جمع بندی عالم خواب ورویا

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
عالم خواب ورویا

دعایی وجودنداره که جواب اون چیزی که میخوای وتوش بدجورگیرکردی توخواب ببینیم؟ من یک باریه جادیدم نوشته بوددقیق یادم نیست فکرکنم 7بارسوره زلزال بودبادعای بعدش امامن خوندم وخوابی ندیدم راهی نداره؟ :roz:

با سلام وعرض ادب
در این زمینه وارد شده است:
مرحوم شيخ عباس قمى در مفاتيح الجنان از كفعمى صاحب مصباح و محدث فيض، صاحب كتاب خلاصه الاذكار نقل مى كند كه هر كس خواسته باشد در خواب ببيند يكى از پيامبران و امامان (ع) را يا يكى از مردمان يا والدين خود را، سوره« شمس »و«ليل »و« قدر »و«قل يا ايها الكافرون »و« اخلاص»و«معوذتين »بخواند و صد مرتبه سوره«اخلاص »را بخواند و صد مرتبه بر پيامبر و آل او صلوات بفرستد و با وضو به جانب راست بخوابد. هر كه اراده كرده ان شاء الله در خواب خواهد ديد .
و براى آگاهى بيشتر : ر. ك: مفاتيح الجنان، خواص سور و آيات و اعمال وقت خواب.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد مجید

سلام
من یه جا خوندم که کسانی که دروغ نگویند رویای صادقه می بینن.حالا صحت و سقمش رو نمیدونم!!!

پارمین;359973 نوشت:
بادعای بعدش امامن خوندم وخوابی ندیدم

با اعتقاد و توجه باید خونده بشه تا اثرگذار باشه.

هوالعالم

اصل اول صلاح کار ماست .
که دیدن لازم و به صلاح شماست یا خیر ...

اصل دوم سلامت وجود الهی ماست .
یعنی همون سلامت کلی وجود
که در معرض امواج و انوار الهی ست یا درگیر افکار مادی و سلولهای گناه آلود ...
گناهانی مثل حق مردم . دروغ . غیبت . خشونت . تهمت و حرص و طمع و دود و الکل و....

وضعیت دینی و سلامت مردم پیشین خیلی بهتر و کاملتر از وضعیت فعلی ما بوده و
در اون زمان خیلی ها بی اراده حتی با یک اراده و اشاره به چنین چیزی میرسیدند

کیفیت کاره اینجور ادعیه بستگی به شرایط و وضعیت سلامت ما داره
اگر من به درجه سلامت برسم هزار و یک روش برای مشاهده رویا هست
که هر کدام ممکنه در زمانی موثر یا کم اثر باشه ...

نورانی ساختن جسم با اعمالی مثل غسل و وضو و طهارت کامل در زمان خواب
اهدای سلامتی به ذهن با حسن نیت و افکاری پسندیده قبل از خواب
و ازاد سازی روح از گیر و دار دنیای فانی با یاد خدا

خیلی مهم هستند
البته بطوریکه این نور و حسن نیت و ازاد سازی محسوس باشند .

پارمین;359973 نوشت:
[=book antiqua]دعایی وجودنداره که جواب اون چیزی که میخوای وتوش بدجورگیرکردی توخواب ببینیم؟ من یک باریه جادیدم نوشته بوددقیق یادم نیست فکرکنم 7بارسوره زلزال بودبادعای بعدش امامن خوندم وخوابی ندیدم راهی نداره؟

باسلام

این قبیل دستورات ناقص هست! و باید قبلش مقدماتش را انجام داد تا جواب را درست ببینید! وگرنه یا خواب نمی بینید یا جواب غلط خواهید دید!

هر کسی هم نمیتواند چنین خوابهایی ببیند!

یه روشی تو لینک زیر گذاشتم شاید بهتون کمک کنه!

http://www.askdin.com/thread21100.html

پارمین;359973 نوشت:
دعایی وجودنداره که جواب اون چیزی که میخوای وتوش بدجورگیرکردی توخواب ببینیم؟ من یک باریه جادیدم نوشته بوددقیق یادم نیست فکرکنم 7بارسوره زلزال بودبادعای بعدش امامن خوندم وخوابی ندیدم راهی نداره؟

سلام
یافتن پاسخ سوالات راههای ساده تری دارد چرا باید در خواب دنبالش بگردید ؟
والله الموفق

جمع بندي
[=book antiqua]سوال: دعایی وجودنداره که جواب اون چیزی که میخوای وتوش بدجورگیرکردی توخواب ببینیم؟
در این زمینه وارد شده است:
مرحوم شيخ عباس قمى در مفاتيح الجنان از كفعمى صاحب مصباح و محدث فيض، صاحب كتاب خلاصه الاذكار نقل مى كند كه هر كس خواسته باشد در خواب ببيند يكى از پيامبران و امامان (ع) را يا يكى از مردمان يا والدين خود را، سوره« شمس »و«ليل »و« قدر »و«قل يا ايها الكافرون »و« اخلاص»و«معوذتين »بخواند و صد مرتبه سوره«اخلاص »را بخواند و صد مرتبه بر پيامبر و آل او صلوات بفرستد و با وضو به جانب راست بخوابد. هر كه اراده كرده ان شاء الله در خواب خواهد ديد .
و براى آگاهى بيشتر :ر. ك: مفاتيح الجنان، خواص سور و آيات و اعمال وقت خواب.

موضوع قفل شده است