صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 2 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93053

⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر

⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر موضوعات و پرسمان
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر زندگانی حضرت علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر سیره‌ عملی امام علی علیه السّلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر فضائل امام علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر پای سخنان امیر المومنین علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر تبار حضرت علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر ولادت امام علي عليه السلام در كعبه از ديدگاه اهل سنت
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر آیا امام علی علیه السلام در کعبه به دنیا امده اند؟
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر حکومت حضرت علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر فضائل امام على علیه السلام در كلام خلفا
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر توسعه سياسي از ديدگاه حضرت علي علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر كرامت انساني درسيره امام علي علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر امام علی علیه السلام و تربیت فرزند
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر تئوری مدیریت از دیدگاه امام علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر خدمات اجتماعی حضرت علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر عوامل نظم اجتماعى و سياسى جامعه, در نگاه اميرالمؤ منين عليه السّلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر آسيب‏ شناسي زمامداران از منظر امام علي علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر مناظره حضرت علي علیه السلام با مهاجرين و انصار
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر آیه 82 سوره نمل و بازگشت حضرت علی علیه السلام به دنیا
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر سوالات شرعی در مورد اعتکاف
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر فرهنگی و رسانه مذهبی
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر دانلود کتاب - حضرت علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر دانلود نهج البلاغه
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر كتاب موبايل چهل حديث علوي عليه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر دانلود روابط امام علی علیه السلام و خلفا به روایت نهج البلاغه
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر کتاب اجرايي - پيشگوييهاي اميرالمومنين حضرت علي علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر مناجات حضرت علی علیه السلام - دانلود
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر اعتکاف مکتب خود سازی
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر اعتكاف-سه روز اعتكاف ....خوش به حال معتکفین
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر حب على عليه ‏السلام در قرآن
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر در مدح مولایم علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر قطعات ادبی به مناسبت میلاد مولا علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر اشعار و پیامک ولادت حضرت علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر جملاتی قصار و بسیار زیبا از امام علی علیه السلام با ترجمه انگلیسی
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر تصاویری ویژه ولادت مولای عشق و گرامیداشت روز پدر
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر مولودی میلاد با سعادت علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر زینوا مجالسکم بذکرعلی بن ابیطالب (دانلود صوتی )
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر مجموعه سخنرانی های صوتی کوتاه پیرامون شخصیت امام علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر برنامه ی جالب رادیویی امام علی علیه السلام - صدای اندیشمندان
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر داستان صوتی امام علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر سلام حضرت علی علیه السلام ( صوتی کودکان )
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر دانلود زیارت تصویری امام علی علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر قرار دلهاي بي قرار-فلش ميلاد علي ابن ابي طالب علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر شب،شب وصال مي...- فلش
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر کلیپ تصویری دعاء اللهم صل علی امیر المومنین علی ابن ابی طالب
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر بابا دو بخش دارد ... پدران آسمانی
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر نرم افزار
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر نرم افزار موبایل اعتکاف
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر قالب های وبلاگ "امام علی علیه السلام"
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر 320 داستان از معجزات و كرامات امام على علیه السلام (اندروید ، جاوا ، پی دی اف )
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر نرم افزار هاي رايانه و موبايل مرتبط با مولا اميرالمومنين علي عليه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر نرم افزار ۱۱۰ سرمشق از سخنان حضرت على علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر يک مرد و هفت ميدان - تولید اسک دین
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر نرم افزار عاشق ترين معشوق - كاري از اسك دين
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر قضاوتهاي شگفت انگيز حضرت علي علیه السلام - کتاب مالتي مدياي اسک دين
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر کتاب اجرایی آبـروی کـعبـه - تولید انجمن گفتگوی دینی
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر طرح هدیه صلوات به امیرالمومنین علیه السلام
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر خرمشهر را خدا آزاد کرد ...
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر بازتاب آزادسازی خرمشهر در رسانه های بیگانه
    ⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر روایت صادق آهنگران از آزادی خرمشهر

دانلود صوت
    [/CENTER]
    ویرایش توسط افلاکیان : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷ در ساعت ۲۲:۰۳

2. صلوات ها 22

3.  

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

شامل:

نرم افزار:نرم افزار عاشق ترین معشوق + کتاب اجرایی قضاوت های امام علی (ع)
    تلفن همراه : نرم افزار امام علی عليه السلام (اندروید )+نهج البلاغه(اندروید) + پس زمینه در دو سایز
    تصاویر : 21 تصویر با کیفیت
    پلیر صوتی : شامل 50 مولودی (قابلیت پخش انلاین و افلاین)
    وبلاگ:قالب میلاد امام علی (ع) برای سیستم وباگ های مختلف
    شعر و پیامک :
    اشعار و پیامک های ویژه روز میلاد امام علی(ع)
    و روز پدر

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط سلیلة الزهراء : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در ساعت ۱۶:۳۶

3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
    دریایی از امکانات پیش روی شماست

5. صلوات ها 14

علاقه
    خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
    نوشته
    6,241
    حضور
    60 روز 3 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    66
    آپلود
    42
    گالری
    3111
    صلوات
    55734

بسم الله الرحمن الرحیم

یا آبَاالحَسَنِ یا اَمیرَالمُؤمِنینَ یا عَلیَّ بنَ اَبی طالِبٍ یا حُجَّةَ اللّهِ عَلی خَلقِهِ یا سَیِدَناوَ مَولانا اِنا تَوَجَّهنا وَستَشفَعنا وَ تَوَسَّلنا بِکَ اِلیَ اللّهِ وَ قَدَّمناکَ بَینَ یَدَی حاجاتِنا یا وَجیهاً عِندَاللّهِ اِشفَع لَنا عِندَاللّه

ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر بر اسک دینیان مخصوصا پدران اسک دینی مبارک

ویرایش توسط سلیلة الزهراء : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در ساعت ۱۶:۵۸
    مــــولاي غريبــــــم!

اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

دل مـــــن دانـــد

و مـــــــن دانــــــم و

تنــــها دل مــــــن ...

شـــادی
    روح شـــهـــدا صـــلـــوات

7. صلوات ها 15

علاقه
    گفتگوی دینی
    نوشته
    958
    حضور
    31 روز 6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    3
    گالری
    54
    صلوات
    3166

میلاد مولود کعبه مولی الموحدین امیر المومنین علی بن ابیطالب(ع) به همه مروجان تفکر علوی و اسلام ناب و حقیقی در انجمن گفتگوی دینی و تمام پهنه و گستره دنیای مجازی تبریک و تهنیت عرض می کنم

ویرایش توسط عبدالرحیم : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در ساعت ۱۷:۰۶

9. صلوات ها 14

علاقه
    گفتگوی دینی
    نوشته
    958
    حضور
    31 روز 6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    3
    گالری
    54
    صلوات
    3166

كتاب نهج البلاغه كه نازله روح اوست براى تعلیم و تربیت ما خفتگان در بستر منیّت و در حجاب خود و خودخواهى خود، معجونى است براى شفا و مرهمى است براى دردهاى فردى و اجتماعى و مجموعه‏اى است داراى ابعادى به اندازه یك انسان و یك جامعه بزرگ انسانى

11. صلوات ها 11

علاقه
    گفتگوی دینی
    نوشته
    958
    حضور
    31 روز 6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    3
    گالری
    54
    صلوات
    3166

