جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 6 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93054

๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد

๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد السلام علیک یا روح الله موسوی الخمینی ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد زندگی نامه امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد متن وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد نصحیت هایی حکیمانه از حضرت امام رحمة الله علیه به فرزند گرامیشان حاج احمد آقا
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد اخلاق انقلابی امام خمینی (ره)
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد امام خمینی (ره) از دیدگاه شخصیت های جهان
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد چه کسي نخستین بار لقب 'امام' را براي امام خمینی به کار برد؟
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد با رهنمود های حضرت امام خمینی(ره)خودرا بسازیم
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد خاطرات شيرين حضرت امام خميني رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد خاطرات شنیدنی از رحلت امام خمینی رحمة الله علیه + تصاویر خاطره انگیز
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد نامه عاشقانه حضرت امام رحمة الله علیه به همسرشان
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد در محضر امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد سه هجرت امام خميني رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد خواب عجیب امام خمینی رحمة الله علیه در دوران مبارزه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد مقام امام راحل و برخی پویندگان راه او
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد دانلود کتاب با موضوع امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد دانلود کتاب چهل حدیث امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد تفسير سوره حمد « امام خمینی رحمة الله علیه »
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد اشعار امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد اشعار و پیامک رحلت امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد دلنوشته هایی برای امام مهربان ( به مناسبت ارتحال امام خمینی رحمة الله علیه)
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد تصاویری از امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد دانلود صوت و تصویری كامل قرائت وصیت‌نامه امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد دانلود سخنرانی های امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد بیانات حضرت امام خمینی رحمة الله علیه با موضوع «امام زمان (عج) آخرین ذخیره الهی»
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد برنامه جالب صوتی: از ولادت تا رجعت (امام خمینی رحمة الله علیه )
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد در سوگ خورشید - نواهای صوتی رحلت امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد چند فايل صوتي - کرامات امام خميني رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد کرامت نا گفته ای از امام خمینی رحمة الله علیه (تصویری)
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد سخنرانی مرحوم شیخ احمد کافی رحمة الله علیه در مورد امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد کلیپ بسیا زیبا از اواخر عمر حضرت امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد دانلود مستند خبری «یک نکته از هزاران» -رویدادهای دوران حیات امام خمینی رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد سالها میگذرد حادثه ها می آید(فلش)
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد نرم افزار صحيفه امام خميني رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد نرم افزار موبايل دانستنيهاي امام خميني رحمة الله علیه
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد قيام پانزدهم خرداد 1342 چگونه شکل گرفت؟
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد قیام پانزده خرداد به روایت تصویر
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد در ایام پیروزی انقلاب چه اشعاری ،شعار مردم در راهپیمایی ها شد؟
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد ویژه نامه سال 1390
    ๑|۩| انتظار فرج روح خدا |۩|๑ ویژه نامه رحلت حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و قیام 15خرداد ویژه نامه سال

دانلود صوت

2. صلوات ها 15

3. انجمن گفتگوی دینی

انجمن کفتگوی دینی

لیست موضوعات جهت اطلاع رسانی

نوشته
    4,398
    حضور
    78 روز 21 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    13
    آپلود
    1
    گالری
    2199
    صلوات
    26284

ناگاه با عروج تو چون روبرو شدیم
    در انزوای تلخ غریبی فرو شدیم
    دنبال تو تمام زمان را ورق زدیم
    با دستهای خالی خود روبرو شدیم

از غم دوست، در این میکده فریاد کشم
    داد رس نیست کـه در هجر رخش داد کشم

داد و بیداد که در محفل ما رندى نیست
    که برش شکوه بــرم، داد ز بیداد کشم

شادیم داد، غمم داد و جفا داد و وفا
    با صفا منّت آن را کـه به من داد، کشم

عاشقم، عاشق روى تو، نه چیز دگرى
    بار هجران و وصالت به دل شاد، کشم

در غمت اى گل وحشىِ من، اى خسرو من
    جـور مجنون ببرم، تیشه فرهاد کشم

مُردم از زندگىِ بى تو که با من هستى
    طرفه سرّى است که باید برِ استاد کشم

سالها مى گذرد، حادثه ها مى آید
    انتظار فرج از نیمه خرداد کشم

امام خمینی رحمة الله علیه

گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگی
    با قلـــم نقش حبـــابی بر لب دریا کشید

گفتمش تصویری از لیلی و مجنون را بکش
    عکس حیـــدر در کنار حضرت زهـــرا کشید

السَّلاَمُ عَلَيْکِ أَيَّتُهَا الْمُضْطَهَدَةُ الْمَقْهُورَة

5. صلوات ها 11

علاقه
    تلاوت قرآن،بدمینتون،گل و گیاه
    نوشته
    189
    حضور
    7 روز 11 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    10
    صلوات
    1606

می فروشی گفت: کالایم می است

رونق بازار من ساز و نی است

من خمینی دوست دارم چون که او

هم خم است و هم می است و هم نی است

امام خامنه ای

زگهواره تا گور، حسینیم

7. صلوات ها 9

نوشته
    167
    حضور
    2 روز 2 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    1088

رحلت آقا خمینی گریه کن

گریه کن ابر بهاری گریه کن
    با من از این سوگواری گریه کن
    دل ندارد طاقت هجران او
    با دل من خود به یاری گریه کن

در فراق چهره مولای خویش
    نایدازمن هیچ کاری گریه کن

چون دهم شرح غم اش را با کسی
    تا همیشه، سوگواری گریه کن
    دل به عشق اش داده ام دلداده ام
    بهر این دل، دلفکاری گریه کن

می رسد خرداد و داداز یادِ او
    کی توانم بردباری گریه کن

سالیانی می رود بی روی او
    برجهان و نابِکاری گریه کن
    دست ما از دامنش کوتاه شد
    زان ما شد بی قراریگریه کن
    صابر از دل کی رود اندوه او
    در عزایش غصّه داری گریه کن

از خمینی درس دینداری بگیر
    برچنان صبر و صبوری گریه کن

محمدتقي صابری

الهي !
    نه من آنم كه ز فیض نگهت چشم بپوشم،نه توآنی كه گدارا ننوازي به نگاهی
    دراگربازنگردد، نروم بازبه جایی
    پشت دیوارنشینم، چوگدا برسر راهی ،
    كس به غیر از تو نخواهم،چه بخواهی چه نخواهی

بازكن در،كه جز این خانه مرانیست پناهی

9. صلوات ها 9

علاقه
    شهادت قسمت ما می شد ای کاش ...
    نوشته
    4,004
    حضور
    44 روز 5 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    58
    آپلود
    15
    گالری
    1227
    صلوات
    32319

عشق یعنی یک خمینی سادگی...

عشق یعنی با علی دلدادگی....

عشق یعنی دست تو پرپر شده...

عشق یعنی یک علی رهبر شده...

عشق یعنی لافتی الا علی....

عشق یعنی رهبرم سید علی

11. صلوات ها 10

علاقه
    کلی چیزای خوب خوب :)
    نوشته
    864
    حضور
    15 روز 2 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    234
    آپلود
    0
    گالری
    22
    صلوات
    5788

ما مفتخریم و ملت عزیز سرتاپا متعهد به اسلام و قرآن مفتخر است كه پیرومذهبی است كه می خواهد حقایق قرآنی ، كه سراسر آن از وحدت بین مسلمین بلكه بشریت دم می زند، از مقبره ها و گورستانها نجات داده و به عنوان بزرگترین نسخه نجات دهنده بشر از جمیع قیودی كه بر پای و دست و قلب و عقل اوپیچیده است و او را به سوی فنا و نیستی و بردگی و بندگی طاغوتیان می كشاندنجات دهد.

13. صلوات ها 10

15. صلوات ها 9

علاقه
    کلی چیزای خوب خوب :)
    نوشته
    864
    حضور
    15 روز 2 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    234
    آپلود
    0
    گالری
    22
    صلوات
    5788

سراسیمه دویدم داخل اتاق ترسیده بودم که نکند برای امام اتفاقی افتاده باشد دیدم امام دو زانو نشسته اند جلوی تلویزیون و جفت دست هایشان را گذاشته اند روی پاهایشان به من گفتند احمد بیا بنشین امام بر خلاف تصورم خیلی هم سر حال بودند و مراسم استقبال (کیم ایل سونگ)رئیس جمهور چین از آقای خامنه ای را نگاه می کردند امام گفتند :"احمد می بینی حیف نیست این عظمت را عصایش را وقتی برمی دارد و قدم برمی دارد و می گذارد آن طرف به چنین مسلمانی افتخار می کند حیف نیست ایشان رهبر آینده نباشند الحق ایشان شایستگی رهبری را دارند من هم به تو گفتم و هم به آقای هاشمی رفسنجانی تکلیف من تمام است شماها بگویید اگر من بگویم استخلاف پیش می آید من صحه می گذارم

(منبع :صبح صادق شماره 401 نقل از مرحوم سید احمد خمینی فرزند امام راحل)

17. صلوات ها 10

علاقه
    گفتگوی دینی
    نوشته
    958
    حضور
    31 روز 6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    3
    گالری
    54
    صلوات
    3166

السلام علیک یا روح الله
    خیلی دلم برای امام تنگ شده
    روزی که از دنیا رفت 6 ساله بودم

19. صلوات ها 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری