جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا سایت گیمی اشکال دارد؟!

نوشته
    35
    حضور
    13 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    135

آیا سایت گیمی اشکال دارد؟!

سلام...
    در نگاه اول شاید سوالم مسخره بیاد...
    منتها مدتی ست ذهنم رو مشغول کرده... مخصوصا تازگیا که بیتشر میفهمم ضرر های بازی کردن های غیر اصولی رو.. اونم بین جوون ها!!...
    راستیتش من یه سایت در حوزه گیم و بازی دارم... و از اون جایی هم که یه آدم مذهبی هستم سعی کردم حدود شرعی رو رعایت کنم... مثلا تصویری ویدئویی چیزی که چیز بد داشته باشه نذارم...(حتی برخی از فایل های دانلودی رو هم که مبادا باعث بشه یکی به بازی کردن یه بازی بد ترغیب بشه رو هم برداشتم!!..)
    الان چند تا مشکل و درگیری ذهنی دارم...یکیش اینه که اصن بد نیست اینکه من یه سایت در حوزه گیم دارم...!؟..
    بالاخره اکثر بازی ها چیز میز(!) دارند و همه سایت های بازی به نحوی آدم رو ترغیب میکنن که اون بازی رو بازی بکنه(البته یه زمانی تو سایت زده بودم که ما بازی کدرن هیچ بازی ای رو توصیه نمیکنیم..)
    جدای از اون دارم سایت رو میسپارم دست کسان دیگری... لذا از دستم خارجه که مثلا چیز بد بذارن یا نه...
    ینی اگه من سایت رو بدم دست یکی دیگه.. خودم برای مدتی مدیریت نکنم و اون طرف از حدود شرعی تعریف شده واسه من بگذره من مسئولم!؟!؟؟
    ببخشید طولانی شد!... امیدوارم گرفته باشید مطلب رو!!!
    صرفا جهت ریا(!) من تو این سایت بعضا برخی بازی های محبوب رو هم میکوبم و نقد میکنم و برای همین کلی فحش و محش و.. خوردم... یه زمانی هم حدیث میذاشتم اینور اونر سایت!
    یاعلی!

2. صلوات ها 3

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58317

با نام و یاد دوست

5. صلوات ها 2

نوشته
    4,853
    حضور
    47 روز 14 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17970

نقل قول نوشته اصلی توسط ali pir نمایش پست ها
    سلام...
    در نگاه اول شاید سوالم مسخره بیاد...
    منتها مدتی ست ذهنم رو مشغول کرده... مخصوصا تازگیا که بیتشر میفهمم ضرر های بازی کردن های غیر اصولی رو.. اونم بین جوون ها!!...
    راستیتش من یه سایت در حوزه گیم و بازی دارم... و از اون جایی هم که یه آدم مذهبی هستم سعی کردم حدود شرعی رو رعایت کنم... مثلا تصویری ویدئویی چیزی که چیز بد داشته باشه نذارم...(حتی برخی از فایل های دانلودی رو هم که مبادا باعث بشه یکی به بازی کردن یه بازی بد ترغیب بشه رو هم برداشتم!!..)
    الان چند تا مشکل و درگیری ذهنی دارم...یکیش اینه که اصن بد نیست اینکه من یه سایت در حوزه گیم دارم...!؟..
    بالاخره اکثر بازی ها چیز میز(!) دارند و همه سایت های بازی به نحوی آدم رو ترغیب میکنن که اون بازی رو بازی بکنه(البته یه زمانی تو سایت زده بودم که ما بازی کدرن هیچ بازی ای رو توصیه نمیکنیم..)
    جدای از اون دارم سایت رو میسپارم دست کسان دیگری... لذا از دستم خارجه که مثلا چیز بد بذارن یا نه...
    ینی اگه من سایت رو بدم دست یکی دیگه.. خودم برای مدتی مدیریت نکنم و اون طرف از حدود شرعی تعریف شده واسه من بگذره من مسئولم!؟!؟؟
    ببخشید طولانی شد!... امیدوارم گرفته باشید مطلب رو!!!
    صرفا جهت ریا(!) من تو این سایت بعضا برخی بازی های محبوب رو هم میکوبم و نقد میکنم و برای همین کلی فحش و محش و.. خوردم... یه زمانی هم حدیث میذاشتم اینور اونر سایت!
    یاعلی!
    با سلام و عرض ادب

اصل این سایت و واگذاری آن به غیر،به خودی خود اشکال ندارد مگر اینکه یقین داشته باشید دیگری استفاده حرام از آن می کند و درصورتی که ندانید می توانید آن را واگذار کرده و همچنین تازمانی که استفاده حرام نشود و مفسده ای نداشته باشد خودتان می توانید به فعالیت در سایت با رعایت موازین شرعی ادامه دهید.

استفتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم

7. صلوات ها 2

نوشته
    35
    حضور
    13 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    135

ینی با توجه به گفته شما لازم نیس الکی وسواسی بشم که نکنه یه کسی به خاطر سایت من ترغیب به انجام یه بازی ای بشه که بده و مشکل داره...!؟!

9. صلوات

علاقه
    مطالعه بازی و دین و بحث
    نوشته
    6,441
    حضور
    98 روز 19 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    95
    آپلود
    0
    گالری
    33
    صلوات
    27323

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام

بازی های خارجی ها با توجه به فرهنگی که دارند بعضا دارای صحنه های کوچکی هستند که به درجات مختلفی تقسیم می شود!!

که عموما بالای رده سنی 18 آنهامشکلات حاد دارد و زیر آن هم فکر کنم با فرهنگ سازی بشه حل کرد

آیا بازی کردن این بازی ها مشکل دارد؟

اگر به قصد مفسده نباشد چطور؟
    اسلام درخشانترین راه است
    غررالحکم امدی ترجمه ادیب فقید محمد علی انصاریحدیث505

موسسه انتشاراتی امام عصر(عج)
    عقل آدمی را به گفتار نیک و نهاد پاکیزه و کردار نیکو دلیل آورند
    (همان ح-10811)

11. صلوات ها 3

نوشته
    4,853
    حضور
    47 روز 14 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17970

نقل قول نوشته اصلی توسط ali pir نمایش پست ها
    ینی با توجه به گفته شما لازم نیس الکی وسواسی بشم که نکنه یه کسی به خاطر سایت من ترغیب به انجام یه بازی ای بشه که بده و مشکل داره...!؟!
    با سلام و عرض ادب

بله همین طور است و تاوقتی یقین به استفاده حرام نداشته باشید اشکال ندارد.

13. صلوات

نوشته
    4,853
    حضور
    47 روز 14 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17970

نقل قول نوشته اصلی توسط کبوتر عشق نمایش پست ها
    سلام

بازی های خارجی ها با توجه به فرهنگی که دارند بعضا دارای صحنه های کوچکی هستند که به درجات مختلفی تقسیم می شود!!

که عموما بالای رده سنی 18 آنهامشکلات حاد دارد و زیر آن هم فکر کنم با فرهنگ سازی بشه حل کرد

آیا بازی کردن این بازی ها مشکل دارد؟

اگر به قصد مفسده نباشد چطور
    با سلام و عرض ادب

اگر از بازیهایی است که باعث ترویج فرهنگ غرب می شود یا زمینه ساز گناهی است مثل اینکه صحنه های محرک شهوت دارد یا مفسده داشته باشد نگاه و قراردادن در سایت و...جایز نیست.

15. صلوات

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری