تاپيك برنامه هاي گروه{« خیمه های عشق »}

تب‌های اولیه

47 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تاپيك برنامه هاي گروه{« خیمه های عشق »}

بسم الله
يا محمد ص
سلام به مدير گروه .
اين تاپيك براي گروه شما مي باشد ...
1- براي دادن برنامه هاي گروه .
2- براي تبليغ گروه .
3- براي مشورت با كاربران ديگر اگر خودتان خواستيد .
4- براي گذاشتن پست هاي مفيد گروه خود .
و چند نكته :
1- با توجه به قوانين سايت برنامه گروه خود را بدهبد .
2- تبليغ زياد ممنوع .
3 – هر گونه بحث كه به گروه مربوط نباشه ممنوع .
4 – اگر كاربري پست مفيد در گروه شما قرار داد از او بخواهيد تا پست را در اين تاپيك بگذاره اگر بعد از 24 ساعت كاربر اينكارو نكرد خودتون بگذاريد فقط يادتون باشه متن يا مطلب اول بايد در گروه زده شده باشد و بعد اگر از نظر شما مفيد بود در اينجا بگذاريد.
موفق باشيد.
يا حق و يا علي ع

[INDENT=2]بنام خدا
یا امام هادی ادرکنی

سلام و عرض ادب خدمت همه ی اسک دینی های بزرگوار:Gol:

بفضل الهی و در ایام مبارک جشن های ماه شریف شعبان ، گروه « خیمه های عشق » با نام خداوند متعال و یاد امام عشق امام عصر عج کار خود را اینبار بصورت عمومی از سر می گیرد .
این گروه همانطور که از نام و توضیحات سردرش پیداست محلیست برای ذکر و یاد اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ، که عموم اعضاء محترم اسک دین می توانند در آن پست بگذارند .
فقط قبل از زدن پست ، لطفا" توضیحات آمده در صفحه اول گروه را ملاحظه بفرمایید .
چند کلامی هم با خادمان عزیز و محترم و مسئول هر خیمه هست که ان شالله بعدا" بعرض می رسد .
از جناب دایی حسن گرامی و دیگر مسئولین محترم سایت که این امکان را در اختیار ما قرار داده اند واقعا" تشکر می کنیم .
بازگشایی مجدد گروه ،در ایام عید نیمه شعبان المکرم را بفال نیک می گیریم و با آرزوی دستگیری آن خاندان کریم علیهم السلام در دنیا و آخرت ، و خشنودی ایشان ،دوباره فعالیت می کنیم :ok:
هرکه به خیمه ها سر زد، التماس دعا :Gol:
ان شالله همگی موفق و عاقبت بخیر باشیم:Gol:[/INDENT]

بنام خدا
یا امام هادی ع ادرکنی

خادمان محترم خیمه های گروه :

باسلام و عرض ادب و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک
بنده در مورد موضوعی نیاز به همفکری و مشورت و دانستن رای شما دارم
لطفا" هرکدام ،در پروفایل بنده یک ساعت (با تاریخ و روزش ) که امکان حضور در سایت را دارید اعلام کنید تا در فضای چت باکس سایت برای بهبود وضعیت و کیفیت خیمه هااز نظر شما عزیزان یاری و بهره بگیرم
زیاد وقت نمی خواهم ، در حد بررسی یکی دو سوال !
باتشکر
والتماس دعا :Gol:

[=microsoft sans serif]
شمس عفت زگریبان، قمر آورده برون
نخله ی فاطمه، اول ثمر آورده برون
بوالحسن را حسنی داده خداوند و حسن
از افق، رخ پی اهل نظر آورده برون
آمد آن ماه که ماه رمضان کرد دو نیم
چون نبی معجز شق القمر آورده برون

عی

د میلاد کریم اهل بیت
:doa(4): آقا امام حسن مجتبی :doa(6):بر شما مبارکباد

بفرمایید خیمه حضرت :doa(6):، در خدمت باشیم :ok: :

http://www.askdin.com/group57-discussion1464.html

جهت اطلاع :
در گروه خیمه های عشق ، هر خیمه ی حضرات معصومین علیهم السلام به 3 خیمه گسترش پیدا کرد
هنوز آغاز راهیم و محتاج همراهی و یاری عاشقانه ی دوستان سایت ارزشمند اسک دین
:Gol:

http://www.askdin.com/group57.html

التماس دعا

این شب های عزیز ،در خیمه های عشق مجلس عزا داریم
اگر شماهم مایل به عرض ارادت خود هستید بفرمایید خیمه مولا امیرالمؤمنین علیه السلام
براحتی می توانید عضوشوید و پس از قراردادن پست اگر خواستید لغو عضویت کنید
:

http://www.askdin.com/group57-discussion1456.html

التماس دعا :Gol::Sham:

دوستان گرامی سلام

یک درخواست :

لطفا" وقتی در خیمه کلام معصوم علیه السلام حدیث می گذارید .با وجودیکه می دانیم خیمه مال کدام معصوم علیه السلام است ،
باز هم لطف کنید
نام معصوم علیه السلام و قال الباقر علیه السلام و قال الصادق علیه السلام ...ش را هم اول حدیث ، بنویسید تا شک و شبهه ای ایجاد نشود .

ذکر منبع حدیث هم فراموش نشود ،لطفا" !!

در غیر اینصورت چاره ای نیست جز اینکه موردی و در پروفایل مزاحمتان شده و تذکر داده شود :Labkhand:

(در حال حاضر همه دوستان رعایت نمی کنند !)

اجرتان با خداوند سمیع و علیم

ممنون از حُسن همکاری شما :Gol:

بسم الله الرحمن الرحیم

و عرض تبریک به مناسبت عید غدیر

الیوم اکملت لکم دینکم اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا

دوستان امشب به مناسبت عید غدیر خم نام خادمین رو وارد می کنم تا الان خادمین که می خواهند خدمت کنند به این نام ها هستند :
خادم پیامبر اعظم صلی الله علیه و اله : خانم محب الرحمن

خادم حضرت فاطمه سلام الله علیها : خانم به طاها به یاسین

خادم حضرت علی علیه السلام:فدائی سید علی
.

خادم امام حسن علیه السلام: آقای تائب1392
و مسافر

خادم امام حسین علیه الس
لام: خانم دلتنگ آسمان و خانم کنیز نرجس خاتون

خادم امام سجاد علیه السلام:همره

خادم امام باقر علیه السلام:سربند یا مهدی

خادم امام جعفر صادق علیه السلام:سیده راضیه

خادم امام موسی کاظم علیه السلام:خادم الشهدا313

خادم امام رضا علیه السلام : خانم eslamic اگه درست نوشته باشم.

خادم امام جواد علیه السلام خانم فاطمه

خادم امام هادی علیه السلام : خانم مبصر

خادم امام حسن عسگری علیه السلام : خانم صبا

خادم مولانا صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف: همه خادم و به نیابت از همه آقا امیر

لازم به ذکر است ، از دوستان علاقه مند به خادمی میتوانند اعلام کنند نام ایشان را نیز وارد می کنیم

شرح وظایف خادمین محترم

همه اعضا می توانند در هر خیمه شرکت کنند اما بطور اختصاصی خادمین افتخاری موظف می باشد که؛

1- نظارت بر خیمه های محول شده داشته باشد.

2- اضاف کردن مطلب هر از چند گاهی.

3- در مراسمات مخصوص معصوم از اعضا و کابران سایت دعوت بعمل آورد، بطور مثال شب میلاد یه معصوم خواندن دسته جمعی دعا یا در ان خیمه.

ان شاءالله به فعالترین خادمین هر ماه جایزه معنوی تعلق میگیرد

مقررات

در گروه بدون هماهنگی تاپیک ایجاد نشود ....لطفا:ok:

باسلام حقیر به یاد شهدای یگان دوم موسی بن جعفر(ع)یگوپ ناجا خادم امام موسی کاظم میشوم اجرکم عند الله

اگه اشکالی نداره من دوست داشتم خادم امام حسن (ع) باشم
ولی اگه امکانش نیست معصوم دیگری را انتخاب کنم

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان فردا روز عید غدیر ،ساعت سه و نیم بعد از ظهر خواندن زیارت امین الله در خیمگاه علی بن ابی طالب علیه السلام (خیمه دلنوشته ها):

http://www.askdin.com/group107-discussion1607.html

سلام دوست بزرگوار خادمی امام حسن علیه السلام رو جناب تائب به عهده گرفتند ولی پیامبر صلی الله علیه و آله و امام باقر و امام صادق علیهم السلام خادم ندارند اگر مایل به خادمی این بزرگواران هستید اعلام کنید در غیر اینصورت شما رو هم کنار جناب تائب بعنوان خادم امام حسن علیه السلام بگذارم..

با سلام و تبریک عید بزرگ شیعیان
لطفا منو هم عضو یکی از خادمین بزارید.
پیامبر(ص) یا امام باقر(ع) یا امام صادق(ع)
فرقی نمیکنه. ممنون
التماس دعا

سلام و عرض ادب
عید غدیر رو خدمت همه تبریک میگم.
حالا بعدا مفصل به دوستان عرض تبریک خواهم کرد، گفتم زود این پستو بنویسم سعادت خادمی از دستم نره.
منم خادم امام صادق علیه السلام ان شاالله.

[="Black"]با سلام
ضمن تبریک عید غدیر
ای بابا !
ما که دیر رسیدیم
همه خادم شدند جز ما
حالا میشه کاری کرد ما هم خادم بشیم؟
[/]

فدائی سید علی;414932 نوشت:
با سلام
ضمن تبریک عید غدیر
ای بابا !
ما که دیر رسیدیم
همه خادم شدند جز ما
حالا میشه کاری کرد ما هم خادم بشیم؟

سلام عید بر شما مبارک
فکر کنم خیمه یکی از معصومین مونده باشه. یاخیمه پیامبر اکرم (ص) یا امام محمد باقر(ع) بستگی داره جناب سربند یامهدی خادم کدوم خیمه شده باشند و اینکه میشه یک خیمه دو خادم داشته باشه.
یاعلی

[="Black"]

سیده راضیه;414935 نوشت:
سلام عید بر شما مبارک
فکر کنم خیمه یکی از معصومین مونده باشه. یاخیمه پیامبر اکرم (ص) یا امام محمد باقر(ع) بستگی داره جناب سربند یامهدی خادم کدوم خیمه شده باشند و اینکه میشه یک خیمه دو خادم داشته باشه.
یاعلی

فکر نکنم خیمه ای مونده باشه چون
همره;414622 نوشت:
خادم پیامبر اعظم صلی الله علیه و اله : خانم محب الرحمن
خادم حضرت فاطمه سلام الله علیها : خانم به طاها به یاسین

خادم حضرت علی علیه السلام: مامانم گفته منو بذار خادم بشم که اسم خودم رو وارد می کنم بجای ایشون ، از دوستان کسی میخاد خادم بشه اطلاع بده.

خادم امام حسن علیه السلام: آقای تائب1392

خادم امام حسین علیه السلام: خانم دلتنگ آسمان و خانم کنیز نرجس خاتون

خادم امام سجاد علیه السلام:همره

خادم امام باقر علیه السلام:سربند یا مهدی

خادم امام جعفر صادق علیه السلام:سیده راضیه

خادم امام موسی کاظم علیه السلام:خادم الشهدا313

خادم امام رضا علیه السلام : خانم eslamic اگه درست نوشته باشم.

خادم امام جواد علیه السلام خانم فاطمه

خادم امام هادی علیه السلام : خانم مبصر

خادم امام حسن عسگری علیه السلام : خانم صبا

خادم مولانا صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف: همه خادم و به نیابت از همه آقا امیر

ولی میشه یه خیمه دو تا خادم داشته باشه؟[/]

فدائی سید علی;414939 نوشت:

فکر نکنم خیمه ای مونده باشه چون

ولی میشه یه خیمه دو تا خادم داشته باشه؟

سلام دوست عزیز ضمن تبریک عید غدیر اگر خواستید تشریف بیارید امام موسی کاظم یاعلی مدد

سلام بر دوستان بزرگوار عیدتون مبارک:Gol:

جناب فدائی سید علی اسم شما رو بعنوان خادم امام علی علیه السلام وارد می کنم.

بسم الله الرحمن الرحیم

از دوستان علاقه مند به خادمی میتوانند اعلام کنند نام شان را کنار خادمین
دیگر وارد می کنیم
هر خیمه می تواند بیش از یک خادم داشته باشد

شرح وظایف خادمین محترم

همه اعضا می توانند در هر خیمه شرکت کنند اما بطور اختصاصی خادمین افتخاری موظف می باشد که؛

1- نظارت بر خیمه های محول شده داشته باشد.

2- اضاف کردن مطلب هر از چند گاهی.

3- در مراسمات مخصوص معصوم از اعضا و کابران سایت دعوت بعمل آورد، بطور مثال شب میلاد یه معصوم خواندن دسته جمعی دعا یا در ان خیمه.

تبصره: همه کاربران و اعضا می توانند در تمام خیمه ها و مطلب وارد کردن و....شرکت کنند.

دوسان اگر سئوالی داشتید یا در تاپیک اعلام کنید یا در گروه خیمه ها قسمت گفت و گو اعضا لطفا در خیمه معصومین گفت و گو ، در خواست از اعضا صورت نگیرد.

سلام خدمت اهالی گروه

نمیشه یه خیمه حضرت ابوالفضل (ع) ایجاد کنید ما خادمش بشیم؟

ابوالفضل;415357 نوشت:
سلام خدمت اهالی گروه

نمیشه یه خیمه حضرت ابوالفضل (ع) ایجاد کنید ما خادمش بشیم؟

سلام جناب ابوالفضل یک گروه هست تحت عنوان هیئت قمر بنی هاشم ... چون اینجا مختص معصومین علیهم السلام هست، اگه مایل به خدمت حضرت ابولفضل علیه السلام هستید اونجا میتونید خدمت کنید البته بنظرم جهت از دست ندادن فیض گروه خیمه ها در این گروه صرفا عضو باشید.

همره;415365 نوشت:
سلام جناب ابوالفضل

سلام علیکم

همره;415365 نوشت:
یک گروه هست تحت عنوان هیئت قمر بنی هاشم

توی گروه قمربنی هاشم که عضو هستم اون به کنار

همره;415365 نوشت:
چون اینجا مختص معصومین علیهم السلام هست،

ببخشید من متوجه نبودم که این سوال رو مطرح کردم

همره;415365 نوشت:
البته بنظرم جهت از دست ندادن فیض گروه خیمه ها در این گروه صرفا عضو باشید.

برای من دعوتنامه اومده بود اما متوجه نبودم دعوتنامه رو که دیدم عضو شدم

با عرض سلام و ادب خدمت تمام کاربران اسک دین

فردا روز بیست و چهارم ذی حجه مصادف با روز مباهله است ؛

«همانا مثل خلقت عيسي از جانب خداوند همانند خلقت آدم ابوالبشر است كه خدا او را از خاك بساخت، سپس بدان خاك گفت بشري به حد كمال باش. هماندم چنان گشت. سخن حق همانست كه از جانب خداوند به تو رسيد مبادا كه هيچ‌گاه در آن شك و ريب‌ كني. پس هر كس با تو در مقام مجادله برآيد بعد از آگاهي تو به او بگو بياييد ما و شما فرزندان و زنانمان را بخوانيم و در دعا و التجا به درگاه خدا اصرار كنيم تا دروغگو و كافران را به لعن و عذاب خدا گرفتار سازيم. اين داستان به حقيقت سخن حق است و جز آن خداي يكتا خداي نيست و خداست كه بر همه كار توانا و به همه حقايق داناست. (سوره آل‌ عمران، 59-61)

مباهله به معناي رهاكردن و قيد و بند چيزي را برداشتن است، همان طور كه ابتهال در دعا يعني تضرع و زاري به درگاه باريتعالي و واگذاري امور به او تا خود هر طور كه صلاح مي‌داند به كارها سر و سامان دهد. مفهوم متداول مباهله به معناي نفرين كردن دو نفر به يكديگر است و اينكه وقتي در بيان حقيقت مسأله‌اي از دين، عقل و استدلال و آيات روشن الهي كارگر نمي‌افتد دو گروهي كه هر كدام نظر خود را دارند در محلي جمع مي‌شوند و به درگاه خداوند دعا و تضرع مي‌كنند تا خود حقيقت را آشكار و دروغگويان را رسوا سازد و مجازات كند.

از اعمال این روز بزرگ:

اعمال توصیه شده در روز مباهله عبارتند از:
1- روزه داشتن.
2- انجام غسل، پوشیدن بهترین لباس و معطر بودن
3- خواندن نماز دو رکعتی نیم ساعت قبل از اذان ظهر، در هر رکعت بعد از سوره حمد، ده بار سوره قل هو الله، ده بار آیه الکرسی و ده بار انا انزلناه خوانده شود.
4- دعای روز مباهله خوانده شود.

و همچنین امروز روزیست که علی بن ابی طالب علیه السلام انگشتر خود را در حالت رکع به یک نیازمند داد. و به موجب این عمل خالصانه آیه ای نازل شد:

انما و لیکم الله و و رسوله و الذین آمنوا الذین یقیمون الصلاه و یوتون الزکاه و هم راکعون>

بهمین مناسبت خواندن دعای روز مباهله ساعت سه بعد از ظهر در خیمه مراسمات:

http://www.askdin.com/group107-discussion1675.html

سلام مجدد هر که دارد هوس خدمت بسم الله..... هر کس مایل به خدمت به خیمه های معصومین علیهم السلام است اعلام کند.

راستی تو خیمه ها بغیر از خیمه های دلنوشته میتونید برای تشکر از خادم تو پستی بهش گل اهدا کنید.

:Gol::Gol:

سلام. دوستان دانشجو از ثبت نام حج دانشجویی جا نمونند.

http://81.12.13.143/bagh/

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان حقیر به زاهدان اعزام شده ام و فعلا نمیتونم در بر نامه ها حضور داشته باشم به بزرگواریتون ببخشید یاعلی مدد

سلام

ميشه موقتا تا ايشون برگردن من به جاي ايشون در خيمه امام هفتم(موسي بن جعفر) فعاليت كنم؟؟!!:dokhtar:

سلام به تمام دوستان

فردا جلسه دفاع دارم خواهشا سر نمازاتون یا تو موقعیت های دعا ، منو یادتون نره .

السلام علیک یا ابا عبد الله

و علی الاواح التی حلت بفنائک

علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی لیل و نهار

و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکم

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین

و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین علیه السلام

با عرض سلام خدمت تمام اسک دینی های بزرگوار

این حقیر به لطف خداوند منان عازم کربلای معلی می باشم، و ان شاءالله نهایتا صبح سه شنبه حرکت می کنیم :

به مرز چزابه ، از آنجا به عماره از عماره به کاظمین از کاظمین به نجف اشرف از نجف اشرف به کربلای معلی و ان شاءالله بازگشت.

در این مدت دوستان بسیار خوبی پبدا کردم و با دانشمندانی پاک آشنا شدم و از جو سالم معنوی استفاده ها بردم الحمدالله.

در تاپیک های مختلف که در بحث ها شرکت می کردم گاهی افراط و تفریط ممکن بود بوجود بیاید یا در در بحث با دوستان .

لذا رفتنم با خدا و برگشتنم با خداست هر آنچه دیدید گذشت کنید که خداوند گذشت می کند.

ان شاءالله در مکان های زیارتی به نیابت از همه شما دو رکعت نماز بجا می آورم. و دعا میکنم. شما هم مرا دعا بفرمایید تا از سفر معنوی برخوردار شوم و با توشه پر از معنویت برگردم.

از دوستان کسانی که مایلند بصورت عریضه نامشان و نذرشان را بنویسم بصورت خصوصی اعلام کنند تا در لیستی بنویسم و با خودم ببرم.

خدام محترم خیمه های عشق دست شما مواظب خیمه های اربابتون باشید.

حقیر و ملتمس دعا و دعاگوی شما سرکار همره:Gol:

.

اولین باری که چشمت به گنبد حضرت ابولفضل العباس بیفته چه احساس یا آرزویی داری؟

یک مریض سخت داریم التماس دعا:Gol:

سلام
خوشا به سعادت شما
سلام همگي ما را و خانواده و اجداد ما را برسانيد.
سالما غانما
يعني ان شاالله سالم باشيد و سفر پرباري داشته باشيد

سلام علیکم.
واقعا خوشا به سعادت شما
حتما بنده رو هم دعا بفرمایید.

سلام:Gol:
التماس دعای فراوان

بسم الله

سلام
من مدتی نبودم
الاه همره رفته یا نه:Gig:

سلام
سفر بی خطر انشالله
التماس دعا

بنام خدا
یا امام هادی
سلام و عرض ادب

یحتمل تا بحال از این سفر نورانی برگشته اید (هرچند از صمیم دل آرزو می کنم ایام اربعین سالار شهیدان انجا باشید )

باز هم دیر رسیدم، ولی مطمئنم دوستان جا مانده خود را هم به بهانه های مختلف یاد کرده اید

خوشا بسعادت شما .... و خوشا بحال ما که دوستان مؤمنی مانند شما داریم

زیارتتان قبول باشد

ان شالله مکرر قسمت شود :Gol:

آخرین دعای مولا ابا عبدالله

جایی از گفته های مولا امام سجاد خواندم ؛ که فرمودند روز عاشورا که همه یاران پدرم شهید شده بودند،

و دیگر یاری نداشت و به میدان رفته بود ، به سمت خیمه ها باز گشت ، و در حالی که خون از بدنش فواره میزد مرا

به سینه اش چسباند و چنان گریه می کرد که هنوز تکان خوردن پدرم را احساس میکنم ، در حالی که در اضطرار بودم پدرم به من این دعا را آموخت

http://www.askdin.com/group107-discussion1626.html

:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

اللهم صل علی محمد و آل محمد

:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

[="Tahoma"][="Black"]

[/]

[=arial black]

سلام بر اسکدینی های خوب و مومن:Mohabbat:

[=arial black]میلاد با سعادت [=arial black]امام علی علیه السلام [=arial black]:Rose:[=arial black]رو تبریک میگم

فایل: 

[=arial]مدتی بود می خواستم تو گروه یه غربال گری داشته باشم، ولی متاسفانه اونقد وقتم شلوغ بود که نشد بیام و

خوشبختانه شب میلاد امام علی علیه السلام این توفیق رو پیدا کردم.

تو این مدت که فعالیتم کم شده بود فهمیدم وقتی مدیر فعالیتش کم میشه و اونقد که باید شور و هیجان نداشته باشه

اعضا هم کم فعالیت میشه...این یه درس خوب برای تمام امور زندگیم شد :ok:

خلاصه چون گروه بنام ائمه علیهم السلام هست و قداست داره باید مدیر قابلی هم داشته باشه ...

یادش بخیر جوونی:pir:؛ حقیقتش بخاطر بعضی مسائل مجبورم مدیریت گروه رو انتقال بدم و

همچنین بگم که خیمه های گروه عزیزمون بعضا هیچ فعالیتی درشون صورت نمگیره و قلب آدم میشکنه:Ghamgin:

خیمه های پیامبر عزیزمون و ائمه دیگه.

[SPOILER][SPOILER]هنوز یادم نمیره که در گروه خیمه های عشق سابق وقتی به مادرم گفتم خیمه های امام علی علیه السلام خادم ندارند گفت میشه اسم من رو بذارن بعنوان خادمش؟[/SPOILER][/SPOILER]

اون خیمه هایی که هیچ فعالیتی ندارند رو هفته آینده میزنم "بدون خادم" عزیزانی که مایلند خادم

خیمه ها شوند از الان اعلام کنند.

و همچنین دوستان بزرگواری که به عشق ائمه علیهم السلام [=arial]:Rose:[=arial]و نیتشون حاضرند مدیریت گروه

خیمه های عشق رو عهده دار بشند اعلام کنند...خدا خیرتون بده:Rose:

www.BGH.ir).mp3" title="http://dl.bachehayeghalam.ir/media/sound/karimi122(www.BGH.ir).mp3">
[=B Mitra]

www.BGH.ir).mp3" title="http://dl.bachehayeghalam.ir/media/sound/karimi122(www.BGH.ir).mp3">

http://dl.bachehayeghalam.ir/media/s...ww.BGH.ir).mp3

[="Times New Roman"][="Navy"]

عرض سلام و ادب

بشتابید بشتابید

برای فعال شدن گروه از این ماه خادمین به صورت دوره ای عوض خواهند شد فعالیت خودتونو بیشتر کنین.

البته اگر فعالیت خیمه ای خوب و مورد قبول باشه به صورت تشویقی یک ماه دیگه میتونه خادم باشه.

هر کدام از خادمین قبلی که مایل به ادامه همکاری هستند اعلام کنند تا برای خیمه های با خادمین غیر فعال خادم تعیین بشه.

البته دوستانی که در این چند روز به سایت سرنزدن نگران نباشن چون ماه بعد از بین داوطلبین مجددا خادم انتخاب خواهد شد.

هر کسی خواست اسمش در بین داوطلبین ماه بعد باشه یا اینجا یا تو پروفایل بنده اطلاع بده.

باتشکر. التماس دعا