من افتخار می کنم ایرانیم چون ؟؟؟

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
من افتخار می کنم ایرانیم چون ؟؟؟

من افتخار مي كنم ايرانيم چون؟ [=arial,helvetica,sans-serif]برای چی افتخار می کنید اصن افتخار می کنید ؟[/][=arial,helvetica,sans-serif]
[/]

[=arial,helvetica,sans-serif]
[/]

من افتخار میکنم ایرانیم چون مردانی بزرگ در آن حماسه آفریدند...:Gol:

بنام او

حس خدا;357328 نوشت:
من افتخار مي كنم ايرانيم چون؟

باسلام و عرض ادب..سوال بسیارخوبی را مطرح نمودید ..

من افتخارمیکنم ایرانی ام چون کوروش برخلاف تمام تبلیغات سویی که برعلیه او میشود بنیانگذار این کشور عزیز و مقدس گردید..

من افتخارمیکنم ایرانی ام چون ازمیان صدها فرهنگ و مذهب و باور و مکتب و باتمام تبلیغات سوئی که گاها علیه آن میشود .. این مذهب عشق و مظلومیت شد که باور و عشق من گردید ..

من افتخارمیکنم ایرانی ام چون دارای سلولهای ویژه و منحصر بفردی هستم که میتوانم قدرت و توان فکری و جسمیه دو نژاد را والبته باگرایش بیشتر به نژاد علم و همزمان مورد استفاده خود قرار داده که ازاین حیث هنوز کسی به خلاقیت و قدرت آن پی نبرده ..

[=arial]من افتخارمیکنم ایرانی ام .. چون خالق و آفریدگارم خواسته که من ایرانی باشم ..

و من بخاطر صدها و بلکه هزاران دلیل دیگر افتخارمیکنم که ایرانی ام اما بیشتر از اینکه مایل باشم بگویم افتخار میکنم .. مایل بودم بگویم افتخار خواهم کرد چون ..؟؟

چون منظور و معنای آن این میشد که یعنی غیر از گذشته .. الان چه داری که به آن افتخارنمایی و من نیز برای تو برمیشمردم که گذشته از گذشته ای پرافتخار .. الان چه دارم یا چه خواهم داشت که به آن افتخار نموده یا خواهم نمود؟؟

و باوجود هزاران حماسه ساز جنگ 8 ساله و شاعران و خلاقان و اندیشمندان گمنام و پرآوازه و پادشاهان و مردان شجاع و دلیر و ازجان گذشته .. بازهم بگویم چرا افتخارمیکنم که من یک ایرانی ام :Gol::hamdel::Gol:....؟؟؟

باسپاس..

مگه میشه به ایران افتخار نکرد؟

به ذره ذره خاک ایران ، به تک تک ایرانیا به اینکه نژادمون آریایی ،اونم آریایی برتره افتخار می کنم.

به این افتخار میکنم که هیچگاه بت پرست نبودیم .

به کوروش کبیر ، داریوش بزرگ ، خشایار شاه ، کاوه آهنگر ، آرش کمانگیر ، سیاوش ، کیومرث ، رستم، زرتشت و...

منشور حقوق بشر ، منشور پارسوماش ، منشور پرشیا ، منشور شوشیانا ، منشور پاسارگاد ، فروهر همه اینا غرور آفرینه .

به فردوسی، خیام، حضرت حافظ ، مولانا رومی ، سعدی ،عطار ، نظامی ، وحشی بافقی ، ارد بزرگ ،ابوعلی سینا ، ابو ریحان بیرونی ، رازی و...

به پارسه ، خلیج همیشه فارس ، پاسارگاد ، شهر سوخته(مهر گنجینه سر به )، چغازنبیل ، بیستون ، نقش رستم ، تخت سلیمان ، طاق

بستان ، کاخ تیسفون(بزرگترین طاق آجری دنیا)و... افتخار می کنم.

به این افتخار می کنم که ما ایرانی ها شادترین مردم دنیا بودیم و پدران ما جشن و پایکوبی رو عبادت می دونستند .

کل جهانیان در مقابل بزرگی ایران و ملتش سرفرود آوردن .

من افتخار میکنم ایرانیم چون بزرگترین حکومت اسلامی شیعه ی جهان است.

حدیث معروف اگر دین در ثریا هم باشد مردانی از پارس بدان دست خواهند یافت در صحیح مسلم نیشابوری:

Bk 31, Number 6117:
Abu Huraira reported Allah's Messenger (may peace be upon him)
as saying: If the din were at the Pleiades, even then a person
from Persia would have taken hold of it, or one amongst the

Persian descent would have surely found it.