«جابر می گوید که چون علی علیه السلام از فتح خیبر به نزد پیامبر صلی الله علیه وآله بازگشت، حضرت فرمودند: اگر نبود که گروهی از امت من همانند مسیحیان درباره عیسی به انحراف کشیده می شدند هر آینه در باره تو چیزی می گفتم که از هیچ مکانی عبور نمی کردی مگر خاک پایت را بر می داشتند و از آب وضوی تو را به نیت شفا استفاده می کردند. اما همین برای تو کافی است که از من هستی و من از تو هستم و تو از من ارث می بری و من از تو ارث می برم و تو منزلت هارون را به موسی نسبت به من داری و تو ذمه مرا از دیونم پاک می کنی و بر اساس سنت من جنگ می نمایی و تو در فردای قیامت و بر سر حوض(کوثر) خلیفه من هستی و اولین فردی خواهی بود که در آنجا بر من وارد می شوی و با من لباس (بهشتی) می پوشی و تو اولین فرد از امت من خواهی بود که وارد بهشت می شود و شیعیان تو در آن روز بر روی منابری از نور با چهره هایی نورانی در اطراف من قرار دارند و من آنان را شفاعت می کنم و آنها در بهشت همسایه های من خواهند بود. جنگ با تو جنگ با من است و آشتی با تو آشتی با من، و سرّ و علن تو، سرّ و علن من و اسرار سینه تو اسرار سینه من است و فرزندان تو فرزندان من هستند و تو هستی که وعده های مرا محقق می کنی و حق با تو و بر زبان و چشم و در برابر دید توست، و ایمان با گوشت و خون تو درآمیخته همانگونه که با گوشت و خون من آمیخته است. و هرگز دشمن تو بر حوض کوثر بر من وارد نخواهد شد و دوست تو از آنجا محروم نمی گردد.

جابر می گوید: چون به اینجا رسید امام علی علیه السلام به سجده افتاد و گفت: حمد خدای را که از روی فضل و احسانش، با اسلام بر من نعمت داد و مرا قرآن آموخت و نزد بهترین بندگانش خاتم انبیا و سید مرسلین محبوب گردانید.
    پیامبر صلی الله علیه وآله فرمودند: اگر تو نبودی پس از من مومنین از غیرمومنین شناخته نمی شدند.»

13. صلوات ها 13

علاقه
    اول از همه چیز دین خدا و همه ی متعلقاتش/دوست دارم یار امام زمان عج باشم/معماری
    نوشته
    1,465
    حضور
    17 روز 10 دقیقه
    دریافت
    132
    آپلود
    0
    گالری
    1169
    صلوات
    9815

ولادت مولایمان حضرت علی (صلوات الله علیه) و روز پدر بر عموم شیعیان مبارکــــ، باد

⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر⋙❀ آفتاب در نجف ❀⋘ ویژه نامه ولادت امیرالمومنین علیه اسلام و روز پدر
    رسول اکرم(ص) فرمودند
    :

اگر مردمان بر ولایت علی (ع) جمع می شدند
    خدا جهنم را خلق نمی فرمود.
    عین الحیوة صفحه 107

ویرایش توسط حیدر لیلا : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در ساعت ۱۸:۰۵

15. صلوات ها 13

علاقه
    نقاشی/سفر/حقوق
    نوشته
    1,370
    حضور
    27 روز 2 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    5753

عید میلاد امیر مبارک.....

امام سجاد (ع):
    خدایا
    اگر مرابه بهشت ببری پیامبرت شاد میشود واگر به جهنم ببری دشمنت(شیطان)شاد میشود و من بخدا قسم میدانم که تو شادی پیامبرت را بیش از شادی دشمنت دوست داری
    دعای ابو حمزه ثمالی

17. صلوات ها 12

علاقه
    .
    نوشته
    312
    حضور
    30 روز 7 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    4
    گالری
    2
    صلوات
    2316

تبریک به کسی که نمی دانم از بزرگی اش بگویم یا مردانگی، سخاوت، سکوت، مهربانی
    و... بسیار سخت است ...پدرم روزت مبارک . . .

عاشقان عیدتان مبارکباد

http://s5.picofile.com/file/81512909...50d8dd89_l.jpg

متحول شدن زندگی شما فقط در گرو یک نفر است :

خــودتان !

19. صلوات ها 11

علاقه
    شهادت قسمت ما می شد ای کاش ...
    نوشته
    4,004
    حضور
    44 روز 5 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    58
    آپلود
    15
    گالری
    1227
    صلوات
    32319

امام علی(ع) :

خشم خود را فرو خور،که من جرعه ای شیرین تر از آن ننوشیدم و پایانی گواراتر از آن ندیده ام.

: (Imam Ali (AS
    Fit into your anger, I sip more of a sweet and final Nnvshydm Gvaratr've seen it

ولادت باسعادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و روز پدر مبارک باد

21. صلوات ها 9

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری