شما دینتون را فروختید و ما خریدیم.

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شما دینتون را فروختید و ما خریدیم.

به گزارش جهان، "جواد فرهنگی" در صفحه گوگل پلاس خود نوشت

بانوی محجبه ای در یکی از سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای در فرانسه خرید می‌کرد؛ خریدش که تموم شد برای پرداخت رفت پشت صندوق. صندق‌دار یک خانم بی‌حجاب و اصالتاً عرب بود.

صندوق‌دار نگاهی از روی تمسخر بهش انداخت و همینطور که داشت بارکد اجناس را می‌گرفت اجناس او را با حالتی متکبرانه به گوشه میز می‌انداخت. اما خانم باحجاب ما که روبنده بر چهره داشت خونسرد بود و چیزی نمی‌گفت و این باعث می‌شد صندوقدار بیشتر عصبانی بشه ! بالاخره صندوق‌دار طاقت نیاورد و گفت: «ما اینجا توی فرانسه خودمون هزار تا مشکل و بحران داریم این نقابی که تو روی صورتت داری یکی از همین مشکلاته که عاملش تو و امثال تو هستید! ما اینجا اومدیم برای زندگی و کار نه برای به نمایش گذاشتن دین و تاریخ! اگه می‌خوای دینت رو نمایش بدی یا روبنده به صورت بزنی برو به کشور خودت و هر جور می‌خوای زندگی کن!»

خانم محجبه اجناسی رو که خریده بود توی نایلون گذاشت، نگاهی به صندق‌دار کرد… روبنده را از چهره برداشت و در پاسخ خانم صندوق‌دار که از دیدن چهرهٔ اروپایی و چشمان رنگین او جا خورده بود گفت: «من جد اندر جد فرانسوی هستم…این دین من است . اینجا وطنم…شما دینتون را فروختید و ما خریدیم....

کلا این اعراب مایه ی شرمساری جهان انسانیت هستند (دقت کنید این نوع عرب جاهل رو میگم که در زمان پیغمبر هم خیلی خیلی زیاد بودند)
الانم که واقعا دارند آبروی کشورهای مسلمان رو می برند

^سعید^;389848 نوشت:
کلا این اعراب مایه ی شرمساری جهان انسانیت هستند (دقت کنید این نوع عرب جاهل رو میگم که در زمان پیغمبر هم خیلی خیلی زیاد بودند)

درود :Gol:

جه خوش در نُبی آمده است که

[=arial]الاعراب اشد کفرا و نفاقا

اما اندوهمندانه اکنون برخی از ایرانی ها در کاربرد زبان آنها از خود آنها ارب ترند :nevisandeh:[=arial]

[=arial] کاسه ی داغ تر از آش !!!

[=arial black]داستان امام جعمه یکی از مساجد لندن[=arial black]
این امام تعریف میکند : به یکی از مساجد داخل لندن منتقل شده بودم که از محله ما کمی دور بود هر روز با اتوبوس به آنجا می رفتم.

[=arial black]ناگهان یک روز که سوار اتوبوس شدم وپول کرایه را به راننده دادم و او هم بقیه اش را به من پس داد من نشستم و متوجه شدم که راننده 20 پنس بیشتر بهم داده. باخودم گفتم که این پول کمی است و لازم نیست که ان را برگردانم
[=arial black] تا اینکه تصمیم گرفتم بقیه پول را پس دهم موقع پیاده شدن اضافی پول را پس دادم و گفتم 20 پنس اضافه دادید
[=arial black] راننده با تبسم گفت: ببخشید شما همان امام مسجد هستید؟ من مدتها است که درباره اسلام تحقیق میکنم و امروز از قصد این مبلغ را اضافی دادم تا ببینم یک مسلمان در چنین موقعیتی چگونه رفتار می کند!
[=arial black]وقتی از اتوبوس پیاده شدم پاهایم میلرزید و خدا را شاکر بودم که دینم را به 20پنس نفروختم...

hoorshid;367106 نوشت:
خانم محجبه اجناسی رو که خریده بود توی نایلون گذاشت، نگاهی به صندق‌دار کرد… روبنده را از چهره برداشت و در پاسخ خانم صندوق‌دار که از دیدن چهرهٔ اروپایی و چشمان رنگین او جا خورده بود گفت: «من جد اندر جد فرانسوی هستم…این دین من است . اینجا وطنم…شما دینتون را فروختید و ما خریدیم....

روبنده ربطی به حدود رعایت حکم حجاب ندارد، فرهنگ و طرز پوشش هر قوم و ملتی محترم است اما طرز پوشش بخشی از اعراب را به اسلام و حکم حجاب ربط ندهید.
مقدس تر از مسجد الحرام و عبادتی اجتماعی تر و به وسعت و عظمت حج که نداریم؟
بموقع طواف باید گردی صورت زنان مشخص باشد و پوشیه زدن و پوشاندن صورت در حال احرام برای زن حرام است!

الحمد لله رب العالمین

[=arial]

[=arial black]روزگاری شهر ما ویران نبود / دین فروشی اینقدر ارزان نبود

[=arial black]صحبت از موسیقی عرفان بود / هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود
[=arial black]دختران را بی حجابی ننگ بود / رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود
[=arial black]مرجعیت مظهر تکریم بود / حکم او عالمی را تسلیم بود
[=arial black]یک سخن بود و هزاران مشتری / آن هم از لوث قرائت ها بری
[=arial black]وای که در سالهای سیاه دوهزار / کار فرهنگی شده پخش نوار
[=arial black]ذهن صاف نوجوانان محل / پر شد از فیلم های مبتذل
[=arial black]پشت پا بر دین زدن آزادگیست / حرف حق گفتن عقب افتادگیست
[=arial black]آخر ای پرده نشین فاطمه / تو برس بر داد دین فاطمه
[=arial black]بی تو منکر ها همه معروف شد / کینه توزی با ولی مکشوف شد

^سعید^;389848 نوشت:

غلام ملی نوری;389873 نوشت:
الاعراب اشد کفرا و نفاقا

چرا اینور میگین؟!ماها خیلی خوبیم؟!حالا جدای ز این داستان اتفاقا من شنیدم تو دانشگاهای خارج از کشور دخترای عرب خیلی مقیدتر از ایرانیان!
هیچ ربطی به قومیت نداره!

:no:

خادم الیمانی(ع);389879 نوشت:
روبنده ربطی به حدود رعایت حکم حجاب ندارد، فرهنگ و طرز پوشش هر قوم و ملتی محترم است اما طرز پوشش بخشی از اعراب را به اسلام و حکم حجاب ربط ندهید.
مقدس تر از مسجد الحرام و عبادتی اجتماعی تر و به وسعت و عظمت حج که نداریم؟
بموقع طواف باید گردی صورت زنان مشخص باشد و پوشیه زدن و پوشاندن صورت در حال احرام برای زن حرام است!

ببخشید حالا این حکم چه ربطی اشت به داستان؟!!....

hoorshid;367106 نوشت:
به گزارش جهان، "جواد فرهنگی" در صفحه گوگل پلاس خود نوشت

[=times new roman]بانوی محجبه ای در یکی از سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای در فرانسه خرید می‌کرد؛ خریدش که تموم شد برای پرداخت رفت پشت صندوق. صندق‌دار یک خانم بی‌حجاب و اصالتاً عرب بود.

صندوق‌دار نگاهی از روی تمسخر بهش انداخت و همینطور که داشت بارکد اجناس را می‌گرفت اجناس او را با حالتی متکبرانه به گوشه میز می‌انداخت. اما خانم باحجاب ما که روبنده بر چهره داشت خونسرد بود و چیزی نمی‌گفت و این باعث می‌شد صندوقدار بیشتر عصبانی بشه ! بالاخره صندوق‌دار طاقت نیاورد و گفت: «ما اینجا توی فرانسه خودمون هزار تا مشکل و بحران داریم این نقابی که تو روی صورتت داری یکی از همین مشکلاته که عاملش تو و امثال تو هستید! ما اینجا اومدیم برای زندگی و کار نه برای به نمایش گذاشتن دین و تاریخ! اگه می‌خوای دینت رو نمایش بدی یا روبنده به صورت بزنی برو به کشور خودت و هر جور می‌خوای زندگی کن!»

خوبه این خانم چاقوش رو در نیاورد تا سر این خانم فروشنده رو به خاطر ارتداد ببره! به هر حال آزادی دین یعنی همین. هر کس دوست داره بفروشه و هرکس دوست داره بخره :ok:

همه بدانند !

با اينكه دخترم،با اينكه وجودم سرشار از احساسات لطيف است،با اينكه آرامش بخشي مهم ترين نقشم در جهان هستي

است اما...

نمي خواهم به نام دختر بودن در جلوه هاي دنيا اسير شوم...

نمي خواهم اوج آرزو هايم دنيا باشد و زر و زيورهايش...

نمي خواهم به خاطر دختر بودنم" شي" بمانم،حتي به نام مذهب...

من يك دخترم! با تمام احساسات دخترانه ام...با تمام لطافت هايي كه يك دختر مي تواند داشته باشد.با قلبي كه عاشق

است ...

اما...

دختري مبارزم!

مرا متهم نكنيد به افراطي بودن،به خشونت،به ناديده گرفتن واقعيت ها...

كاش اين را بفهميد كه مي توان قلبي سرشار از عشق و روحي لطيف داشت اما در راه ارزش ها جنگيد!

زندگی سراسر آزمون است و شهادت مهر قبولی...

اللهم ارزقنا شهاده فی سبیلک

^سعید^;389848 نوشت:

در چهل حدیث امام خمینی حدیثی از پیامبر خواندم که خیلی عجیب و تاثیر گذار است : "کسی که ذره ای عصبیّت(تعصب) در وی باشد در روز قیامت با اعراب جاهلی محشور خواهد شد."
خیلی مواظب باش برادر . نکنه به پارس (چمیدونم فارس یا ترک یا لر یا عرب یا هرچی ) بودنت بنازی (حتی ذره ای ) به آریایی بودنت بنازی به فرزند کوروش بودنت ( نمیدونم کوروشه داریوشه فلانه ) بنازی .عرب ها را مسخره کنی . بگی اینا فلانن فیثارن .
خیلی دقت کن. هیچ وقت نگو فلان قوم بده چون ممکنه حداقل یه آدم خوب توشون باشه و اونوقت تو داری غیبت یه مومن را می کنی و گناه بزرگیه.
ان قلت هم نیار.:ok:
تازه دختر ها و زن های عرب واقعا میشه گفت اکثرشون وقتی چادر یا روسری سرشون می کنند ، درست سرشون می کنند نه مثل بعضی ها از ما که مو هاشونو میدن برون و اینا.:Kaf:

موضوع قفل شده است