گروهی در یک ختم قرآن مشارکت دارند، ثواب آن ختم به تمام افراد گروه خواهد رسید. یعنی شخص در پایان طرح، 120 ختم قرآن را نسیب خود کرده است.
ضمنا جهت اینکه راحتی دوستان، برای هر 120 نفر فرمهایی آماده شده که در تاریخ مقرر، حزب خاص آن مشخص شده است

تذکرات:
از انجا که حظور در این طرح به منزله تلاوت حتمی آیات می باشد لذا به جهت تکمیل ختم قرآن آن روز، خود یا یکی از اعضا خانواده را ملزم به تلاوت آن در همان روز بنمایید.
می توانید دیگر دوستان یا اعضای خانواده که به این سایت دسترسی ندارند را هم نیز در این طرح نورانی شرکت دهید.
تلاوت آیات ساعت و زمان خاصی نخواهد داشت و در 24 ساعت آن روز می توانید آن را انجام دهید.

دوستانی که مایل به شرکت در این طرح می باشند می توانند در هیمن تاپیک اعلام آمادگی نمایند و به ترتیب شماره عضویت خود را مشخص نمایند( از 1 تا 120) همچنین نظرات خود را در باره نحوه برگزاری یا تغییرات مد نظر اعلام نمایید.
زمان شروع طرح نیز بعد از تکمیل 120 نفری آغاز خواهد شد.

و من الله توفیق

پیامبر اکرم (ص):
فرزندم از خواندن قرآن غافل مباش زیرا که قرآن دل را زنده می کند و از فحشا و زشتکاری و ستم و گناه باز می دارد.

[="Tahoma"][="Navy"]با سلام طرح بسیار خوبی است من انشاءاله درا ین طرح شرکت میکنم.شماره 1[/]

با سلام در این طرح شرکت می کنم شماره 2

سلام طرح خوبی هست. شماره3

موضوع قفل شده است