صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: از دست اجنه دارم اذیت میشم!

علاقه
    khoda
    نوشته
    531
    حضور
    11 روز 14 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4263

از دست اجنه دارم اذیت میشم!

بسم الله الرحمن الرحیم

راستش نمیدونم از کجای زندگیم شروع کنم بزارید از همون اول بگم و از کارشناس محترم هم خواهش دارم سریعا جواب بدن

بچه بودم که در خانه ی پدر بزرگم که یک باغ بزرگ بود مشغول بازی بودم ناگهان فردی بلند قامت رو دیدم که بسیار وحشتناک بود البته من فقط پاهای ایشون رو دیدم و قسمت بالای بدنش نمایان نبود ینی پشت وسایل بود من که اون زمان بچه بودم توجهی نکردم و بیخیال قضیه شدم اما بعد از چند سال وقتی اخر شب بود و خواستم بخوابم دیدم که فردی که سایه اش روی دیوار اتاقم افتاده داره از پله های اتاقم بالا میاد به شدت ترسیدم و میخواستم سکته کنم
    گذشت اون ماجراهم تموم شد و بعد از چند وقت دوباره در حین اینکه خواب بودم تمام بدنم سنگین شد و زبونم قفل شد حتی نمیتونستم تکون بخورم و مطمئن بودم که کار جنه اما متاسفانه کسی حرفم رو زیاد باور نمیکرد بازهم از اون ماجرا گذشت حالا تقریبا یکی دو سالی میشه که جن برای من خواب و خوراک نذاشته من رو به شدت اذیت میکنه شب ها موقع خواب سنگین میشم و حتی میخوام خفه شم بااینکه موقع خواب ایت الکرسی و سوره هایی از قران رو میخوانم قران رو بالای سرم میزارم و وضو میگیرم اما فایده ای نداره گاهی اوقات دیگه امیدی ندارم حتی بتونم زنده بمونم چون واقعا اذیت میشم بعضی شبا از پنجره ی اتاقم که رو به کوچست صدای سوت زدن میاد اونم نصف شب و من کاملا مطمئنم کسی نیست چون محله ی ما کلا خلوته کوچمون و افرادی هم که زندگی میکنن فرهنگ بالایی دارن تا نصف شب نیان توی کوچه یااینکه صدای جیغ بچه میاد و من کاملا مطمئنم که همه ی اینها مربوط به همون جن ها میشه حتی صدای کوبوندن پا از سقف اتاقم میاد واقعا دیگه کلافه شدم بااینکه خانه ی ما خانه ای است که اعضای اون مومن و قران خون هستن اما ااین مشکل بزرگ رو دارم برای برادر بنده هم همچین مشکلایی پیش میاد خواهش میکنم درست راهنماییم کنید
    خدایا؛ بضاعت من به قدری است که نمی دانم در حق آشنایان و دوستانم چه دعایی کنم

اما می دانم که تو از حال آنان آگاهی پس بهترین ها را برایشان کرم نما

http://www.askdin.com/blogs/21624/a-829/

2. صلوات ها 20

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,527
    حضور
    174 روز 23 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58313

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: حامی

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱ در ساعت ۲۳:۴۶

5. صلوات ها 7

نوشته
    20,860
    حضور
    213 روز 18 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151469

با سلام خدمت شما پرسشگر محترم و تشکر از اعتمادتون
    برای این که بتونم پاسخی دقیق به شما بدهم نیاز به اطلاعات بیشتری از شما دارم:
    سن؟
    تحصیلات؟
    تحصیلات والدین؟
    تعداد فرزندان(خواهرو برادر)
    متأهل یا مجرد؟
    سابقه بیماری جسمی یا افسردگی و اضطراب و..؟
    نظر دیگران درباره
    گفته های شما؟
    آیا تا به حال از کارشمناس دینی یا روان شناس کمک گرفته اید؟ اگر بله چی گفتند؟

گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

7. صلوات ها 12

علاقه
    Programming
    نوشته
    522
    حضور
    5 روز 17 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1291

بسم الله الرحمن الرحیم

راستش نمیدونم از کجای زندگیم شروع کنم بزارید از همون اول بگم و از کارشناس محترم هم خواهش دارم سریعا جواب بدن

بچه بودم که در خانه ی پدر بزرگم که یک باغ بزرگ بود مشغول بازی بودم ناگهان فردی بلند قامت رو دیدم که بسیار وحشتناک بود البته من فقط پاهای ایشون رو دیدم و قسمت بالای بدنش نمایان نبود ینی پشت وسایل بود من که اون زمان بچه بودم توجهی نکردم و بیخیال قضیه شدم اما بعد از چند سال وقتی اخر شب بود و خواستم بخوابم دیدم که فردی که سایه اش روی دیوار اتاقم افتاده داره از پله های اتاقم بالا میاد به شدت ترسیدم و میخواستم سکته کنم
    گذشت اون ماجراهم تموم شد و بعد از چند وقت دوباره در حین اینکه خواب بودم تمام بدنم سنگین شد و زبونم قفل شد حتی نمیتونستم تکون بخورم و مطمئن بودم که کار جنه اما متاسفانه کسی حرفم رو زیاد باور نمیکرد بازهم از اون ماجرا گذشت حالا تقریبا یکی دو سالی میشه که جن برای من خواب و خوراک نذاشته من رو به شدت اذیت میکنه شب ها موقع خواب سنگین میشم و حتی میخوام خفه شم بااینکه موقع خواب ایت الکرسی و سوره هایی از قران رو میخوانم قران رو بالای سرم میزارم و وضو میگیرم اما فایده ای نداره گاهی اوقات دیگه امیدی ندارم حتی بتونم زنده بمونم چون واقعا اذیت میشم بعضی شبا از پنجره ی اتاقم که رو به کوچست صدای سوت زدن میاد اونم نصف شب و من کاملا مطمئنم کسی نیست چون محله ی ما کلا خلوته کوچمون و افرادی هم که زندگی میکنن فرهنگ بالایی دارن تا نصف شب نیان توی کوچه یااینکه صدای جیغ بچه میاد و من کاملا مطمئنم که همه ی اینها مربوط به همون جن ها میشه حتی صدای کوبوندن پا از سقف اتاقم میاد واقعا دیگه کلافه شدم بااینکه خانه ی ما خانه ای است که اعضای اون مومن و قران خون هستن اما ااین مشکل بزرگ رو دارم برای برادر بنده هم همچین مشکلایی پیش میاد خواهش میکنم درست راهنماییم کنید
    سلام ...
    یه روز من از معلم دینیمون پرسیدم خانوم معلم ... اجنه آیا وجود دارن ... اون توجواب بهم گفت آره وجود دارن ... ولی ما باهاشون کار نداریم ... چونکه نمیخوایم اونا هم با ما کار داشته باشن ...
    وقتی بعد ها خودم دقت کردم دیدم اینگار قضیه "جن" و "جنگیری" و از این قبیل چیزها ... بیشتر بخاطر این هست که خود آدم برای اینجور موجودات دعوت نامه فرستاده و اونا هم اومدن ............
    یه آقایی از آشنایان ( فامیل دورمون ) هستند که ایشون نمازخون هم اتفاقا هستند... ولی پیش آقایی کار میکردن که ایشون اعتقاد به جن و پری و از این جور چیزا داشتن ... بعد از مدتی این آقا پسر هم گویا اجنه رو میبینن ... راست و دروغش با خودشون ...
    به نظر من علت اصلی که اجنه سراغ آدم میان اینه که خود آدم یه پورتی رو براشون باز کرده ...

یه مثال : یه دیوونه تو خیابون داره راه میره ... تا موقعی که من هیچ پورتی رو باز نکنم ... ایشون هیچ صدمه ای نمیتونه به من بزنه ...

اگر اجنه بخوان به شما ضرر برسونن نیاز به یک پورت باز از سمت شما دارن ... وگرنه هیچ کاری نمیتونن بکنن ...

پیشنهاد من به شما اینه که تمام پورت های ورودی و خروجی رو ببندید ... اگر صدای سوتی میاد ... بگین بلبل بوده ... اگر کسی به سقف میکوبه بگین پیشی بوده .... اگر خوابت سنگین بوده ... بگو خسته بودم .... و ... اگر اینکار رو بکنی بهت قول میدم هیچ اتفاقی برات نمیوفته و اگر چیزی هم بوده باشه ... میزاره میره ...

یه مثال میزنم که بیشتر منظورم رو متوجه بشی : اگر تو بخوای از کسی پول غرض بگیری : پیش کسی میری که : تو اونو بشناسی ... یا اون تو رو بشناسه ... قبلا ازش غرض گرفته باشی .... یا بهش غرض داده باشی .... باهاش دعوا کرده باشی ... یا اون با تو دعوا کرده باشه ... باباش حق تو رو خورده باشه ... یا بابای تو حق اون رو خورده باشه .... به هر حال دنبال کسی میری که یه پورت باز نسبت به شما داشته باشه .... و گرنه سراغ کسی که هیچ ارتباطی با شما نداشته باشه نمیری ...
    ویرایش توسط FTMH_Mohammadi : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱ در ساعت ۲۳:۵۴
    سلام ...
    از همتون خداحافظی میکنم ... به عللی دیگه نمیتونم به این سایت سر بزنم ...
    امیدوارم که همتون خوب و خوش و سرزنده باشین ...

9. صلوات ها 13

نوشته
    2,644
    حضور
    1 روز 12 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11247

سلام امکان ازار و اذیت توسط اجنه وجود دارد ولی قبلش باید مطمئن شد که کار اجنه می باشد لطفا اطلاعات بیشتری از خود بدهید تا بتوان راهنمائی تان کرد

خداوندا. من بنده حقیری هستم که در مقابل عظمت و مهربانی تو سر به سجده می اورم چرا که تنها تو هستی که من را وجود بخشیدی و من تورا همیشه در همه حال می بویم و میستایم.

11. صلوات ها 11

علاقه
    گفتگوی دینی
    نوشته
    958
    حضور
    31 روز 6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    3
    گالری
    54
    صلوات
    3166

سلام خواهر محترمه
    در میان اقوام و علی الخصوص پدربزرگ و مادر بزرگ بنده ارتباط عجیبی با اجنه دارند به طوری که در محل زندگی آنها دائم رفت و آمد دارند و آنها را مشاهده می کنند.
    پدربزرگم که به رحمت خدا رفتند خیلی انسان با خدا و با تقوایی بودند و این ماجرا را به درستی نقل می کردند و حوادث و ماجراهای زیادی را از حضور و رابطه با جن برای ما گفته اند.
    اما
    شما فرمودید:

نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس الزهرا نمایش پست ها
    بچه بودم که در خانه ی پدر بزرگم که یک باغ بزرگ بود مشغول بازی بودم ناگهان فردی بلند قامت رو دیدم که بسیار وحشتناک بود البته من فقط پاهای ایشون رو دیدم و قسمت بالای بدنش نمایان نبود ینی پشت وسایل بود من که اون زمان بچه بودم توجهی نکردم و بیخیال قضیه شدم
    به ماجراها و داستانهای ایام کودکی توجه نکنید. چون هر چه بزرگ تر می شوید شکل آن ماجرا برای شما تغییر می کند و حادثه ای بزرگ تر برای خود از آن ماجرا می سازید.

بعد از چند سال وقتی اخر شب بود و خواستم بخوابم دیدم که فردی که سایه اش روی دیوار اتاقم افتاده داره از پله های اتاقم بالا میاد به شدت ترسیدم و میخواستم سکته کنم
    گذشت اون ماجراهم تموم شد
    از آنجایی که جن دارای جسم نیست پس سایه هم ندارد
    آنچه که شما دیده اید به طور حتم آدمیزاد بوده و نه جن .
    مانند این ماجرا بارها اتفاق افتاده و بعد از تحقیق مشخص شده که انسان است.
    پس این ماجرا هم بی خیالش شوید

ویرایش توسط عبدالرحیم : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در ساعت ۰۱:۰۹

13. صلوات ها 11

علاقه
    گفتگوی دینی
    نوشته
    958
    حضور
    31 روز 6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    3
    گالری
    54
    صلوات
    3166

بعد از چند وقت دوباره در حین اینکه خواب بودم تمام بدنم سنگین شد و زبونم قفل شد حتی نمیتونستم تکون بخورم و مطمئن بودم که کار جنه اما متاسفانه کسی حرفم رو زیاد باور نمیکرد بازهم از اون ماجرا گذشت حالا تقریبا یکی دو سالی میشه که جن برای من خواب و خوراک نذاشته من رو به شدت اذیت میکنه شب ها موقع خواب سنگین میشم و حتی میخوام خفه شم بااینکه موقع خواب ایت الکرسی و سوره هایی از قران رو میخوانم قران رو بالای سرم میزارم و وضو میگیرم اما فایده ای نداره گاهی اوقات دیگه امیدی ندارم حتی بتونم زنده بمونم چون واقعا اذیت میشم ..... برای برادر بنده هم همچین مشکلایی پیش میاد خواهش میکنم درست راهنماییم کنید
    داستان همیشگی و ساختگی بختک برای شما هم اتفاق افتاده که فکر می کنید بختک روی شما خوابیده...
    این داستان را هم هر روز شنیده ام و می شنوم.
    در منطقه محل تبلیغم بعضی خانواده ها از وجود بختک در خانه اعتراض داشتند و مثل شما این ماجرا را نقل می کردند.
    اما واقعیت ماجرا چیست؟:

بختک (هنگام خواب) چيست؟

فلج خواب (sleep paralysis)

فلج خواب (sleep paralysis) به حالت ناتواني در انجام حرکات ارادي حين خواب اطلاق مي شـود. فلج خواب يـک تـجربـه ي دلــهره آور و هراس انگيز مي بـاشد. فـلـج خـواب اغـلب اوقات هنگام بيدار شـدن از خـواب و يـا در مـوارد نـادر هنگام به خـواب رفتن رخ مي دهد.

فلج خواب از چند ثانيه تا چـند دقيـقه بـه طـول مي انجامد. 25 تا 30 درصد جـمعيت کشـور، حـداقل يک بار در طول زندگي خود اخـتـلال فلج خـواب را تـجـربه کرده اند.

فلج خواب مي تواند در هر سني رخ دهد.
    علايم فلج خواب:

1) ناتواني در حرکت دادن تنه، دست ها و پاها و صحبت کردن (فرد از فرط ترس مي خواهد فرياد بکشد و براي بيدار شدن تقلا مي کند، اما گويي تلاش وي بي نتيجه است)
    2) فلج تمام و يا بخشي از عضلات بدن
    3) احساس خفگي و مرگ (گويي، چيزي روي قفسه سينه ي شما قرار گرفته است)

4) وحشت زدگي و اضطراب.

5) توهمات خواب (hypnagogic hallucinations): به توهمات شنيداري، ديداري و لمسي رويا مانند اطلاق مي شود، مانند احساس حضور يک انسان ديگر در اتاق، احساس فشار بر روي قفسه سينه، ديدن سايه ي افراد، ديدن منبع نوراني، شنيدن صداي افراد، شنيدن صداي قدم هايي که نزديک مي شوند، ديدن شبح، احساس خروج روح از بدن، احساس شناور شدن در هوا، شنيدن صداي باز و بسته شدن درها.
    تصورات غلط نسبت به فلج خواب يا بختک:

آزار و اذيت توسط جن، شيطان، ديو و يا موجودات ماوراي زميني، و يا اشتباه گرفتن آن با تجربه خروج روح از بدن.
    علل ايجاد فلج خواب:

عوامل ژنتيکي، اضطراب و استرس، اختلال هراس و اختلال در نظم خواب .

مکانيسم ايجاد فلج خواب:

در طي خواب در مرحله ي حرکات سريع چشم (REM)، يعني مرحله اي که فرد خواب (رويا) مي بيند، مغز انتقال پيام هاي عصبي به سوي عضلات اسکلتي (به استثناي عضله ديافراگم و عضلات چشم) را متوقف مي سازد، تا شما روياهاي خود را برون ريزي نکنيد (يعني مثلا وقتي در خواب مي بيند مي دويد، از رختخواب بلند نشويد و شروع به دويدن نکنيد).

هنگامي که شما قصد داريد از خواب بيدار شويد، مغز مجدداً کنترل عضلات را
    به دست مي گيرد. اما گاهي اوقات، قبل از اينکه مغز کنترل عضلات اسکلتي

را به دست گيرد و عضلات از حالت فلج بودن خارج گردند، شما هوشياري خود
    را باز مي يابيد که نتيجه ي آن احساس ترس آور فلج بودن بدنتان خواهد بود.

نقطه ي مقابل اين عارضه زماني است که برخي افراد هنگام ديدن رويا، دست ها و پاهاي خود را تکان مي دهند و يا در موارد شديد تر دچار خوابگردي(راه رفتن در حين خواب) مي شوند.
    چه چيزهايي احتمال تکرار فلج خواب را افزايش مي دهند:

1) کساني که به طور طاق باز و به پشت مي خوابند، بيشتر به فلج خواب دچار مي شوند.
    2) برنامه ي خواب نامنظم و محروميت از خواب
    3) افزايش استرس و اضطراب
    4) تغييرات ناگهاني در سبک و يا محيط زندگي

5) مصرف قرص هاي خواب آور و آنتي هيستامين ها

چگونه هنگام احساس فلج شدن بدن، خود را از اين وضعيت هراس آور خلاصي بخشيد:

1) سعي کنيد انگشتان دست يا پاي خود را تکان دهيد.

2) چشمان خود را به شدت تکان دهيد و به دنبال آن پلک ها و سر خود را.

3) سعي کنيد وضعيت خروج از بدن را در خودتان القا کنيد.

درمان فلج خواب:

فلج خواب يک اختلال خواب بي خطر است. تنها با رعايت اصول بهداشت خواب، خودداري از طاق باز خوابيدن و کاهش استرس ها و ترس ها مي توان تکرار آن را به حداقل رساند.
    افرادي که هفته اي يک بار به فلج خواب دچار مي شوند، لازم است تحت درمان دارويي (مصرف ضد افسردگي ها) قرار بگيرند.

15. صلوات ها 12

علاقه
    گفتگوی دینی
    نوشته
    958
    حضور
    31 روز 6 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    37
    آپلود
    3
    گالری
    54
    صلوات
    3166

بعضی شبا از پنجره ی اتاقم که رو به کوچست صدای سوت زدن میاد اونم نصف شب و من کاملا مطمئنم کسی نیست چون محله ی ما کلا خلوته کوچمون و افرادی هم که زندگی میکنن فرهنگ بالایی دارن تا نصف شب نیان توی کوچه
    شما دیگه خیلی به خودتون تلقین کرده اید که جن این کارها را می کنه
    یک شب برای اینکه مطمئن شوید جن نیست سریع بعد از سوت داخل کوچه را نگاه کنید تا اون پسر همسایه را ببینید که داره سوت می زنه و رد میشه

صدای جیغ بچه //// صدای کوبوندن پا از سقف اتاقم میاد
    بچه همسایه و عابران گذری مگه در کوچه شما حق نفس کشیدن ندارند؟؟؟؟
    یک اطلاعیه بزن داخل کوچه بگو جیغ زدن در این مکان ممنوع است
    و اما صدای پا روی سقف مطمئن باش گربه است.
    یا اگر راه برای همسایه ها هست کسی از پشت بام رفت و آمد می کند.
    این نظرات بنده حقیر بود اگه خیلی ساده گرفتم و عادی از کنارش رد شدم تعجب نکن تمام این اتفاقات برای من هم افتاده
    باور کن.
    موفق باشید

ویرایش توسط عبدالرحیم : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در ساعت ۰۱:۱۰

17. صلوات ها 9

علاقه
    khoda
    نوشته
    531
    حضور
    11 روز 14 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4263

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما پرسشگر محترم و تشکر از اعتمادتون
    برای این که بتونم پاسخی دقیق به شما بدهم نیاز به اطلاعات بیشتری از شما دارم:
    سن؟
    تحصیلات؟
    تحصیلات والدین؟
    تعداد فرزندان(خواهرو برادر)
    متأهل یا مجرد؟
    سابقه بیماری جسمی یا افسردگی و اضطراب و..؟
    نظر دیگران درباره
    گفته های شما؟
    آیا تا به حال از کارشمناس دینی یا روان شناس کمک گرفته اید؟ اگر بله چی گفتند؟
    سلام

18
    سوم دبیرستانم
    ببخشید ولی به تحصیلات والدین چی کار دارن اونا؟
    پدرم کارشناسی مادرم هم دیپلم
    یه برادر بزرگ تر یه خواهر کوچک تر
    مجرد
    اضطراب زیاد دارم اونم به خاطر امتحاناتمه
    اوایل به کسی نمیگفتم راستش زیاد باورم نمیکردن اگه میگفتم اما الان بعضی افراد باور میکنن
    نه
    ویرایش توسط نرگس الزهرا : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در ساعت ۰۱:۱۲

19. صلوات ها 10

علاقه
    khoda
    نوشته
    531
    حضور
    11 روز 14 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4263

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالرحیم نمایش پست ها
    شما دیگه خیلی به خودتون تلقین کرده اید که جن این کارها را می کنه
    یک شب برای اینکه مطمئن شوید جن نیست سریع بعد از سوت داخل کوچه را نگاه کنید تا اون پسر همسایه را ببینید که داره سوت می زنه و رد میشه

بچه همسایه و عابران گذری مگه در کوچه شما حق نفس کشیدن ندارند؟؟؟؟
    یک اطلاعیه بزن داخل کوچه بگو جیغ زدن در این مکان ممنوع است
    و اما صدای پا روی سقف مطمئن باش گربه است.
    یا اگر راه برای همسایه ها هست کسی از پشت بام رفت و آمد می کند.
    این نظرات بنده حقیر بود اگه خیلی ساده گرفتم و عادی از کنارش رد شدم تعجب نکن تمام این اتفاقات برای من هم افتاده
    باور کن.
    موفق باشید
    سلام خیلی ممنون از نظرات ارزشمندتون اما کوچه ی ما پسر نداره برادر فقط سه خانواده زندگی میکنن که اون هم بیشتر اوقات خونه نیستن ینی کاملا نمیشه از کنارش ساده گذشت بارها هم نگاه کردم کسی نبوده اصن همون لحظه سریع رفتم دم پنجره اما کسی نبوده حتی یه بار خواهرمم از خواب پرید از صدای سوت در رابطه با صدای پا هم اتاق من مکانی هست که بالای اون پشت بوم نیست
    ویرایش توسط نرگس الزهرا : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در ساعت ۰۱:۲۲

21. صلوات ها 9

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۷/۲۹, ۰۰:۲۸ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری