صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چگونگی ارتباط با خواستگار در دوران نامزدی

علاقه
    عاشق تنهایی و تفکر
    نوشته
    58
    حضور
    1 روز 10 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    229

چگونگی ارتباط با خواستگار در دوران نامزدی

سلام
    ی سوالی هم من دارم
    ی خواستگاری دارم که شرایط پولی درستی را نداره ولی پسر خوبی هست خب نماز که همیشه نه ولی گاهی می خونه
    اهل دود و مشروب و.... نیست اهل دختر بازی هم نیست
    خلاصه پسر پاکی بود منم بهش گفتم ترسی نداشته باشه باهاش می سازیم و زندگیمون میسازیم خب طلا و... کم می کنیم خرج عقد مفصل و .... خلاصه کم و بیش می زنیم ولی خب ی حداقل های لازمه
    که گفت حداقل 3 ماه دیگه ی پس اندازی پیدا می کنه حتی خونه پدرش که الان خالی هست و ی شهر دیگه دور از دوتا خانواده هم هست برای شروع خونه مشترک پیشنهاد داد با توجه به اجازه و.... منم قبول کردم
    اما خب این مدت 2 ماه
    بهم گفته چت سکس داشته که فکر کنم به نوعی خود ارضایی هم هست از نظر شهوتی خیلی داغ هست و این کاملا مشهود هست (خیلی لاغر هست با اینکه غذای خوب و کاملی هم داره )
    ولی فوق العاده عصبی میشه با کوچکترین و سهل انگار ترین بی توجه ای آنقد زود عصبی میشه حد نداره ولی مشخصا مهربون و خانواده دوست هست
    این عصبی بودن ممکنه بخاطر همین چت های سس باشه ؟؟؟؟(حتی چند بار در روزم داشته )
    هنوز جواب قطعی بهش ندادم چون من با این عصبی بودن مشکل دارم ولی خیلی غیرتی هست
    ویرایش توسط s@ba : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰ در ساعت ۰۰:۵۱
    گاهی برای چشیدن خوشبختی واقعی
    باید دنبال دلتــــــــــــــــــــــ ــان بروید
    و اهمیـــــــــــــــــــــ ـــت ندهید
    دیـــــــــگران ممکن است
    چه فکــــــــــری کنند

2. صلوات ها 2

3.  

علاقه
    *نبرد پارتیزانی**طب**اسک دین*
    نوشته
    315
    حضور
    9 روز 10 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    16
    صلوات
    1525

*بسم الله...*
    نقل قول نوشته اصلی توسط s@ba نمایش پست ها
    سلام
    ی سوالی هم من دارم
    ی خواستگاری دارم که شرایط پولی درستی را نداره ولی پسر خوبی هست خب نماز که همیشه نه ولی گاهی می خونه
    اهل دود و مشروب و.... نیست اهل دختر بازی هم نیست
    خلاصه پسر پاکی بود منم بهش گفتم ترسی نداشته باشه باهاش می سازیم و زندگیمون میسازیم خب طلا و... کم می کنیم خرج عقد مفصل و .... خلاصه کم و بیش می زنیم ولی خب ی حداقل های لازمه
    که گفت حداقل 3 ماه دیگه ی پس اندازی پیدا می کنه حتی خونه پدرش که الان خالی هست و ی شهر دیگه دور از دوتا خانواده هم هست برای شروع خونه مشترک پیشنهاد داد با توجه به اجازه و.... منم قبول کردم
    اما خب این مدت 2 ماه
    بهم گفته چت سکس داشته که فکر کنم به نوعی خود ارضایی هم هست از نظر شهوتی خیلی داغ هست و این کاملا مشهود هست (خیلی لاغر هست با اینکه غذای خوب و کاملی هم داره )
    ولی فوق العاده عصبی میشه با کوچکترین و سهل انگار ترین بی توجه ای آنقد زود عصبی میشه حد نداره ولی مشخصا مهربون و خانواده دوست هست
    این عصبی بودن ممکنه بخاطر همین چت های سس باشه ؟؟؟؟(حتی چند بار در روزم داشته )
    هنوز جواب قطعی بهش ندادم چون من با این عصبی بودن مشکل دارم ولی خیلی غیرتی هست
    سلام خواهری
    بنده کارشناس نیستم ولی به عنوان آبجی کوچیکت عرض کنم،ایشون فرد مناسبی برای حضرتعالی نیست!
    ان شاءالله خوشبخت و تندرست باشید.

نه سازش
    نه تسلیم
    مطیع رهبر هستیم
    إن شاءالله

5. صلوات ها 7

علاقه
    عاشق تنهایی و تفکر
    نوشته
    58
    حضور
    1 روز 10 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    229

نقل قول نوشته اصلی توسط سادات موسوی نمایش پست ها
    *بسم الله...*

سلام خواهری
    بنده کارشناس نیستم ولی به عنوان آبجی کوچیکت عرض کنم،ایشون فرد مناسبی برای حضرتعالی نیست!
    سلام خواهرجان
    نمی دونم کسی که همه به آرامش می شناسن چرا سریع با من عصبی میشه ؟؟؟؟
    نمی دو ولی امیدوارم خدا در انتخاب راه درست کمکم کنه
    دیـــــــــگران ممکن است
    چه فکــــــــــری کنند

7. صلوات ها 3

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,554
    حضور
    175 روز 11 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58344

با نام و یاد دوست

چگونگی ارتباط با خواستگار در دوران نامزدی

کارشناس بحث: استاد حامی

9. صلوات ها 3

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 3 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151471

سلام
    ممنون از اعتمادتون میشه بفرمایید چند سال تون؟ ایشون؟
    نحوه آشنایی؟ و مدت آشنایی چقدر است؟
    آیا در مورد همدیگر تحقیق کرده اید؟
    چقدر از نظر اقتصادی، اخلاقی، شخصیتی، خانوادگی، فرهنگی، سنی و...تناسب دارید؟
    نظر خانواده ها چی بوده؟

گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

11. صلوات ها 4

علاقه
    عاشق تنهایی و تفکر
    نوشته
    58
    حضور
    1 روز 10 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    229

سلام
    سلام
    ممنون از اعتمادتون میشه بفرمایید چند سال تون؟ ایشون؟
    امیدوارم بهترین نتیجه و مشورت بگیرم
    هر دو 26

ایشون کارمند پیمانی ی شرکت هستن و من دانشجوی ارشد
    نحوه آشنایی؟ و مدت آشنایی چقدر است؟

خب سر موضوعات درسی با ایشون نت آشنا شدم و حدودا 1 ماه هست که در باره ازدواج حرف زدیم
    و براساس آشنایی بوده یعنی اینکه انتظارات ! چگونگی رفتار ! خانواده ها !
    خب ما از دوشهر نزدیک بهم هستیم و تا الان شناختی از هم نداشتیم و همدیگه نمی شناسیم

آیا در مورد همدیگر تحقیق کرده اید؟

ایشون تا حدودی آره ولی من فعلا نه چون تحقیق به عهده خانوادم می ذارم ولی خب اینکه دانشگاه من دور از خونه هست و این مدتی که جنوب هستم ایشون می خوان تحقیق کنن و دانشگاه بیان فعلا دانشگاه ها تعطیل هست سر همین برای مهر گذاشته شده
    هم اینکه گفتم ی آشنایی هست از اینکه خانواده ها چطوری هستن خودمون چطوری هستیم ! و....

چقدر از نظر اقتصادی، اخلاقی، شخصیتی، خانوادگی، فرهنگی، سنی و...تناسب دارید؟

خب سنی که هم سن هستیم از نظر فرهنگم مشکلی نداریم خانواده ها هم بهم می خورن تقریبا مذهبی با رعایت کامل حریم حتی بین فامیل ! (بع معنی دوری نیست بلکه رفت و آمد با خویشان هست ولی خب حریم های محرم و نامحرم برقرار هست تا جایی که ایشون شناخت دادن و حرف زدیم مشکلی نداشتیم )
    فقط من در روابطم آزاد هستم یعنی با رعایت حریم و .... با آدمهایی که می توانم چیزی یادبگیرم مثلا ضمینه درسی یا همین سایت و .. رابطه دارم که ایشون می گن تا الان آزاد بودی ولی الات تاهل هست و تو تعهد داری و ... تا حدودی با روابط مخالفه
    نیچه این شد که من به ایشون بگم که با کی و سر چی رابطه دارم ولی بیشتر فکر کنم به دلیل عدم شناخت من از محیط بیرون هست
    و مثلا پیام دادن درسی من با همکلاسی هام ی جورایی ناراحت میشه (من تک دختر کلاسم و بقیه همکلاسی هام پسر هستن )
    البته خودشون هم دوستان این شکلی زیادی دارند بعید می دونم این سبک رابطه مثلا مخالف باشه مگر اینکه من حرفم درست نتونستم به ایشون منتقل کنم و بد برداشت کرده

نظر خانواده ها چی بوده؟
    فعلا فقط خانواده ها همین قد می دونن که ما داریم با هم آشنا میشم و در همین حد هست چیزی واسه نظر دادن رسمی ویا اعلام نظر نبوده

ویرایش توسط s@ba : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱ در ساعت ۱۲:۱۸
    دیـــــــــگران ممکن است
    چه فکــــــــــری کنند

13. صلوات

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 3 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151471

سلام
    تا حالا همدیگر را حضوری دیدید؟
    ایشان دوستان این شکلی دارن یعنی چه؟ منظورتون دختر است؟ اگر هست شما می تونید به ایشون اعتماد کنید؟ یا تو ذهنتون وسوسه نمیشه که نکنه بعدا هم این رابطه ها را داشته باشه؟
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

15. صلوات ها 3

علاقه
    عاشق تنهایی و تفکر
    نوشته
    58
    حضور
    1 روز 10 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    229

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    سلام
    تا حالا همدیگر را حضوری دیدید؟
    ایشان دوستان این شکلی دارن یعنی چه؟ منظورتون دختر است؟ اگر هست شما می تونید به ایشون اعتماد کنید؟ یا تو ذهنتون وسوسه نمیشه که نکنه بعدا هم این رابطه ها را داشته باشه؟
    سلام
    دیدن من خونه باشه انتخاب کردم که با پدرومادر تشریف بیارند خونمون! یا همراه خواهرشون تشریف بیارند ی جای بیرون همدیگه ببینیم
    و این دو تا پیشنهاد دادم
    من روابطم خب رابطه اجتماعی هست و احساس و ... نیست جتی حریم هست و جز به فامیل چیز دیگه ای صدا نمی زنیم ! بیرون و خای خلوت و ... هم نیست حتی حرف درمورد غیر درسی با همکلاسی هام یا سوالات درسی از دوستام نیست حتی خیلی هاشون که در حد مجازی هست و کمک درسی بهم می دیم عکسشونم ندیدم چه برسه رابطه !!
    بله ایشون هم مثل من اهل روابط اجتماعی هست یعنی اینکه با آدمها با حریم صحبت داره و در حدی که اگر کسی بدونه هیچ مشکل و فکر بدی نمی کنه دارند
    من مثلا خانوادم از اکثر دوستام که مثلا این سوال پرسیدم یا کمکی گرفتم خبر دارند و این چیز عجیبی نیست
    خب این روابط حساسیتی نمی خواد !!!! وقتی چیزی نیست اصلا احساسی نیست با حریم هست و حتی شوخی هم در حد خودش هست و انچنانی نیست
    خب این اعتماد بود که هر دوطرف کردیم و از خودمون گفتیم قرار شد حتی بعد از تحقیقات هم جز این نباشه و جز راست و کامل گفتن نباشه
    خب اصل صداقت گذاشتیم تا جایی که خب همه چیز گفتیم ! و خب این ضمینه آشنایی بود تا انشا... اگر انتخاب درستی باشه همسفر هم بشیم
    ویرایش توسط s@ba : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱ در ساعت ۱۴:۱۲
    دیـــــــــگران ممکن است
    چه فکــــــــــری کنند

17. صلوات

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

نقل قول نوشته اصلی توسط سادات موسوی نمایش پست ها
    *بسم الله...*

سلام خواهری
    با سلام
    اینکه میفرمایید برای حضرتعالی نیست رو متوجه نمیشم
    ظاهر قضیه اینه که تفاوت زیادی با هم ندارن و تو نوع ارتباط ها و بعضی عقاید مشترکن

از نظر من این اقا پسر برای یه دختر حزب اللهی که حتی برادرشم بدون روسری اینو ندیده و هیچ همکلاسی پسری ازش شماره نداره و....بله اصلا مناسب نیست

ولی خب در مورد این خانم ظاهرا تا حدودی کفویت رو دارن
    البته نمیگم عقایدشون درسته یا غلط
    فقط میگم تفاوت دیدگاه زیادی با هم ندارن

از اینجا به بعد جواب استارتر تاپیک

ولی با توجه به خصوصیات اقا پسر
    بله باید بگم ایشون به احتمال خیلی زیاد اعتیاد به خود ارضایی دارن که اصلا خوب نیست
    همین یک مورد رو اگر بخوایم باز کنیم آنقدر اشکالات وارد میشه که شاید از تصمیمتون منصرف بشید

از عوارض جسمی ظاهری باید گفت لاغری ضعف اعصاب کبودی چشم لرزش دست کنترل سخت بدن حین راه رفتن سرگیجه ها خشونت جنون امیز و....

و از عوارض روحی و اخلاقی میشه به روان پریش بودن دم دمی بودن پر استرس بودن داشتن شخصیت متزلزل
    دوری از خدا دید جنسی پیدا کردن به زندگی و...

حالا اینا بکنار مشکلات بعد ازدواج هم که فراوانه
    انزال زودرس
    تنوع طلب بودن چون گفته شد عادت به س...چت دارن یعنی خیلی راحت همزمان با وجود شما دلشون میخواد با بقیه هم ارتباط داشته باشن
    بهر حال تا الان موارد زیادی چت کردن و تو این موارد گزینه هایی بودن که از همسر این فرد شرایط جنسی و...تهتری داشتن
    حداقل تو بعضی زمینه ها حالا قد هیکل قوت جنسی میزان رضایت از امور جنسی و حرف گوش کن بودن و....
    خلاصه خدا نکنه مثلا خانم چند روز حالا به علت عادت و یا ...در دسترس نباشه که اقا باز بره سراغ....

از همه مهمتر این ارتباطا این پسر رو بسیار شکاک میکنه
    الان بهتون چیزی نمیگه
    فردا که اتیشش خوابید میگه جز من با کیا چت کردی
    رو چه حساب فلان شب تو چت به من اعتماد کردی و....
    فلان همکلاسیت چرا بهت زنگ زده بود و...

خلاصه در اخر بگم به قول قران دخترای پاک برای پسرای پاک و...
    و اینکه تو این ارتباطا چراغ سبز اول رو خانم نشون میده

تو این چند سالی که فعالیت مجازی تو نت داشتم
    انواع خانها رو دیدم
    خانمی بوده که تو متن حرفاشون چه چت چه پیام خصوصی و...کوچکترین شوخی و شکلکی نبوده
    تا خانمی که سریع وارد حرفای صمیمی و شوخی و میشده
    اینا برابر نیستن

البته اینترنت وضعیت بدی پیدا کرده و کم کم این انحرافات اخلاقی و...خیلی داره رشد پیدا میکنه

کاش سن ازدواج پایین تر میومد و دیگه شاهد اینجور انحرافات نمیشدیم

شاید همین اقا پسر اگر 3 سال پیش زن گرفته بود الان یه زندگی سالم داشت با فرزندانی صالح

حیف....
    ویرایش توسط behrooz_313 : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱ در ساعت ۱۴:۴۱
    ای خدا ،من باید از نظر علم از همه برتر باشم،تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام ((شهید چمران))Behrooz_313

19. صلوات ها 4

علاقه
    عاشق تنهایی و تفکر
    نوشته
    58
    حضور
    1 روز 10 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    229

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_313 نمایش پست ها
    با سلام
    اینکه میفرمایید برای حضرتعالی نیست رو متوجه نمیشم
    ظاهر قضیه اینه که تفاوت زیادی با هم ندارن و تو نوع ارتباط ها و بعضی عقاید مشترکن

از نظر من این اقا پسر برای یه دختر حزب اللهی که حتی برادرشم بدون روسری اینو ندیده و هیچ همکلاسی پسری ازش شماره نداره و....بله اصلا مناسب نیست

ولی خب در مورد این خانم ظاهرا تا حدودی کفویت رو دارن
    البته نمیگم عقایدشون درسته یا غلط
    فقط میگم تفاوت دیدگاه زیادی با هم ندارن

از اینجا به بعد جواب استارتر تاپیک

ولی با توجه به خصوصیات اقا پسر
    بله باید بگم ایشون به احتمال خیلی زیاد اعتیاد به خود ارضایی دارن که اصلا خوب نیست
    همین یک مورد رو اگر بخوایم باز کنیم آنقدر اشکالات وارد میشه که شاید از تصمیمتون منصرف بشید

از عوارض جسمی ظاهری باید گفت لاغری ضعف اعصاب کبودی چشم لرزش دست کنترل سخت بدن حین راه رفتن سرگیجه ها خشونت جنون امیز و....

و از عوارض روحی و اخلاقی میشه به روان پریش بودن دم دمی بودن پر استرس بودن داشتن شخصیت متزلزل
    دوری از خدا دید جنسی پیدا کردن به زندگی و...

حالا اینا بکنار مشکلات بعد ازدواج هم که فراوانه
    انزال زودرس
    تنوع طلب بودن چون گفته شد عادت به س...چت دارن یعنی خیلی راحت همزمان با وجود شما دلشون میخواد با بقیه هم ارتباط داشته باشن
    بهر حال تا الان موارد زیادی چت کردن و تو این موارد گزینه هایی بودن که از همسر این فرد شرایط جنسی و...تهتری داشتن
    حداقل تو بعضی زمینه ها حالا قد هیکل قوت جنسی میزان رضایت از امور جنسی و حرف گوش کن بودن و....
    خلاصه خدا نکنه مثلا خانم چند روز حالا به علت عادت و یا ...در دسترس نباشه که اقا باز بره سراغ....

از همه مهمتر این ارتباطا این پسر رو بسیار شکاک میکنه
    الان بهتون چیزی نمیگه
    فردا که اتیشش خوابید میگه جز من با کیا چت کردی
    رو چه حساب فلان شب تو چت به من اعتماد کردی و....
    فلان همکلاسیت چرا بهت زنگ زده بود و...

خلاصه در اخر بگم به قول قران دخترای پاک برای پسرای پاک و...
    و اینکه تو این ارتباطا چراغ سبز اول رو خانم نشون میده

تو این چند سالی که فعالیت مجازی تو نت داشتم
    انواع خانها رو دیدم
    خانمی بوده که تو متن حرفاشون چه چت چه پیام خصوصی و...کوچکترین شوخی و شکلکی نبوده
    تا خانمی که سریع وارد حرفای صمیمی و شوخی و میشده
    اینا برابر نیستن

البته اینترنت وضعیت بدی پیدا کرده و کم کم این انحرافات اخلاقی و...خیلی داره رشد پیدا میکنه

کاش سن ازدواج پایین تر میومد و دیگه شاهد اینجور انحرافات نمیشدیم

شاید همین اقا پسر اگر 3 سال پیش زن گرفته بود الان یه زندگی سالم داشت با فرزندانی صالح

حیف....
    والا چت خاصی ما با هم نداشتیم بهتون گفتم صرفا درسی بود و منم همین الان بهش گفتم که بخاطر مسائل درسی با خیلی ها صحبت می کنم و چیزی جز احترام نیست حتی جز نوشتن نیست
    دوما پست اول گفتم ی پسر تقریبا مذهبی هستن ولی خب این ارضا سر این گفتم که رود عصبی میشه و عحیب عصانیت شدیدی داره وقتی خطای میشه حالا در عنوان کردن ی موضوع با بد برداشت کردن خیلی سهت میگیره ولی وقتی خطای می کنه فقط ببخشید من اشتباه کردم توقع داره همه چیز فراموش بشه
    نمی دونم !اینکه وقتی میگه تحریک می شم کمرم درد می گیره و .... پس خالی می کنم !!!!!!!!!!
    منم سر همین مشاوره خواستم
    خودم اهل رابطه ای نبودم کلاسی هم که دختری نیست پس اینکه شماره پسرها داشته باشی چیز عجیبی نیست (من ارشد هستم و به جز من 5 تا پسر هم رشته ای هستم که دختر دیگه ای خب قبول نشده )
    ممنون
    دیـــــــــگران ممکن است
    چه فکــــــــــری کنند

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری